Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Žinoti ir perprasti nusikaltimo schemą yra labai svarbu. Turi išmanyti bylą, visą sukčiavimo mechanizmą. Antraip gynėjai iš karto supras, kad tu nesupranti bylos esmės“, - kalbėjo pašnekovė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-27 17:30

„Darbiečiai“ pasiūlė kandidatą į energetikos viceministrus

1

Darbo partijos kandidatas į energetikos viceministrus iš Kėdainių kilęs Rokas Baliukovas nekomentuoja, ar yra davęs sutikimą eiti šias pareigas.


2014-08-27 16:16

Siūlo viceministrus skirti ne premjerui, o ministrams

1

Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Antanas Matulas siūlo, kad viceministrus skirtų premjeras, o ne ministrai.


2014-08-27 16:07

Ministras už protestuojančių mokytojų įžvelgia svetimas rankas

32

Streikuoti žadantys mokytojai pasigenda socialinio dialogo ir reikalauja mokinio krepšelį bei mokytojų bazinę algą atstatyti iki priekrizinio lygio.


2014-08-27 14:34

Ambasadore Norvegijoje gali tapti I. Bričkovskienė

Karjeros diplomatę Izoldą Bričkovskienę siūloma skirti Lietuvos ambasadore Norvegijoje. Pagal Vyriausybės nutarimo projektą ji į šias pareigas turėtų būti paskirta nuo rugsėjo 10-osios.


2014-08-27 14:27

V.Tomaševskio pavaldiniai apleis ministerijas

19

Lietuvos lenkų rinkimų akcijai pasitraukus iš valdančiosios koalicijos, darbo neteks ir būrys šiai partijai priklausančių viceministrų. Jie turėtų rašyti prašymus pasitraukti iš pareigų.


2014-08-27 14:24

Rajonų bibliotekas pasieks elektroninės knygų skaityklės

1

Vyriausybė viešosioms bibliotekoms paskirtė 113 knygų skaityklių. Skaityklės įsigytos už Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas, jos atsiėjo daugiau kaip 100 tūkst. litų.


2014-08-27 13:49

J. Neverovičius prabilo apie tai, kodėl jam iškasė duobę

309|2|

Ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams, o politinių viceministrų skyrimą vadina absurdu, kainuojančiu valstybei šimtus milijonų litų. Visada bandęs išlikti diplomatiškas lenkų mažumos deleguotas J.Neverovičius šiandien rėžia – energetikoje kuriamas monopolis, kuriame veiks išskirtinės ir iš aukščiau palaimintos advokatų kontoros, konsultantų kompanijos. „Man tai nepriimtina“, – vakar „Lietuvos rytui“ sakė J.Neverovičius. Iš ministro kėdės išverstas jis ilgai tylėjo, kol ryžosi atvirai prabilti apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pateko ne savo valia.


2014-08-27 11:59

V. Tomaševskis nori J. Neverovičių padaryti Vilniaus meru

29

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vadovas Valdemaras Tomaševskis sako, kad jam kol kas nepavyksta įtikinti atstatydinto energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. „Aš manau, kad tai - vienas iš variantų . Mes vakar apie tai kalbėjome su J.Neverovičiumi - jis gana skeptiškai žiūri, sako, kad nemato savęs politikoje, kad planuoja dirbti Europos struktūrose. Bet tai - vienas iš variantų, manau, kad gana realus. Mes nuolat kalbame, manau, kad viskas bus gerai“, - BNS trečiadienį sakė V.Tomaševskis.


2014-08-27 11:45

Britų kariai kūdikių namams padovanojo edukacinę pavėsinę

18|21

Šią vasarą iš Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazės vykdomą NATO oro policijos misiją sustiprinę Jungtinės Karalystės kontingento kariai paliko pėdsaką ne tik budėjimo žiniaraščiuose, bet ir likimo nuskriaustų vaikų širdyse. Ne kartą pas Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų augintinius lankę kariai mažylius džiugino ne tik savo dėmesiu bei dovanomis – laisvalaikį kariai skyrė kūdikių namų teritorijoje esančios pavėsinės sutvarkymui.


2014-08-27 11:33

Alytuje sulaikyti advokatas ir prokuroras, atliktos kratos

8

Įtariant prekyba poveikiu, papirkimu ir kyšininkavimu, vakar po pietų ir šiandien ryte Alytuje buvo sulaikyti trys asmenys, tarp jų – ir Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokuroras Edgaras Burzdžius bei Alytaus mieste dirbantis advokatas.


Populiariausi per 24 val.