Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Grožio ritualai šaltuoju sezonu

Grožio ritualai šaltuoju sezonu

2013-09-18 10:29

Rudeniškiems orams pakeičiant vasarą pats laikas pasirūpinti odos būkle ir paruošti ją išbandymams. Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. Šiuo metu oda tampa jautresnė, todėl reikalauja kruopštesnės priežiūros. Ypatingos priežiūros reikalauja tos odos vietos, kurios lieka atviros aplinkai.

1/1

Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. 123rf nuotr.

Grožio ritualai šaltuoju sezonu

1 / 1

Vasariško klimato malonumų nugairintos odos laukia sudėtingas adaptacijos periodas šaltuoju sezonu. 123rf nuotr.

(1 nuotraukos) 123rf nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-12-17 17:21

Bendras Lietuvos ir Jungtinės Karalystės onkologų projektas

1

Storosios žarnos ligos atsidūrė Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos chirurgų dėmesyje. Londono karališkajame koledže Lietuvos nacionalinio vėžio instituto direktorius profesorius Narimantas Evaldas Samalavičius ir Jungtinės Karalystės profesorius Josephas Nunoo-Mensah surengė tarptautinę konferenciją „Storosios žarnos chirurgijos dilemos ir debatai“.


2014-12-17 16:49

Odontologijos klinika pacientus vilioja giliomis iškirptėmis

12

Miuncheno (Vokietija) odontologijos klinikos savininkė Marie Catherine Klarkowski atrado originalų būdą nuslopinti pacientų skausmą ir baimę: jos darbuotojos tiesiog krūtine stojo į kovą su neigiamomis emocijomis.


2014-12-17 16:49

Lietuviai iš Etiopijos parsivežė ne įspūdžius, bet maliariją

33|18

Lietuvoje užfiksuotas neeilinis maliarijos protrūkis. Šia egzotiškų kraštų liga susirgo net 4 žmonės - visi jie sugrįžo iš kelionės po Etiopiją. Epidemiologinio tyrimo metu nustatyta, kad ligoniai keliavo po šią šalį nuo 2014 lapkričio mėnesio 11 iki 30 dienos. O ligos požymiai pasirodė gruodžio 9–11 dienomis. Su kokia kelionių agentūra keliavo užsikrėtusieji, neatskleidžiama. Tuo laikotarpiu kelionę į Etiopiją organizavo kelionių agentūra „West Express“, tačiau jos atstovė, taip pat keliavusieji turistai tvirtino, jog niekas iš jų grupės šia pavojinga moskitų platinama liga neužsikrėtė.


2014-12-17 10:08

Lietuvoje užregistruoti keturi įvežtinės maliarijos atvejai

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, 2014 gruodžio 9–11 dienomis užregistruoti 4 įvežtinės maliarijos atvejai. Epidemiologinio tyrimo metu nustatyta, kad ligoniai nuo 2014 lapkričio mėnesio 11 iki 30 dienos su kelionių agentūra keliavo po Etiopiją. Iš viso keliavo 12 žmonių iš įvairių Lietuvos miestų. Kelionių agentūros bei ligonių teigimu, informacija apie maliarijos profilaktiką buvo suteikta tačiau vaistai kelionės metu vartojami nebuvo.


2014-12-16 15:43

Išmokite kvėpuoti taip, kad nepultų sloga

12|7

Sloga, peršalimas, net gripas gali būti nebaisūs, jie žmogus kasdien darytų kvėpavimo pratimus. Netradicinę mediciną praktikuojantis Sigitas Povilaitis neprisimena, kada čiaudėjo ar kosėjo. „Vyrai turi pradėti įkvėpti pro dešinę šnervę, o iškvėpti – pro kairę šnervę, moterys, atvirkščiai, - pro kairę šnervę turi įkvėpti, o pro dešinę – iškvėpti. Atlikus tris pratimus, reikia keisti šnerves, o vėliau – įkvėpti ir iškvėpti pro abi šnerves“, - aiškino Trakuose gyvenantis vyras, kuris iš savo protėvių paveldėjo domėjimąsi medicina.


2014-12-16 10:30

Inksto donore dukrai tapusi motina padovanojo jai antrą gyvenimą

1|20

Paaukoti dalelę savęs ir išgelbėti kito asmens gyvybę. Tokiam poelgiui pasiryžę inksto donorai nevadina savęs didvyriais, bet be jų pasiaukojimo užgestų daugelio ligonių gyvybė. Per 40 metų Lietuvoje atliktos 272 inksto persodinimo operacijos, kai inkstą dovanojo gyvas donoras – laukiančio transplantacijos paciento mama, tėtis, brolis, sesuo, senelis, močiutė, vyras, žmona.


2014-12-15 13:00

Sėdimasis darbas – didelis pavojus jūsų sveikatai

4|2

Medžiai, augantys labai tiesiai, savo viršūnėmis greičiau pasistiebs į dangų, o tie, kurie veši pernelyg palinkę, priešingai, negali tikėtis ilgo gyvenimo. Žmogus nuolat juda, tad kūnui sunku pasirinkti tinkamą padėtį. Idealu visuomet būti savajame gravitacijos centre, kad ir kokią padėtį pasirinktumėte. Šis judesys svarbiausias gyvenime, nes, pasak Einsteino, „gyvenimas – kaip dviratis, turi judėti, kitaip prarasi pusiausvyrą“.


2014-12-15 09:58

Žiema - ypač pavojingas metas akių sveikatai

1

Nedaugeliui žinoma, kad žiemos metu akių sveikata reikia rūpintis ypatingai. Nukritusi oro temperatūra, dėl šildymo išsausėjęs patalpų oras, šaltas vėjas – tai faktoriai, kurie nėra draugiški akims. Gydytoja oftalmologė Janina Budreikienė patarė, kokių priemonių reikia imtis žiemą, norint išsaugoti gerą akių sveikatą.


2014-12-15 06:25

Kas vadinama X dietomis ir kuo pavojingos garsenybių dietos?

3|

X dietomis pavadinau įvairias vieno produkto dietas: grikių, kopūstų, sulčių, alaus ir pan. Taip pat dietas, turinčias geografinius pavadinimus: Viduržemio jūros dieta, Platelių ežero dieta, prūdo dieta. Na, ir įžymybių vardais pavadintas dietas. Jas reguliariai populiarina gelsvi moteriški žurnalai, viliodami jus vienos ar kitos įžymybės pasikeitusių kūno formų nuotraukomis.


2014-12-14 21:58

Vėžį per kančias įveikusi 15-metė: „Visiems linkiu nepasiduoti“

73|8

„Tikiu, jog įveiksiu visas ligas. Jos stiprios, bet aš – stipresnė“, – nusišypsojo 15-metė garliavietė Aušrinė Kėvalaitė. Mergina nugalėjo kaulų vėžį – Ewingo sarkomą, bet neteko žandikaulio, ant kurio buvo iškilęs auglys. Mergina ištvėrė jau tris itin sudėtingas operacijas, septynias chemoterapijos procedūras o kitąmet jos laukia itin reta persodinimo operacija žandikaulio srityje. Medžiagos ir tyrimai, reikalingi operacijai, yra labai brangūs ir neįkandamos šeimai – jos kainuos apie 50 tūkst. litų.


Populiariausi per 24 val.