Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pamaryje jaunuoliai įlūžo su visu automobiliu

Pamaryje jaunuoliai įlūžo su visu automobiliu

2013-01-25 22:28

Pramogos ant ledo Šilutės rajone dviem jaunuoliams baigėsi, kai jų automobilis „Audi“ įlūžo ir atsidūrė vandenyje. Šišgirių kaimo gyventojai teigia, kad pasivažinėjimas ant apsemtų laukų ledo, šiuo metu yra itin populiarus - jaunimas laksto lyg pašėlęs.

1/1

Mašina vandenyje išbuvo kone parą.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-08-27 13:45

Pasiėmę išbandyti „Mercedes“ pirkėjai jį įvairavo į stulpą

Vilniaus policija pradėjo aiškintis incidentą, kuomet pirkėjai, panorę išbandyti parduodamą automobilį „Mercedes Benz“, jį įvairavo į stulpą.


2014-08-27 13:32

Girtos moters „Mercedes Benz“ taranavo traktorių su burokais

4

Antradienį apie 10 val. 58 min., Telšių r., kelio Šiauliai-Palanga 62-ajame kilometre (ties įvažiavimu į Birikų kaimą), po 2008-ųjų metų laidos automobilio „Mercedes Benz“ smūgio į traktoriaus priekabą, policijos pareigūnams teko įminti ne vieną mįslę. Kaip rašoma Telšių apskrities VPK pranešime, eismo įvykio metu, „Mecedes Benz“ automobilį vairavusi 43 metų Šiaulių miesto gyventoja L.K. neįsitikino, kad priekyje ta pačia kryptimi važiuojantis traktorius sukasi į kairę ir, bandydama jį aplenkti, atsitrenkė į jo tempiamą priekabą, kuria buvo vežami burokai.


2014-08-27 13:32

Klaipėdos r. nuo kelio nuskriejo visureigis, nukentėjo žmogus

Vienas žmogus buvo sužalotas trečiadienį prieš vidurdienį nesuvaldytam visureigiui nuvažiavus nuo kelio, nuskriejus į laukus ir apsivertus. Incidentas įvyko Priekulės aplinkkelyje. 1976 metais gimęs klaipėdietis nesuvaldė vairuojamo automobilio „Toyota Land Cruiser“, užvažiavo ant kelio borto, visureigį sumėtė, jis pralaužė atitvarus, nuskriejo į laukus ir kelis kartus vertėsi.


2014-08-27 11:21

Kryžius penkių aukų avarijos vietoje priminė mįslingą istoriją

69|24| 

Po daugiau kaip šešiasdešimties metų ant pakelės beržo, augančio už Pažėrų (Kauno r.) kaimo, prikaltas kryžius vėl liudija kruviną dramą. Praėjusį šeštadienį automobilis „Rover 416“ kelyje Kazlų Rūda - Pažėrai rėžėsi į medį. Keturi kelionės draugai žuvo vietoje, vienas tą patį vakarą užgeso Kauno klinikų reanimacijoje. Mašina trenkėsi į medį, ant kurio jau daugiau kaip 50 metų stūkso kryžius. Kraupus sutapimas: keturi kauniečiai žuvo toje vietoje, kurioje pokario metais įvyko kruvina drama.


2014-08-27 09:08

Po tragedijos Kauno odontologę užgriuvo grėsmingi įtarimai

46

Tirdami trijų žmonių gyvybę nusinešusio gaisro odontologijos kabinete aplinkybes prokurorai įtarimus pareiškė šios Kaune įsikūrusios medicinos įstaigos savininkei Neringai Ladauskienei. Ji savo kaltės nepripažįsta. Odontologijos kabineto savininkei N.Ladauskienei pareikšti įtarimai dėl darbų saugos pažeidimo. Už tokį nusikaltimą Baudžiamajame kodekse numatyta bauda arba laisvės atėmimo bausmė iki 8 metų, rašo „Lietuvos rytas“. Pati medikė taip pat ilgai gydėsi dėl gaisro metu patirtų sužalojimų ir nedavė parodymų. Ji liko vienintelė tragiško įvykio liudininkė, tačiau savo kaltės nepripažįsta.


2014-08-27 08:02

Kauno bendrabutyje kilo gaisras

1|7

Trečiadienio rytą Kaune, Taikos prospekte, esančiame daugiaaukštyje kilo gaisras. Ugnis įsižiebė bendrabučio virtuvėje ir greitai įsišėlo. Gyventojai spėjo išbėgti į lauką ir liko sveiki. Aukų išvengta. Trečiadienio rytą Kaune, ties Taikos prospekto ir Kovo 11-osios gatvės sankryža, esančiame daugiaaukštyje kilo gaisras. Ugnis įsižiebė bendrabučio šeštajame aukšte esančio būsto virtuvėje ir greitai įsišėlo. Gyventojai spėjo išbėgti į lauką ir liko sveiki. Aukų išvengta. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai per valandą numalšino ugnį. Pranešama, kad buvo išsiųstos sustiprintos gelbėtojų pajėgos, greitosios pagalbos automobiliai. Ugniagesiai nurodė evakuotis viršutinių aukštų gyventojams.


2014-08-26 18:21

Vilniuje automobilis partrenkė dviračiu važiavusį vaiką

5|3

Vilniaus policijai antradienio pavakare pranešta apie dar vieną avarijoje nukentėjusį vaiką. Šį kartą automobilis partrenkė nepilnametį dviratininką. Antradienį apie 17 val. 34 min. Vilniaus policija buvo informuota, kad Subačiaus g. automobilis „Opel Astra“ partrenkė dviračiu važinėjusį 10-12 metų vaiką.


2014-08-26 17:18

„Ikea“ aikštelėje Vilniuje mikroautobusas pervažiavo vaiką

23|10

Vilniaus policija antradienį informuota, kad „Ikea“ aikštelėje mikroautobusas pervažiavo vaiką. Vėliau paaiškėjo, kad vaiką sužalojo Baltarusijos piliečio vairuojama mašina. Penkiametė mergaitė nuvežta į ligoninę. Antradienį apie 15 val. 01 min. Vilniaus policijai paskambinę žmonės pranešė, kad „Ikea“ automobilių aikštelėje mikroautobusas „Volkswagen“ pervažiavo 5 metų vaiką. Dėl šio įvykio policija sulaukė net kelių pranešimų iš skirtingų žmonių.


2014-08-26 14:40

Zarasuose iš vilkiko priekabos iškrito gelžbetoninės plokštės

5|2

Gatvės vingyje Zarasuose iš važiuojančio vilkiko priekabos iškrito kelios gelžbetoninės plokštės. Žmonės per incidentą nenukentėjo.


2014-08-26 12:19

Pasienyje su Rusija aptikta karo laikų granata

Pasienyje su Rusija VSAT pareigūnai aptiko karo laikų rankinę granatą. Ją išminuotojai sunaikino vietoje.


Populiariausi per 24 val.