R.Pakso pavardės sąraše nėra. Prieš ketverius metus „tvarkiečių“ lyderis siekė būti registruotas kandidatu į Seimą, tačiau tuomet Vyriausioji rinkimų komisija atmetė jo prašymą, o teismas pripažino, kad šis sprendimas teisingas.
R.Paksas negali dalyvauti prezidento ir Seimo rinkimuose nuo 2004 metų, kai per apkaltą buvo pašalintas iš prezidento pareigų.
„Tvarkiečių“ kandidatai į Seimą vienmandatėse apygardose:
Naujamiesčio- Mantas Badaukis
Senamiesčio – Sakalas Gorodeckis
Antakalnio – Vaidievutis Ipolitas Geralavičius
Žirmūnų – Julius Panka
Fabijoniškių – Marius Kundrotas
Šeškinės – Rytis Jankauskas
Justiniškių – Tomas Valašinas
Karoliniškių – Almantas Petkus
Lazdynų – Ona Valiukevičiūtė
Naujosios Vilnios – Ryšardas Burda
Verkių – Gediminas Imbrasas
Panerių- Romualdas Gėgžnas
Šilainių – Kęstutis Pūkas
Aleksoto – Vilijampolės- Aušra Ručienė
Centro – Žaliakalnio- Julius Morkūnas
Kalniečių – Romualdas Dumčius
Dainavos – Romualdas Visokavčius
Petrašiūnų- Česlovas Jezerskas
Panemunės – Rimas Antanas Ručys
Danės- Mindaugas Tvysa
Baltijos – Natalja Istomina
Marių – Gediminas Onaitis
Pajūrio – Artūras Razbadauskas
Aušros – Kazimieras Dura
Saulės – Andrius Šedžius
Nevėžio – Tadas Grundulas
Vakarinė – Sigitas Činga
Aukštaitijos – Vytautas Žagūnis
Marijampolės – Egidijus Milešinas
Alytaus – Rimvydas Anusauskas
Gargždų – Petras Gražulis
Šilutės- Kęstas Komskis
Pietų Žemaitijos- Remigijus Žemaitaitis
Tauragės – Silverijus Statkus
Plungės – Daiva Jonauskienė
Palangos – Kretingos - Edgaras Bernotas
Kuršo- Ignas Jonušas
Mažeikių - Kęstutis Bartkevičius
Akmenės – Mažeikių- Vidmantas Macevičius
Telšių - Kęstutis Trečiokas
Kelmės – Šiaulių - Vincas Metrikis
Raseinių – Kėdainių - Vidmantas Karabinas
Kėdainių - Jurgita Sadauskaitė
Radviliškio - Audronė Beresnevičienė
Kuršėnų – Dainų - Vytautas Jucius
Žiemgalos - Edita Rudienė
Pasvalio – Pakruojo - Stasys Vainauskas
Biržų – Kupiškio - Giedrius Danys
Anykščių – Panevėžio - Tomas Baranauskas
Sėlos - Raimundas Martinėlis
Utenos - Darius Komka
Zarasų – Visagino - Algimantas Dumbrava
Nalšios - Asta Lašinskienė
Molėtų – Širvintų- Algirdas Cegelis
Nemenčinės - Kęstutis Vilniškis
Šalčininkų – Vilniaus - Renat Bralkovskij
Medininkų - Franc Jakubovskij
Trakų – Vievio - Audronė Virganavičiūtė
Kaišiadorių – Elektrėnų - Algirdas Genevičius
Jonavos - Loreta Macionienė
Ukmergės - Juozas Imbrasas
Jurbarko – Pagėgių - Sigitas Stonys
Sūduvos - Dobilas Sinkevičius
Zanavykų - Aidas Muidinas
Raudondvario - Rimas Andrikis
Garliavos - Marius Savirelius
Prienų – Birštono - Vytautas Kamblevičius
Vilkaviškio-Dzūkijos - Romas Jankauskas
Varėnos – Trakų - Marius Juškevičius
Lazdijų – Druskininkų - Albinas Žymančius