Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

2013-09-16 18:52, atnaujinta 2013-09-17 15:00

Prieš tris savaites 41-erių Julia Roberts nieko neįtardama žiūrėjo televizorių savo kambaryje, kuomet jos namuose apsigyvenęs voras nusprendė užsiropšti moteriai ant kojos ir įkąsti į kulkšnį. Iš pradžių mažyte dėmele buvusi įkandimo žymė po kurio laiko virto milžiniška pūlinga pūsle. Neapsikentusi skausmo keturių vaikų motina nuvyko pas gydytoją, šis jai paskyrė antibiotikų. Praėjus savaitei kulkšnies būklė nesikeitė, tad J.Roberts nuvyko į ligoninę.

1/5

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. 123rf nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

1 / 5

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. 123rf nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

(5 nuotraukos) 123rf nuotr., Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2015-01-29 06:30

Likimas atėmė kūdikį, bet paliko viltį susilaukti vaikų

3|2

Neseniai Kauno klinikose į gyvenimą sugrąžintą finansininkę Agnę Martinkėnaitę (34 m.) kankina dvejopi jausmai. Moteris dėkoja jos gyvybę išgelbėjusiems medikams, tačiau gedi įsčiose žuvusio ir šio pasaulio taip ir neišvydusio savo kūdikio. Kaunietei A.Martinkėnaitei likimas pasiuntė sunkų išbandymą. Atvykusi gimdyti antrojo vaiko moteris sužinojo, kad jis nebegyvas, o netrukus ir jos pačios gyvybė pakibo ant plauko. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-01-28 21:59

7 pavojingiausi naktiniai košmarai

13

Kai kuriems iš mūsų miegas, užuot buvęs maloniu poilsiu, tampa poilsio priešingybe. Baimė, regis, tik ir tyko po pagalve, košmarai per naktį išvargina tiek, jog ryte jaučiamės dar labiau pavargę. Kokie yra patys pavojingiausi miego sutrikimai?


2015-01-28 17:08

Geriausiai netaisyklingą moksleivių laikyseną gydo plaukimas

Nepatogūs suolai, sunkios kuprinės, nuolat į kompiuterių ekranus įbestas žvilgsnis ir nepakankamas judėjimas. Tokia Lietuvos moksleivių kasdienybė. Specialistų teigimu daugelis moksleivių ir jų tėvų per mažai dėmesio skiria aktyviai vaikų veiklai ir taisyklingai laikysenai.


2015-01-28 15:56

10 patarimų, kaip apsisaugoti nuo peršalimo ligų ir gripo

7|2

Alytaus apskrityje vis labiau įsisiautėjant gripui ir ūmioms viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms, visuomenės sveikatos specialistai primena, kaip apsisaugoti nuo šių ligų ir įspėja, kad, susirgus, lengva supainioti gripo ir peršalimo simptomus, mat jie yra labai panašūs. Pagrindiniai tiek peršalimo ligų, tiek gripo simptomai yra panašūs: karščiavimas, sausas kosulys, gerklės skausmas, sloga (arba užgulta nosis), bendras organizmo negalavimas, galvos skausmas, raumenų skausmas, šaltkrėtis, nuovargis.


2015-01-27 13:42

Specialistai: dalis sportuojančių žiemą tai daro neteisingai

12

Prieš pradedant sportuoti labai svarbu tinkamai paruošti savo organizmą, nes priešingu atveju ne tik nepasieksite trokštamų rezultatų, bet ir užsidirbsite rimtų nemalonumų – išsekimą, raumenų mėšlungį ir traumas, sako vaistininkai ir gydytojai. Specialistų teigimu, nors sportu užsiimančių žmonių Lietuvoje daugėja, tik dalis tai daro tinkamai ir reguliariai, ypač žiemą.


2015-01-27 13:37

Ergoterapija Europoje tampa viena paklausiausių specialybių

1

Studentai iš Lietuvos ir penkių užsienio šalių susibūrė Kaune, kad galėtų pasisemti patirties iš žinomiausių specialistų. Lietuvos sveikatos mokslų universitete vyko profesiniai kursai IP IC4Life („Innovation and Creativity for Life“), kuriuos organizavo žinomas ergoterapeutas iš Belgijos Erwinas Vanroue.


2015-01-27 10:37

A. Kančas: nuo išsigalvotų bėdų gelbėtų „išvyka“ į ligoninę

9|2

Žmogui, dejuojančiam, kad skauda galvą, vertėtų nuvažiuoti į ligoninę ir pažiūrėti, kiek ten jaunų žmonių, vaikų, – tada jis supras, kad visos jo bėdos išsigalvotos, sako architektas Algimantas Kančas, prieš penkerius metus sužinojęs, kad serga vėžiu. „Tada supranti, kad visa tai yra smulkmenos. Ir džiaugiesi kiekviena diena, tuo, kad dar tau dovanota laiko, įpranti vertinti tuos dalykus, kurie atrodė savaime suprantami“, – sakė architektas A.Kančas.


2015-01-26 15:59

Kuo anksčiau nustatytas vėžys, tuo lengviau jį gydyti

2|3

Per dešimtmetį Lietuvos moterų mirtingumas dėl gimdos kaklelio vėžio sumažėjo beveik trečdaliu, šalyje pradėjus įgyvendinti prevencinę programą, pagal kurią jos gali nemokamai išsitirti dėl šios klastingos ligos. Svarbu ir tai, kad vis dažniau diagnozuojamas dar neišplitęs ankstyvosios stadijos vėžys, o vėlyvosios – vis rečiau, kas leidžia išgelbėti dar daugiau moterų gyvybių. Tuo tikslu šios programos įgyvendinimui skiriama daugiau lėšų.


2015-01-26 15:22

Plaukai sensta nuo trisdešimties

1

Ar kada susimąstėte apie tai, kodėl brandesnio amžiaus moterų plaukai nebe tokie žvilgantys ir tankūs? O įkopusios į penktąją dešimtį, damos, regis, mieliau renkasi trumpų plaukų šukuosenas? Naujausi stiliaus patarimai čia niekuo dėti. Pasirodo, kad plaukai bėgant laikui sensta, o pirmieji jų senėjimo procesai prasideda sulaukus vos trisdešimties.


2015-01-26 15:19

Epidemijos grėsmė: gripas jau pasiekė Kauną

Jei sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis ir toliau didės, Kaunui pranašaujama epidemijos grėsmė.


Populiariausi per 24 val.