Iš Šiaulių kilusios Jurgitos sėkmės istorija – per kelis metus tapo milijoniere bei sukėlė perversmą grožio industrijoje

Iš Šiaulių kilusi Jurgita Jasiūnaitė savo darbais bando užkariauti visą pasaulį. Jos klientai – garsiausi ir įtakingiausi užsienio verslininkai, Holivudo garsenybės ir grožio klinikų savininkai, kuriems moteris kuria inovatyvią kosmetiką. Italijoje gyvenanti verslininkė šiuo metu bando įsitvirtinti Dubajuje, o jos vardas plačiai žinomas tokiose šalyse kaip Prancūzija, Pietų Korėja ir Didžioji Britanija. J.Jasiūnaitė sako, kad jau nebeskaičiuoja pelnytų titulų, o visiems norintiems pasiekti trokštamą sėkmę, atskleidžia savo istoriją.

 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
 Jurgita Jasiūnaitė.<br> Pr.siuntėjų nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Lrytas.lt

Feb 28, 2023, 12:58 PM

„Visą gyvenimą man bandė pakirpti sparnus. Nuolat girdėdavau, kad einu ne tuo keliu, kad man nepasiseks, kad darau didžiulę klaidą. Net geriausi draugai sakė – Jurgita, ką tu darai. O aš niekada neleidau savimi abejoti. Dar mokykloje žinojau, kad būsiu vertinama visame pasaulyje ir mano darbai bus įrodymas, kad savo pastangomis ir tvirtu charakteriu galime pasiekti absoliučiai viską“, – pasakojo pasaulinę grožio rinką sudrebinusi lietuvė.

Dar būdama aštuoniolikos Jurgita suprato, kad Lietuva jai per maža ir siekti savo asmeninės sėkmės ir karjeros viršūnių ji nori pasauliniu lygmeniu. Baigusi mokyklą ji įstojo į universitetą ir ruošėsi siekti medikės karjeros, bet, kaip pati sako, laiku suprato, kad norint užkariauti pasaulį, reikia į viską žiūrėti plačiau.

„Vieną dieną atsikėliau ir supratau, kad noriu savo ateitį sieti su grožio industrija. Taip tam reikalingas medicininis išsilavinimas, bet užsienyje aš per trumpesnį laiką galėjau iškart mokytis ir kosmetologijos, ir medicinos, tad nusprendžiau keliauti į Italiją. Su drauge susikrovėme lagaminus ir išvykome. Man tada visi sakė, kad darau klaidą. Atvykus į Italiją, nemokant kalbos ir pamačiusi, kad reikės sunkiai mokytis, abejoti pradėjo ir mano draugė.

Ji nusprendė, kad eis kitu keliu, bet aš pasakiau sau ir visiems – manęs niekas neišgąsdins. Mokslus baigiau geriausiais įvertinimais, o įgautos žinios tapo pagrindu vis naujiems mokslams, pradėjau daug domėtis apie kosmetikos kūrybą, inovacijas, visas savo jėgas atidaviau tai sričiai ir atradau tokias formules, kurios šiandien sulaukia pasaulinio pripažinimo“, – sako moteris.

J.Jasiūnaitė Italijoje įkūrė grožio akademiją, ji veda mokymus, treniruoja grožio meistrus ir grožio klinikų darbuotojus iš viso pasaulio. Šiandien jos seminarai vyksta net penkiolikoje užsienio valstybių, o neseniai pristatyta kosmetikos linija pelnė geriausio produkto Italijoje titulą ir tapo viena geidžiamiausių Dubajuje. J.Jasiūnaitė valdo ne vieną verslą, o viena kosmetikos linija pavadinta net jos vardu: „Aš labai nemėgstu girtis ir daugžodžiauti apie savo pasiekimus, artimieji dažnai klausia, kodėl aš jais nesididžiuoju? Iš tiesų turiu tokią savybę, kad geriausiai už mus kalba mūsų darbai. Aš turiu atskiras lentynas diplomams, apdovanojimams ir kadangi jų yra tiek daug, matyt, man jau tai tapo savotiška kasdienybe.

Žinoma, visuomet malonu būti įvertintai, bet kai tu per savaitę būni trijose skirtingose šalyse ir ten esi vienas svarbiausių svečių, vertini nebe apdovanojimą, o atsakomybę. Aš suprantu, kad negaliu sustoti ir privalau dar labiau tobulėti. Manimi ir mano kosmetika pasitiki tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Dubajus jau tapo ne tik prabanga dvelkiančiu miestu, bet ir grožio sostine, kur atvažiuoja turtingiausi ir įtakingiausi žmonės iš viso pasaulio, norintys naudotis inovatyviausiomis grožio procedūromis. Mano tikslas yra pakeisti grožio rinką taip, kad saugiausiu ir greičiausiu būdu kiekvienas žmogus galėtų atrodyti taip, kaip nori.

Aš visada svarsčiau, kodėl niekas nesukuria tokių produktų, kurie būtų tikrai veiksmingi. Žinoma, mes galime pakoreguoti vieną ar kitą problemą, bet kodėl niekas nesiima jos išspręsti maksimaliai? Man reikėjo daug mokslų, žinių, bemiegių naktų ir geriausių mokslininkų komandos tam, kad šiandien viskas pasikeistų. Esame sukūrę tokias procedūras, kuriose naudojama speciali technologija, medicininiai aparatai ir kosmetika, kuri leidžia per trumpą laiką padailinti kūno formas.

Gydyti randus, mažinti raukšles, patempti odą, ir net iki devyniasdešimt devynių procentų atsikratyti strijų. Akivaizdūs rezultatai matosi jau po pirmos procedūros. Kai Italijoje vykusiame pasauliniame renginyje užsienio grožio klinikų atstovai pamatė rezultatus ir veiksmingumą – aš tą pačia dieną sulaukiau keleto prašymų bendradarbiauti. Dubajuje buvo net įrengtas ofisas, kur galėčiau vesti mokymus, tai tikrai ne mažas įvertinimas, bet ir ženklas, kad reikia nesustoti.“

J.Jasiūnaitė grožio medicinos srityje aukštumų siekia jau dešimtmetį, jos banko sąskaitoje – jau ne vienas uždirbtas milijonas, bet kalbėdama apie sėkmę, ji įsitikinusi, kad viską lemia aistra mylimam darbui.

„Aš dirbu septynias dienas per savaitę. Šiandien tikrai galiu leisti sau mėgautis prabangiais daiktais, kelionėmis ir tokiu gyvenimu, apie kurį galėjau pasvajoti. Tačiau manęs nežavi puikavimasis finansiniais pasiekimais. Apsipirkti suspėju tik oro uoste ar internete, radusi laisvą minutę tarp darbų. Mano draugai – visi tie, kurie buvo ir vaikystėje. Manęs, kaip asmenybės, niekada nepakeitė pinigai ar pasiekimai. Atvirkščiai, aš stengiuosi visus motyvuoti, dalintis savo energija ir užsispyrimu.

Gyvenime visuomet esu be galo pozityvi ir nuolat skatinu visus siekti savo tikslų. Esu vedusi daugybę mokymų, tačiau be žinių apie grožio industriją, mediciną, inovacijas ir kosmetiką, aš visuomet stengiuosi pradedančius meistrus motyvuoti, kad jų niekas nesustabdytų pusiaukelėje. Jeigu bent vieną kartą gyvenime būčiau paklausiusi tų žmonių, kurie manimi abejojo, niekada nebūčiau tiek pasiekusi. O ateityje ketinu savo naujais tikslais dar labiau sudrebinti visą grožio industriją“, – sako moteris.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.