Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lenkijoje – ateistų ir katalikų kaktomuša

Lenkijoje – ateistų ir katalikų kaktomuša

2012-10-11 08:27

Lietuvoje kilusios aistros dėl italų režisieriaus Romeo Castellucci spektaklio rodymo gali pasirodyti niekai, palyginti su katalikų ir ateistų konfliktu kaimyninėje Lenkijoje. Čia užvirė tikras reklamos karas.

1/1

Varšuvos katalikai plakatais skelbia, kad Lenkiją ir pasaulį išgelbės tik Kristus. R. Butrimas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-22 16:56

„Viasat“ pasiruošusi stabdyti rusiškų kanalų retransliacijas

13

Televizijos retransliavimo paslaugas Lietuvoje vykdanti bendrovė „Viasat“ ketina stabdyti rusiškų kanalų rodymą Lietuvoje, jei sprendimą uždrausti kanalų retransliavimą priims Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK), pirmadienį pranešė įmonės vadovas Baltijos šalyse.


2014-12-22 16:46

Premjeras su artėjančiomis šventėmis pasveikino ligonius

1

Artėjant šv. Kalėdoms, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius aplankė Vilkpėdės ligoninės paliatyvios slaugos skyriaus pacientus ir pasveikino juos su artėjančiomis šventėmis.


2014-12-22 16:20

Kalėdų šiluma. Kaišiadorys

15

Kalėdų žaisliukai spindi Kaišiadoryse. Vaikai laukia dovanų, o suaugusieji laukia susitikimų su senais draugais.


2014-12-22 15:32

J. V. Žuko sveikinime – informacija, ką daryti prasidėjus karui

132|2| 

Kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas sveikina Lietuvos žmones su artėjančiomis šventėmis. Generolas majoras net tik kalba apie didžiąsias metų šventes, bet ir pabrėžia nestabilią saugumo padėtį regione, informuoja kaip karo atveju būtų ginama Lietuva, kas būtų daroma paskelbus visuotinę mobilizaciją, skatina nepasiduoti informaciniams karams ir nekolaboruoti su agresoriumi.


2014-12-22 14:51

Varguolių pietus pašventinęs vyskupas kartu laužė kalėdaičius

4|13

Artėjančių švenčių dvelksmą pirmadienį spėjo pajusti ir Šiaulių vargšai. Popietę į Šiaulių socialinių paslaugų centro paramos tarnybos valgyklą pietauti susirinkusius bėdžius pasitiko Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai. Pas varguolis ne tuščiomis atėję mokiniai išdėliojo ant stalų pačių keptų kūčiukų, o į valgyklą suėjus žmonėms – išdalino ir profesinio rengimo centre iškeptus kalėdaičius.


2014-12-22 14:33

Į merus pretenduojantis Julius Panka džiaugiasi gimęs baltu

46

Į Vilniaus merus pretenduojantis Julius Panka kiek dviprasmiškai didžiuojasi esantis baltas. Taip parašyta Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) puslapyje įkeltoje kandidato anketoje. Neparlamentinės Tautininkų sąjungos iškeltas kandidatas apie save rašo: „Gyvenime stengiuosi vadovautis šūkiais: „Dievui, Tėvynei ir artimui! Ir „Ačiū Dievui, kad gimiau baltas!“


2014-12-22 12:45

R.Šalaševičiūtei - įtemptos viceministro paieškos

10| 

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė teigia, kad viceministru pasirinktas socialdemokratas Valentinas Gavrilovas, kuris anksčiau dirbo bendrovėje „Vilniaus degtinė“, turi tinkamą išsilavinimą ir gerų rekomendacijų, o jo buvusios pareigos nekelia interesų konflikto.


2014-12-22 12:29

Kaip sumedžioti padangėje nematomą orlaivį?

23|3| 

Rusijos naikintuvai vis dažniau išdygsta virš Baltijos jūros skrendančių civilinių orlaivių kelyje. Dar blogiau, kad kaimyninės šalies kariškiai apie tokius skrydžius vengia pranešti ir padangę skrodžia išjungę atsakiklius, todėl jų nematyti radarų ekranuose.


2014-12-22 11:42

KT nurodė išmokėti kompensacijas buvusiems aukštiems prokurorams

90| 

Konstitucinis Teismas pirmadienį nurodė, kad valstybė per „protingą laikotarpį“ turi išmokėti kompensacijas aukštiems prokurorams, kurių atlyginimai per krizę buvo sumažinti nesilaikant proporcijų.


2014-12-22 11:26

Gelmėse deguonies pritrūkusį narą pasiglemžė jūra

264|5

Norvegijoje teismas didelę tos šalies bendrovę pripažino kalta dėl lietuvio žūties. Įmonės savininkas, vertęs jį dirbti be saugos įrangos, nubaustas 45 paromis arešto. Kodėl turtingoje šalyje nebuvo pasirūpinta profesionalaus naro saugumu? 10, 20, 30, 33 metrai – rodė gylį po vandeniu besileidžiančio naro laikrodis. Pagaliau jis pasiekė gruodžio mėnesį labai atšiaurios Šiaurės jūros dugną. Tamsu, nes ant šalmo nėra prožektoriaus. Pavojinga, nes naro su laivu nesieja vadinamoji virkštelė, per kurią tiekiamas deguonis.


Populiariausi per 24 val.