Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Kostiumuotų nusikaltėlių gudrybes komisarė gliaudo lyg matematikos lygtis

Žinoti ir perprasti nusikaltimo schemą yra labai svarbu. Turi išmanyti bylą, visą sukčiavimo mechanizmą. Antraip gynėjai iš karto supras, kad tu nesupranti bylos esmės“, - kalbėjo pašnekovė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-03 11:21

Už aukštų milijonierių tvorų – grupinis seksas ir smurtas

234|3

Už lietuvio milijonieriaus ištekėjusi moteris „Lietuvos rytui“ pripažino, kad vyras ją lupa. Tiesa, ne kasdien. „Kaip matote, akys nepamuštos. Pastarąjį kartą sumušė, kai grįžome namo iš vienų plačiai nuskambėjusių vestuvių pokylio“, – atsiduso pašnekovė. O grupinis seksas su bičiulių poromis – įprasta. Nes sutuoktinis kitaip negali užsivesti. „Ir taip gyvena dalis vadinamojo Lietuvos elito“, – patikino moteris.


2015-08-03 10:53

Rukloje praėjusią savaitę sunegalavę kariai grįžo į tarnybą

Praėjusią savaitę sunegalavę Ruklos Mokomajame pulke mokymuose dalyvaujantys kariai pirmadienį grįžo į tarnybos vietas. „Visi kariai grįžo į tarnybos vietas ir tęsia planinę veiklą savo tarnybos vietose“, – BNS pirmadienį sakė pulko vado grupės viešųjų ryšių karininkas kapitonas Gintaras Striupaitis.


2015-08-03 10:03

Ieškai teisybės? Gal tamsta psichiškai nesveika?

8|2

Neregėta: Palangos apylinkės teismo teisėja Diana Vercinskė palangiškei Irenai Bimbienei, kuri dėl ginčijamos sklypo ribos nesutaria su kaimynais, skyrė 3 mėnesių psichiatrijos ekspertizę. Į psichiatrijos ligoninę per prievartą siunčiama 72 metų moteris jau gali ramiau atsikvėpti. I.Bimbienės apeliacinį skundą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas kurorto teismo nutartį panaikino.


2015-08-03 09:55

Neringa Venckienė įkvėpė Mičigano ežero ichtiandrus

36

Kol prokurorai tebesiaiškina, ką Lietuvoje pridirbo Neringa Venckienė, netoli Čikagos (JAV) prieglobstį radusi bėglė toliau aiškina apie tiesą ir drąsą, negana to, tapo plaukimo varžybų taurės steigėja. Čikagos lietuvių plaukimo varžybos N.Venckienės įsteigtai taurei laimėti Mičigano ežere, Beverli Šorso paplūdimyje.


2015-08-03 09:43

Kaunas pakeitė studento iš Vokietijos gyvenimą

3

Verslo administravimo bakalauras iš Koblenco miesto Christophas Seyfangas, dabar 34-erių vienos Vokietijos įmonės, gaminančios sraigtasparnių ir lėktuvų dalis, darbuotojas, atsakingas už eksporto kontrolę, prieš 10 metų buvo ir Kauno technologijos universiteto (KTU) studentas. Pasinaudojęs „Erasmus“ studentų mainų programa Ch. Seyfangas 2004 m. pirmą kartą atvyko į Kauną. Nuo to laiko vokietis reguliariai lankosi Lietuvoje ir, anot jo, jaučiasi esąs ne tipiškas turistas, o lankantis senus namus.


2015-08-03 08:12

Išgyvenę akmenų griūtį: „Atrodė kaip nesibaigiantis košmaras“

42|2| 

Į Lietuvą sekmadienį sugrįžo keliautojų grupė iš Kirgizijos, kurios vienas narys žuvo per griūtį Tian Šanio kalnuose. Lėktuvas iš Stambulo su lietuvių grupe Vilniaus oro uoste nusileido 14.33 val. Kaip skelbta, gelbėtojai nukėlė Kirgizijos Tian Šanio kalnuose per griūtį žuvusios keliautojos palaikus, juos artimiausiu metu žadama pargabenti į Lietuvą.


2015-08-03 08:09

Aleksoto tilto žvaigždės spindi patvoryje ir prie Druskininkų

29|2

Dešimtmečius tiltą per Nemuną Kaune puošusių sovietmečio simbolių likimas skirtingas. Didžioji jų dalis virto metalo laužu, kelios plokštės mįslingai atsidūrė Grūto parke, o kitos riogso komunalinių paslaugų įmonėje šalia kilnojamųjų tualetų. Sostinės politikams pagaliau nusprendus nuo Žaliojo tilto nukelti sovietmečio reliktus – akis badančias skulptūras, nesutariama, ką su jomis daryti ateityje.


2015-08-03 07:56

Kauno parkuose įrengti treniruokliai vilioja ne tik sveikuolius

1|3

Kauniečiai jau penktus metus turi galimybę miesto viešosiose erdvėse naudotis lauko treniruokliais. Tačiau ne visi jie iki šiol tinkami naudoti – vienus sugadino stambuoliai, kitus nugvelbė vagys ir galbūt kur nors savo kieme ant jų dailina kūno linijas. Pirmieji treniruokliai Draugystės parke buvo įrengti 2010 metais. Labai greitai šios sportui skirtos aikštelės sulaukė didelio miestiečių susidomėjimo.


2015-08-02 17:48

Moteris nelaukė, kol užmuš: trenkė atgal karnizu ir tapo laisva

137|3

Atrodo, kad Lietuvoje vyrai bijo tik moters prezidentės. Europoje Lietuva garsėja kaip savo moteris mušanti ir terorizuojanti tauta. Ar įmanoma sutramdyti šią nemažėjančią smurto bangą? Lietuvą ką tik sukrėtė nauja smurto šeimoje drama – Kaune peiliu besišvaistantis vyras visą savaitę bute laikė įkalinęs žmoną ir vaiką. „Padėkite, mane muša vyras!“ – apie 30 tūkstančių tokių pagalbos šauksmų per metus atskrieja pagalbos telefonu 112.


2015-08-02 14:29

Vilniaus bažnyčioje kunigas iš Afrikos paprašė cigarečių

213|25

Kunigo Johno Baptisto Bashoboros Vilniuje šeštadienį laukė sausakimša Šventosios Dvasios bažnyčia. Visame pasaulyje garsų dvasininką, kuris pats pasakoja prikėlęs mirusįjį, minia sutiko stovėdama ir plodama. Maldos namuose Lietuvoje tai – neįprastas reiškinys.


Populiariausi per 24 val.