Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Darganotu oru sušalti neleidžia ir karšta kava iš termoso

Darganotu oru sušalti neleidžia ir karšta kava iš termoso

Aukštos kokybės plastikas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-11-29 09:11

Stiprinant imunitetą svarbu neprisidaryti naujų bėdų

Retkarčiais užkandus citrinos ar imbiero, įsispaudus jų sulčių į arbatą apsaugos nuo peršalimo ir gripo negausime, o vartojant daug šių produktų galima sutrikdyti virškinimą bei pakenkti skrandžiui, tvirtina gydytojai ir vaistininkai. Specialistai pastebi, kad šaltojo sezono pradžioje gyventojai masiškai ima stiprinti imunitetą, tačiau dažnai tai daro kaip papuola, todėl teigiamo efekto nesulaukia.


2014-11-29 09:05

Mįslė medikams – be raiščių gimusi mergina

2| 

20-metė britė Lucy Foran gimė be raiščių – audinių, jungiančių kaulus bei tvirtinančių sąnarius. Visi merginos sąnariai pilnai arba dalinai išnirę, todėl ji negali bėgioti ar šokinėti. Ši liga tokia reta, kad gydytojai apie ją iki L.Foran atvejo nė nežinojo.


2014-11-28 18:58

Keistas sutrikimas: britės mėgstamiausias užkandis - kempinė

1

19-metė britė Rosie Skinner per savaitę sunaudoja bent dvi dideles kempines. Ne, ji neplauna mašinos ar vonios kambario – mergina jas valgo. Ši keista priklausomybė prasidėjo, kai jai buvo vos penkeri, rašo „Daily Mail“. Studentė iš Surėjaus grafystės supjausto kempines į nedidelius gabaliukus ir per dieną juos kramto, kai kiti paaugliai užkandžiauja šokoladu ar traškučiais.


2014-11-28 18:45

5 aktorės Reditos Dominaitytės sveikos odos paslaptys

11

Tobula oda, kurią galima išvysti blizgiuose žurnalų puslapiuose, dažniausiai būna smarkiai pakoreguota kompiuterinėmis programomis ir realybėje tokios paprasčiausiai nėra, todėl nereikėtų į ją žvelgti su pavydu. Kosmetologai tikina, kad daug svarbiau puoselėti sveiką odą, kuri tinkamai prižiūrima atrodo gražiai ir be makiažo, maskuojamųjų priemonių ar kompiuterinių programų pagalbos. Aktorė, „Knygos teatras“ vadovė Redita Dominaitytė jau įsitikino – odos švytėjimas yra vidinės būsenos išraiška, o poilsis ir odos priežiūra – geros išvaizdos garantas.


2014-11-27 16:50

5 gydytojo patarimai, padėsiantys išvengti apsinuodijimo mėsa

1|2

Apsinuodijimas maistu – vienas nemaloniausių negalavimo būdų, lemiantis tokius padarinius kaip pykinimas, vėmimas, viduriavimas, skrandžio ar žarnyno srities skausmai. Nors įprastas apsinuodijimas yra lengvai gydomas ir trunka vos 1-3 dienas, užkrėstas ar netinkamai paruoštas maistas gali sukelti ir sunkesnius susirgimus – salmoneliozę, kiaulienos ar šernienos sukeliama trichineliozę ar net mirtinu galintį tapti botulizmą. Gydytojas gastroenterologas dr. Vaidotas Urbonas teigia, kad prekybos vietos yra griežtai ir nuolat kontroliuojamos, tad dėl apsinuodijimo atvejų žmonės dažniausiai turėtų kaltinti patys save.


2014-11-27 16:27

Chirurgai papasakojo apie I. Starošaitei atliktą operaciją

146|5

Neseniai 45 metų gimtadienį pažymėjusi dainininkė Irena Starošaitė-Žvagulienė nusprendė gultis po grožio chirurgų peiliu. Garsiai ir dailiai moteriai „VitkusClinic“ plastinės chirurgijos klinikoje buvo atlikta krūtų korekcijos operacija.


2014-11-27 16:26

Šokiruojančios animacijos - kaip keitėsi narkomanų veidai

18|6

Švietėjiška organizacija Rehabs.com, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį, kaip siaubingai žmogų sužaloja narkotikai, paskelbė šokiruojančių GIF animacijų seriją. Kitaip nei įprasti „prieš“ ir „po“ atvaizdai, šios animacijos leidžia laipsniškai stebėti, kaip narkotikus vartojančio žmogaus veidas keičiasi laikui bėgant.


2014-11-27 16:25

Kauno klinikose – eksperimentas su plakančia kiaulės širdimi

38|40

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkai, veterinarai ir medikai suvienijo jėgas atlikdami tyrimą, kurio metu buvo užrašomas kiaulės širdies elektrinis aktyvumas, naudojant potencialui jautrius dažus. Tyrimo metu matoma, kaip širdies paviršiumi sklinda elektrinis impulsas. Tai medikams suteikė naudingos informacijos gydant širdies ritmo sutrikimų turinčius pacientus.


2014-11-27 14:01

Elektroninėse cigaretėse - 10 kartų daugiau kancerogenų

2

Visame pasaulyje populiarėjančios elektroninės cigaretės nėra "sveikesnės". Jose yra 10 kartų daugiau vėžį sukeliančių kancerogenų palyginti su įprastu tabaku. Taip teigė japonų mokslininkai, suduodami dar vieną smūgį išradimui, kuris kažkada buvo vadinamas mažiau kenksmingu už rūkymą.


2014-11-27 13:41

Vitaminų dieta: iki žiemos švenčių - minus keletas kilogramų

1

Kalėdos ir Naujieji metai, gausiai nukrauti stalai tampa eiliniu išbandymu mūsų skrandžiams. Pasiruošti švenčių laikotarpiui padės ši dieta. Ji padės atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų ir žymiai pagerinti savo išvaizdą. Be to, organizmą aprūpinsite vitaminais ir mineralais.


Populiariausi per 24 val.