Futbolas
2015-04-27 23:41

Ispanijos čempionate – triuškinanti „Valencia“ pergalė

10

Ispanijos futbolo čempionate pirmadienį buvo sužaistos paskutiniosios 33-ojo turo rungtynės.

2015-04-27 23:34

J. Guardiola – vienintelis, dar sugebantis nustebinti

6|3

Josepas Guardiola per savo karjerą jau yra laimėjęs daugybę titulų, tačiau dar vienas žingsnis su Miuncheno „Bayern“ į Čempionų lygos pusfinalį futbolo treneriui iš Katalonijos buvo ypač svarbus. Vokietijos čempionai vėl pateko tarp keturių stipriausių Čempionų lygos komandų, o ši sėkmė tapo dar vienu „Bayern" trenerio J.Guardiolos triumfu.

2015-04-27 15:01

Ž. Karčemarskas nebuvo registruotas rungtynėms

Tryliktą nesėkmę Turkijos futbolo čempionato XXVIII turo rungtynėse patyrė dešimtą vietą užimantis „Gaziantepspor“ (35 tšk.) klubas, kuriame nebuvo registruotas vartininkas Žydrūnas Karčemarskas.

2015-04-27 15:00

L. Spalvis sėdėjo ant suolo, „Aalborg“ laimėjo

1

Devintą pergalę Danijos futbolo pirmenybių XXVI ture iškovojo bei septintąją vietą dvylikos komandų turnyre užima čempiono titulą jau praradęs Olborgo „Aalborg BK“ (35 tšk.) klubas su Luku Spalviu, svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančią „SonderjyskE“ (30 tšk.) ekipą.

2015-04-27 14:42

Kas turėjo švęsti įvartį – C. Ronaldo ar J. Hernandezas?

2|

88 minutė. Cristiano Ronaldo meistriškai sužaidžia baudos aikštelėje ir paskutiniu judesiu atlieka perdavimą Javierui Hernandezui. Pastarasis iškart nukreipia kamuolį į vartų tinklą. Madrido „Real“ išsiveržia į priekį, o įvartį švenčia ir C.Ronaldo, ir J.Hernandezas.

2015-04-27 14:16

Sporto sukčių kelionės – su lagaminais, pilnais pinigų

40|3

Pakruojo „Kruojos“ futbolo komanda tikėjosi tapti turtingų Italijos verslininkų nuosavybe, tačiau vietoj žadėtų pinigų gavo šūsnį baltų popierių. Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ vadovai sukčius iš užsienio atpažino greičiau.

2015-04-27 06:59

Madrido „Real“ vėl gelbėjo meksikietis Chicharito

2|9|

Ispanijos futbolo čempionato 33-iojo turo rungtynėse sekmadienį Madrido „Real“ svečiuose 4:2 nugalėjo Vigo „Celta“ ekipą ir tęsia lenktynes su „Barcelona“. Iki čempionato pabaigos likus 5 turams karališkasis klubas surinko 79 taškus ir toliau dviem taškais atsilieka nuo katalonų, kurie šeštadienį laimėjo Barselonos derbį prieš „Espanyol“.

2015-04-27 06:58

Bavarijoje jau liejasi alus: „Bayern“ užsitikrino 25-ąjį titulą

Miuncheno „Bayern“ jau gali švęsti 25-ąjį Vokietijos čempionų titulą. Likus 4 turams iki finišo 76 taškus turintys bavarai tapo nepavejami, nes 2-ąją vietą užimantis „Wolfsburg“ sekmadienį svečiuose 0:1 pralaimėjo Menchengladbacho „Borussia“ ekipai ir liko su 61 tašku.

2015-04-26 20:46

Ugningame Turino derbyje „Juventus“ nusvilo sparnus

23

Italijos futbolo čempionato 32-ojo turo rungtynėse sekmadienį karščiausia buvo Turine, kur dviejų miesto klubų mače sproginėjo petardos, o „Torino“ olimpiniame stadione 2:1 įveikė „Serie A“ lyderį „Juventus“ ir neleido jam anksčiau laiko užsitikrinti ketvirtojo iš eilės titulo.

2015-04-26 20:03

„Chelsea“ atsilaikė: A. Wengeras vėl neįkando J. Mourinho

11|16

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį didžiausią intrigą kėlusi Londono „Arsenal“ ir „Chelsea“ dvikova „Emirates“ stadione baigėsi lygiosiomis 0:0, kurios šeimininkams prilygo pralaimėjimui. Likus žaisti po 5 mačus „Arsenal“ ir toliau atsliieka nuo pirmaujančios „Chelsea“ ekipos 10 taškų, o tai reiškia, kad svečiuose atsilaikę Jose Mourinho auklėtiniai gali užsitikrinti titulą anksčiau laiko.

2015-04-26 19:47

A lygos čempionai Utenoje lengvai įveikė naujokus

Lietuvos futbolo A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį Utenoje iškovojo 8-ąją pergalę devintosioe 2015-ųjų čempionato rungtynėse. Antrąją vietą užimantys vilniečiai sekmadienį svečiuose 2:0 (2:0) įveikė devintojoje pozicijoje esančius Utenos „Utenio“ (7 tšk.) futbolininkus.

2015-04-26 16:48

Belgrado stadione – kruvina aistruolių akistata

1|22

Serbijos futbolo čempionato rungtynės šeštadienį Belgrade tarp dviejų sostinės komandų „Crvena zvezda“ ir „Partizan“ plykstelėjo jau seniai matyta aistruolių priešprieša. Kilus riaušėms a daugiau nei 50 sirgalių buvo sužeista. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Po jų „Partizan“ išsaugojo 5 taškų persvarą prieš antroje vietoje esančią „Crvena zvezda“.

2015-04-25 23:25

Fernandinho išplėšė pergalę „Manchester City“ komandai

14

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos 34-ojo turo rungtynės. „Manchester City“ savo aikštėje 3:2 (1:0) nugalėjo „Aston Villa“ ekipą. Sužaidus vos kelias minutes pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė S.Aguero. Įpusėjus antrajam kėliniui skirtumą padidino A.Kolarovas.

2015-04-25 23:24

Katalonų derbyje – „Barcelona“ pergalė ir dvi raudonos kortelės

10

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos 33-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderė „Barcelona“ išvykoje 2:0 (2:0) nugalėjo kitą Barselonos ekipą „Espanyol“. Nugalėtojai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. Pasižymėjo Neymaras ir L.Messi.

2015-04-25 23:08