Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

2012-12-16 22:43

Vokietijoje netoli Frankfurto per avariją žuvo trys lietuviai - nelaimę sukėlė vilkiku važiavęs dar vienas lietuvis. Nelaimė įvyko šeštadienį, praneša tagespiegel.de. Pranešama, kad lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į greitkelio A12 šalikelėje stovėjusį mikroautobusą.

1/2

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. AP

Per lietuvio sukeltą avariją Vokietijoje žuvo trys tautiečiai

1 / 2

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. AP

Vokietijos policijos pareigūnai pažymėjo, kad greitkelis A12, kuriame įvyko avarija, yra pati pavojingiausia šalyje. "Reuters" asociatyvi nuotr.

(2 nuotraukos) AP, "Reuters" asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-11-24 09:51

Tragedija Kulvoje: apsipylęs benzinu susidegino vyras

„Aš apsipyliau benzinu ir susideginsiu“, - tokio pranešimo šeštadienio rytą sulaukė bendrasis pagalbos centras. Kulvos gyvenvietėje nuosavo namo kieme benzinu apsipylė ir pats save padegė 43 metų Česlovas Garšva. Kol atvyko medikai ir ugniagesiai, degantį žmogų aplinkiniai jau buvo užgesinę.


2014-11-24 09:50

Nelaimė pabėgėlių centre

Jonavos rajone, Ruklos neįgaliųjų pabėgėlių centre įvyko skaudi nelaimė. 42 metų moteris su nuorūka padegė čiužinį ant kurio gulėjo ir pati apdegė. Nelaimėle greitosios pagalbos automobiliu pristatyta į gydymo įstaigą, smilkstantį čiužinį iki atvykstant ugniagesiams – gelbėtojams užgesino neįgaliųjų centro darbuotojai.


2014-11-24 09:49

Po avarijos Marijampolėje lūžęs stulpas užmušė devyniolikmetį

2|6

Marijampolėje nesuvaldytas automobilis trenkėsi į stulpą. Stulpas lūžo ir virsdamas užmušė automobilio keleivį. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį apie 20 val. Marijampolėje, Statybininkų g., automobilis „VW Golf“, kurį vairavo A.Z. (gim. 1995 m.), posūkyje užvažiavo ant šaligatvio ir atsitrenkė į stulpą.


2014-11-24 09:22

Po išgertuvių prabudę du vyrai trečią sugėrovą rado jau nebegyvą

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi naktį į sekmadienį vienos Pakruojo metalo laužo supirktuvės teritorijoje vykusių išgertuvių aplinkybes. Sekmadienį ryte policijai telefonu paskambinęs žmogus pranešė apie metalo laužo supirktuvės teritorijoje stovinčiame nenaudojamajame automobilyje „Gazel" rastą vyro lavoną. Atvykę pareigūnai nustatė, kad mirusysis yra pastovios gyvenamosios vietos neturėję 47 metų vyras.


2014-11-24 09:04

Marijampolėje - pavojus dėl tariamo sprogmens

Marijampolėje sekmadienį ant kojų buvo sukeltos visos miesto specialiosios tarnybos įtarus, kad gatvėje rastas sprogmuo. Radinį apžiūrėjus išminuotojams paaiškėjo, kad sprogmenų radinyje nėra.


2014-11-24 08:36

Neatidaus vairuotojo „Audi“ Rokiškio rajone rėžėsi į medį

Rokiškio policijos pareigūnai aiškinasi aplinkybes avarijos, per kurią neatidaus vairuotojo automobilis trenkėsi į medį. Per avariją nukentėjo pats automobilį vairavęs vyras.


2014-11-24 00:26

Klaipėdos rajone girtas vyras papuolė po ratais

Sekmadienio vakarą girtas pėsčiasis tamsoje iššoko tiesiai prieš automobilį „Audi 100“, krito ant variklio dangčio ir išdaužė priekinį mašinos stiklą. Nelaimė įvyko Klaipėdos rajone, ties Kalotės kaimu. Automobilio vairuotojas pasakojo, kad pėsčiasis į kelią žengė taip staiga, kad jis nesugebėjo išvengti susidūrimo.


2014-11-23 23:36

Girtas vyras Vilniuje sukėlė avariją ir pareigūnams pasiūlė kyšį

12| 

Per avariją Vilniuje, Eišiškių plente, susidūrė du automobiliai. Gelbėtojai pranešimą apie nelaimę gavo 22 val. 29 min. Apie avariją pranešęs asmuo teigė, kad viename iš automobilių yra prispaustas žmogus. Tačiau atvykę ugniagesiai gelbėtojai daug darbo neturėjo - vyras jau buvo išsikabarojęs iš automobilio „Volkswagen Golf“. Jį apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą - matuoklis užfiksavo 2 promilių girtumą.


2014-11-23 16:09

Avarija Širvintų rajone: du žuvę vaikinai ir pistoleto mįslė

125|20| 

Du žmonės žuvo naktį iš šeštadienio į sekmadienį per avariją Širvintų rajone, kai nesuvaldytas automobilis didžiuliu greičiu rėžėsi į betonines tilto atramas. Dar du automobiliu važiavusius jaunuolius ugniagesiai perdavė medikams. Nelaimė įvyko apie 3 valandą Čiobiškio miestelyje, ant tilto. Į įvykio vietą atvažiavę greitosios pagalbos medikai konstatavo dviejų žmonių mirtį. Dar du automobilyje buvę vaikinai buvo gyvi.


2014-11-23 16:09

Keleivį pražudęs girtas vairuotojas atsidūrė už grotų

5

Pasivažinėjimas svetimu automobiliu girtam ir net vairuotojo pažymėjimo neturinčiam Raseinių rajono gyventojui 33 metų S.M. baigėsi liūdnai. Nesuvaldęs automobilio S.M. sukėlė avariją, per kurią vienas jo keleivis žuvo, o kitas buvo sužalotas. Paaiškėjo, kad tragiškos avarijos kaltininkas buvo girtas. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,26 promilių girtumas.


Populiariausi per 24 val.