Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“

G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“

2012-09-06 18:02

Visuomenininkai Darius Kuolys, Seimo narė Aurelija Stancikienė bei žurnalistė Rūta Janutienė gali atsidurti teisiamųjų suole dėl advokato Gintaro Černiausko apšmeižimo ir įžeidinėjimų. Generalinė prokuratūra jau pradėjo ikiteisminį tyrimą A. Stancikienės atžvilgiu, tačiau atsisakė kelti bylas D. Kuoliui ir R. Janutienei, kaip jau įprasta, patarę dėl apšmeižusių asmenų kreiptis privataus kaltinimo tvarka.

1/4

Advokatas G. Černiauskas kovoja su jį apšmeižusiais D. Kuoliu, A. Stancikiene ir R. Janutiene. V. Ščiavinskas

G. Černiauskas: „Kol nebuvau L. Stankūnaitės advokatas, niekam neužkliuvau“

1 / 4

Advokatas G. Černiauskas kovoja su jį apšmeižusiais D. Kuoliu, A. Stancikiene ir R. Janutiene. V. Ščiavinskas

D. Kuolys dar visai neseniai rėmęs N. Venckienę, dabar pats atsidūrė jos šalininkų taikinyje. J. Stacevičius

Prokuratūra jau pradėjo tyrimą A. Stancikienės atžvilgiu. R. Neverbickas

Teismas nusprendė, kad tyrimą dėl R. Janutienės paskleisto šmeižto turi atlikti prokuratūra. V. Balkūnas

(4 nuotraukos) R. Neverbickas, V. Balkūnas, V. Ščiavinskas, J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-12-22 16:03

Žagintojo užpultai šiaulietei pavyko prisišaukti pagalbos

9|7

Iš svečių į namus naktį pėsčiomis sugrįžti nusprendusi 36 metų šiaulietė pateko į žagintojo pinkles. Gatvėje prievartautojo užpultai moteriai pavyko prisišaukti pagalbos, tačiau susitikimą su užpuoliku jai ilgą laiką priminė ne tik patirtas stresas, bet ir per grumtynes sulaužyta koja. Šiaulietę užpuolęs iškrypėlis 26 metų Tomas Kiršinas penktadienį Šiaulių apylinkės teisme išgirdo nuosprendį.


2014-12-22 15:56

Jurbarkiečiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės

1

Jurbarkiečiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės Kauno apygardos teismas verčia paskutinius 20-metės jurbarkietės Ievos Švedaitės nužudymo bylos puslapius. Mergina mirė po to, kai jai buvo suleista didelė insulino dozė. Praėjusią savaitę baigiamąsias kalbas teisme sakė I.Švedaitės nužudymu kaltinami 34 metų Egidijus Linkus ir jo bendrininkas 17 metų K.B.


2014-12-22 13:47

Kyšininkavimo byloje įtariama prokurorė Kalėdas praleis už grotų

36

Vilniaus miesto apylinkės teismas leido suimti kyšininkavimu įtariamą Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorę Liliją Balaišienę.


2014-12-22 12:19

Smūgis šešėliniam verslui – kratos nelegaliuose mėsos cechuose

7|6| 

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojais, Vilniaus mieste ir rajone, nelegaliuose mėsos perdirbimo cechuose, įsikūrusiuose juridinio ir fizinių asmenų patalpose, atliko virš 10 kratų. Kaip rašoma LKPB pranešime, kratų metu surasta virš 5 tonų neteisėtai, antisanitarinėmis sąlygomis pagamintos mėsos gaminių, neapskaitytos produkcijos „juodosios buhalterijos“ dokumentai, kompiuterinės laikmenos, nusikalstamu būdu įgyti (neapskaityti) virš 100 tūkst. grynųjų pinigų įvairia valiuta bei kiti suklastoti ir svarbūs, neteisėtą veiklą įrodantys, dokumentai.


2014-12-22 11:21

Žiežmarių gyventojai padėjo išaiškinti sunkų nusikaltimą

8

Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai sužavėti Žiežmarių miestelio gyventojų aktyvumu – vietos gyventojų pagalba padėjo išaiškinti sunkų nusikaltimą. Ankstų gruodžio 14-osios rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisaraite (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) gautas pranešimas, kad apie 4 valandą 26 minutės iš Vilniaus gatvės Žiežmariuose į Kaišiadorių rajono ligoninės priėmimo skyrių dėl galvos sužalojimo pristatytas nesąmoningas, 31 metų vyras, kuris vėliau pervežtas į Kauno klinikas. Čia skubos tvarka operuotas ir paguldytas į neurochirurgijos reanimacijos skyrių, būklė sunki.


2014-12-22 10:43

Alytiškis automobilio slėptuvėse vežė kontrabandinius rūkalus

2

VSAT Varėnos rinktinės kriminalistai sulaikė alytiškį, kuris grįžo automobiliu iš Baltarusijos ir jo slėptuvėse gabeno kontrabandinių cigarečių.


2014-12-22 10:31

Vagims prireikė ir „Volkswagen Touareg“ žibintų

1

Naktį į sekmadienį vagys taikiniu pasirinko Šakių kaime (Kauno r.) stovėjusį visureigį „Volkswagen Touareg“ - išlupti abu priekiniai jo žibintai.


2014-12-22 10:25

Pareigūnus papirkti bandė girtuokliai ir chuliganas

Praėjusią parą policija užregistravo mažiausiai tris nesėkmingus bandymus papirkti policijos pareigūnus. Pinigus policininkams siūlė KET pažeidėjai ir chuliganas.


2014-12-22 10:13

Kraupioje avarijoje žuvusio vyro namuose rasta sprogmenų

1|10

Kraupioje avarijoje prie Plungės žuvusio vyro namuose policija rado galingos sprogstamosios medžiagos trotilo. Sprogmenys rasti, kai pareigūnai atvyko paimti jo medžioklinių ginklų.


2014-12-22 10:01

Vilniaus kavinėje peršauti du vyrai

1

Vilniaus policija sulaikė ir uždarė į areštinę vyrą, visą parą veikiančioje kavinėje peršovusį du kitus lankytojus.


Populiariausi per 24 val.