Pacientės sukilo prieš gydytoją

Pacientės sukilo prieš gydytoją


2012-08-11 14:13

Reta liga – raudonąja vilklige – serganti kaunietė ir jos neįgali sesuo įtaria šeimos gydytoją klastojus dokumentus. Valstybei padaryta žala siekia kelis šimtus litų, tačiau medikės padarytą moralinę žalą senjorės įvertino 40 tūkst. litų.

1/1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

Pacientės sukilo prieš gydytoją

1 / 1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-13 20:16

Po garsios režisierės laidotuvių – painūs klausimai

46|3

Jautri tema, ar po mirties atgulsime ten, kur širdis traukia, nauja styga suskambo per režisierės Galinos Dauguvietytės laidotuves gimtinėje Biržų rajone, po senu klevu. Valdininkai nesiaiškino, ką tiksliai leidžia ir ko neleidžia įstatymai, nes buvo laidojama neeilinė asmenybė. Tačiau paprastam žmogui savo amžinojo poilsio vietos taip lengvai pasirinkti nepavyks.


2015-10-13 18:45

Vilniuje anglų sirgaliai daug gėrė ir liaupsino miestą

19|8| 

Į Lietuvą atvykę Anglijos futbolo rinktinės sirgaliai džiaugėsi ne tik savo šalies pergale. Vilniuje rungtynes stebėjo apie 1,5 tūkstančio futbolo sirgalių iš Jungtinės Karalystės.


2015-10-13 18:44

Melo detektorius kelia baimę ne tik FNTT generolui

8|3

Tikrintis melo detektoriumi atsisakęs ir postą išsaugojęs FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius – blogas pavyzdys. Juo pasekti bandęs aukštas Migracijos departamento pareigūnas liko be darbo. Į painią istoriją įsivėlęs, bet sausas išbridęs Migracijos departamento Užsieniečių reikalų skyriaus vedėjas Antanas Turčinas tikėjosi išvengti ir patikrinimo melo detektoriumi. Anksčiau tai jau pavyko padaryti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovui K.Jucevičiui.


2015-10-13 18:09

Seimas iš antro karto pritarė pareiginės algos baziniam dydžiui

3

Parlamente antradienį vos neįklimpo projektas, kuriuo nustatomas bazinis dydis politikų, teisėjų, tarnautojų pareiginei algai apskaičiuoti. Tik po pakartotinio balsavimo projektas priimtas svarstyti.


2015-10-13 18:08

Seimas atmetė siūlymą įteisinti vyro ir moters partnerystę

6

Seimas antradienį atmetė siūlymą įteisinti vyro ir moters partnerystę. Už atitinkamą pataisų paketą balsavo 27 Seimo nariai, prieš buvo 25, susilaikė 16 parlamentarų. Teisingumo ministerijos pateiktu projektu buvo siūlyta nustatyti, kad partnerystė yra vyro ir moters (partnerių) bendras gyvenimas kuriant šeiminius santykius neįregistravus santuokos.


2015-10-13 17:13

D. Grybauskaitė pažadėjo nesielgti kaip K. Brazauskienė

65|3|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako esanti apsisprendusi nelikti gyventi Turniškėse pasibaigus jos kadencijai ir teigia, kad Lietuva turėtų atsisakyti „nomenklatūrinių privilegijų“ prezidentų šeimos nariams.


2015-10-13 16:52

Šarvuočio konkurse dalyviai ryškėja, o aiškumo – mažėja

121|3| 

Būsimosios pėstininkų kovinės mašinos (PKM) įsigijimo procesui pakibus nežinioje, daugėja duomenų apie šiame Krašto apsaugos ministerijos neskaidrumu apgaubtame konkurse norinčias dalyvauti tarptautines ginkluotės kompanijas ir jų siūlomus produktus. Prezidentūra anksčiau skelbė, kad politinis sprendimas dėl PKM pasirinkimo bus priimtas prezidentės vadovaujamos Valstybės gynimo tarybos posėdyje, kuris bus rengiamas spalio mėnesį.


2015-10-13 16:50

Lietuvių kalbą užsienyje studijuojantiems paskirtos stipendijos

1

Šiais mokslo metais Lietuvos valstybinės stipendijos paskirtos šešiems studentams, studijuojantiems lietuvių kalbą Čekijos, Lenkijos, Prancūzijos, Vengrijos ir Vokietijos universitetuose.


2015-10-13 16:46

K. Brazauskienė: „Aš pasistatysiu namą ir išsikelsiu“

82| 

Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė žada išsikraustyti iš rezidencijos Turniškėse, kai bus pabaigtas statyti jos naujas namas. Tai galėtų įvykti po metų.


2015-10-13 16:02

Kauno rajonas bendradarbiaus su Užkarpatės apskritimi

3

Antradienį Užhorode (Ukraina) Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Užkarpatės apskrities tarybos pirmininkas Volodimiras Čubirko pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Ukrainiečius labiausiai domina patirtis, kurią įgijome Europos Sąjungoje: jie nori mokytis, tobulinti valdymą, įgyvendinti vakarietiškos demokratijos normas“, – pasakojo V. Makūnas. Kauno rajoną ir Ukrainą sieja vis glaudesni ūkiniai ryšiai. Į sutarties pasirašymo ceremoniją atvyko Vilkijoje veikiančios medžio apdirbimo įmonės „Eccowood“ vadovas Giedrius Leliūga. Ši įmonė gamina aukštos kokybės produkciją, panaudodama iš Ukrainos gaunamą medieną.


Populiariausi per 24 val.