Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pacientės sukilo prieš gydytoją

Pacientės sukilo prieš gydytoją

2012-08-11 14:13

Reta liga – raudonąja vilklige – serganti kaunietė ir jos neįgali sesuo įtaria šeimos gydytoją klastojus dokumentus. Valstybei padaryta žala siekia kelis šimtus litų, tačiau medikės padarytą moralinę žalą senjorės įvertino 40 tūkst. litų.

1/1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

Pacientės sukilo prieš gydytoją

1 / 1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-29 10:12

Nenori atgailauti? Laisvę matysi tiktai pro grotas

193|3|

Smarkiai muštis į krūtinę ir garsiai gailėtis ar viską iš visų jėgų neigti? Avarijose žmones girti pražudę du žinomi Lietuvos gyventojai pasirinko visiškai skirtingus kelius. Kuris jų patikimesnis? Du iš televizijos ekrano gerai pažįstami žmonės, dvi panašios avarijos. Bet jiems bausmes siūlantys prokurorai elgiasi taip, lyg televizijos laidų vedėjo Jono Radzevičiaus ir aktoriaus Petro Dimšos poelgiai būtų visiškai skirtingi.


2015-01-29 09:15

V.P.Andriukaitis papasakojo A.Butkevičiui apie Rusijos klastą

14

Lietuvos premjeras teigia, kad šalies deleguotas eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, neketino derėtis su Rusija dėl maisto produktų embargo panaikinimo kai kurioms šalims.


2015-01-29 08:09

Dėl teistumo susigūžę veikėjai įstrigo rėtyje

6

Išbrokuota dar daugiau kaip du šimtai kandidatų į savivaldybių tarybas. Šįkart Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš sąrašų išbraukė asmenis, nuslėpusius buvusį teistumą. Vakarykštis komisijos sprendimas galėjo sumažinti konkurenciją dėl Kauno mero kėdės, į kurią taikosi net šešiolika politikų. Mat paaiškėjo, kad buvusio teistumo nenurodė šio posto siekiantis Emigrantų partijos vedlys Juozas Murauskas. Tiesa, už kyšininkavimą teistas buvęs Kauno savivaldybės vairuotojas apie tai pranešė prieš dvejus metus siekdamas Seimo nario mandato.


2015-01-29 08:03

Kur Lietuva laikys NATO tankus?

303|2|

NATO sąjungininkai Rytų Europos valstybėse nusprendė dislokuoti ne tik karinę techniką, bet ir įkurti Aljanso vadavietę. Kokia technika galėtų būti atvežta į Lietuvą? Ar lietuviai mokėtų valdyti tankus? Kaip mūsų kariuomenei sekasi beveik metus laiko treniruotis su sąjungininkų kariais? Apie tai „Lietuvos ryto" televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-01-29 08:00

Paaugliams tramdyti – dujos, antrankiai ir specialūs kambariai

48| 

Ašarinės dujos, guminės lazdos, antrankiai, priverstinis laikymas vadinamuosiuose nusiraminimo kambariuose. Taip socializacijos centruose tramdomi nepaklusnūs auklėtiniai. Ar šie veiksmai neišvengiami? Nepilnamečiai į nusiraminimo patalpas, kurias jie patys vadina karceriu, uždaromi dažnai neteisėtai. Tai paskelbė Seimo kontrolieriai.


2015-01-28 22:08

L.Linkevičius: „Ukraina tikisi Europos vieningumo dėl sankcijų“

25

Ukraina tikisi iš Europos Sąjungos (ES) vieningumo išlaikant ir stiprinant sankcijas Rusijai bei teikiant ekonominę, politinę ir karinę paramą, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


2015-01-28 22:04

VRK iš sąrašų pašalino teistumą nuslėpusius 200 kandidatų

2

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį iš rinkimų sąrašų išbraukė apie 200 kandidatų į savivaldybių tarybų narius.


2015-01-28 20:37

Politikų grožio konkursas: kai simpatijos užgožia nuodėmes

28

Koks užtikrintos sėkmės rinkimuose receptas? Tikrai ne krūvos lankstinukų ar pasakas primenantys pažadai. Atliktas tyrimas parodė, kad kartais politikui užtenka būti tiesiog charizmatiškam, o tik vėliau nuo jo žavesio atsitokėjęs rinkėjas domėsis jo darbais ar nuodėmėmis. Neseniai Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto ekspertų komandos atliktas tyrimas „Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje“ atskleidė, kokios tikrosios paskatos veda rinkėjus prie balsadėžių ir kokios politinių lyderių savybės padeda jiems užkariauti rinkėjų širdį.


2015-01-28 20:35

Kauno savivaldybė pralaimi kovą su naktinėmis girdyklomis

16| 

Pompastiškai pristatyta Kauno politikų kova su visą parą dirbančiomis girdyklomis ir sprendimas apriboti jų darbo laiką norimų rezultatų nedavė. Kauno politikai turės ieškoti naujų būdų, kaip kovoti su visą parą veikiančiais pseudobarais. Paaiškėjo, jog savivaldybės tarybos sprendimas apriboti jų darbo laiką nuo 8 iki 22 valandos buvo teisiškai netobulas.


2015-01-28 18:41

Benamių landynių interjeras

2|25

Kur apsistoja Vilniaus benamiai? Fotografo Vlado Ščiavinsko fotografijos atskleidžia, kur glaudžiasi nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asmenys.


Populiariausi per 24 val.