Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

2012-10-12 17:58

Laba diena, labai norėčiau paklausti, ką daryti ir kaip man elgtis: mano 20 ir 23 metų vaikai visiškai manęs negerbia. Jie nenori net išklausyti mano nuomonę, elgiasi labai grubiai, keikiasi. Jei pakeliu balsą ar kalbu griežtu tonu, kone muštis puola. Mokytis nenori, nori tik pinigų. Jie dirba, bet savaitgaliais po 2-3 paras lėbauja. Regis, ir kaimą turim, ir dirbt mokinau ir litą vertinti, bet nuo jų 11 klasės, kai atsirado draugų, sugedo mūsų santykiai.

1/1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

Psichologės konsultacija: kaip būti gera mama, kai suaugę vaikai neklauso?

1 / 1

Situacija, kai vaikai žengia pirmuosius suaugusiųjų žingsnius, kelia nerimą tiek tėvams, tiek vaikams. 123rf asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) 123rf asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-04-21 16:42

A.Kaluginas paaiškino, kodėl storulės traukia vyrus

81

Ne visi vyrai, kuriuos žavi apkūnios moterys, drįsta tai pripažinti – visuomenėje vyrauja perkarusių manekenių kultas. Psichologo Andriaus Kalugino nuomone, negalima teigti, kad vyrai, trokštantys ypač putlių damų, turi psichikos ar seksualinių sutrikimų. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-04-21 10:43

Grakšti išvaizda neretai slepia plėšrios panteros charakterį

8|2

Moteris – nenuspėjama. Tokį įspūdį gali sukurti ne tik jos apranga, apavas, bet ir vėrinys. Šioje nuotraukoje įsiamžinusi baleto šokėja Agnė, pasipuošusi glaustinuke, priderinusi menininko Sauliaus Vaitiekūno sukurtą plieno vėrinį „Debesis“, apsiavusi puantus, neatrodo romantiška ar tarsi skrajojanti padebesiais. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro šokėja, kuriai buvo sukurtas laukinukės makiažas ir šukuosena, atspindi dvilypę moters prigimtį: grakšti išvaizda neretai slepia plėšrios panteros charakterį.


2015-04-19 11:14

10 laimingo žmogaus taisyklių

4

„Jaunystę praleidau galvodamas apie dalykus, kurie galėtų suteikti man džiaugsmo. Man pasisekė, kad suvokiau: niekada neturėsiu laiko savo mėgstamai veiklai, jei pats jo tam neskirsiu. Ir tuomet aš pradėjau gyventi“, – kartą sakė amerikiečių psihologas Chrisas Petersonas.


2015-04-18 12:08

4 labiausiai santykius griaunančios ydos – ar žinote jas?

5

Išnagrinėjęs nemažai įvairių sutuoktinių gyvenimų, šeimos psichoterapeutas Džonas Gotmanas pastebėjo keturis dalykus, kurie yra rimtas įspėjimas, jog jūsų santykiams gresia pavojus. Su kokiomis problemomis susiduria poros? Kaip žinia, problemų būna labai daug ir įvairių, kiekviena pora anksčiau ar vėliau patiria įvairių sunkumų. Nereikėtų daryti tragedijos dėl to, jog kažkas vyksta ne taip, kaip jūs norėtumėte, – juk viską galima išspręsti. Tačiau kur kas sudėtingiau yra tuo atveju, kai pora susiduria su visomis arba beveik visomis žemiau išvardintomis problemomis. Tokiu atveju šeimos psichoterapeutas Dž.Gotmanas abejoja tuo, jog santykiai bus ilgalaikiai, o šeima – laiminga.


2015-04-17 09:33

Nori būti sveikas? Sužinok, kokias klaidas darai prieš miegą

2

Visi žino, kad geras miegas dovanoja sveikatą, grožį ir ilgaamžiškumą. Bet ne visi žino, kaip tai pasiekti. Atsakykite į klausimus ir sužinokite, kokie jūsų reikalai miego karalystėje.


2015-04-16 13:54

Psichologės patarimai, kaip bendrauti su skolininku

2

Skola – ne žaizda, greitai neužgis. Visada bloguoju prisimename žmones, kurie mums „pamiršo“ grąžinti pinigus. Kai kurie bičiuliai gyvena nuo skolos iki skolos, todėl pinigų skolinimas ir grąžinimas tampa uždaru ratu. Kaip iš jo ištrūkti? Ką daryti, jeigu jums nesmagu skolininko paprašyti grąžinti pinigus?


2015-04-15 18:22

Ko geriau nesakyti, jeigu norite didesnio atlyginimo

7

Plušate ištisas dienas ir negalite gyventi taip, kaip norite: neturite pinigų atnaujinti garderobui, įsigyti skalbimo mašinos ar šaldytuvo. Jums atrodo,kad per mažai uždirbate. Svarstote: gal paieškoti darbo kitur ar bandyti apie tai pasikalbėti su viršininku. Kaip paprašyti didesnio atlyginimo?


2015-04-15 14:28

Azartinių lošimų spragos: liguistas potraukis sudaužo likimus

7|2

Trys paros praleistos kazino, užsidėjus sauskelnes, dešimt parų be miego, pakrikę nervai, pajuodusius akys. Nervinis išsekimas. Toks lošėjo portretas psichiatrui liudija apie potraukių patologiją. Tačiau F kodas, naudojamas tarptautinėje ligų klasifikacijos, retai atsidurs jo ligos istorijoje. Lošėjo aistra vis dar nevadinama liguista.


2015-04-15 10:00

Supernaujiena: naujas būdas išmokti anglų kalbą

59

Šios moters istorija nustebino daugelį. Perskaitęs interviu, visiems laikams pakeisi savo mintis apie anglų kalbos mokymąsi. „Vyro teigiamas pavyzdys ir energija įkvėpė mane mokytis anglų kalbos“ – sako Astrida (46 m.). Skaityk toliau ir suprasi, kaip Tu gali išmokti anglų kalbos greitai bei paprastai ir iš karto gauti 55 % nuolaidą anglų kalbos mokymosi programai!


2015-04-14 16:40

Lietuvoje pigiau leisti gerti, nei mažinti stresą darbe?

5|2| 

Medikai, psichologai metų metus trimituoja, kad lietuviai patiria darbo vietoje didelį stresą. Dažnas tokiais atvejais griebiasi populiaraus streso mažinimo būdo – taurelės po darbo. O kai ta taurelė tampa kasdienybe, problemų tik padaugėja. Su alkoholio vartojimu susijusių ligų paplitimas didžiulis. Ar yra išeitis? Galbūt – tačiau, panašu, jog šiandien šalies darbdaviams pigiau yra leisti darbuotojui gerti, nei investuoti į streso darbe mažinimą.


Populiariausi per 24 val.