Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

2012-11-03 22:47

Solidžių provincijos verslininkų pora ar sukčiai, nuo kurių nukentėjusių lietuvaičių priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai? Uteniškiai 34 metų Laimis Valinskas ir pora metų vyresnė jo verslo bei gyvenimo partnerė Skaistė Linkevičiūtė tvirtina, kad jų padaryti nusikaltimai – praeitis, o jie dabar sąžiningai dirba – visoje Lietuvoje pardavinėja nestandartinius baldus.

1/8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

1 / 8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Pasvalietis B. Šakėnas S. Linkevičiūtę teisme išvydo tik tuomet, kai teisėja jai skyrė baudą už neatvykimą. R. Stundžienė

S. Linkevičiūtė teisme visaip bandė išvengti žurnalistų dėmesio. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Tik savo atkaklumo dėka B. Šakėnas išsiaiškino, kas iš jo paėmė avansą už taip ir neatvežtus baldus. R. Stundžienė

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė neseniai nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, tačiau padavė apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui. R. Stundžienė

L. Valinskas žurnalistams noriai pasakojo apie klestintį sąžiningą verslą, o S. Linkevičiūtė slapstėsi. R. Stundžienė

(8 nuotraukos) R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-02 10:59

Neries krantinių danga – spąstai bėgikams ir įkvėpimas menui

17|7

Lietuvoje plintantis bėgiojimo virusas gerokai užkrėtė ir sostinę. Vienas populiariausių bėgikų maršrutų – Neries krantinės. Tačiau nuo Valakampių iki Žvėryno besidriekiantis poros metrų pločio šaligatvis - apgailėtinos būklės. Ištrupėjęs trisdešimties metų senumo betonas, vietose į dangų besistiebianti armatūra vilniečių batų netausoja, o ir miesto veido nepuošia.


2014-08-02 10:57

Vilniuje turistus pasitinka vyrų grožybės

30|6

Nerimi baidare įplaukiant į Vilnių pasitinka vyrai – nusidepiliavę intymias kūno vietas, išpūtę krūtines, atstatę keliautojams savo vyriškas grožybes. Nuogalių paplūdimio lankytojams malonumo suteikia kiekvienas plaukiančiojo baidare žvilgsnis. Krūmuose sėdintis pusamžis vyras vien su saulės akiniais ir kepure ant galvos išsitraukia mineralinio vandens butelį, numalšina troškulį. Svilinantis karštis. Jis išlenda iš krūmų, atstato savo grožybes ir ima šaudyti žvilgsniu – ar neatplaukia baidarė? Bet upė tuščia.


2014-08-01 22:25

Kaune skambėjo Pirmojo pasaulinio karo mūšių aidai

6|13

Penktadienį Kauno tvirtovės VII forto muziejuje buvo surengtas Pirmojo pasaulinio karo pradžios šimtmečiui skirtas renginys. Drauge su IX forto muziejumi organizuojamu renginiu metu dalyviai vienam vakarui grįžo į 1914 metų vasarą, kai politiškai susiskaldžiusioje Europoje vis labiau stiprėjo daugybę valstybių įtrauksiančio karo grėsmė.


2014-08-01 21:28

Klaipėdos piliavietėje nusilenkta iškiliems klaipėdiečiams

3|14

Klaipėdai švenčiant savo gimtadienį, senojoje piliavietėje pagerbti du iškilūs miesto gyventojai: krepšinio sporto sąjūdžio žadintojui Kazimierui Budriui įteiktos miesto Garbės piliečio regalijos, o teatrologui, pedagogui ir režisieriui Petrui Bielskiui – Kultūros magistro žiedas.


2014-08-01 20:50

Prie katedros sulėkusios moterys ragino būti nuolankiomis

134|21

Priešais Vilniaus Arkikatedros duris – šventvagystė? Patogiai įsitaisę vyrai penktadienio vakarą su gudriu šypsniu stebėjo po Katedros aikštę išsibarsčiusiais moteris. Specialiai išsipuošusios suknelėmis, jos į aikštę sutartinai sulėkė kitoms moterims dalinti gėlių. Socialiniame tinkle pasklidusioje žinutėje organizatorės skelbė: „Padovanokime gėles nepažįstamoms moterims. Toms, kurios atrodo pavargusios ar liūdnos. Toms, kurias norime nudžiuginti ar padrąsinti“. Kaip teigė viena sąspiečio dalyvių Daiva, toks renginys vienu metu vyksta net dvidešimt dviejose pasaulio šalyse savimi papuošti pasaulio.


2014-08-01 18:31

Praktiškieji „Viasat“ savininkai iš Švedijos – V. Putino glėbyje

53|3

Už ryšius su opozicija iš darbo vejami laidų vedėjai, nutraukta paskutinio laisvo Rusijos televizijos kanalo „Dožd“ (TV Rain) transliacija kabeliniu tinklu „Raduga“. Tai - tik labiausiai matomi pavyzdžiai, iliustruojantys išskirtinį Švedijos koncerno MTG (Modern Times Group) verslą Rusijoje. Lietuvoje MTG turi televizijos kanalą TV3, TV6, TV8, POWER HIT RADIO ir valdo tarptautinį VIASAT tinklą, nepaklususį Lietuvos ir Latvijos valdžios institucijų sprendimui laikinai nutraukti rusiškų propagandinių kanalų transliavimą.


2014-08-01 17:00

Siūlo išbraukti asmens duomenis iš asmens kodo

30

Suteikiant asmens kodą, turėtų būti automatiškai sugeneruojama atsitiktinė 11 skaitmenų seka, o ne lytį ir gimimo datą žymintys skaičiai, siūlo Teisingumo ministerija. Tai numatyta Teisingumo ministerijos parengtose Gyventojų registro įstatymo pataisose.


2014-08-01 16:56

Lenkijos naikintuvai iš Zoknių pakilo palydėti Rusijos lėktuvų

59

Iš Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Šiauliuose penktadienį buvo pakelti Lenkijos naikintuvai Mig-29 palydėti virš Baltijos jūros skridusius Rusijos lėktuvus netoli Estijos, patvirtino Lietuvos pareigūnai. „Buvo pakelti Lenkijos naikintuvai palydėti virš Estijos Baltijos jūros neutralių vandenų skridusius Rusijos naikintuvus“, - BNS sakė Krašto apsaugos ministerijos atstovė Asta Galdikaitė.


2014-08-01 16:36

Prie Rusijos ambasados Vilniuje – „obuolių protesto akcija“

491|19|

Solidarizuodamiesi su lenkais lietuviai penktadienį surengė „obuolių protesto akciją“ prie Rusijos ambasados Vilniuje, taip reaguodami į Maskvos įvestus apribojimus lenkiškiems vaisiams. Nešini lenkiškų obuolių maišeliais, prie Rusijos atstovybės atėjo keliolika žmonių, apie akciją iš anksto pranešusių socialiniuose tinkluose.


2014-08-01 16:21

Mirtinas Ebolos virusas – Europoje. Ar yra pavojus Lietuvai?

 

Gyvybes Afrikoje šienaujantis Ebolos virusas kelia nerimą ir Lietuvoje. Tačiau medikai ramina – mirtinas virusas neplinta oro lašeliniu būdu, o užsikrėsti juo reikia artimo kontakto. Tačiau nuo Ebolos nėra nei vaistų, nei skiepų, o mirtingumas siekia net 90 proc. Pasaulio sveikatos organizacija Ebolos protrūkį vertina labai rimtai ir baiminasi, kad virusas gali išplisti Europoje.