Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

2014-02-21 05:00, atnaujinta 2014-02-21 11:13

„Lietuvos rytui“ pavyko sužinoti, ko taip dažnai pastaruoju metu į Rusiją važinėja Seimo narys Viktoras Uspaskichas. Paaiškėjo, jog politikas vis aplanko didžiules statybas, kurias kontroliuoja jo vaikai, rašo „Lietuvos rytas“.

1/2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

1 / 2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

Rybinskas garsus mariomis, kurios atsirado XX amžiuje užtvenkus Volgą.

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-29 14:17

Vanduo

10

Tekančio vandens grožis ir plastika.


2015-01-29 13:26

Metų mero rinkimuose – balsuotojų antplūdis

2

Drauge su tiesioginiais mero rinkimais kiekvienas įgyjame ne tik didesnę teisę, bet ir didesnę atsakomybę spręsti, kokia bus mūsų gyvenamosios vietos valdžia. Pirmoji problema – asmenybių trūkumas – su kuria kaktomuša susidūrė patyrusios Lietuvos politinės partijos – tai tik pirmas slenkstis, kurį šiandien bandome peršokti. Tiesioginiai mero rinkimai – tai jau ne vien partijų ideologijų, bet ir asmenybių kova. Kas ją laimės – spręsime kovo 1 d.


2015-01-29 13:11

Nenori atgailauti? Laisvę matysi tiktai pro grotas

299|3|

Smarkiai muštis į krūtinę ir garsiai gailėtis ar viską iš visų jėgų neigti? Avarijose žmones girti pražudę du žinomi Lietuvos gyventojai pasirinko visiškai skirtingus kelius. Kuris jų patikimesnis? Du iš televizijos ekrano gerai pažįstami žmonės, dvi panašios avarijos. Bet jiems bausmes siūlantys prokurorai elgiasi taip, lyg televizijos laidų vedėjo Jono Radzevičiaus ir aktoriaus Petro Dimšos poelgiai būtų visiškai skirtingi.


2015-01-29 13:10

Banką nuo paryčių apgulė auksinės monetos norintys lietuviai

5|15| 

Ankstų ketvirtadienio rytą monetų kolekcininkai skubėjo įsigyti retos monetos. Nukalta auksinė 50 eurų nominalo proginė moneta. Aukščiausios prabos aukso moneta kainuoja 410 eurų (apie 1,4 tūkst. litų), o vienas žmogus gali įsigyti tik dvi tokias monetas. Prie vieno iš Lietuvos banko skyrių Vilniuje ilga eilė nusidriekė jau šeštą valandą ryto.


2015-01-29 12:21

Paaugliams tramdyti – dujos, antrankiai ir specialūs kambariai

108|2| 

Ašarinės dujos, guminės lazdos, antrankiai, priverstinis laikymas vadinamuosiuose nusiraminimo kambariuose. Taip socializacijos centruose tramdomi nepaklusnūs auklėtiniai. Ar šie veiksmai neišvengiami? Nepilnamečiai į nusiraminimo patalpas, kurias jie patys vadina karceriu, uždaromi dažnai neteisėtai. Tai paskelbė Seimo kontrolieriai.


2015-01-29 12:18

Loreta Graužinienė: „Vygaudas Ušackas suklydo“

40

Europos Sąjungos ambasadoriaus Vygaudo Ušacko įrašą socialiniame tinkle apie krepšinio žaidimą su Rusijos prezidento administracijos vadovu Sergejumi Ivanovu Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė vadina klaida.


2015-01-29 10:21

Iš Lietuvos išvaromas valkatavęs Nigerijos pilietis

29

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos pareigūnai iš šalies išprašo nuolatinės gyvenamosios vietos neturintį ir jokios veiklos Lietuvoje nevykdantį Nigerijos pilietį. Kaip pranešė Vilniaus apskrities VPK, 1992 m. gimęs Nigerijos pilietis C.M.O. buvo sulaikytas bendradarbiaujant Migracijos valdybos Užsieniečių reikalų skyriaus ir Vilniaus m. penktojo policijos komisariato pareigūnams. Sulaikytasis prisipažino neturintis jokių pragyvenimo šaltinių ir gyvenamosios vietos Lietuvoje.


2015-01-29 09:15

V.P.Andriukaitis papasakojo A.Butkevičiui apie Rusijos klastą

28

Lietuvos premjeras teigia, kad šalies deleguotas eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, neketino derėtis su Rusija dėl maisto produktų embargo panaikinimo kai kurioms šalims.


2015-01-29 08:09

Dėl teistumo susigūžę veikėjai įstrigo rėtyje

8

Išbrokuota dar daugiau kaip du šimtai kandidatų į savivaldybių tarybas. Šįkart Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš sąrašų išbraukė asmenis, nuslėpusius buvusį teistumą. Vakarykštis komisijos sprendimas galėjo sumažinti konkurenciją dėl Kauno mero kėdės, į kurią taikosi net šešiolika politikų. Mat paaiškėjo, kad buvusio teistumo nenurodė šio posto siekiantis Emigrantų partijos vedlys Juozas Murauskas. Tiesa, už kyšininkavimą teistas buvęs Kauno savivaldybės vairuotojas apie tai pranešė prieš dvejus metus siekdamas Seimo nario mandato.


2015-01-29 08:03

Kur Lietuva laikys NATO tankus?

357|2|

NATO sąjungininkai Rytų Europos valstybėse nusprendė dislokuoti ne tik karinę techniką, bet ir įkurti Aljanso vadavietę. Kokia technika galėtų būti atvežta į Lietuvą? Ar lietuviai mokėtų valdyti tankus? Kaip mūsų kariuomenei sekasi beveik metus laiko treniruotis su sąjungininkų kariais? Apie tai „Lietuvos ryto" televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


Populiariausi per 24 val.