D.Grybauskaitės pokalbis su A.Merkel - apie eurą Lietuvoje

D.Grybauskaitės pokalbis su A.Merkel - apie eurą Lietuvoje


2014-02-08 15:26

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį Erfurte susitiko su Vokietijos federaline kanclere Angela Merkel.

1/4

D.Grybauskaitė susitiko su A.Merkel. R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

D.Grybauskaitės pokalbis su A.Merkel - apie eurą Lietuvoje

1 / 4

D.Grybauskaitė susitiko su A.Merkel. R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

D.Grybauskaitė susitiko su A.Merkel. R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

D.Grybauskaitė susitiko su A.Merkel. R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

D.Grybauskaitė susitiko su A.Merkel. R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

(4 nuotraukos) R.Dačkaus (president.lt) nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-26 14:23

Galvosūkis – iškelti pilotus, o lėktuvą palikti jūros dugne?

154|11|

Baltijoje nuskendusio lakūnų likimas toliau kaitina aistras. Jūros dugne aptiktas orlaivis An-2, kurio kabinoje pastebėtas vienas pilotas, jau apžiūrėtas ir nufilmuotas, tačiau kaip jį pakelti iš 124 metrų gilumos, kai Lietuva neturi specialios įrangos ir kvalifikuotų specialistų? Mūsų kariškiams tokios gelmės nepasiekiamos, todėl pagalbą jau žada viena Nyderlandų įmonė.


2015-05-26 14:23

Aplinkos ministras: „Radinys pranoko košmariškiausius sapnus“

27| 

Aplinkos ministerija atskleidė didžiulį korupcijos tinklą: paaiškėjo, kad kai kurios atliekų tvarkymu užsiimančios įmonės didelius atliekų kiekius „sutvarkydavo“ tik popieriuje ir už tai imdavo pinigus, tačiau atliekos taip ir likdavo nesutvarkytos arba tvarkomos netinkamai, kai kuriais atvejais išvežamos į užsienį. Įmonės sąskaitas išrašydavo už iš tikrųjų neatliktus darbus.


2015-05-26 14:22

Gruzijos šventėje – D. Grybauskaitės kalba apie agresyvią Rusiją

78|51|

Gruzija, kaip ir Lietuva, supranta, ką reiškia agresyvi kaimyninės šalies veikla, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai ji pareiškė antradienį, minint Gruzijos Nepriklausomybės dieną, kai Vilniaus Katedros aikštėje buvo ištiesta simbolinė Gruzijos vėliava, apsupta širdies formos simboline Lietuvos vėliava.


2015-05-26 14:20

A. Pitrėnienė paslapčia apsilankė pas prezidentę

3|

Nors premjeras Algirdas Butkevičius antradienį teigė nenorįs skelbti galimo pretendento į švietimo ir mokslo ministro postą pavardės, nes laukiąs Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, LRT.lt žiniomis, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto vadovė, Darbo partijos atstovė Audronė Pitrėnienė jau lankėsi Prezidentūroje.


2015-05-26 14:15

Maskvos šnipinėjimu kaltinamas lietuvis apskundė suėmimą

 

Maskvoje praėjusią savaitę dėl įtarimų šnipinėjimu sulaikytas lietuvis apskundė jam skirtą kardomąją priemonę. Antradienį Maskvos teismo atstovė Julija Skotnikova informavo, kad šnipinėjimu įtariamo Aristido Tamošaičio gynėjas pateikė skundą dėl suėmimo.


2015-05-26 13:23

Prezidentė ironizuoja: „Eurovizijoje“ esu labai įtakinga“

27|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, paklausta, ką mananti apie Rusijos žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus neva „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuva Rusijai neskyrė balų įsikišus Prezidentūrai neslėpė ironijos.


2015-05-26 13:13

Už triukšmo ir ūžavimo orgijas – vos 2 eurų bauda

30

Jums pasisekė, jei neturite triukšmingai linksmintis mėgstančių kaimynų. Štai vienas Kalniečių rajone nuomojamas butas tapo išskirtinių vakarėlių rengimo vieta – kaimynai neužmiega iki paryčių. Įžūliems triukšmadariams skiriama vos 2 eurų bauda. P.Lukšio gatvės 35-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje gyvenanti solistės ir Kauno klinikų neurochirurgo šeima jau nebežino, kaip sutramdyti šėlstančius kaimynus, kuriems visiškai nerūpi kitų žmonių poilsis.


2015-05-26 13:10

D. Grybauskaitė pasisakė dėl „Air Lituanica“ ir „An-2“ paieškų

9|

Žlugus skrydžių bendrovei „Air Lituanica“, Lietuvai nebūtina turėti nacionalinių avialinijų, sako šalies prezidentė. Dalios Grybauskaitės nuomone, tai yra nuostolinga veikla, už kurią turėtų sumokėti visi Lietuvos žmonės.


2015-05-26 12:36

Radviliškio meras A. Čepononis negali eiti tarybos nario pareigų

Korupcija kaltinamas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis toliau lieka nušalintas nuo tarybos nario pareigų – Lietuvos apeliacinis teismas antradienį paskelbė, kad atmeta nuo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario nušalinto politiko gynėjo skundą.


2015-05-26 12:34

Bitės žūsta masiškai, tačiau kaltų nėra

19

Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, ištisomis šeimomis pradėjo žūti bitės. Bitininkai pirštais rodo į ūkininkus, kurie chemikalais purškia laukus ir sodus. Velžio seniūnijoje, Kairių kaime, gyvenantis ūkininkas Aldonas Povilonis trečiadienį pamatė, kad prie jo kieme stovinčių avilių pilna negyvų bičių.


Populiariausi per 24 val.