Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

2014-02-21 05:00, atnaujinta 2014-02-21 11:13

„Lietuvos rytui“ pavyko sužinoti, ko taip dažnai pastaruoju metu į Rusiją važinėja Seimo narys Viktoras Uspaskichas. Paaiškėjo, jog politikas vis aplanko didžiules statybas, kurias kontroliuoja jo vaikai, rašo „Lietuvos rytas“.

1/2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

1 / 2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

Rybinskas garsus mariomis, kurios atsirado XX amžiuje užtvenkus Volgą.

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 07:25

Darbo partijos kraują atšviežins legionieriai

„Darbiečiams“ vadovauti laikinai sugrįžęs Viktoras Uspaskichas būsimojo naujo vedlio dairosi ne tik savo partijoje. Politikas norėtų atrasti ką nors panašaus į liberalų žvaigždę Antaną Guogą. Kas galėtų pakeisti iš Darbo partijos pirmininko posto pasitraukusią Loretą Graužinienę? To savo bendražygių pastarosiomis dienomis klausinėjo V.Uspaskichas.


2015-04-01 06:09

Klimpstantis generolas bando įkąsti ministrui

11|2

Skandalų vis lydimas FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius nusprendė pereiti į puolimą – užsimojo piktnaudžiavimu tarnyba apkaltinti vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Šis vakar labai nustebo ir tokį generolo žingsnį pavadino desperacija. Prieš kelias dienas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas apsilankė Generalinėje prokuratūroje ir įteikė pareiškimą, kuriame prašo S.Skvernelio atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


2015-03-31 22:27

Atsakas porai, pasibaisėjusiai vaizdais Druskininkų pirtyse

179|2| 

Po to, kai portalas „Bendraukime“ paskelbė viešomis nuogybėmis pasipiktinusių žmonių laišką, užvirė diskusijos socialiniuose tinkluose. Nuogaliai viešose pirtyse – moralu tai ar ne? Kaistant ginčams, nusprendė pasisakyti ir dvi marijampolietės, pirčių entuziastės. Jų nuomonės panašios: jei pirtyje nuogas žmogus elgiasi kultūringai, žino, kur atėjo, drabužiu nepridengtas kūnas jam negali kelti gašlių minčių bei žvilgsnių. Nuogaliai viešose pirtyse – moralu tai ar ne? Kaistant ginčams, nusprendė pasisakyti ir dvi marijampolietės, pirčių entuziastės.


2015-03-31 22:06

Kėdainiuose partijoms nepavyko suburti valdančiosios daugumos

3

Kėdainių socialdemokratai skyriaus posėdyje antradienį nusprendė nestoti į koaliciją su šiuo metu ten esančiomis keturiomis partijomis, taip užkirsdami kelią joms suformuoti valdančiąją daugumą rajono savivaldybės taryboje.


2015-03-31 21:08

Šiukšlintojas apsikvailino – tarp atliekų paliko savo adresą

15|5

Aplinkosaugininkai Jonavos miesto Skarulių gyvenvietėje rado išverstą didelį kiekį po remonto likusių statybinių medžiagų. Atliekos atvežtos po remonto darbų – išmestos durys, seni langai kitos statybinės šiukšlės. Jas apžiūrėję specialistai rado kartu išmestą ir atsiskaitymo už dujas knygelę. Ten buvo ir adresas, ir pavardė. Teliko nuvykti į butą.


2015-03-31 21:07

Dainą Bosas sukrėtė vizitas pas medikę ir skiepai dukrai

631|2

Klaipėdos prokurorams – neįprasta užduotis. Jie turės išsiaiškinti, ar žinomos verslininkės Dainos Bosas 15-metę dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės. Klaipėdos apygardos prokuratūrai pareiškimą įteikusi D.Bosas prašo ištirti vienos uostamiesčio medikės galimai nusikalstamą veiką. Buvusio Seimo nario, verslininko Antano Boso žmona Daina mano, kad jos penkiolikametei dukteriai suleista ne vakcina nuo vėžio „Silgard“ arba jos galiojimo laikas buvo pasibaigęs.


2015-03-31 20:57

Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui

104|

Konservatorių lyderis Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai. Apie tai politikas paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Šią pavakarę sulaukiau netikėto skambučio. Paskambino senas bičiulis Misha Saakashvilis. Jis dabar vadovauja Ukrainos Prezidento P.Porošenko užsienio patarėjų tarybai. Pakvietė ir mane prisijungti prie patarėjų tarybos darbo. Narių sąrašas tikrai solidus. Daviau sutikimą“, – rašė A.Kubilius.


2015-03-31 18:45

Marga Vilniaus valdžia jau prisibijo A. Maldeikienės

56|3

Antradienį pasirašyta naujos Vilniaus savivaldybės tarybos koalicijos sutartis, labai skirtingų, net priešingų įsitikinimų politikai sukirto rankomis. Sostinę valdys kaip reta marga sąjunga: sisteminėms partijoms priskiriami liberalai, konservatoriai, socialdemokratai ir į kraštutinumus linkę „Lietuvos sąrašo“ veikėjai bei tarp sistemos ir radikalizmo svyruojantys partijos „Tvarka ir Teisingumas“ atstovai. Mero rinkimus laimėjęs liberalas Remigijus Šimašius tvirtino, jog plati koalicija yra ne trūkumas, o privalumas. Tačiau kai kurie į valdančiųjų gretas patekę politikai jau po sutarties pasirašymo prisipažino: keblumų bus.


2015-03-31 18:29

Paminklą patriarchui meras regi ant Tauro kalno

6

Suradęs seną Vilniaus nuotrauką meras Artūras Zuokas paskelbė idėją – paminklą daktarui Jonui Basanavičiui pastatyti prie pat iškilsiančių Tautos namų. Sostinė ne kartą buvo sugėdyta, kad joje trūksta paminklų iškilioms asmenybėms, todėl miesto vadovas A.Zuokas nusprendė su vilniečiais pasidalyti savo sumanymu.


2015-03-31 17:15

Į Lietuvą atvyko Portugalijos kariai

29|6

Antradienį į Lietuvą atvyko apie 140 Portugalijos karių-žvalgų, kurie kartu su Lietuvos kariais dalyvaus bendrose pratybose. Artimiausiomis dienomis į Klaipėdos uostą bus atgabenta ir portugalų karinė technika.


Populiariausi per 24 val.