Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lenkijoje – ateistų ir katalikų kaktomuša

Lenkijoje – ateistų ir katalikų kaktomuša

2012-10-11 08:27

Lietuvoje kilusios aistros dėl italų režisieriaus Romeo Castellucci spektaklio rodymo gali pasirodyti niekai, palyginti su katalikų ir ateistų konfliktu kaimyninėje Lenkijoje. Čia užvirė tikras reklamos karas.

1/1

Varšuvos katalikai plakatais skelbia, kad Lenkiją ir pasaulį išgelbės tik Kristus. R. Butrimas

Lenkijoje – ateistų ir katalikų kaktomuša

1 / 1

Varšuvos katalikai plakatais skelbia, kad Lenkiją ir pasaulį išgelbės tik Kristus. R. Butrimas

(1 nuotraukos) R. Butrimas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-28 22:08

L.Linkevičius: „Ukraina tikisi Europos vieningumo dėl sankcijų“

Ukraina tikisi iš Europos Sąjungos (ES) vieningumo išlaikant ir stiprinant sankcijas Rusijai bei teikiant ekonominę, politinę ir karinę paramą, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


2015-01-28 22:04

VRK iš sąrašų pašalino teistumą nuslėpusius 200 kandidatų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį iš rinkimų sąrašų išbraukė apie 200 kandidatų į savivaldybių tarybų narius.


2015-01-28 20:58

Kur Lietuva laikys NATO tankus?

47|2

NATO sąjungininkai Rytų Europos valstybėse nusprendė dislokuoti ne tik karinę techniką, bet ir įkurti Aljanso vadavietę. Kokia technika galėtų būti atvežta į Lietuvą? Ar lietuviai mokėtų valdyti tankus? Kaip mūsų kariuomenei sekasi beveik metus laiko treniruotis su sąjungininkų kariais? Apie tai „Lietuvos ryto" televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-01-28 20:37

Politikų grožio konkursas: kai simpatijos užgožia nuodėmes

11

Koks užtikrintos sėkmės rinkimuose receptas? Tikrai ne krūvos lankstinukų ar pasakas primenantys pažadai. Atliktas tyrimas parodė, kad kartais politikui užtenka būti tiesiog charizmatiškam, o tik vėliau nuo jo žavesio atsitokėjęs rinkėjas domėsis jo darbais ar nuodėmėmis. Neseniai Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto ekspertų komandos atliktas tyrimas „Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje“ atskleidė, kokios tikrosios paskatos veda rinkėjus prie balsadėžių ir kokios politinių lyderių savybės padeda jiems užkariauti rinkėjų širdį.


2015-01-28 20:35

Kauno savivaldybė pralaimi kovą su naktinėmis girdyklomis

5| 

Pompastiškai pristatyta Kauno politikų kova su visą parą dirbančiomis girdyklomis ir sprendimas apriboti jų darbo laiką norimų rezultatų nedavė. Kauno politikai turės ieškoti naujų būdų, kaip kovoti su visą parą veikiančiais pseudobarais. Paaiškėjo, jog savivaldybės tarybos sprendimas apriboti jų darbo laiką nuo 8 iki 22 valandos buvo teisiškai netobulas.


2015-01-28 18:41

Benamių landynių interjeras

25

Kur apsistoja benamiai? Fotografo Vlado Ščiavinsko fotografijos atskleidžia, kur glaudžiasi nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asmenys.


2015-01-28 18:33

Prieš neklusnius vaikinus – guminės lazdos ir ašarinės dujos

24|12

Ašarinės dujos, guminės lazdos, antrankiai, ilgas priverstinis laikymas vadinamuose nusiraminimo kambariuose. Tokiomis priemonėmis vaikų socializacijos centruose nepaklusnius auklėtinius tramdantys pedagogai sulaukė aštrios Seimo kontrolierių kritikos – esą paauglius turi paveikti žodis, o ne šiurkšti fizinė jėga.


2015-01-28 17:08

Į rinkimus nepatekęs britas skundžia VRK teismui

3

Liberalų sąjūdžio kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą Didžiosios Britanijos pilietis Markas Adamas Haroldas skundžia teismui Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nutarimą, kuriuo jam neleista dalyvauti savivaldos rinkimuose dėl per vėlai deklaruotos gyvenamosios vietos.


2015-01-28 16:53

Jelgava ruošiasi įspūdingam ledo skulptūrų festivaliui

17

Šiemet 750 metų jubiliejų švenčianti Jelgava (Latvija) jau netrukus surengs vieną įspūdingiausių žiemos renginių. Vasario 6-8 dienomis šiame Latvijos mieste vyks septynioliktais tarptautinis ledo skulptūrų festivalis. Daug žiūrovų kasmet pritraukiantis Jelgavos ledo skulptūrų festivalis yra didžiausias tokio pobūdžio konkursas Šiaurės Europoje.


2015-01-28 16:30

Kritikuojamam V.P.Andriukaičiui – A.Butkevičiaus užnugaris

20|

Premjeras Algirdas Butkevičius sako neįžvelgiantis už sveikatą ir maisto saugą atsakingo eurokomisaro Vytenio Andriukaičio atsakomybės dėl pasirodžiusių pranešimų, kad Briuselis Rusijai pasiūlė pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą.


Populiariausi per 24 val.