Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Signalas iš Maskvos: „Jeigu Vakarai puls Siriją, mes turime užimti Baltijos šalis“

Signalas iš Maskvos: „Jeigu Vakarai puls Siriją, mes turime užimti Baltijos šalis“

2013-08-27 17:28, atnaujinta 2013-08-28 07:17

Rusijos politologas, vadovaujantis NVS Pabaltijo institutui, Michailas Aleksandrovas mano, kad jeigu, apeinant Jungtinių Tautų Saugumo tarybą, vis vien įvyks karinė ataka prieš Siriją, Rusija turėtų įvesti savo karius į Baltijos šalis, rašo newsbalt.ru.

1/1

Politologas siūlo pateikti Vakarams griežtą ultimatumą. 123rf nuotr.

Signalas iš Maskvos: „Jeigu Vakarai puls Siriją, mes turime užimti Baltijos šalis“

1 / 1

Politologas siūlo pateikti Vakarams griežtą ultimatumą. 123rf nuotr.

(1 nuotraukos) 123rf nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Konfliktai ir saugumas
2015-04-27 14:42

Krizė Rytų Ukrainoje: vyksta įnirtingi mūšiai šalia Mariupolio

119

Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) stebėtojai praneša apie atsinaujinusius įnirtingus mūšius Šyrokynės kaime Rytų Ukrainoje, informuoja agentūra AFP. ESBO naktį į pirmadienį paskelbė, kad sekmadienį čia vyko nuožmiausi susirėmimai nuo vasarį fiksuotų kovų dėl Šyrokynės. Be to, į regioną atgabenta ir sunkioji ginkluotė.


2015-04-27 08:44

F.Hollande'as įspėjo dėl vyraujančio rasizmo ir antisemitizmo

2

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as, lankydamasis vienintelėje Prancūzijoje buvusioje nacių koncentracijos stovykloje, įspėjo, kad antisemitizmas ir rasizmas pasaulyje vis dar vyrauja, skelbia BBC.


2015-04-27 08:37

Izraelio armija nukovė keturis vyrus prie Sirijos sienos

Izraelio pajėgos sekmadienį nukovė keturis žmones, kurie mėgino padėti bombas netoli Golano aukštumų prie šalies sienos su Sirija, pranešė saugumo šaltinis.


2015-04-24 17:24

„Al-Qaeda" teroristai savo taikiniu buvo pasirinkę Vatikaną

7| 

Penktadienį Italijos prokurorai pranešė pradėję tyrimą dėl kelių teroristinės organizacijos „al-Qaeda“ narių. Manoma, kad jie planavo surengti ataką prieš Vatikaną, kuriame įsikūręs popiežiaus Šventasis sostas, praneša „Sky News“.


2015-04-24 16:03

NATO perspėja: Rusija sparčiai didina savo kariuomenę Ukrainoje

85

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas penktadienį pranešė, kad Rusija sparčiai telkia pajėgas Ukrainos pasienyje ir aktyviai siunčia ginklus separatistams į Rytų Ukrainą. Baiminamasi, kad visa tai leis Rusijai surengti naują, staigią ataką, praneša naujienų agentūra AP.


2015-04-23 16:31

Šiaurės Korėja turi daugiau branduolinių ginklų, nei manyta

7

Kinijos ekspertai mano, kad Šiaurės Korėja gali turėti kur kas daugiau ir geriau paruoštų branduolinių ginklų, nei spėta anksčiau, rašo „The Wall Street Journal“. Pasak dienraščio šaltinių, Kinijos urano sodrinimo ekspertai skaičiuoja, kad Pchenjanas turi 20 branduolinių galvučių ir pakankamai kovinės paskirties urano tam, kad šį arsenalą per metus padvigubintų.


2015-04-23 13:34

M.Vallsas: „Terorizmo grėsmė niekada nebuvo tokia didelė“

9|4

Prancūzijos ministras pirmininkas Manuelis Vallsas ketvirtadienį atskleidė, kad per pastaruosius mėnesius šalyje buvo „sužlugdytos“ penkios numanomos teroro atakos. Premjeras šalies radijui „France Inter“ sakė, kad „daug atakų jau buvo sužlugdyta – penkios, jeigu atsižvelgti į tai, kad, laimė, ataka neįvyko Vilžiuife“.


2015-04-22 20:17

Prancūzija netieks ginklų Ukrainai

18

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as pažadėjo Ukrainai tolesnę paramą konflikte su prorusiškais separatistais. Tačiau kartu jis pabrėžė, kad Paryžius ginklų Kijevui netieks.


2015-04-22 13:39

Paryžiuje suimtas vyras, planavęs išpuolius prieš bažnyčią

Paryžiuje buvo suimtas vienas vyras, planavęs išpuolius prieš „vieną ar dvi bažnyčias“ ir turėjęs sunkiųjų ginklų, trečiadienį pranešė Prancūzijos vidaus reikalų ministras.


2015-04-22 12:18

Jemene sukilėliai tęsia atakas, JAV siunčia lėktuvnešį

10

Jemeno sukilėlių pajėgos trečiadienį užėmė šarvuočių brigados vadavietę trečiajame pagal dydį šalies mieste Taize, pranešė vienas armijos karininkas. Puolimas surengtas netrukus po to, kai Saudo Arabijos vadovaujama koalicija paskelbė užbaigusi keturias savaites trukusią oro smūgių kampaniją Jemene, nurodžiusi, kad pašalino grėsmę, kurią kėlė Irano remiami husių sukilėliai.


Populiariausi per 24 val.