Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

2012-10-12 17:58

Laba diena, labai norėčiau paklausti, ką daryti ir kaip man elgtis: mano 20 ir 23 metų vaikai visiškai manęs negerbia. Jie nenori net išklausyti mano nuomonę, elgiasi labai grubiai, keikiasi. Jei pakeliu balsą ar kalbu griežtu tonu, kone muštis puola. Mokytis nenori, nori tik pinigų. Jie dirba, bet savaitgaliais po 2-3 paras lėbauja. Regis, ir kaimą turim, ir dirbt mokinau ir litą vertinti, bet nuo jų 11 klasės, kai atsirado draugų, sugedo mūsų santykiai.

1/1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

1 / 1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) 123rf asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-01-23 21:07

Ar jums patinka laukinė aistra?

Ar savo mylimajam tapsite vienintelė ir nepakartojama? Ar sugebėsite bendrą gyvenimą paversti džiugia švente? 30 klausimų padės jums suprasti, kokio tipo moteris esate.


2015-01-22 16:51

7 auksinės gerų santykių su partneriu taisyklės

5

Didžiausias meilės žudikas – ne sekso stygius, bet pernelyg didelis stresas. Jam nuslopinti kartais pravartu pakeisti savo elgesio taktiką. Supažindiname su septyniomis auksinėmis taisyklėmis, kurios padarys santykius su partneriu laimingais.


2015-01-21 14:28

A. Kaluginas: „Žmonės „be kompleksų“ – patys kompleksuočiausi“

42|5

Žodis „kompleksas“ mūsų kalboje įgavęs vos ne keiksmažodžio statusą. Iš kiekvienos pakampės skamba raginimai atsikratyti kompleksų ir patarimai, kaip tai padaryti. Tačiau ar visada tai būtina? Ar iš viso būna žmonių, neturinčių jokių kompleksų? Asocialiai besielgiantys „nekompleksuotieji“ kaip tik neretai turi daugiau problemų už „kompleksuotus“.


2015-01-20 10:39

Garbinti savižudybę lietuvis išmokomas jau vaikystėje?

154|3|

„Lietuviai – savižudžius garbinanti tauta. Savižudybė pas mus nėra smerkiama, vyrauja bendras požiūris, jog tai „nieko tokio“ ir laikoma vos ne garbingesne mirtimi už mirtį nuo kepenų cirozės. Tas, kas mirė nuo šios ligos, dažniausiai yra paniekinamas ir išjuokiamas, nes buvo alkoholikas. Tad, vyrauja nuomonė, jog savižudybė yra mažiau gėdinga mirtis“, - tokį atsakymą turi Ukmergės dekanato dekanas ir Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Vaidas Bartkus į klausimą, kodėl Lietuva pagal savižudybių rodiklį pirmauja Europoje.


2015-01-19 16:54

„Mėlynojo pirmadienio“ fenomenas: ar ši diena - depresyviausia

2

Trečiasis sausio pirmadienis, vadinamas „mėlynuoju pirmadieniu“, nėra pati depresyviausia metų diena. Pasak neurologijos daktaro Deano Burnetto, depresija niekaip nesusijusi su savaitės diena. Žiniasklaida, rašanti ar kalbanti apie „Blue Mondey“ fenomeną, lygiai taip pat sėkmingai galėtų pasirinkti antrąjį ar ketvirtąjį sausio pirmadienį ar apskritai kitą dieną, įsitikinęs autorius.


2015-01-18 14:43

Matematinė analizė: kuo skiriasi B. Obamos ir jūsų rašysena?

12

Rašysena nedažnai patenka į „kietųjų“ mokslų tyrimų sritį. Nors internete gausu rašysenos analizės testų, o kai kurios įdarbinimo agentūros šį metodą siūlo potencialių darbuotojų atrankai, išvados retai gali nustebinti objektyviais ir tiksliais apskaičiavimais. Visai kitas dalykas, kai rašyseną tiria matematikai.


2015-01-17 15:29

7 būdai, kaip mažinti vaikų patyčias internete

6| 

Tėvai vaikus moko saugiai pereiti gatvę, gerų manierų, neturėti žalingų įpročių, nesityčioti iš kitų, mandagiai kalbėti, tačiau šiame technologijų amžiuje reikiamų žinių poreikis kinta. Tyrimų duomenimis, 80 proc. paauglių kasdien daugiau nei 3-4 val. praleidžia elektroninėje erdvėje. Kas penktas Lietuvos vaikas yra patyręs patyčias elektroninėje erdvėje.


2015-01-15 13:59

Kodėl sausis palankiausias mėnuo antros pusės ieškoti internete?

Pažinčių svetainės daugiausiai naujų ir sugrįžtančių vartotojų sulaukia pirmąjį metų mėnesį. Šiemet Lietuvos internautų aktyvumas flirtas.lt portale šoktelėjo 40 procentų, o naujų narių registracija jau paaugo dvigubai, lyginant su 2014 m. vidurkiu. Tai yra trečdaliu daugiau nei pernai tuo pačiu metu.


2015-01-15 10:25

Psichologė: emocinis intelektas lemia ir gebėjimą manipuliuoti

4

Emocinis intelektas turi ir juodąją pusę – aukštą emocinį intelektą žmonės ne visada išnaudoja moraliais tikslais, teigė psichologijos profesorė Rosita Lekavičienė, kartu su mokslininke Dalia Antiniene sukūrusi lietuvišką emocinio intelekto nustatymo versiją.


2015-01-15 10:03

Nebeturiu bendravimo kompleksų: išmokau anglų kalbą per 14 dienų

55

„Tiesiog naršiau po internetą ir jau po 2 savaičių pradėjau kalbėti angliškai“ – pasakoja Vitalija Kazlauskienė (51 m.). Perskaityk interviu su Vitalija ir sužinok, kaip išmokti anglų kalbos per 14 dienų, ir tik šiandien gauk naujametę 55 % nuolaidą anglų kalbai išmokti!


Populiariausi per 24 val.