Pacientės sukilo prieš gydytoją

Pacientės sukilo prieš gydytoją


2012-08-11 14:13

Reta liga – raudonąja vilklige – serganti kaunietė ir jos neįgali sesuo įtaria šeimos gydytoją klastojus dokumentus. Valstybei padaryta žala siekia kelis šimtus litų, tačiau medikės padarytą moralinę žalą senjorės įvertino 40 tūkst. litų.

1/1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

Pacientės sukilo prieš gydytoją

1 / 1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 00:16

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

731|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


2015-05-27 23:01

Valdui Adamkui – Maltos ordino Garbės nario regalijos

1|38

Pažaislio vienuolyne, Kaune, veikiančiame svetingumo centre „Monte Pacis“ trečiadienio vakarą rinkosi maltiečiai, jų globojami senjorai, Maltos ordino pagalbos tarnybos bičiuliai, šios organizacijos vykdomų socialinių ir kultūrinių projektų rėmėjai, kiti itin garbūs svečiai.


2015-05-27 22:35

Pasienyje su Rusija stringa automobiliai lietuviškais numeriais

66

Į Rusijos valdomą Kaliningrado anklavą vykti susiruošę lietuviai vėl susiduria su trikdžiais pasienyje. Kaip teigė į redakciją paskambinę keliautojai, rusų pareigūnai per valandą praleidžia vos vieną automobilį lietuviškais numeriais, o dėl gaišaties siūlo padėkoti „labai geram Lietuvos vadovui“.


2015-05-27 22:30

V. Adamkaus gydytojas: „Liga progresuoja, laukia operacija“

99|2| 

Trečiadienį Valdas Adamkus atvyko į Kauną. Prezidentas prisipažino, kad kelionė į renginį Pažaislyje, kur jam įteiktos Maltos ordino Garbės nario regalijos, buvo sunki ir pareikalavo daug jėgų. „Dėjau daug pastangų, kad būčiau čia“, – sakė 88 metų V.Adamkus. „Jeigu renginys būtų vykęs savaite vėliau, turbūt mane reikėtų su neštuvais iš operacinės atnešti“, – liūdnai Kaune kalbėjo su liga kovojantis ilgametis maltiečių renginių globėjas.


2015-05-27 22:21

Šauktinių sąraše atsidūręs gėjus: „Gavau labai daug sveikinimų“

81| 

Apie tai, kad 37 tūkst. potencialių šautinių sąraše yra ir netradicinės lytinės orientacijos asmenų, kalba ne tik žmogaus teisių gynimo aktyvistai. Apie tai, kas laukia gavus šaukimą į kariuomenę, įvairiuose forumuose diskutuoja ir patys homoseksualai. Vieni šią žinią sutiko labai ramiai, kiti teigia, kad pagrindo nerimauti vis dėlto esama.


2015-05-27 22:04

Švietimo ir mokslo ministre paskirta Audronė Pitrėnienė

111|

Švietimo ir mokslo ministre paskirta „darbietė“ Audronė Pitrėnienė, pastaruoju metu ėjusi Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pareigas. Kaip pranešė Prezidentūra, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašė dekretą dėl A.Pitrėnienės skyrimo į pareigas.


2015-05-27 20:52

„Lietuvos rytas“ stiprina jėgas – turės ir radijo stotį

26

Trečiadienį susumavusi balandžio 8 dieną skelbto konkurso transliuoti radijo programą 104,7 MHz dažniu Vilniuje rezultatus, jo nugalėtoju pripažino bendrovę „Lietuvos rytas“ su programa „Lietuvos ryto radijas“. Projekto autoriai teigia, kad radijo programa stiprins „Lietuvos ryto“ grupės vardą.


2015-05-27 20:13

Ukrainos kariai: „Kūno ir sielos žaizdas vienodai skauda“

213|12

Šūvių ir skeveldrų suniokiotos rankos ir kojos, suluošinti kūnai. Su tokiais sužeidimais, gautais Donecko oro uosto šturmo metu ar Ilovaisko katile, į Druskininkus atvyksta Ukrainos karai. Mėnesių mėnesius trunkanti reabilitacija padeda išgydyti kūno žaizdas, tačiau sielą išgydytų tik pergalė. Rimtus sužeidimus patyrę Ukrainos kariai – Viktoras Pilščikas, Ruslanas Curkanas, Aleksejus Turčinas, Valerijus Ničiporukas, Michailas Maistrenko jau stojasi ant kojų, bet akys kalbėte kalba apie tai, ką jiems teko patirti.


2015-05-27 20:13

Pravieniškių kaliniai stebi byrančią tvorą ir laukia vėjo

21

Jau daugiau kaip metai Pravieniškių pataisos namų kalinius nuo pabėgimo turinčioje saugoti pagrindinėje tvoroje žioji didžiulis plyšys. Bet šis skandalingas faktas pareigūnams akių nebado. Kodėl? Praėjusių metų kovo mėnesį pūstelėjus stipresniam vėjui pataisos namus turinčios saugoti beveik 55 metrų ilgio ir 6 metrų aukščio tvoros dalis nuvirto ir subyrėjo į gabalus, nes ją statant buvo išvogtos būtinos medžiagos. Užklupus didesnei audrai gali būti nugriauta ir likusi ant molinių kojų stovinti statinio dalis, o tuo pasinaudodami kaliniai – pabėgti.


2015-05-27 18:51

Europos Komisija siūlo į Lietuvą perkelti 710 pabėgėlių

358|3|

Sprendžiant migrantų krizę Viduržemio jūroje, Europos Komisija (EK) trečiadienį pasiūlė į Lietuvą perkelti 710 pabėgėlių. EK siūlymu, 302 pabėgėliai į Lietuvą turi būti perkelti iš Italijos, 201 – iš Graikijos ir 207 – iš trečiųjų šalių.


Populiariausi per 24 val.