Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

2013-09-16 18:52, atnaujinta 2013-09-17 15:00

Prieš tris savaites 41-erių Julia Roberts nieko neįtardama žiūrėjo televizorių savo kambaryje, kuomet jos namuose apsigyvenęs voras nusprendė užsiropšti moteriai ant kojos ir įkąsti į kulkšnį. Iš pradžių mažyte dėmele buvusi įkandimo žymė po kurio laiko virto milžiniška pūlinga pūsle. Neapsikentusi skausmo keturių vaikų motina nuvyko pas gydytoją, šis jai paskyrė antibiotikų. Praėjus savaitei kulkšnies būklė nesikeitė, tad J.Roberts nuvyko į ligoninę.

1/5

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. 123rf nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą

1 / 5

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. 123rf nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

Namuose gyvenusio voro įkandimas pakirto moters sveikatą. Asmeninio archyvo nuotr.

(5 nuotraukos) 123rf nuotr., Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-10-30 16:13

Testas: ar žinote apie vandenį tai, kas svarbiausia?

2

Karštomis vasaros dienomis esame tiesiog priversti gaivintis vandeniu, tačiau atšalus orams dažniausiai pamirštame išgerti organizmui reikalingą jo kiekį. Pasitikrinkite, ar tikrai žinote, kodėl vanduo yra toks svarbus mūsų organizmui.


2014-10-30 15:40

To dar negirdėjote - baisiausias pasaulyje knarkimas

1| 

Sakote, kad jūsų partneris baisiai knarkia? Tuomet jūs neįsivaizduojate, ką iš tiesų reiškia baisiai knarkti. Interneto sensacija tapo vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas miegantis jaunas vyras. Miegodamas jis skleidžia neįtikėtinai keistą garsą.


2014-10-30 12:54

Vėžys ir širdies ligos - dažniausia mirties priežastis

1

Pagrindinės Lietuvos gyventojų mirties priežastys nesikeičia - pernai 84 proc. gyventojų mirė nuo kraujotakos sistemos ligų, piktybinių navikų ir dėl išorinių mirties priežasčių. Nuo kraujotakos sistemos ligų praėjusiais metais mirė daugiau kaip pusė (56,3 proc.) visų mirusiųjų - 9 899 vyrai ir 13 462 moterys.


2014-10-30 11:21

Kol širdies ligos šienauja gyvybes, žmonės gydosi lašiukais

7| 

Lašiukai nuo širdies – šiandieninė „panacėja“ nuo visų širdies ligų. Ne vienas žinomas žmogus dėl gudobelės ar valerijono tinktūrų net gerokai bėdos prisivirė. Ir vis dėlto stebuklingų lašiukų dažnas turi savo vaistų spintelėje. Tačiau gydytojai kardiologai nesutinka – šie preparatai širdies neišgydys. Tą byloja ir šiurpi statistika – širdies ir kraujagyslių ligos šalyje išlieka pagrindine mirties priežastimi.


2014-10-30 10:03

Saulės spindulių stygius kenkia nuotaikai, širdžiai, kaulams

2

Kasdienis maršrutas „iš biuro - į automobilį“ gali lemti rimtas ligas Ne menkesnis iššūkis nei peršalimo ligos šaltuoju sezonu Lietuvoje yra saulės spindulių stoka, tvirtina gydytojai ir vaistininkai. Jų teigimu, dauguma gyventojų rudenį ir žiemą pernelyg mažai laiko praleidžia natūralioje dienos šviesoje, o tai gali iššaukti nemigą, nuotaikos sutrikimus, migreną, galvos skausmus.


2014-10-30 09:38

Netradiciniai simptomai, išduodantys plaučių vėžį

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, plaučių vėžys – viena labiausiai paplitusių onkologinių ligų, kuri dažniausiai diagnozuojama vėlyvoje stadijoje. Nors visuomenėje gajus mitas, kad šia liga daugiausiai serga rūkantys vyrai, statistika sako ką kita: vyrų sergamumas plaučių vėžiu ir mirtingumas nuo jo per pastaruosius du dešimtmečius daugelyje Europos šalių mažėjo, tačiau moterų mirtingumas nuo šios ligos padidėjo.


2014-10-30 09:29

Netaupykite vaistams - tabletės iš turgaus gali ir susargdinti

Kodėl žmonės noriai perka vaistus turguje? Ar viską lemia kaina? O gal noras įsigyti jų be recepto? Anonimiškai? Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Inspektavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Diana Leleckaitė teigė, kad maždaug 50 procentų tirtų atvejų, kai vaistai buvo parduodami interneto svetainėse, kurios slėpė savo buveinės adresą, buvo nustatyti falsifikatai.


2014-10-29 17:10

Kodėl svaigsta galva?

4|2

Galvos svaigimas – viena dažniausių priežasčių, dėl kurios pacientai kreipiasi į gydytojus. Tai nespecifinis terminas, apibūdinantis nemalonų jausmą,taip žmonės stengiasi apibūdinti nestabilumo arba sutrikusios orientacijos erdvėje pojūtį. Šis pojūtis gali būti įvairių sveikatos sutrikimų ir ligų požymis. Plačiau apie tai pasakoja „Northway“ medicinos centro gydytoja neurologė dr. Inga Slautaitė.


2014-10-29 17:09

Sveikai gyvenančio J. Didžiulio kraujyje - kenksmingos medžiagos

14

Šią savaitę buvo pristatytas Baltijos aplinkos forumo (BEF) tyrimas, kuriuo bandyta nustatyti, kokių nuodingų medžiagų yra mūsų gyvenamoje ar darbo aplinkoje. Šio tyrimo savanoriu tapo ir Jurgis Pranas Didžiulis (34 m.) - muzikantas, dainų autorius. Jurgio ir jo žmonos Erikos Jennings namuose ir įrašų studijoje, jiems savanoriškai sutikus, buvo tirtos dulkės ir jų įtaka žmogaus sveikatai.


2014-10-29 17:08

Klubo sąnario ir norėjo, ir baidėsi, kol jis išslydo

9|2

Nemokamo sąnario protezo laukęs Panevėžio rajono gyventojas Rimantas Velička jau rengėsi gultis ant operacinio stalo, tačiau sužinojo, kad laukė veltui. Ligoninės vyriausiasis chirurgas tikina, kad operacija apskritai nebuvo paskirta, o Valstybinės ligonių kasos atstovai aiškina, kad žmogus pats dėl to kaltas.


Populiariausi per 24 val.