Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?


2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-05 12:15

Nauji mokymai Lietuvoje: kaip mušti žmoną, kad ji nesiskųstų?

 

Įsivaizduokite, šuo jūsų neklauso, vaikas – nekontroliuojamas, o žmona tiesiog varo jus iš proto! Netikėtai nemokamą išeitį iš beviltiškos situacijos pasiūlo malonios išvaizdos žmogus. Marius Vasilevičius bandė išsiaiškinti, ar žmonės pasinaudotų nemokama pagalba auginant vaiką, auklėjant šunį arba žmoną. „Šimtaveidis“ – gatvės eksperimentų laida, kuri pralinksmins net didžiausią paniurėlį. Ją žiūrėkite kiekvieną pirmadienį tik Lrytas.tv portale.


2015-10-03 13:19

Dainininkas Tomas Augulis paskui kamuolį – į svečias šalis

5|22

Pasibaigė Europos krepšinio čempionato aistros, aistruoliai sudėjo būgnus, sulankstė vėliavas, nusiplovė dažus nuo skruostų bei plaukų ir pamažu sugrįžo į įprastą gyvenimo ritmą. Tik ne dainininkas Tomas Augulis (45 m.).


2015-10-02 11:06

Trakai – gražiausių senovinių pasaulio vietovių dešimtuke

13|12

Lietuvos pasididžiavimą Trakus pastebėjo įdomiausių bei gražiausių vietovių apžvalgininkai. Įtakingas kelionių tinklalapis placestoseeinyourlifetime.com išrinko dešimt įspūdingiausių vietovių iš viso pasaulio. Tarp rekomenduotinų aplankyti miestų įrašytas ir Trakų pavadinimas.


2015-09-30 10:47

Natalija ir Sigitas Martinavičiai Barseloną įsimylėjo iš širdies

19|45

Įsimylėję Ispaniją, o ypač jos širdį Barseloną. Taip save apibūdina kauniečiai verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai, kurie šioje šalyje šįmet lankėsi jau ketvirtą kartą. Neseniai pora grįžo iš Katalonijos širdies – Barselonos, kurioje praleido savaitę.


2015-09-29 22:18

Iš Amerikos lietuvius išlydėjo ilgapirščiai, karštis ir gaisrai

7|7

Kad ir keista, interneto ryšys atokesniuose Kanados ir JAV rajonuose nėra geras – tik „Starbuck“ kavinėse gali prisijungti prie interneto tinklo, ir tai ne visuomet. Šiuo požiūriu ne Amerika, o Lietuva yra svajonių šalis. Tačiau iš Kanados pasukus vakarine JAV pakrante keliauti tikrai patogu, tad lieka laiko ir įžymybėms apžiūrėti, ir šios šalies istorijos pamokoms.


2015-09-29 13:24

Sekmadieninis dviračių žygis Verkių regioniniame parke!

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vasarą beirudenį kviečiame į dviračių žygį po gražiąsias Verkių regioninio parko teritorijas – Ežerėlių geomorfologinį ir Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinius, Verkių dvaro parką. Nors kalendorinis ruduo jau prasidėjo, tačiau vis dar mėgaujamės saule ir šiltais orais. Tad nepraleiskite progos susipažinti su vienu gražiausių gamtos ir kultūros perlu – Verkių regioninių parku.


2015-09-27 20:32

Labiausiai intriguojantys savaitgalio nakties vaizdai iš klubų

68|20

Muzika, gera nuotaika, aplinkinių šėlsmas – tos sąlygos, kurios leidžia atsipalaiduoti. Naktiniame klube gali pasielgti taip, kaip niekada neišdrįstum. Siūlome pažvelgti į kadrus iš naktinių klubų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir pasikelti nuotaiką lietingą šeštadienį.


2015-09-27 16:32

Minia gražiausiais išrinko kinų fejerverkus

17|103| 

Vingio parke susirinkusi 10 tūkstančių žiūrovų minia nusprendė, kad gražiausi – kinų fejerverkai. Taigi pirmoji vieta buvo skirta „Jinsheng Fireworks“ komandai. Antroji – estų „Arnika“, trečioji – austrų „Feurwerke Jost“.


2015-09-27 13:11

Nuostabiausi fejerverkai Vilniuje – rugsėjį, o ne per Naujuosius

84

Savaitę vilniečiai ir miesto svečiai pradės gražiais įspūdžiais – čia vyko fejerverkų festivalis, kurį septintą kartą surengė „Vilniaus fejerija“. Dalyvavo ir fejerverkų asai iš Kinijos, jiems nenusileido lietuviškasis „Blikas“. fejerverkų tėvynės Kinijos. Vilniečius ir miesto svečius „Vilniaus fejerija“ į Vingio parką šį šeštadienį pakvietė jau septintąjį kartą.


2015-09-27 13:07

Klubas, kuriame net pilkos pelytės virsta panteromis

1|57

Vilniaus klube „Panteros“ renkasi margaspalvė publika. Praėjusi naktis – ne išimtis. Muzika, ją bandantys nustelbti pokalbiai ir šokiai tęsėsi iki paryčių. Čia net ir kukliausios merginos tampa drąsesnės ir kaip reikiant išsišėlsta.


Populiariausi per 24 val.