Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

2012-12-16 22:43

Vokietijoje netoli Frankfurto per avariją žuvo trys lietuviai - nelaimę sukėlė vilkiku važiavęs dar vienas lietuvis. Nelaimė įvyko šeštadienį, praneša tagespiegel.de. Pranešama, kad lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į greitkelio A12 šalikelėje stovėjusį mikroautobusą.

1/2

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. AP

Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

1 / 2

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. AP

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. "Reuters" asociatyvi nuotr.

(2 nuotraukos) AP, "Reuters" asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-07-25 12:00

Vilniuje apsivertė benzinvežio cisterna

2|14

Visos Vilniaus specialiosios tarnybos penktadienį buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą apie apsivertusią benzinvežio cisterną. Pranešimą apie nelaimę pareigūnai gavo apie 10 val. 52 min. Buvo pranešta, kad Laisvės pr. ir Pilaitės pr. sankryžoje, po viaduku, nuo benzinvežio atsikabino cisterna ir apvirto.


2014-07-25 11:38

Per savaitę avarijose žuvo trys žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę nuo liepos 18 d. iki liepos 24 d. (penktadienis–ketvirtadienis) policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 84 eismo įvykius. Žuvo trys eismo dalyviai, tarp jų vienas nepilnametis: du vairuotojai ir vienas pėsčiasis. Visi žuvusieji – vyrai, jų amžiaus vidurkis – 37-eri metai.


2014-07-25 11:22

Liepą Lietuvoje nuskendo mažiausiai 22 žmonės

Liepą statistiškai nuskęsta daugiausiai žmonių, per šią liepą jau nuskendo 22 žmonės, vienas iš jų – vaikas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.


2014-07-25 10:10

„Labai skubėjusią“ vilnietę partrenkė mašina, moteris ligoninėje

8|17| 

Draudžiamoje vietoje per gatvę nusprendusi perbėgti „labai skubėjusi“ moteris Vilniuje buvo partrenkta automobilio ir atsidūrė ligoninėje. Moteris partrenkta visai greta pėsčiųjų perėjos, kur ji būtų saugiai perėjusi gatvę. Incidentas įvyko penktadienio rytą judrioje Rygos g. ir Taikos g. sankryžoje. Pranešimą apie nelaimę Vilniaus policija penktadienį gavo apie 8 val. 20 min.


2014-07-25 06:57

Palangoje kilęs viesulas žalojo žmones ir nusiaubė paplūdimį

83|2| 

Ketvirtadienį per pietus centriniame Palangos paplūdimyje staiga kilęs stiprus viesulas pakėlė batutą, o šis krisdamas sunkiai sužalojo tris žmones, dar penki poilsiautojai patyrė lengvesnes traumas. Pajūryje gana reto gamtos reiškinio liudytojais tapo nuo jūros tilto į šiaurinę pusę tarp pliažo kavinės „Mojo Lounge“ ir už keleto šimtų metrų esančios dar vienos paplūdimio viešojo maitinimo palapinės poilsiavę žmonės.


2014-07-24 22:04

Laimės kūdikis po kraupaus smūgio į rąstus pats išlipo lauk

13|2

Vieną Klaipėdos rajono gyventoją galima vadinti tikru laimės kūdikiu. Jo vairuojamam automobiliui dideliu greičiu įsirėžus į rąstus vežusio traktoriaus priekabą vyras ne tik išgyveno, bet ir pats sugebėjo išlipti iš sumaitotos mašinos. Nelaimė ketvirtadienio pavakare įvyko Klaipėdos rajone, žvyrkelyje greta Skomantų kaimo.


2014-07-24 19:10

Kauno pakraštyje – kraupi vairuotojo žūtis

40|23

Ketvirtadienio popietę Kauno pakraštyje, link Karmėlavos gyvenvietės vedančiame kelyje įvyko skaudi eismo nelaimė. Nuo kelio nuvažiavo ir į medį nestabdydamas rėžėsi automobilis „Audi A4”. Jo vairuotojas nuo daugybės sužalojimų mirė vietoje. Automobilis lygioje kelio vietoje išvažiavo į šalikelę, ja nestabdant nuriedėjo kiek daugiau nei penkias dešimtis metrų ir milžiniška jėga rėžėsi į medį. Šiame kelio ruože didžiausias leistinas greitis 70 kilometrų per valandą.


2014-07-24 19:10

Vilniuje vairuodamas mirė vyras, automobilis trenkėsi į stulpą

13|12

Vilniuje vairuodamas mikroautobusą mirė vyras. Nevaldomas automobilis trenkėsi į kelio ženklą ir jį nuvertė. Spėjama, kad vairuotojui sustojo širdis. Pranešimą apie Justiniškių g. 119 į stulpą atsitrenkusį mikroautobusą „Ford Transit“ Vilniaus policija gavo apie 16 val. 47 min. Buvo pranešta, kad mikroautobuso vairuotojui reikia medikų pagalbos.


2014-07-24 15:15

Partrenktas senolis: „Nieko nemačiau, tik jauną vairuotoją“

4

Vilniaus policijai ketvirtadienį po pietų pranešta, kad automobilis partrenkė ir sužalojo vyrą. Nukentėjęs sako nepamatęs nei automobilio markės, nei numerio, tačiau atkreipė dėmesį į tai, kad jį partrenkusią mašiną vairavo jauna mergina.


2014-07-24 14:32

Šilutės rajono žvyrkelyje apsivertė „Renault“, nukentėjo moteris

4|5

Ketvirtadienio popietę Šilutės rajone,  Labatmedžio kaime, įvyko avarija, per kurią sužeista garbaus amžiaus moteris.