Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą


2012-11-03 22:47

Solidžių provincijos verslininkų pora ar sukčiai, nuo kurių nukentėjusių lietuvaičių priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai? Uteniškiai 34 metų Laimis Valinskas ir pora metų vyresnė jo verslo bei gyvenimo partnerė Skaistė Linkevičiūtė tvirtina, kad jų padaryti nusikaltimai – praeitis, o jie dabar sąžiningai dirba – visoje Lietuvoje pardavinėja nestandartinius baldus.

1/8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Dorais verslininkais prisistatantys uteniškiai keikia praeitį primenantį internetą

1 / 8

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė tvirtina esantys dori verslininkai, kuriems gyvenimą gadina nemalonus praeities šleifas ir atsiliepimai internete. R. Stundžienė

Pasvalietis B. Šakėnas S. Linkevičiūtę teisme išvydo tik tuomet, kai teisėja jai skyrė baudą už neatvykimą. R. Stundžienė

S. Linkevičiūtė teisme visaip bandė išvengti žurnalistų dėmesio. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Iš Pasvalio teismo į savo automobilį S. Linkevičiūtė skubėjo galvą saugiai paslėpusi po apsiaustu. R. Stundžienė

Tik savo atkaklumo dėka B. Šakėnas išsiaiškino, kas iš jo paėmė avansą už taip ir neatvežtus baldus. R. Stundžienė

L. Valinskas ir S. Linkevičiūtė neseniai nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, tačiau padavė apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui. R. Stundžienė

L. Valinskas žurnalistams noriai pasakojo apie klestintį sąžiningą verslą, o S. Linkevičiūtė slapstėsi. R. Stundžienė

(8 nuotraukos) R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-08 23:54

Radviliškyje atsisveikinta su tragiškai žuvusia šeima

35|47

Ketvirtadienį didelis būrys žmonių surinko Radviliškyje prie Kaštonų gatvėje esančių gedulo namų, kuriose buvo pašarvota sekmadienio vakarą per kraupią avariją netoli Plungės žuvusi šeima: radviliškietis ugniagesys-gelbėtojas 36 metų Ramūnas Dargužas, jo žmona 31 metų Milda Dargužienė ir trejų metų dukra Ugnė. Į paskutinę kelionę išlydėti tragiškai žuvusių radviliškiečių atėję žmonės negailėjo žuvusiesiems gerų žodžių ir sakė, kad šios šeimos žūtis juos labai sukrėtė.


2015-10-08 23:43

Prie S. Povilaičio kapo – ašaros ir maestro dainos

163|102|

Dainos, ašaros ir šilti prisiminimai. Saulėtą ketvirtadienį Lietuva jausmingai atsisveikino su maestro Stasiu Povilaičiu. Kovą su vėžiu pralaimėjęs Lietuvos dainius amžinojo poilsio atgulė ten, kur amžinai liks jo siela – Palangoje. Prie S.Povilaičio kapo skambėjo viena gražiausių maestro daina „Atsisveikinimas prie jūros“. Skambant į amžinybę išėjusio dainiaus balsui, verkė visi.


2015-10-08 23:09

Druskininkų politikė neįtiko bendrapartiečiams

Druskininkietę Gražutę Kuneikienę, neseniai sulaukusią padėkos iš Lietuvos krikščionių demokratų bendrijos pirmininko už ilgametį nuoširdų darbą, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų skyriaus taryba išmetė iš partijos, nes ji pati pasisiūlė į savivaldybės tarybos kontrolės komitetą.


2015-10-08 22:55

Seimo pašonėje lizdą suka keisti paukščiai

130|4

Borisovo pavardė vėl atsidūrė Lietuvos saugumiečių akiratyje. Tik šįkart juos domina ne skandalingasis tuomečio prezidento Rolando Pakso rėmėjas Jurijus Borisovas, o jo sūnus Pavelas, užsimojęs pradėti keistas statybas visai netoli Seimo, rašo „Lietuvos rytas“. „Jūs keliate aktualią problemą. Ši tema rūpi ir mums, bet Valstybės saugumo departamentas (VSD) neteikia informacijos apie turimus duomenis“, – taip VSD atstovai „Lietuvos rytui“ pakomentavo P.Borisovo ketinimus už neaiškios kilmės pinigus statyti pastatą ir tiesti komunikacijas Seimo pašonėje.


2015-10-08 22:39

Lietuviai apsilankė pabėgėlių stovykloje: vaizdas prislėgė

108|6

Į karališkuoju kurortu vadinamą Vokietijos miestą Baden Badeną poilsiauti vykdavo aristokratai ir žymūs rašytojai, tokie kaip Fiodoras Dostojevskis. Šiuo metu čia plaukia pabėgėliai, kurie įkurdinami buvusiame viešbutyje. Seimo narys Gediminas Jakavonis kartu su Europos Tarybos Tarpparlamentinės Asamblėjos delegacija taip pat apsilankė atvykėlių stovykloje.


2015-10-08 20:33

Švedijos karalius apie pabėgėlius: „Turime jiems padėti“

5

Lietuvoje viešintis Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas sako, kad būtina derybomis siekti taikos šalyse, iš kurių Europą užplūdo pabėgėlių banga.


2015-10-08 15:51

Prezidentė: „Šaukimas po penkerių metų gali tapti būtinybe“

27

Tinkamas kariuomenės rezervas Lietuvai bus svarbus, todėl šaukimas į kariuomenę turi vykti ir po penkerių metų, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-10-08 15:25

NŽT vadovė apie STT veiksmus: „Yra noras su manimi susidoroti“

20

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovė Daiva Gineikaitė teigia, kad pradėjusi skaidrinti tarnybos veiklą, pajuto siekį su ja susidoroti. NŽT atstovai „spaudimu“ vadina ir jų atžvilgiu atliekamus Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmus. Tuo metu STT atstovas teigia nesuprantantis, kodėl D.Gineikaitė laikosi tokios pozicijos.


2015-10-08 14:57

Sodininkų mugės kvies jau šį šeštadienį

4

Artėjantį savaitgalį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje didžiausias statybos, remonto ir buities prekių tinklas Baltijos šalyse „Senukai“ kviečia į sodininkų muges, kuriose bus galima įsigyti vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, spygliuočių sodinukų, taip pat išgirsti profesionalių patarimų, kaip išsirinkti sodinukus, juos sodinti bei tręšti.


2015-10-08 14:12

Rusai sureagavo į britų planus dislokuoti karius Baltijos šalyse

112

Jungtinės Karalystės kariai prisijungs prie JAV ir Vokietijos karių, kurie yra dislokuoti Baltijos šalyse, kad atgrasintų Rusiją nuo agresyvių veiksmų. NATO stiprina pajėgas, kurios saugos rytines Aljanso valstybių sienas, rašo „Financial Times“.


Populiariausi per 24 val.