Po vestuvių Stano ir Beata surengė šventės tęsinį: kartu – ir gausus būrys svečių (2)

2026 m. rugpjūčio 24 d. 13:23
Lrytas.lt
Šeštadienį, rugpjūčio 22-ąją, dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano ir jo mylimoji Beata sumainė aukso žiedus. Tačiau viena diena jaunavedžių šventė nesibaigė – sekmadienį pora kartu su gausiu būriu svečių vestuves pratęsė plaukiodama laivu Nerimi Vilniuje.
Daugiau nuotraukų (52)
Antrosios vestuvių dienos akimirkomis Stano pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. Paviešintose nuotraukose – ne tik jaunavedžiai, bet ir prie jų prisijungę artimieji bei bičiuliai.
„Šiandien antroji vestuvių diena. Ir jai pasirinkom pasiplaukiojimą laivu. Ačiū Dievui, oras jau šiek tiek geresnis nei vakar. Džiaugiuosi, kad ir vėl susirinko didelė dalis mūsų svečių“, – rašė Stano.
Paaiškėjo, kad ir antrosios vestuvių dienos vieta bei vaišėmis besirūpinantys žmonės pasirinkti neatsitiktinai. Jaunavedžiams tai tapo savotišku sugrįžimu į jų meilės istorijai svarbią vietą.

Stano pirmą kartą atvirai – apie skaudžias skyrybas ir naują mylimąją: „Tai yra stebuklas“

Stano papasakojo, kad šalia Beatos darbovietės esančiame restoranėlyje pora kadaise šventė savo sužadėtuves. Dar daugiau – būtent Beatos darbovietėje Stano jai netikėtai pasipiršo.
„Yra čia dar viena mūsų istorija. Būtent šiame restoranėlyje mes atšventėm savo sužadėtuves. Jis yra visai šalia Beatos darbo, o pačios sužadėtuvės ir įvyko jos darbe. Tą dieną visos Beatos bendradarbės žinojo, kad atvažiuosiu pasipiršti, o ji pati nenutuokė visiškai nieko“, – prisiminė atlikėjas.
Pasak Stano, tądien į darbą atvykusi Beata nė neįtarė, kokia staigmena jos laukia.
„Beata atvažiavo į darbą, atidarė savo kabineto duris ir pamatė mane ten sėdintį. Buvo didžiulis šokas. Iš pradžių pagalvojo, kad kažkas atsitiko arba aš kažką pamiršau. O tada ištraukiau žiedą... Po visko nuėjom į šalia esantį restoranėlį ir ten atšventėm sužadėtuves“, – pasakojo Stano.
Praėjus laikui, jau tapę vyru ir žmona, Stano ir Beata nusprendė simboliškai pratęsti šią jųdviejų istoriją. Antrosios vestuvių dienos svečių vaišėmis pasirūpino tas pats restoranas.
„Tai šiandien nusprendėm pratęsti tradiciją ir savo svečius vėl patikėjom „Gastrolėms“. Jie renginiais ir jų maitinimu rūpinasi visur, nepriklausomai nuo vietos. Mūsų atveju – net laive“, – rašė jaunavedys.
Primename, kad Stano ir Beata susituokė šeštadienį, rugpjūčio 22 dieną. Aukso žiedus pora sumainė Vilniaus Santuokos rūmuose, o po oficialios ceremonijos šventė persikėlė į renginių erdvę „Penkios dukros“.
Svarbiai gyvenimo dienai Stano pasirinko klasikines juodas kelnes ir baltą švarką, o Beata pasipuošė ilga balta nuotakos suknele. Jaunavedžiai į šventę atvyko senoviniais automobiliais.
Pasveikinti poros susirinko gausus būrys artimųjų ir bičiulių, tarp kurių netrūko ir žinomų veidų. Poros santuokos liudininkais tapo aktorius Marius Jampolskis ir artima Beatos draugė.
Po vestuvių Stano taip pat atskleidė, kad jo žmona nuo šiol prisistatys Stavickės pavarde.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.