Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą


2012-11-03 22:47

Solidžių provincijos verslininkų pora ar sukčiai, nuo kurių nukentėjusių lietuvaičių priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai? Uteniškiai 34 metų Laimis Valinskas ir pora metų vyresnė jo verslo bei gyvenimo partnerė Skaistė Linkevičiūtė tvirtina, kad jų padaryti nusikaltimai – praeitis, o jie dabar sąžiningai dirba – visoje Lietuvoje pardavinėja nestandartinius baldus.

1/8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

1 / 8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Pasvalietis B. Šakėnas S. Linkevičiūtę teisme išvydo tik tuomet, kai teisėja jai skyrė baudą už neatvykimą. R. Stundžienė

S. Linkevičiūtė teisme visaip bandė išvengti žurnalistų dėmesio. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Tik savo atkaklumo dėka B. Šakėnas išsiaiškino, kas iš jo paėmė avansą už taip ir neatvežtus baldus. R. Stundžienė

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė neseniai nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, tačiau padavė apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui. R. Stundžienė

L. Valinskas žurnalistams noriai pasakojo apie klestintį sąžiningą verslą, o S. Linkevičiūtė slapstėsi. R. Stundžienė

(8 nuotraukos) R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-23 13:24

Kauno Hanzos dienas nušvietė ugnies šou

34

„Viduramžių pasiuntinių“ ugnies šou spektaklis „Linksmybės“, vykęs Kauno senosios prieplaukos amfiteatre. Šiųmetė šventė Kaune surengta 607–ajam miesto gimtadieniui. Renginiui savivaldybė skyrė 72 tūkst. eurų.


2015-05-23 12:14

Senjorų metais Klaipėdos senjorams padovanojo suoliuką – skrynią

8

Klaipėdos M.Mažvydo alėją papuošė dar vienas originalus meninis akcentas – suoliukas – kraičių skrynia, dekoruota Klaipėdos architektūrai būdingais fachverko elementais.


2015-05-23 11:53

Pasistumdė ne tik politiniai konkurentai, bet ir bendražygiai

80|3

Po kurio laiko žmonės vėl vienodai palankiai įvertino premjerą Algirdą Butkevičių ir prezidentę Dalią Grybauskaitę, bet pastaroji surinko daugiau neigiamų vertinimų. Tiesa, daugelio gyventojų nuomone, šalies vadovė ir toliau geriausiai atstovauja jų interesams. Prezidentės ir premjero lenktynės dėl populiarumo vyksta jau ne pirmus metus. O būsimiems Seimo rinkimams savo gretas jau pradėjusių rikiuoti pagrindinių šalies partijų veikėjai neabejotinai stebi ne tik savo, bet ir politinių konkurentų reitingus, kurie svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę.


2015-05-23 11:45

Buvusi vaikų stovykla, kurią mėgo A. Sabonis, šiurpina Kačerginę

96|89

Dailūs namai ir pamėkliškas sovietinis palikimas greta. Tokių kontrastų galima pamatyti Kauno rajone, Kačerginėje. Jie gal egzotiškai atrodo turistams, tačiau vietos gyventojus tokia kaimynystė piktina. Buvusi Juliaus Fučiko stovykla, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę pervadinta į vaikų ir jaunimo poilsio stovyklą „Merkurijus“, kurioje su vaikais susitikinėdavo net krepšinio legenda Arvydas Sabonis, atrodo lyg po atominio karo. Greta buvusi stovykla „Žvaigždutė“ taip pat daugelį metų nebeveikia ir primena subombarduotą vietovę.


2015-05-23 11:40

Opozicija svarsto interpeliaciją Juozui Olekui

26|

Seimo opozicija derina interpeliacijos tekstą krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, kuris sulaukė kritikos dėl Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo paieškos ir gelbėjimo operacijos.


2015-05-23 10:21

Klaipėdos stačiatikiai meldėsi prie kryžiaus jūrininkams

1|68

Klaipėdos stačiatikiai Dievo Motinos Globėjos ir šv. Mikalojaus cerkvės statybos pabaigtuves pažymėjo prie ką tik pastatyto akmeninio kryžiaus, skirto uostamiesčio jūrininkams – išplaukusiems ir besirengiantiems tolimoms kelionėms, taip pat ir tiems, kurie jau niekada nebesugrįž į krantą.


2015-05-23 10:11

Tyrėjų po vandeniu vadovas papasakojo, ką pamatė jų robotas

99|3|

Ketvirtadienį Karinės jūrų pajėgos pranešė, jog Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve An-2 buvo galimai pastebėtas vieno piloto kūnas. Portalas lrytas.lt pakalbino po vandeniu filmavusių tyrėjų vadovą, Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centro laivyno ir ekspedicijų tyrimų laboratorijos vadovą Nerijų Blažauską. Jis papasakojo, ką po vandeniu užfiksavo Klaipėdos universiteto robotas ir kaip jo filmuota medžiaga prisidėjo prie kūno atpažinimo.


2015-05-23 09:35

Pasitikėjimas Lietuvos teisėsauga – aukščiausias per 15 metų

15

Lietuvos gyventojai vis geriau vertina šalies teisėsaugą – pasitikėjimas policija, prokuratūra ir teismais yra aukščiausias per 15 metų, rodo šeštadienį paskelbti apklausos rezultatai. Tradiciškai geriausiai Lietuvoje vertinami ugniagesiai gelbėtojai – jais pasitiki 92 proc. gyventojų.


2015-05-23 08:55

Daugiau nei pusė gyventojų nusivylę padėtimi šalyje

15

Daugiau nei pusė šalies gyventojų mano, kad reikalai šalyje blogėja, rodo naujausia sociologinė apklausa. Daugiau už kitus dabartine padėtimi šalyje yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės (61 proc. nurodė, kad situacija šalyje blogėja), respondentai su viduriniu ar profesiniu išsilavinimu (60 proc.) bei su mažiausiomis šeimos pajamomis – iki 450 eurų per mėnesį (64 proc.), pensininkai (66 proc.) ir bedarbiai (63 proc.), kairiųjų pažiūrų rinkėjai (57 proc.), lenkų (81 proc.) ir rusų (61 proc.) tautybių gyventojai.


2015-05-23 08:55

VSAT sraigtasparnio aptiktas objektas jūroje – ruonis

45|15|

Sudužusio lėktuvo An-2 paieškos operacijoje dalyvavęs pasieniečių sraigtasparnis užfiksavo jūroje plaukiojantį objektą. Buvo patikrinta versija, ar tai galėtų būtų žmogus. Penktadienį žurnalistams buvo pateiktas iš sraigtasparnio darytas įrašas. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko komandoro Artūro Andriušaičio teigimu, iš sraigtasparnio buvo filmuota naktį. Ryte buvo priimtas sprendimas nusiųsti į tą patį tašką kitą sraigtasparnį.


Populiariausi per 24 val.