Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pacientės sukilo prieš gydytoją

Pacientės sukilo prieš gydytoją

2012-08-11 14:13

Reta liga – raudonąja vilklige – serganti kaunietė ir jos neįgali sesuo įtaria šeimos gydytoją klastojus dokumentus. Valstybei padaryta žala siekia kelis šimtus litų, tačiau medikės padarytą moralinę žalą senjorės įvertino 40 tūkst. litų.

1/1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

Pacientės sukilo prieš gydytoją

1 / 1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-29 18:38

Lietuva uždraus į šalį atvykti keliems Rusijos piliečiams

125

Dėl krizės Ukrainoje Lietuva uždraus į šalį atvykti keliems Rusijos piliečiams, kurie susiję su „agresyvia propagandos ir smegenų plovimo kampanija“, antradienį pranešė aukšto rango Lietuvos diplomatas.


2014-07-29 17:22

Brazilijos lietuviai ilgai slėpė nuotrauką su menama svastika

15|5

„Emigracija tėra iliuzija“, - labai rimtai pareiškė Sueli Correa Da Silva, Brazilijos lietuvių palikuonė viename Vilniaus Pilies gatvės viešbučių. Foje krėsle šalia įsitaisiusi jos mama Elvira pritarė. Pritarė ir tuzinas kitų Brazilijos lietuvių, ketvirtadienį pirmą kartą atvykusių į mūsų šalį ieškoti savo šaknų ir tiesiog susipažinti su protėvių žeme.


2014-07-29 17:15

Opozicija inicijuoja nepasitikėjimą Trakų meru V. Zaliecku

4

Trakų rajono savivaldybėje vėl norima keisti valdžią - opozicija parengė nepasitikėjimo pareiškimą meru socialdemokratu Vytautu Zaliecku ir jo komanda.


2014-07-29 17:00

Alkoholis ir narkotikai apsaugos nuo kalėjimo?

 

Ar gali kaltininkas išvengti baudžiamosios atsakomybės, jeigu įsipareigoja gydytis nuo alkoholizmo ar narkomanijos? Tokias diskusijas įžiebė Seime užregistruota parlamentarės Larisos Dmitrijevos Baudžiamojo kodekso pataisa. Idėjos autorė teigia, kad suklydusiems reikia suteikti galimybę pasitaisyti. Kritikai neabejoja, kad tokia pataisa atvertų kelią piktnaudžiavimui.


2014-07-29 16:43

Buvęs aplinkos viceministras A. Petkus rado darbą

5

Buvęs aplinkos viceministras Almantas Petkus tapo valdančiajai koalicijai priklausančios partijos „Tvarka ir teisingumas“ atsakinguoju sekretoriumi.


2014-07-29 16:08

Lauko kavinių savininkai įspėti netrukdyti eismui

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai kartu su Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais tikrino ar Kauno miesto centrinės dalies viešojo maitinimo įstaigų lauko terasos, kelio ženklai ir kitos eismo reguliavimo priemonės įrengtos teisėtai. Patikrinimo metu nustatyta, kad Kauno miesto Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje esančių maitinimo įstaigų, kelio ženklų ir kitų priemonių teisėtumas yra suderintas su policija, nelegaliai įrengtų kelio ženklų ir kitų techninių eismo reguliavimo priemonių nenustatyta.


2014-07-29 12:56

Teismas nutraukė P. Gražulio bylą dėl senaties

28

Vilniaus apylinkės teismas nutraukė Petrui Gražuliui iškeltą byla dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams per seksualinių mažumų eitynes 2013-aisiais, nes pasibaigė administracinės nuobaudos skyrimo terminas.


2014-07-29 12:20

E. Kusaitės bylą nagrinės Aukščiausiasis teismas

12

Lietuvos Aukščiausiasis teismas priėmė nagrinėti prokurorų kasacinį skundą dėl terorizmu kaltintos ir išteisintos klaipėdietės Eglės Kusaitės. Kaip informavo teismo atstovė Živilė Jokimaitė-Dolgich, skundas gautas dar liepos 10 d., bet byla greičiausiai bus nagrinėjama rudenį, jai teisėjų kolegija dar nepaskirta.


2014-07-29 12:02

Kauno meras užsispyrė: miestui reikia Kongresų rūmų

93|11

Kauno mero Andriaus Kupčinsko svajonė – 2018 metų vasario 16-ąją valstybės atkūrimo šimtmetį švęsti naujuosiuose Koncertų, kongresų ir konferencijų (KKK) rūmuose, kurie turėtų iškilti kairiąjame Nemuno krante priešais senamiestį.


2014-07-29 10:39

Sudaužyto projekto šukės byra ant dešiniųjų galvų

52|3

Socialdemokratai toliau ieško buvusios konservatorių Vyriausybės nuodėmių dėl sprendimo nutraukti ankstesnį Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos projektą. Tačiau dešinieji kratosi kaltinimų ir net bado pirštais į kairiuosius. Dėl valstybei svarbaus projekto sužlugdymo jau anksčiau į Generalinę prokuratūrą kreipęsi socialdemokratai dabar paprašė, kad valstybei galimai padarytą žalą įvertintų ir Valstybės kontrolė.