Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Žinoti ir perprasti nusikaltimo schemą yra labai svarbu. Turi išmanyti bylą, visą sukčiavimo mechanizmą. Antraip gynėjai iš karto supras, kad tu nesupranti bylos esmės“, - kalbėjo pašnekovė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-18 05:44

Monsinjoras R. Šalaševičius paliko kunigystę. Kas su juo bus?

205|3

Trečiadienį Vilniaus arkivyskupija pranešė, kad buvęs Vilniaus arkikatedros administratorius ir buvęs Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos rektorius Robertas Šalaševičius palieka kunigo tarnystę. „Dėl susiklosčiusios situacijos jis yra suspenduojamas nuo kunigo pareigų vykdymo“, - rašoma Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo kreipimesi į tikinčiuosius. Ganytojas ragino melstis už kunigą Robertą ir kitus kunigus bei prašė visiems malonės laikytis duotos priesaikos. „Dievas tegydo žaizdas, kurias sukelia neištikimybė“, - kreipimesi meldė G.Grušas.


2014-09-18 05:41

Nelegalus seklys pasėjo baimę tarp pareigūnų

5|4

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovo Kęstučio Jucevičiaus karjera kybo ant plauko. Manoma, kad tokia padėtimi gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais, rašo „Lietuvos rytas“. Gali būti, kad teisėsaugos sistemą kontroliuoti pasišovusi prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo galingą ginklą – garsiausio nelegalaus seklio Juzefo Kozubovskio, kuris išdrįso rinkti informaciją apie Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovus, archyvus.


2014-09-17 19:53

Patyčios iš Kauno duobių – BBC portale

57|34

Antrojo pagal dydį ES šalies Lietuvos miesto Kauno gyventojams duobės taip įkyrėjo, kad jie ėmė piktai šaipytis iš šios situacijos kurdami fotokomiksus. Taip rašoma vieno žymiausių pasaulio transliuotojų BBC svetainėje. „Kauno gatvių duobės tokios didelės, kad jas nesunku supainioti su baseinais. Atrodo, kad čia būtų išsiveržę ugnikalniai“, – rašoma BBC tinklalapyje. Britai remiasi informacija, paimta iš garsaus tinklalapio boredpanda.com, kuriame pateikta komiškai surežisuotų nuotraukų, taip pat fotomontažo būdu sukurtų komiksų-memų.


2014-09-17 19:53

Per dešimtmetį iš Lietuvos išsiųsta 11 šnipų

44|3

Per pastarąjį dešimtmetį dėl šnipinėjimo iš Lietuvos buvo išsiųsta 11 užsienio valstybių žvalgybos pareigūnų, teigiama trečiadienį Valstybės saugumo departamento paskelbtame informaciniame leidinyje.


2014-09-17 18:25

Mažylės iš Pakruojo gyvybė priklausys nuo žmonių gerumo

3| 

Daugiavaikės Pakruojo rajono šeimos gyvenimas sukasi apie jauniausiąją vos devynių mėnesių dukrą. Tik gimusiai mergytei nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, bet jai galinčios padėti vaikų kepenų transplantacijos Lietuvos medikai neatlieka. Keturis vaikus auginantys tėvai suka galvą, iš kur paimti mažiausiai dešimt tūkstančių litų, kurių prireiks dukterį lydėti į užsienį. Sukrėsti jaunos šeimos dramos kaimynai viliasi, kad problemas išspręs kaimo parduotuvėje pastatyta aukų dėžutė.


2014-09-17 18:25

Po Kauno Laisvės alėją darda Lenino ir Lobio traukiama „konkė“

20|14| 

Po daugiau nei po 80 metų pertraukos Laisvės alėja vėl važinėja „konkė“. Šešiolika keleivių vienu metu galinčią vežti istorinę transporto priemonę traukia žirgai Leninas ir Lobis. Pasivažinėti „konke“ ir pajusti tarpukario Kauno dvasią miestiečiai ir svečiai galės iki spalio pabaigos. Ši transporto priemonė kursuos savaitgaliais nuo Centrinio pašto iki Soboro.


2014-09-17 18:22

Vokietija žada į Baltijos šalis siųsti apie 800 karių

61

Norėdama padėti sustiprinti Baltijos šalių saugumą, Vokietija į šiuos regionus kitais metais žada siųsti apie 800 karių. Tai pranešė Latvijos kariuomenės vadas Raimondas Graubė. Tačiau jis pridūrė, kad kol kas per anksti kalbėti apie tai, kiek laiko kariai bus Baltijos šalyse. Apie savo karių siuntimą taip pat patvirtino JAV ir Norvegija.


2014-09-17 16:44

Konservatoriai kviečia I. Šimonytę kandidatuoti į Vilniaus merus

107| 

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija pakvietė buvusią finansų ministrę tapti kandidate į Vilniaus mero pareigas kitąmet vyksiančiuose rinkimuose.


2014-09-17 15:37

Kauno valdančioji dauguma aptrupėjo, tačiau tikisi išlikti

15

Kaune pasirašyta atnaujinta valdančiosios koalicijos sutartis, po kuria jau nėra dviejų frakcijų atstovų parašų – kitą veiklos kelią pasirinko partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei išnykusios Liberalų ir centro sąjungos frakcijų atstovai.


2014-09-17 15:28

V. Juozapaitis VTEK skundžia kultūros ministrą ir viceministrą

6

Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Vytautas Juozapaitis kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) dėl kultūros viceministro Dariaus Mažinto ir ministro Šarūno Biručio.


Populiariausi per 24 val.