Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą


2012-11-03 22:47

Solidžių provincijos verslininkų pora ar sukčiai, nuo kurių nukentėjusių lietuvaičių priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai? Uteniškiai 34 metų Laimis Valinskas ir pora metų vyresnė jo verslo bei gyvenimo partnerė Skaistė Linkevičiūtė tvirtina, kad jų padaryti nusikaltimai – praeitis, o jie dabar sąžiningai dirba – visoje Lietuvoje pardavinėja nestandartinius baldus.

1/8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

1 / 8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Pasvalietis B. Šakėnas S. Linkevičiūtę teisme išvydo tik tuomet, kai teisėja jai skyrė baudą už neatvykimą. R. Stundžienė

S. Linkevičiūtė teisme visaip bandė išvengti žurnalistų dėmesio. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Tik savo atkaklumo dėka B. Šakėnas išsiaiškino, kas iš jo paėmė avansą už taip ir neatvežtus baldus. R. Stundžienė

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė neseniai nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, tačiau padavė apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui. R. Stundžienė

L. Valinskas žurnalistams noriai pasakojo apie klestintį sąžiningą verslą, o S. Linkevičiūtė slapstėsi. R. Stundžienė

(8 nuotraukos) R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-03 23:26

Ką Kauno moksleiviai veikia po pamokų?

2

Netiesa, kad jaunieji kauniečiai laisvą laiką po pamokų leidžia tik prie kompiuterių arba kieme su draugais. Skatinami tėvų vaikai atranda įdomių užsiėmimų, mokosi siekti pergalių įvairiose srityse.


2015-09-03 22:25

Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų

2

Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų, ketvirtadienį pranešė kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.


2015-09-03 18:10

NATO štabas Lietuvoje – rimtas signalas Rusijai

215|2| 

Ketvirtadienį Lietuvoje ir dar penkiose šalyse iškilmingai atidaryti NATO štabai. Kokia šių štabų reikšmė? Karo istorikas profesorius Valdas Rakutis sako, kad štabo įkūrimas buvo neišvengiamas. „Turime būti pasirengę, kad paskui, po 20 metų, mūsų nekaltintų, jog pramiegojome pavojų, kad kariuomenė ir vėl nieko nepadarė. Dabar daro“, – teigė Karo mokslų instituto Karo istorijos centro vyriausiasis mokslo darbuotojas prof. dr. V.Rakutis.


2015-09-03 18:04

R. Šimašius dėl 100 eurų: „Ne sovietinės ekonomikos laikai“

21| 

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus reitingai sparčiai auga, tiesa šis to nesureikšmina, tiesiog dirba savo darbą ir džiaugiasi rinkėjų palaikymu.


2015-09-03 17:50

Svarstoma apie grupes arabų kalba Vilniaus darželiuose

65

Lietuvai ruošiantis priimti pabėgėlius, Vilniaus vicemeras socialdemokratas Gintautas Paluckas siūlo svarstyti darželiuose įkurti grupes arabų kalba.


2015-09-03 17:13

„Gazeta Wyborcza“ kritikuoja lenkų mokinių streiką Vilniuje

51|3

Didžiausias Lenkijos dienraštis „Gazeta Wyborcza“ kritikuoja trečiadienį surengtą lenkų mokinių bei jų tėvų streiką Vilniuje. Dienraščio korespondentei Agnieszka Filipiak keistu pasirodė sprendimas protestuoti prieš Lietuvos švietimo ministerijos siekius visose mokyklose suvienodinti lietuvių kalbos egzamino sąlygas.


2015-09-03 16:52

Tėvai šokiruoti: privatūs darželiai nevaldomai didina įkainius

63|19| 

Sostinės savivaldybės atstovai aktyviai raito parašus ant trišalių sutarčių dėl 100 eurų kompensacijų lankantiems privačius darželius. Jie postringauja, kad sostinėje eilių į darželius nebebus. Tuo tarpu Katedros aikštėje susirinkę keliasdešimt tėvų jais netiki ir piktinasi dėl padidėjusių įkainių privačiuose darželiuose. Pasak Nacionalinio aktyvių mamų sambūrio atstovės Rasos Žemaitės, jie gavo daug tėvų laiškų ir nusiskundimų dėl pabrangusių įkainių privačiuose darželiuose. Pasak jos, savivaldybė taip pat turėtų prisiimti atsakomybę už kainų kontrolę tuose įstaigose, kurios pareiškė norą gauti valstybinį finansavimą.


2015-09-03 16:28

„Bitės“ sutrikimai paralyžiavo „vilniečio“ korteles

2

Ketvirtadienį priešpiet sutriko mobiliojo ryšio operatoriaus „Bitė“ mobilusis internetas. Vartotojai negalėjo naudotis internetu.


2015-09-03 16:00

Snaiperių galimybės: pakerta taikinį, įrengtą net už 600 metrų

66|35

Septynių šalių atstovai ketvirtadienį susirungė Gaižiūnų poligone (Jonavos r.) vykusiose taikliojo šaudymo varžybose „Snaiperio diena 2015“. Lietuvos kariškiai taiklumu nenusileido kolegoms iš užsienio šalių.


2015-09-03 15:41

NATO vadovas atidarė Aljanso štabą Vilniuje

12|39

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį Vilniuje atidarė NATO vadavietę. Šis štabas ir dar penkios nedidelės vadavietės Rytų bei Vidurio Europoje įkurtos reaguojant į Rusijos veiksmus Ukrainoje.


Populiariausi per 24 val.