Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pacientės sukilo prieš gydytoją

Pacientės sukilo prieš gydytoją

2012-08-11 14:13

Reta liga – raudonąja vilklige – serganti kaunietė ir jos neįgali sesuo įtaria šeimos gydytoją klastojus dokumentus. Valstybei padaryta žala siekia kelis šimtus litų, tačiau medikės padarytą moralinę žalą senjorės įvertino 40 tūkst. litų.

1/1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

Pacientės sukilo prieš gydytoją

1 / 1

Dvi neįgalios seserys A. Gumauskienė (kairėje) ir B. Mockapetrytė pasiryžusios eiti iki galo – siekti, kad jų šeimos gydytojos elgesys būtų narstomas teisme. M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-20 20:25

Konservatorių valdžia neišsirenka kandidato į Vilniaus mero kėdę

3| 

Pirmadienio vakarą posėdžiavęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas nutarė partijos Vilniaus sueigai surengti visuotinus kandidato į merus rinkimus.


2014-10-20 19:58

A. Butkevičius: „Koalicijos partneriai pasidavė populizmui“

12|2

Jeigu valdantieji nesusitars dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatinio 9 proc. tarifo šildymui naikinimo ir jo padidinimo iki 21 proc. nuo 2015-ųjų, daugiau šioje kadencijoje prie lengvatinio PVM tarifo šildymui nebebus grįžtama, sako premjeras. Tai Algirdas Butkevičius pareiškė po to, kai valdančiosios koalicijos išplėstiniame frakcijų pasitarime, kaip ir ryte politinėje taryboje, socialdemokratams, „tvarkiečiams“ ir „darbiečiams“ nepavyko susitarti dėl šildymo PVM tarifo didinimo.


2014-10-20 19:56

Seimo kirtis žiniasklaidai: apie turinį spręs ir Bažnyčia

197|2

Jau rytoj Seime gali būti priimtos įstatymo pataisos, nulemsiančios šalies žiniasklaidos ateitį. Po metus trukusių kalbų, kaip sustiprinti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos (LŽLEK) darbą, Seimas smogia iš peties. Konservatoriaus Jurgio Razmos užregistruotos visuomenės informavimo įstatymo pataisos privertė išsižioti ne tik žiniasklaidą, bet ir pačius Seimo narius. J.Razma ketvirtadienį Seime skubos tvarka užregistravo pataisas, kuriose ypatingos galios spręsti dėl žiniasklaidos suteikiamos Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferencijai bei pačiam Seimui.


2014-10-20 19:09

Ar Lietuva pajėgi apsisaugoti nuo povandeninių „svečių“?

82|11| 

Jau kelias dienas prie Švedijos karinės pajėgos šukuoja Stokholmo salyno vandenis, ieškodamos rusų povandeninio laivo. Kad pastarasis nepastebėtas galėjo prasmukti prie pat Švedijos sostinės, turėtų kelti nerimo ir lietuviams. O jei toks atvejis pasikartotų Klaipėdoje? Ar Lietuva pajėgi apsaugoti savo strateginį uostą ir tokius objektus kaip Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas?


2014-10-20 18:34

Seime apsilankė sukarintoje rusų stovykloje buvę mokiniai

34|9|

Į sukarintas stovyklas Rusijoje esą vykstantys Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos mokiniai apsilankė Seimo rūmuose. „Su mokiniais kalbėjomės apie tai, ką ir siūliau rugpjūčio mėnesį įvairioms mokykloms. Apie Lietuvos valstybingumą“, – lrytas.lt po susitikimo su S.Kovalevskajos mokyklos moksleiviais kalbėjo parlamentaras Arvydas Anušauskas. Jis susitikimą ir inicijavo.


2014-10-20 18:19

Vilniuje iš balkono krinta meškiukai ir kibirai

9|6| 

Tėvai, vesdami vaikus į darželį Vilniaus Skroblų gatvėje, stengiasi pridengti jų galvas ir kuo greičiau prabėgti pro penkiaaukštį namą. Iš antro aukšto balkono šio namo gyventoja mėto atliekas, tarp kurių pasitaiko ir didokų – kibirų, gelžgalių, klozeto dalių bei šiaip visokio kieto šlamšto. Po penkiaaukščio langais jau šmirinėja naujagimio šuniuko dydžio žiurkės, laiptinėje į legionus telkiasi ūsuotoji tarakonų kariauna. Kaimynai krūpčioja iš baimės, bet keistuolei kaimynei nieko negali padaryti nei policija, nei namo prižiūrėtojai.


2014-10-20 18:16

Ūkio viceministru paskirtas Gediminas Onaitis

Pirmadienį ūkio viceministro pareigas pradėjo eiti Gediminas Onaitis, iki šiol vadovavęs energijos efektyvumo ir atsinaujinančių energijos išteklių finansavimo konsultacijas teikiančiai įmonei. Į šį postą klaipėdietį delegavo partija „Tvarka ir teisingumas“.


2014-10-20 18:00

Premjeras pareigūnams žada truputį didesnes algas

4

Kitąmet statutiniams pareigūnams darbo užmokestis truputį turėtų didėti, sako premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius. „Truputį tikrai didinsime“, - pirmadienį BNS sakė Vyriausybės vadovas. Jis teigė nenorįs nurodyti jokių skaičių, nes dar nesutarta, kiek tiksliai lėšų papildomai.


2014-10-20 17:32

Teismas sprendžia dėl neblaivaus vairavusio A.Matonio atleidimo

3

Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį uždarame teismo posėdyje išnagrinėjo buvusio vyriausiojo komisaro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko Algirdo Matonio skundą Policijos departamentui dėl sprendimo atleisti jį iš vidaus tarnybos panaikinimo. Teismas savo sprendimą šioje administracinėje byloje skelbs lapkričio 10 dieną.


2014-10-20 17:04

Už gydytojų klaidas siūlo mokėti iš specialaus fondo

2

Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas Liutauras Labanauskas sako, kad devynerius metus galiojanti pacientams padarytos žalos atlyginimo tvarka yra labai sudėtinga ir neefektyvi, ją reikėtų keisti atsisakant civilinio draudimo ir įkuriant specialų fondą žalai atlyginti.


Populiariausi per 24 val.