Stano parodžius sugedusias prekes – „Norfa“ reaguoja: tai pavieniai darbuotojų darbo trūkumai

2026 m. kovo 15 d. 21:24
Lrytas.lt
Papildyta
Pirkėjai tikisi, kad prekybos centre juos pasitiks šviežios daržovės ir vaisiai, tačiau kartais realybė gali nemaloniai nustebinti.
Daugiau nuotraukų (16)
Muzikos prodiuseris, kompozitorius bei atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdais iš vieno Vilniaus prekybos centro, kurie jį patį paliko be žodžių – daržovių skyriuje jis užfiksavo, anot jo, supuvusias ir supelijusias prekes.
„Facebook“ paskyroje žinomas vyras paviešino nuotraukas, kuriose matyti akivaizdžiai netinkamos pardavimui prekės.
„Vilniaus Galgių „Norfa“: šį vakarą. Vat žiūriu ir galvoju – kokia prasmė? Kam dėti į prekybą supuvusias ir supelijusias daržoves ir vaisius?

Stano pirmą kartą atvirai – apie skaudžias skyrybas ir naują mylimąją: „Tai yra stebuklas“

Juk kažkas gaišta darbo valandas, dėlioja vat šituos „produktus“. Vardan ko?
Nejaugi yra vilties, kad nupirks? Ar „Norfos“ pirkėjai visiški asilai ir gyvuliai pašariniai, kad tipo sueis, sules ir suės.
Didžioji dalis visų vaisių ir daržovių, va, tokie šio sekmadienio vakarą mūsų „Norfoje“. Būtų dar koks išpardavimas...
Deivydas Zvonkus net nevalgytų. Nors gal tam ir sueitų...“ – kaip visuomet šmaikščiai įrašą baigė jis.
Naujienų portalui Lrytas „Norfos“ atstovas žiniasklaidai Darius Ryliškis pakomentavo situaciją.
„Atsiprašome už netinkamą daržovių skyriaus priežiūrą. Trūkumai pašalinti, sustiprinta kasdienė kontrolė“, – portalui Lrytas sakė D. Ryliškis.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.