Išsiskyrė fotografas J. Staselis ir G. Šeirė: „Ji pareikalavo, kad atsisakyčiau bendravimo su savo vyriausiąja dukra“

Po dvejų su puse metų santuokos skiriasi Lietuvos meno kūrėjų asociacijos vadovas, fotografas Jonas Staselis ir kūrybininkė Gerda Šeirė. Apie tai žinomas vyras pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje teigdamas, jog buvusi žmona pareikalavo jo nutraukti bendravimą su vyriausiąja dukra bei „išmesti ją iš buto Vilniuje“.

Jonas Staselis.<br> Lrytas.lt koliažas.
Jonas Staselis.<br> Lrytas.lt koliažas.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br> G.Pilaičio nuotr.
Jonas Staselis.<br> G.Pilaičio nuotr.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Jonas Staselis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br>D.Umbraso nuotr.
Jonas Staselis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Jonas Staselis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Lrytas.lt

Mar 9, 2023, 11:36 AM, atnaujinta Mar 9, 2023, 1:30 PM

Nors portalui Lrytas.lt su fotomenininku susisiekti nepavyko, įraše teigiama, jog skyrybų sutartis pasirašyta prieš 7 dienas, o santuoka nutraukiama G.Šeirės iniciatyva. Pora kartu praleido septynerius metus, du su puse jų – santuokoje. J.Staselis ir G.Šeirė susituokė 2020-aisiais Preiloje.

„Žiniai: Pries 7 dienas su Gerda G. Šeire pasirašėme skyrybų sutartį. Tuo ir baigėsi mūsų 7 metų bendras keliais kartu, iš kurių daugiau nei dveji metai santuokoje (prieš Naujus metus Gerda užblokavo mane FB, tad negaliu čia jos pažymėti). Skyrybos įvyko Gerdos iniciatyva, su daugybe jos reikalavimų man ir visišku atsisakymu kalbėtis apie juos. Atsisakė kalbėtis net nuvykus pas ją į Dusetas, kur nuo spalio pabaigos ji dabar gyvena.

Gruodžio pradžioje mums susitikus Vilniuje Gerda pareikalavo, kad aš atsisakyčiau bendravimo su savo vyresniąja dukra ir išmesčiau ją iš savo buto Vilniuje arba skiriamės. Tikriausiai nujaučiate, koks buvo mano atsakymas. Gruodžio pabaigoje el. paštu buvo atsiųsti penki reikalavimai. Pagrindiniai jų: iškraustyti mano vyresniąją dukrą iš mano buto Vilniuje ir kas mėnesį į Gerdos sąskaitą pervedinėti po 1000 eurų.

Du su puse mėnesio kviečiau kalbėtis gyvai ar bent nuotoliniu būdu, tikėdamasis suprasti kas nutiko, bet Gerda nuolat atsisakydavo. Atsisakė kalbėtis, kas mūsų šeimoje ir mūsų santykiuose pasikeistų įvykdžius jos reikalavimus, kaip įgyvendinti jos pateiktus reikalavimus, ką ji pati siūlo mūsų šeimai.

Dabar Gerda planuoja organizuoti edukacinę veiklą apie fotografiją. Pristatyti ir mums kartu gyvenant sukauptą fotografijų kolekciją. FB ji išsitrynė viską apie mūsų bendrą gyvenimą, bet kai paprašiau, kad tuomet ištrintų ir įrašus apie mūsų „bendrą“ veiklą Gerda parašė: kaip norės taip ir darys, prie kokių norės kompetencijų – prie tų prisišlies, ką norės – tą uždarame FB ir turės.

Gerda yra padėkojusi, kad įvedžiau ją į fotografijos ir meno pasaulį ir informavo, kad planuoja toliau juose veikti – tad jaučiu atsakomybę informuoti šias bendruomenes. O ir Dusetų kryptis bei galimos mūsų bendros veiklos šiame regione buvo mano pasiūlymas Gerdai. Ten kartu planavome kurti kūrybinę rezidenciją, galeriją ir kitas veiklas Dusetose bei regione, kurias pernai vasaros pabaigoje pristačiau Gerdai. Būsto Dusetose pradėjau ieškoti dar nuo 2021 pabaigos.

Šiuo įrašu dalinantis noriu visus informuoti, kad manęs, mano žinių ir patirties su Gerda nesietumėte. Už tolimesnius jūsų bendradarbiavimus su ja ar jos veiklas aš nebeprisiimu jokios atsakomybės. Ne viskas mūsų bendrame gyvenimo kelyje buvo tik juoda, buvo ir šviesių dalykų.

Dėkoju Gerdos artimiesiems už nuoširdų priėmimą į šeimą. Linkiu Gerdai kuo geriausios kloties. Dabar turėsiu daugiau laiko ir energijos savo kūrybai“, – rašė vyras.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.