Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Grožio ritualai šaltuoju sezonu

Grožio ritualai šaltuoju sezonu

2013-09-18 10:29

Rudeniškiems orams pakeičiant vasarą pats laikas pasirūpinti odos būkle ir paruošti ją išbandymams. Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. Šiuo metu oda tampa jautresnė, todėl reikalauja kruopštesnės priežiūros. Ypatingos priežiūros reikalauja tos odos vietos, kurios lieka atviros aplinkai.

1/1

Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. 123rf nuotr.

Grožio ritualai šaltuoju sezonu

1 / 1

Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. 123rf nuotr.

(1 nuotraukos) 123rf nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2015-01-25 16:12

Apatinės kelnaitės kenkia vyrų sveikatai ir vaisingumui

27

Vyriškoms trumpikėms jau yra 80 metų ir jos vis dar sutinkamos vyrų rūbų spintose. Bet renkantis apatinius reikėtų paisyti ne tik mados ar kultūros. Juk apatiniai, ekspertų nuomone, gali turėti poveikį ir sveikatai. Jie vyrams gali sukelti įvairiausių negalavimų: pradedant alergijomis ir baigiant nevaisingumu. Štai kodėl juos verta patyrinėti išsamiau.


2015-01-24 13:40

Ar žinome, kiek mūsų suvalgomame maiste yra transriebalų?

1

Europos Komisija rengia ataskaitą, kiek gyventojų suvalgomame maiste yra transriebalų. Jie specialistų vadinami „blogiausiais“ iš visų maistinių riebalų ir siejami su padidėjusia širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio rizika.


2015-01-24 10:53

Kontaktiniai lęšiai: kokie jie būna ir kokius pasirinkti

2

Ar jums pabodo akiniai? Ar jaučiate diskomfortą juos nešiojant, jie trukdo aktyviam gyvenimui, sportuojant ar tiesiog erzina žiemą rasojantys akinių stiklai? Puiki alternatyva akiniams – kontaktiniai lęšiai.


2015-01-23 21:20

Kaip susigrąžinti po gimdymo tobulas kūno formas

5

Kol šimtai jaunų mamų suka galvą, kaip susigrąžinti bent per pus tokį liauną liemenį, kokiu džiaugėsi dar iki nėštumo, tokios Holivudo mamytės kaip Eva Mendes ir Scarlett Johansson, sūpuodamos vos kelių savaičių sulaukusias atžalas, jau demonstruoja nepriekaištingą figūrą ir naujus aukštakulnius. Kaip joms tai pavyksta? Kineziterapijos specialistai įsitikinę, kad greitas organizmo atsigavimas po gimdymo nėra jokia paslaptis.


2015-01-23 18:39

Kodėl medikams parūpo, kad žmonės žiemą neitų į bažnyčią?

4

Medikai vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduoja šiomis dienomis neiti ne tik į parduotuves, bet ir į bažnyčią. Kodėl gydytojams parūpo, kur žmonėms melstis?


2015-01-23 15:24

Į vaistinę – ne tik nusipirkti vaistų, bet ir pasiskiepyti

4

Ar vaistininkas gali prisidėti prie užkrečiamųjų ligų prevencijos? Tokia galimybė atsirastų patobulinus Farmacijos įstatymą. Imunoprofilaktiką jau siūloma priskirti vaistininko farmacinei veiklai. Tokį pasiūlymą Farmacijos įstatymo kai kurių straipsnių pakeitimo projektui Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo narys Antanas Matulas. Šį pasiūlymą teikia ir Seimo narė Vida Marija Čigriejienė.


2015-01-23 11:31

Paauglį iš sąstingio išvadavo į smegenis įsodinti elektrodai

5|3

Kaip jautėsi paauglys, nesugebantis dėl ligos kalbėti, rašyti, vaikščioti, net sėdėti? Distonija – lėtas nevalingas raumenų susitraukimas – buvo prirakinusi prie patalo šešiolikmetį Deividą. Tačiau pabudęs po neurochirurginės operacijos jis negalėjo patikėti, kad nieko neskauda. Giliai į galvos smegenis įsodinti elektrodai jį išvadavo iš raumenų spazmų. Tokį neuromoduliacijos metodą Kauno klinikų medikai pirmą kartą Lietuvoje taikė nepilnamečiui.


2015-01-23 10:10

Už blizgančios buities – apsinuodijimo šmėkla

3|2

„Naikina bakterijas“, „šalina pelėsius“, „atgaivina spalvą“, „taupo pinigus“ – tokie skambūs žodžiai dažnai stengiasi įtikinti pirkėjus, kad naujos valymo priemonės padės susikurti jaukius namus. Tikroji švaros kaina gali būti kur kas didesnė. Medikai vis labiau abejoja, ar buitinė chemija yra civilizacijos pasiekimas. Dezinfekavimui ir skambimui naudojamos priemonės turi cheminių junginių, kurios gali sukelti apsinuodijimą. Unitazo ir orkaitės valikliai, vadinamieji kurmiai, skiriami vamzdynų valymui, indaplovės kapsulės, balikliai, dėmių išėmėjai, kurių sudėtyje yra peroksido, – šias buitinės chemijos priemones toksikologai vertina kaip vienas pavojingiausių. Vaikui lyžtelėjus, nurijus kad ir nedidelį gurkšnelį, gali prasidėti virškinamojo trakto cheminis nudegimas.


2015-01-22 16:47

Santariškių klinikose – pažangiausias diagnostikos kompleksas

16|17

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Radiologijos diagnostikos centre duris atvėrė moderniai įrengtas Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės lėšomis finansuotas Pozitronų emisijos tomografijos/kompiuterinės tomografijos (PET/KT) molekulinės diagnostikos kompleksas, kainavęs per 13,7 mln. litų. Čia tyrimai bus atliekami, taikant pažangiausias branduolinės medicinos technologijas.


2015-01-22 11:00

Naujagimiai Lietuvoje bus tiriami išsamiau

6

Naujagimiams Lietuvoje nuo sausio atliekami du papildomi tyrimai, kurie padeda nustatyti angliavandenių apykaitos ir hormono kortizolio gamybos sutrikimus. Valstybinė ligonių kasa (VLK) informuoja, kad nauji tyrimai tėveliams nieko nekainuos, nes jie kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.


Populiariausi per 24 val.