Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

2014-02-21 05:00, atnaujinta 2014-02-21 11:13

„Lietuvos rytui“ pavyko sužinoti, ko taip dažnai pastaruoju metu į Rusiją važinėja Seimo narys Viktoras Uspaskichas. Paaiškėjo, jog politikas vis aplanko didžiules statybas, kurias kontroliuoja jo vaikai, rašo „Lietuvos rytas“.

1/2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

V.Uspaskichas paminklą sau surentė ir Rybinske

1 / 2

Teisiamas Darbo partijos dvasinis lyderis parlamentaras V.Uspaskichas apie savo keliones nelinkęs atvirauti.

Rybinskas garsus mariomis, kurios atsirado XX amžiuje užtvenkus Volgą.

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-22 12:12

Sostinės vicemero byloje sekliai užsirišo burnas

8

Vilniaus apygardos teismas jau baigia išnagrinėti Vilniaus vicemero Romo Adomavičiaus bylą, o teisiamas politikas iki šiol nesužinojo, kokios informacijos turėjo jį sekti nusprendę slaptieji agentai. Už kyšio paėmimą teisiamas Vilniaus vicemeras 61 metų Romas Adomavičius jau yra pasiruošęs duoti parodymus, bet prieš tai norėjo išsiaiškinti, kodėl pateko į teisėsaugos akiratį.


2014-11-22 12:11

Geriausi įvertinimai - ministerijos naujokui S. Skverneliui

59|6

To dar nebuvo. Faktiškai net nepradėjęs dirbti naujasis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis įvertintas geriausiai iš visų ministerijų vadovų. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ lapkričio 7–16 dienomis atlikta apklausa. Buvusį policijos generalinį komisarą S.Skvernelį palankiai įvertino net 32,8 proc. apklausos dalyvių, o nepalankiai – tik 9,7 proc.


2014-11-22 12:11

Prie įvažiavimo į Vilnių - kliūtys

Šeštadienį prieš vidurdienį į Vilnių nuo Molėtų pusės važiuojantys vairuotojai įstrigo spūstyse. Portalo Lrytas.lt skaitytojai pranešė, kad Molėtų plente važiuojant Vilniaus link uždarytos abi eismo juostos. Įstrigę vairuotojai neabejojo, kad krentant šlapdribai, šiame kelyje įvyko avarija.


2014-11-22 12:11

Pasienyje su Rusija stringa automobiliai lietuviškais numeriais

187

Rusijos pareigūnai smarkiai sulėtino automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Mašinos su Rusijos numeriais vyksta be kliūčių. Panemunės kontrolės punkte per valandą Rusijos pareigūnai į savo šalį leido įvažiuoti vidutiniškai vienam automobiliui su lietuviškais numeriais ir 2–3 vilkikams. Anksčiau per valandą čia Rusija įsileisdavo daugiau kaip 10 lengvųjų mašinų lietuviškais numeriais.


2014-11-22 12:04

Tarp konservatorių kandidatų į merus - ir A.Bilotaitė

2

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) šeštadienį rinkosi į tarybos posėdį, kuriame pristatyti kandidatai į merus ateinančiuose savivaldos rinkimuose. TS-LKD deleguoti merai savivaldybėse bei kandidatai pasiraš4 deklaraciją, kurioje nurodytos rinkimų programinės gairės.


2014-11-22 11:21

Kariuomenės dienos proga apdovanoti „Lietuvos karžygiai“

1|19

Penktadienį, Kariuomenės dienos proga, Vilniuje tradiciškai buvo rengiama Lietuvos kariuomenės apdovanojimų „Lietuvos karžygys“ ceremonija. Iškilmingame renginyje Vilniaus įgulos karininkų ramovėje buvo pagerbti ir apdovanoti kariai ir civiliai, savo kilniais poelgiais ir pasiaukojančia tarnyba garsinę Tėvynę ir kariuomenę, rodę tarnystės visuomenei pavyzdį.


2014-11-22 11:20

Dalia Grybauskaitė vyksta į Ukrainą

1

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ateinantį pirmadienį, lapkričio 24-ąją, vyksta į Ukrainą, kur susitiks su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir dalyvaus septintajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje.


2014-11-22 10:06

Neringos Venckienės ekstradicija – tik po susipažinimo su byla

334

Nuo teisėsaugos pasprukusios Neringos Venckienės „violetinę“ veiklą tiriantys prokurorai ir tyrėjai kol kas negali atsakyti kada bus kreipiamasi į JAV dėl bėglės sugrąžinimo. „Yra atliekami tam tikri veiksmai, bet praėjo per mažai laiko, aš pats dar net nespėjau susipažinti su visa bylos medžiaga. Sujungtos keturios bylos, medžiagos tikrai yra daug, be to aš anksčiau nesu turėjęs jokių reikalų su N.Venckienės ar jos aplinkos bylomis, todėl reikia gerai įsigilinti“, - portalui lrytas.lt sakė tyrimo grupei vadovaujantis Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis.


2014-11-22 08:07

Trys eksperto patarimai, kaip Lietuvai apsiginti nuo Rusijos

183|2|

Lietuvoje viešintis vieno įtakingiausių pasaulyje leidinių – savaitraščio „The Economist“ vyresnysis redaktorius Edvardas Lukasas, ne kartą ypač aštriai pasisakęs apie Rusijos vykdomą politiką Ukrainoje bei grėsmes, su kuriomis susiduria Baltijos valstybės, įvardijo svarbiausius veiksnius, kurie turėtų būti aktualūs Lietuvai ginantis nuo Rusijos agresijos.


2014-11-21 20:07

Vilniaus centre įsikūrusioje dvynių karalystėje dvejinosi akyse

5|29

Penktadienio vakarą Vilniaus prekybos ir pramogų centre VCUP vyko unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Gausiai susirinkę žiūrovai iš nuostabos buvo praradę amą. Jiems atrodė, kad ėmė dvejintis akyse – juk aplinkui šmėžavo kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Konkurso dalyviai su svečiais žaidė žaidimus –burtus, visiems buvo dalijami renginio rėmėjų prizai, ledai, saldainiai, vyko mini madų šou – mažieji modeliukai pademonstravo naujausias drabužių kolekcijas. Taip pat renginio metu susirinkusius linksmino originali muzikantų grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys”.


Populiariausi per 24 val.