Futbolas
2014-10-23 10:22

Čempionų lygoje „Real“ klubas pažemino „Liverpool“

18|26

Trečiojo Čempionų lygos turo pabaigą Cristiano Ronaldo pažymėjo nutrauktu „Anfield“ stadiono prakeiksmu, o Madrido „Real“ komanda – „Liverpool“ futbolininkų pažeminimu. Netikėtas rezultatas užfiksuotas Pirėjuje, o sensacijos išvengė Londono „Arsenal“.

2014-10-23 10:20

M. Balotelli poelgis supykdė „Liverpool“ trenerį

4

„Liverpool“ puolėjas Mario Balotelli sulaukė papeikimo iš komandos trenerio Brendano Rodgerso. Preikaištų italas sulaukė po to, kai vos pasibaigus pirmajam kėliniui su Madrido „Real“ futbolininku Pepe apsikeitė marškinėliais, rašo BBC. Po pirmojo Čempionų lygos rungtynių kėlinio „Real“ jau pirmavo 3:0.

2014-10-23 00:22

Čempionų lyga: Cristiano Ronaldo nutraukė „Liverpool“ prakeiksmą

27

Cristiano Ronaldo įmušė pirmąjį įvartį į „Liverpool“ vartus „Anfield“ stadione, o Madrido „Real“ net 3:0 sutriuškino šeimininkus. Londono „Arsenal“ paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo prieš Briuselio „Anderlecht“ 2:1, Turino „Juventus“ nelauktai krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ 0:1, o Dortmundo „Borussia“ 4:0 nušlavė Stambulo „Galatasaray“ klubą, Madrido „Atletico“ 5:0 pamokė švedų „Malmo“.

2014-10-22 20:57

LFF taurė: „Šilo“ sensacijos baigėsi, „Žalgiriui“ teks padirbėti

5|28

LFF taurės ketvirtfinalis įpusėjo. Visiškai ramūs gali jaustis tik Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Kazlų Rūdos „Šilo“ ir Vilniaus „Prelegentų“ sensacijos baigėsi, o taurės savininkui Vilniaus „Žalgiriui“ dar teks padirbėti.

2014-10-22 19:11

Lietuvos futbolo čempionatas gali būti nutrauktas?

17

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kreipėsi į klubus dėl pastaruoju metu iš tarptautinių partnerių gaunamų signalų apie šalies čempionate padažnėjusius įtarimus dėl galimai manipuliuotų rungtynių rezultatų.

2014-10-22 14:22

„Roma“ klubą pažeminęs J. Guardiola: „Bayern“ gali ir geriau“

12|7

„Romą pastatė ne per vieną dieną, bet sunaikino per 90 minučių“ - toks pokštas sklando internete po antradienio Čempionų lygos rungtynių, kuriose Miuncheno „Bayern“ išvykoje 7:1 sutrypė „Roma“ klubą.

2014-10-22 12:35

Pasaulio čempionato šeimininkei Rusijai – FIFA liaupsės

20|8

Rusija išvengia Brazilijos klaidų kelio. Tokią žinią pateikė FIFA inspektoriai, baigę tikrinti Rusijos stadionus, statomus ar renovuojamus 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui. Darbai nevėluoja.

2014-10-22 09:47

Čempionų lyga: triuškinanti „Bayern“ pergalė ir L. Adriano šou

11|95

Antradienį Europoje buvo žaidžiamos trečiosios Čempionų lygos rungtynės. Futbolo vakaras buvo neįtikėtinai rezultatyvus. Per aštuonerias rungtynes įmušti net 40 įvarčių.

2014-10-22 09:25

L. Messi rekordą pakartojęs Adriano tapo rasistų auka

1

Luizas Adriano antradienio vakarą pakartojo Čempionų lygos rekordą, tačiau rungtynės Baltarusijoje jam primins ne tik šlovės akimirkas. Po „Šachtar“ pergalės 7:0 brazilas pirmiausiai prabilo ne apie 5 savo įvarčius, o apie rasistinius baltarusių sirgalių išpuolius stadiono tribūnose.

2014-10-22 08:49

G. Bale'as praleis ir mačą su „Liverpool“, ir „El Clasico“ mūšį

Madrido „Real“ treneris Carlo Ancelotti priverstas verstis be vienos iš ryškiausių savo komandos žvaigždžių. Garethas Bale'as praleis ne tik trečiadienio mačą su „Liverpool“ Čempionų lygoje, bet ir „El Clasico“ mūšį su „Barcelona“ šį šeštadienį Ispanijos pirmenybėse.

2014-10-22 08:23

M. Pellegrini: „Manchester City“ dar gali žaisti aštuntfinalyje“

3|7

Inžinieriumi vadinamam „Manchester City“ treneriui Manueliui Pellegrini tenka ne tik kurti komandos žaidimo statybų projektus, bet ir statyti optimizmo bokštus. Pastarųjų ypač prireikė po antradienio Čempionų lygos rungtynių Rusijoje, kur „Manchester City“ 2:2 sužaidė su Maskvos CSKA komanda, nors pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0.

2014-10-22 07:33

M. Platini nepalaikys S. Blatterio FIFA prezidento rinkimuose

1|2

UEFA prezidentas Michelis Platini pareiškė, kad nepalaikys Seppo Blatterio kandidatūros FIFA prezidento rinkimuose. Šiuo metu FIFA prezidento pareigas einantis S.Blatteris ketina siekti penktosios kadencijos.

2014-10-22 00:24

Čempionų lygoje - 40 įvarčių

68

2014-10-21 22:45

Kuris pirmas: C. Ronaldo ar L. Messi – pagerins Raulio rekordą?

11|2

Vieną po kito rekordus štampuojantys Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi tęsia neakivaizdinę tarpusavio kovą. Ir portugalas, ir argentinietis artėja prie dar vieno rekordo. Čempionų lygoje Madrido „Real“ puolėjas jau įmušė 69, o „Barcelona“ lyderis – 68 įvarčius.

2014-10-21 19:48

„Prelegentai“ LFF taurės ketvirtfinalį pradėjo pralaimėjimu

2|27

Antradienį prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio varžybos. Ketvirtoje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje rungtyniaujanti „Prelegentų“ komanda pirmosiose rungtynėse Vilniuje 0:2 nusileido Kauno „Spyrio“ (I lyga) ekipai.