Per avariją Vokietijoje sužeistų lietuvių gyvybei pavojaus nėra

Per avariją Vokietijoje sužeistų lietuvių gyvybei pavojaus nėra


2012-12-17 22:52

Vokietijos policija tebesiaiškina šeštadienio naktį Vokietijoje, netoli Frankfurto prie Oderio įvykusios tragiškos avarijos aplinkybes.

1/1

Avarija, pareikalavusi trijų žmonių gyvybių įvyko šeštadienio naktį, apie 3 val. 30 min. AP

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-10-06 15:12

Mirė scenos legenda Stasys Povilaitis

291|11|

Antradienį mirė scenos legenda Stasys Povilaitis. Maestro pralaimėjo kovą su vėžiu. Kaip pranešė ansamblis „Nerija“, antradienio rytą kovą su sunkia liga pralaimėjo didis žmogus, dainininkas, poetas, mūsų visų mylimas Stasys Povilaitis. „Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų. Ilsėkis ramybėje, maestro. Ansamblio „Nerija“ dainininkai reiškia gilią užuojautą dėl draugo ir kolegos Stasio Povilaičio netekties ir liūdi drauge su maestro šeima ir visais, kurie pažinojo S.Povilaitį asmeniškai arba buvo didžiulio jo talento gerbėjais.


2015-10-06 15:09

Ispanijoje nuskendo turistė iš Lietuvos

19

Antradienį ryte Ispanijoje, netoli Barselonos esančiame Lloret de Mar kurorte nuskendo turistė iš Lietuvos. Tai jau trečia jūros auka tame pačiame paplūdimyje per vieną savaitę. Katalonijos gaisrininkai praneša, jog moteris išėjo su grupe turistų maudytis į Sa Caleta paplūdimį apie pusę aštuonių ryto vietos laiku.


2015-10-06 13:51

Iš ligoninės pasprukęs kražiškis dingo be žinios

Kelmės rajono policijos pareigūnai jau antras mėnuo ieško Kražių gyventojo 49 metų Ričardo Račkausko, kuris po medikų apžiūros paspruko iš ligoninės ir į namus nebegrįžo. Galvos traumą patyrusį R.Račkauskas greitosios pagalbos medikai į Respublikinės Šiaulių ligoninės Priėmimo–skubios pagalbos skyrių atvežė rugpjūčio 15-osios ryte. Kur susižalojo galvą, vyras medikams nesakė, o po jų apžiūros iš priėmimo skyriaus paspruko. Iš ligoninės pasišalinęs pacientas į namus negrįžo.


2015-10-06 12:20

Vilniaus r. nesuvaldyta mašina rėžėsi į medį, žuvo žmogus

9|6| 

Vienas žmogus žuvo antradienį Vilniaus rajone nesuvaldytam automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir įsirėžus į medį. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad automobilio vairuotojas yra girtas. Pranešimą apie nelaimę Vilniaus r. policija gavo apie 11 val. 22 min.


2015-10-06 12:17

Susidūrus automobiliams Vilniaus r. nukentėjo moteris

Viena moteris buvo sužalota antradienį Vilniaus rajone susidūrus dviem lengviesiems automobiliams.


2015-10-06 11:02

Kameros užfiksavo, kaip Šilutėje partrenkiamas dviratininkas

32|7

Šilutės centre, Lietuvininkų gatvėje, automobilis partrenkė dviratininką. Nuo dviračio nublokštas 65 metų šilutiškis dėl lūžių išvežtas į ligoninę. Teigiama, kad po smūgio vyras vertėsi per visą automobilio antvožą. Prie „Mazdos“ vairo sėdėjęs 22 metų vairuotojas, sukdamas iš Taikos gatvės į Lietuvininkų gatvę, praleido per perėją ėjusią mergaitę, tačiau dviratininko jau nepamatė.


2015-10-06 10:39

15-metė po barnio su drauge mokykloje sukėlė didelę sumaištį

3

Kauno Tito Masiulio jaunimo mokykloje pirmadienio popietę sumaištį sukėlė 15-metė moksleivė, kuri po kivirčo su drauge užlipo ant šios įstaigos stogo. Gelbėti merginos skubiai atvyko ugniagesiai ir medikai. Tiesa, specialiųjų tarnybų atstovų įsikišimo neprireikė, nes paauglė pati nulipo kopėčiomis ant žemės. Plykstelėjus dviejų mokyklos auklėtinių konfliktui, merginas išskyrė ir nuraminti bandė viena pedagogių.


2015-10-06 09:41

Šakių rajone žuvo nuo laiptų nukritęs vyras

2

Šakių ligoninėje mirė vyras, kuris namuose nukrito nuo laiptų.


2015-10-06 09:23

Klaipėdos ligoninėje mirė iš medžio iškritęs senolis

2

Klaipėdos medikams nepavyko išgelbėti senyvo vyro, kuris prieš kelias dienas iškrito iš medžio. Senolis ligoninėje mirė. Kaip pranešė Klaipėdos policija, pirmadienį Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mirė 1924 m. gimęs klaipėdietis. Vyras praėjusį trečiadienį Klaipėdos r., Radailių soduose iškrito iš medžio ir smarkiai susižalojo. Klaipėdos policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi nelaimės aplinkybes.


2015-10-05 19:18

Avarijos prie Plungės tyrimas: nauji faktai sukėlė mįslių

124|2| 

Žiauri automobilių kaktomuša Plungės rajone, nusinešusi 3 žmonių gyvybes, o keturiems stipriai sutrikdžiusi sveikatą, užminė mįslių policijos pareigūnams. Nors buvo skelbta, kad dėl avarijos kaltas „Hyundai Galloper“ vairuotojas, nes esą jis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, paaiškėjo kitokie faktai.


Populiariausi per 24 val.