Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pamaryje jaunuoliai įlūžo su visu automobiliu

Pamaryje jaunuoliai įlūžo su visu automobiliu (111)

2013-01-25 22:28

Pramogos ant ledo Šilutės rajone dviem jaunuoliams baigėsi, kai jų automobilis „Audi“ įlūžo ir atsidūrė vandenyje. Šišgirių kaimo gyventojai teigia, kad pasivažinėjimas ant apsemtų laukų ledo, šiuo metu yra itin populiarus - jaunimas laksto lyg pašėlęs.

1/1

Mašina vandenyje išbuvo kone parą.

Pamaryje jaunuoliai įlūžo su visu automobiliu

1 / 1

Mašina vandenyje išbuvo kone parą.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (111)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-04-20 18:19

Per lėktuvo avariją žuvęs bendrovės vadovas - patyręs pilotas

90|8|

Velykų rytą Lietuvos aviacijos mėgėjus sukrėtė skaudi žinia – sekmadienį Trakų rajone rastas sudužęs verslininko Daliaus Aleksandravičiaus lėktuvas. Per avariją jis žuvo su mažamečiu sūnumi. „Vilniaus baldų“ direktoriaus pilotuojamas ultralengvasis lėktuvas dingo šeštadienio vakarą. Vyras skrido kartu su savo vienuolikos metų sūnumi. Abu rasti žuvę.


2014-04-20 17:25

Kaune siaubingu greičiu lėkęs BMW X5 nukirto gatvės stulpus

30|27

Kaune - neįprastas eismo įvykis. H. ir O. Minkovskių ir Veiverių gatvių sankryžoje stipriai apgadinti trys automobiliai. Pirminiais duomenimis, nuo Marvelių g. link minėtos sankryžos didžiuliu greičiu lėkė prabangus visureigis BMW X5. Artėdamas link H. ir O. Minkovskių ir Veiverių g. sankryžos, vairuotojas nesuvaldė visureigio, todėl šis užšoko ant šaligatvio.


2014-04-20 16:30

Sudužus lėktuvui žuvo „Vilniaus baldų“ vadovas ir jo sūnus

467|34|

Tragedija Trakų rajone baigėsi malonus turėjęs būti tėvo ir jo nepilnamečio sūnaus pasiskraidymas nedideliu lėktuvu. Išskridę iš Paluknio aerodromo šeštadienio vakarą abu dingo. Sekmadienį iš ryto lėktuvas rastas nukritęs. Portalo lrytas.lt šaltiniai teigia, kad per nelaimę žuvo didžiausios baldus gaminančios bendrovės „Vilniaus baldai“ direktorius.


2014-04-20 13:18

Sudužus lėktuvui žuvo „Vilniaus baldų“ vadovas ir jo sūnus

4|22

Tragedija Trakų rajone baigėsi malonus turėjęs būti tėvo ir jo nepilnamečio sūnaus pasiskraidymas nedideliu lėktuvu. Išskridę iš Paluknio aerodromo šeštadienio vakarą abu dingo. Sekmadienį iš ryto lėktuvas rastas nukritęs. Per nelaimę žuvo didžiausios baldus gaminančios bendrovės „Vilniaus baldai“ direktorius Dalius Aleksandravičius.


2014-04-20 10:31

Šilutės rajone degė namas, žuvo pensininkė

4

Sekmadienio rytą ugniagesiai gelbėtojai Juškaičių kaime (Šilutės r.) užgesino medinį pastatą, kuriame žuvo 73 metų Elena Gožutienė. Gaisras kilo apie 6 valandą, kai šeimininkai dar miegojo. Moteris nespėjo išbėgti iš dūmuose paskendusio namo.


2014-04-20 08:35

Šv. Velykų rytą Kupiškio rajone gaisre žuvo motina su sūnumi

4

Kilus gaisrui Kupiškio rajone sekmadienį paryčiais žuvo motina su sūnumi. Kaip lrytas.lt sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, pranešimą apie gaisrą Subačiaus geležinkelio stoties gyvenvietėje, Aukštaičių g., Kupiškio r. ugniagesiai gavo apie 4 val. 57 min.


2014-04-19 21:27

Vilniečių pamėgtą restoraną Belmonte nusiaubė ugnis

55|38| 

Gausios Vilniaus ugniagesių pajėgos šeštadienį rytą buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą, kad užsiliepsnojo Belmonte esančio restorano stogas. Pranešimą apie gaisrą Belmonte Vilniaus ugniagesiai gavo apie 11 val. 57 min. Į gaisro vietą vietą nusiųsti net devyni gaisriniai automobiliai – šešios autocisternos, dvejos autokopėčios ir štabo automobilis. Į įvykio vietą atvykę pirmieji ugniagesiai patvirtino, kad dega restorano stogas. Lankytojai ir darbuotojai iš pastato spėjo išeiti. Gaisro priežastis kol kas nežinoma.


2014-04-19 20:12

Tauragės rajone automobilis rėžėsi į medį, 2 žmonės - be sąmonės

27|4

Šeštadienį po pietų Tauragės rajone, Žygaičių seniūnijos Girininkų kaime, per eismo įvykį nukentėjo keturi žmonės. Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčios pareigūnės, automobilis „Audi” važiuodamas nuo Tauragės link Sartinininkų atsitrenkė į medį. Tauragės apskrities priešgaisrinės Kęsčių tarnybos ugniagesių komandos atstovas teigė, kad automobilis „Audi” važiavo žvyrkeliu, pasitaikė kalvota vieta, vairavęs vyras nesuvaldė transporto priemonės ir dėl to įvyko nelaimė.


2014-04-19 19:39

Šiauliuose nusižudė dėl kavos pakelio vagystės sulaikytas vyras

117

Šiauliuose kavos pakelį parduotuvėje nugvelbęs ir dėl to už grotų patekęs 36 metų Ž.B. gyvenimą baigė savižudybe. Pastovios gyvenamosios vietos neturintis Ž.B dėl vagystės buvo sučiuptas penktadienį vakare – iš parduotuvės vyriškis pavogė kavos pakelį. Vagystę Ž.B. įvykdė būdamas girtas.


2014-04-19 13:28

Vilniuje įgriuvo parduotuvės „Norfa“ lubos

39

Šeštadienį į prekybos centrą užsukę pirkėjai ne juokais sunerimo. Nemenčinės plente, Gvazdikų sodų 1-oje g. esančioje „Norfoje“ įgriuvo pakabinamos lubos. Lubų stakta įgriuvo alaus ir stipriojo alkoholio skyrių praėjime. Kaip portalui lrytas.lt pabrėžė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis, įgriuvo viena lubų pusė. Jis pabrėžė, kad silpna buvo pakabinama konstrukcija, tai nebuvo pagrindinė lubų siena ar atraminė konstrukcija. Dėl saugumo, į stipriojo alkoholio skyrių neįleidžiami klientai.