Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

2012-10-12 17:58

Laba diena, labai norėčiau paklausti, ką daryti ir kaip man elgtis: mano 20 ir 23 metų vaikai visiškai manęs negerbia. Jie nenori net išklausyti mano nuomonę, elgiasi labai grubiai, keikiasi. Jei pakeliu balsą ar kalbu griežtu tonu, kone muštis puola. Mokytis nenori, nori tik pinigų. Jie dirba, bet savaitgaliais po 2-3 paras lėbauja. Regis, ir kaimą turim, ir dirbt mokinau ir litą vertinti, bet nuo jų 11 klasės, kai atsirado draugų, sugedo mūsų santykiai.

1/1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

1 / 1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) 123rf asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-03-01 14:26

Iš ko pažinti gerą draugą?

Ar jūs esate tas, kuriam bičiuliai skambina patekę į bėdą, nes visada ištiesiate pagalbos ranką? O gal kitų bėdos ir rūpesčiai jums visai nesvarbūs? O gal norite būti naudingas kitiems, bet nemokate pasiūlyti pagalbos? Atsakykite į testo klausimus ir sužinokite, koks esate iš tiesų.


2015-03-01 14:09

Kūno kalba: kaip suprasti, ar patinki moteriai?

Vyrai dažnai praleidžia puikiausias progas susirasti širdies draugę. Kartais jie nė nenutuokia, ką reiškia vienas ar kitas moters gestas. Merginos kartais akivaizdžiai kviečia vyrus prieiti, o šie tik nuleidžia akis žemyn ir net nesupratę, kas vyksta, gėdingai pasitraukia. Jeigu dar prieš susipažindamas išsiaiškinsi, kad mergina tavimi domisi, įgysi pasitikėjimo savimi, taigi viliojimo procesą vystysi kur kas efektyviau.


2015-02-28 15:02

Ar džiaugiatės partneriu?

Dauguma santykių prasideda aistringai, tačiau toli gražu ne visiems pavyksta juos išsaugoti ir nepaliauti žavėtis vienam kitu. Šis testas padės suprasti, ar išties esate artimi. 1. Ar jums patinka, kaip jūsų vyras prižiūri savo kūną? A. Jis visai neprisižiūri.


2015-02-27 17:49

Jei susipykus jis grasina jus palikti, negaiškite daugiau laiko

Kartais jausmai užvaldo taip, kad proto balso negirdėti. Kas patarė jums, kai sutikote antrąją pusę? Ar jums tikrai lemta kartu gyventi ilgai ir laimingai? Atsakykite į šio „Lietuvos ryto“ priede „Gyvenimo būdas“ spausdinamo testo klausimus.


2015-02-26 13:15

Prieš nutraukdami santykius atsakykite į šiuos 7 klausimus

9

Skyrybos – skaudus dalykas, kuris neretai sukelia nemažai ašarų, liūdesio, abejonių. Kodėl ? Galbūt todėl, jog šis sprendimas nebuvo iki galo apgalvotas? Būna situacijų, kai žmonės yra pilnai įsitikinę, jog geriausia išeitis – skyrybos. Tačiau taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai partnerius kankina nuolatinė dilema – skirtis ar ne? Tokį sprendimą galite priimti tik jūs patys, tačiau pabandykite vadovautis ne tik jausmais, bet ir protu. Atsakykite sau į žemiau pateiktus klausimus – tai turėtų nukreipti jus tinkama linkme.


2015-02-25 16:38

Kunigo perspėjimas: „Piktoji dvasia puola vis galingiau“

198|

„Dievas tapo vyru. Piktoji dvasia tapo moterimi“, – ši prancūzų rašytojo Victoro Hugo mintis mums greičiausiai sukelia šypseną. Tačiau kunigas egzorcistas Vytautas Antanas Matusevičius perspėja, kad su piktąja dvasia juokauti negalima, nes ji puola vis galingiau, o žmonės blogiu tiki lengviau nei gėriu.


2015-02-25 16:37

Priežastys, dėl kurių vyrai nenori turėti vaikų

23

Nusivylėte sužinojusi, jog jūsų partneris nenori turėti vaikų? O galbūt susitarėte, jog dar ilgam turėsite atidėti planus apie vaikelį, bet jūsų tai netenkina? Nors kiekvienas vyras yra individualus ir tik jis jums gali atsakyti į klausimą – kodėl, tačiau yra tam tikros dažniausiai pasitaikančios priežastys.


2015-02-25 16:36

19 pasimatymo idėjų, kurioms neatsispirs jūsų svajonių moteris

8

Suvilioti moterį galima per septynias valandas. Jei nenorite, kad šis terminas taptų kelis kartus ilgesnis ar net neįveikiamas, atidžiai suplanuokite kiekvieną pasimatymą. Jeigu merginos beveik nepažįstate, veskitės ją ten, kur aplinka būtų palanki potraukiui kurti. Jeigu moteris jums jaučia trauką, su jumis jai komfortiška, veskitės ten, kur galėtumėte stiprinti fizinį kontaktą. Nuo pasimatymo vietos priklauso moters sugundymo galimybės.


2015-02-25 15:57

Ar įgyvendinote vaikystės svajonę, ar nugramzdinote į užmarštį?

Kuo būsi užaugęs? Šį klausimą vaikystėje yra girdėjęs kiekvienas. Vienų vaikų atsakymai nuolat keičiasi, kiti turi vieną vienintelį. Taip ir suaugusieji – vieni tvirtai įsikibę laikosi tikslų, kiti juos nugramzdina į užmarštį ir džiaugiasi ar tenkinasi tuo, ką pasiūlo gyvenimas. Ar jūsų vaikystės svajonė tapo gyvenimo keliu?


2015-02-23 15:45

Apie ką vyrams sunku kalbėti garsiai?

3

Moterys kuo puikiausiai sugeba išreikšti savo emocijas, tačiau vyrai... Jiems tai yra kur kas sudėtingiau. Ypatingai, jeigu kalbėtumėm apie meilę. Suprantama, jog ne visi vyrai susiduria su šiais sunkumais, tačiau, tikrai nemaža dalis jų vengia tam tikrų temų. Tai kokius žodžius jiems ypatingai sudėtinga ištarti?


Populiariausi per 24 val.