Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

2012-11-03 22:47

Solidžių provincijos verslininkų pora ar sukčiai, nuo kurių nukentėjusių lietuvaičių priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai? Uteniškiai 34 metų Laimis Valinskas ir pora metų vyresnė jo verslo bei gyvenimo partnerė Skaistė Linkevičiūtė tvirtina, kad jų padaryti nusikaltimai – praeitis, o jie dabar sąžiningai dirba – visoje Lietuvoje pardavinėja nestandartinius baldus.

1/8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

1 / 8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Pasvalietis B. Šakėnas S. Linkevičiūtę teisme išvydo tik tuomet, kai teisėja jai skyrė baudą už neatvykimą. R. Stundžienė

S. Linkevičiūtė teisme visaip bandė išvengti žurnalistų dėmesio. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Tik savo atkaklumo dėka B. Šakėnas išsiaiškino, kas iš jo paėmė avansą už taip ir neatvežtus baldus. R. Stundžienė

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė neseniai nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, tačiau padavė apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui. R. Stundžienė

L. Valinskas žurnalistams noriai pasakojo apie klestintį sąžiningą verslą, o S. Linkevičiūtė slapstėsi. R. Stundžienė

(8 nuotraukos) R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-22 21:13

Ant katedros sienos Vilniuje nušvito įspūdinga trimatė pasaka

2|23| 

Vilnius tęsia tradiciją Kalėdų proga džiuginti miesto gyventojus ir svečius trimate (3D) pasaka - iki Naujųjų metų jis triskart per dieną bus rodoma ant Katedros sienos.


2014-12-22 19:42

Spūstys Vilniuje

1|18

Vilniuje šventinę savaitę gatvėse gausybė automobilių. Žmonės važiuoja į parduotuves ieškoti dovanų.


2014-12-22 18:43

J. V. Žuko sveikinime – informacija, ką daryti prasidėjus karui

352|2|

Kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas sveikina Lietuvos žmones su artėjančiomis šventėmis. Generolas majoras net tik kalba apie didžiąsias metų šventes, bet ir pabrėžia nestabilią saugumo padėtį regione, informuoja kaip karo atveju būtų ginama Lietuva, kas būtų daroma paskelbus visuotinę mobilizaciją, skatina nepasiduoti informaciniams karams ir nekolaboruoti su agresoriumi.


2014-12-22 18:37

Prezidentė suteikė malonę 5 asmenims

23

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 5 asmenims. Oksana Bagočienė ir Vilma Januševičienė atleistos nuo likusios laisvės atėmimo bausmės. Nuteistosios augina mažamečius vaikus.


2014-12-22 18:10

„Viasat“ pasirengusi stabdyti rusiškų kanalų retransliacijas

117|2

Televizijos retransliavimo paslaugas Lietuvoje vykdanti bendrovė „Viasat“ ketina stabdyti rusiškų kanalų rodymą Lietuvoje, jei sprendimą uždrausti kanalų retransliavimą priims Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK), pirmadienį pranešė įmonės vadovas Baltijos šalyse.


2014-12-22 17:53

Premjeras su artėjančiomis šventėmis pasveikino ligonius

12|40

Artėjant šv. Kalėdoms, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius aplankė Vilkpėdės ligoninės paliatyvios slaugos skyriaus pacientus ir pasveikino juos su artėjančiomis šventėmis.


2014-12-22 16:20

Kalėdų šiluma. Kaišiadorys

3|15

Kalėdų žaisliukai spindi Kaišiadoryse. Vaikai laukia dovanų, o suaugusieji laukia susitikimų su senais draugais.


2014-12-22 14:51

Varguolių pietus pašventinęs vyskupas kartu laužė kalėdaičius

7|13

Artėjančių švenčių dvelksmą pirmadienį spėjo pajusti ir Šiaulių vargšai. Popietę į Šiaulių socialinių paslaugų centro paramos tarnybos valgyklą pietauti susirinkusius bėdžius pasitiko Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai. Pas varguolis ne tuščiomis atėję mokiniai išdėliojo ant stalų pačių keptų kūčiukų, o į valgyklą suėjus žmonėms – išdalino ir profesinio rengimo centre iškeptus kalėdaičius.


2014-12-22 14:33

Į merus pretenduojantis Julius Panka džiaugiasi gimęs baltu

72

Į Vilniaus merus pretenduojantis Julius Panka kiek dviprasmiškai didžiuojasi esantis baltas. Taip parašyta Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) puslapyje įkeltoje kandidato anketoje. Neparlamentinės Tautininkų sąjungos iškeltas kandidatas apie save rašo: „Gyvenime stengiuosi vadovautis šūkiais: „Dievui, Tėvynei ir artimui! Ir „Ačiū Dievui, kad gimiau baltas!“


2014-12-22 12:45

R.Šalaševičiūtei - įtemptos viceministro paieškos

13| 

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė teigia, kad viceministru pasirinktas socialdemokratas Valentinas Gavrilovas, kuris anksčiau dirbo bendrovėje „Vilniaus degtinė“, turi tinkamą išsilavinimą ir gerų rekomendacijų, o jo buvusios pareigos nekelia interesų konflikto.


Populiariausi per 24 val.