G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“

G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“


2012-09-06 18:02

Visuomenininkai Darius Kuolys, Seimo narė Aurelija Stancikienė bei žurnalistė Rūta Janutienė gali atsidurti teisiamųjų suole dėl advokato Gintaro Černiausko apšmeižimo ir įžeidinėjimų. Generalinė prokuratūra jau pradėjo ikiteisminį tyrimą A. Stancikienės atžvilgiu, tačiau atsisakė kelti bylas D. Kuoliui ir R. Janutienei, kaip jau įprasta, patarę dėl apšmeižusių asmenų kreiptis privataus kaltinimo tvarka.

1/4

Advokatas G. Černiauskas kovoja su jį apšmeižusiais D. Kuoliu, A. Stancikiene ir R. Janutiene. V. Ščiavinskas

G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“

1 / 4

Advokatas G. Černiauskas kovoja su jį apšmeižusiais D. Kuoliu, A. Stancikiene ir R. Janutiene. V. Ščiavinskas

D. Kuolys dar visai neseniai rėmęs N. Venckienę, dabar pats atsidūrė jos šalininkų taikinyje. J. Stacevičius

Prokuratūra jau pradėjo tyrimą A. Stancikienės atžvilgiu. R. Neverbickas

Teismas nusprendė, kad tyrimą dėl R. Janutienės paskleisto šmeižto turi atlikti prokuratūra. V. Balkūnas

(4 nuotraukos) R. Neverbickas, V. Balkūnas, V. Ščiavinskas, J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-06-02 18:10

Ginkluoti ir labai pavojingi broliai pergudravo pareigūnus

67|12|

Kauno policija vis dar neranda žudynes Aukštųjų Šančių rajone surengusių anksčiau teistų brolių 23 metų Ryčio Gudyno ir 17 metų Deivido Ščesnavičiaus. Nerimą kelią tai, kad vieno žmogaus nužudymu ir dviejų sužalojimu įtariami jaunuoliai yra ginkluoti ir sunkiai prognozuojami.


2015-06-02 17:20

Už apsaugą nuo teroro akto nepilnametis reikalavo 100 000 eurų

Utenos pareigūnai nustatė, kas balandžio 1 d. grasino susprogdinti parduotuvę, o už tai, kad sprogimas neįvyktų, reikalavo 100 tūkst. eurų. Kaip praneša policija, paaiškėjo, jog teroro aktu grasino nepilnametis.


2015-06-02 17:14

Studentui brangiai kainuos melagingas skambutis apie sprogmenis

Kauno policijai pavyko nustatyti jaunuolį, kuris melagingai pranešė Bendrajam pagalbos centrui, kad sprogs Kauno mero Visvaldo Matijošaičio valdomai įmonių grupei priklausantis prekybinis pastatas Šiaurės prospekte. 23 metų studentas prisipažino gegužės 28 dieną iš taksofono paskambinęs ir pranešęs apie pramanytą pavojų. Jis buvo netoli nuo prekybos centro.


2015-06-02 17:01

Radviliškio rajono meras A. Čepononis išgirdo kaltinimus teisme

5

Po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimo prieš trejus su puse metų iš Radviliškio rajono mero kėdės išverstas, tačiau po šiemet įvykusių tiesioginių merų rinkimų vėl į ją sugrįžęs Antanas Čepononis antradienį stojo prieš Šiaulių apygardos teismą. Kartu su Radviliškio rajono meru prieš teismą stojo dar aštuoni korupciniais nusikaltimais apkaltinti šio rajono politikai bei jais siejami įstaigų vadovai.


2015-06-02 12:59

Keista vyriška pažintis Kaune buvo aptaškyta krauju

389|5

Kas siejo pelningą tarptautinį verslą sukūrusį 31 metų kaunietį Aurimą Rapalį ir jį nužudžiusį iš daugiavaikės šeimos kilusį, skurdžiai gyvenantį 17-metį? Tai aiškinasi žmogžudystę prabangiuose apartamentuose tiriantys pareigūnai. Prabangoje besimaudžiusio, tačiau viešumos vengusio verslininko A.Rapalio mirtimi pasibaigęs incidentas įvyko praėjusį penktadienį paryčiais.


2015-06-02 12:01

Girtas dviratininkas bandė papirkti pareigūnus

2

Kai kurie kelių eismo taisyklių pažeidėjai nepraranda vilties sugundyti pareigūnus pinigais ir taip išvengti baudos už padarytą pažeidimą. Ignalinoje tokiu būdu išsisukti nuo baudos pabandė girtas dviratininkas.


2015-06-02 11:05

Pabūgo į Rusiją vežti Lietuvoje legaliai įsigytas cigaretes

1

Kybartų punkte pareigūnai aptiko 600 pakelių cigarečių, kuriomis, matyt, paslapčiomis atsikratė asmuo, ketinęs jas gabenti į Rusiją.


2015-06-02 10:42

Baltarusis tikėjosi nuo muitinės paslėpti 130 dėžių cigarečių

8

Muitinės pareigūnai pirmadienio rytą Medininkuose sulaikė krovininį vilkiką su 130 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


2015-06-02 10:38

Girta moteris melagingai pranešė apie namo griūtį

1

Nevykusiai pajuokauti apie sugriuvusį namą ir po griuvėsiais likusį žmogų nusprendusi girta Biržų rajono gyventoja tik prisidarė didelių nemalonumų. Moteris turės mokėti nemažą baudą.


2015-06-02 10:31

Prigėrusį ir apsirūkiusį vaikiną pareigūnai ramino elektros šoku

3

Prisigėręs ir žolės apsirūkęs jaunuolis tiek įsisiautėjo, kad nuraminti jį Telšių pareigūnams pavyko tik panaudojus elektros šoko prietaisą. Kaip pranešė Telšių policija, naktį iš pirmadienio į antradienį apie 1 val. 50 min., Telšiuose, Luokės g., viešoje vietoje sulaikytas ant žemės gulintis, aplinkoje nesiorientuojantis neblaivus 18-metis, kuris aktyviais veiksmais vengė sulaikymo, pasipriešino pareigūnams.


Populiariausi per 24 val.