Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-04-01 12:13

Gražuolė tenisininkė D.Vekič paplūdimyje parodė išpuoselėtą kūną

5

Kroatų teniso žvaigždė Donna Vekič šiuo metu lankosi Majamyje. Nors čia jos laukia svarbios varžybos, gražuolė sportininkė kiekvieną laisvą akimirką stengiasi pasilepinti saulės spinduliais.


2015-04-01 11:07

Mobiliaisiais telefonais – nuotraukos, vertos apdovanojimų

6|21

Jei nori būti puikus fotografas, pasirodo, visai nereikia brangios profesionalios įrangos. Tai įrodė „Sony“ kompanija, paskelbusi konkurso „Sony World Photography“ apdovanojimų laimėtojus mobiliųjų telefonų kategorijoje. Vaizdai, įamžinti išmaniaisiais telefonais, tiesiog stulbinantys.


2015-03-29 13:53

Per atostogas J. Alba ir Ch. Teigen neslėpė moteriškų grožybių

7|8

Aktorė Jessica Alba (33 m.) nuo kasdienių rūpesčių ir darbų atsipalaidavo egzotiškoje Šv. Bartolomėjaus saloje. Baltu maudymosi kostiumėliu pasidabinusi žvaigždė demonstravo kraują kaitinančias formas – nenuostabu, kodėl šioji yra tituluojama viena gražiausių Holivudo moterų.


2015-03-28 20:43

Havajuose atostogaujanti B.Spears pademonstravo lieknesnę figūrą

19|8

Popmuzikos princesė Britney Spears (33 m.) neseniai prisipažino, jog beprotiškai nori dar kartą žengti prie altoriaus. Panašu, kad įžymybės svajonės gali tapti realybe – šiuo metu Havajuose su šeima ir mylimuoju Charlie Ebersolu (32 m.) atostogaujanti įžymybė paparacus nustebino ne tik puikia kūno forma, bet ir naujuoju žiedu ant bevardžio piršto.


2015-03-27 16:47

Piligriminė kelionė – neįprastas būdas pamatyti ypatingas vietas

5

Artėjant vasaros sezonui, turbūt dažnam mintyse sukasi atostogų planai. Galbūt tradicinės kelionės jau atsibodusios, o aktyvūs ir kupini iššūkių žygiai – tikrai ne kiekvienam. Kaip alternatyvą galima rinktis piligriminę kelionę – tai ne tik religinę reikšmę turinčių vietų aplankymas, bet ir puiki galimybė pamatyti garsiausias, gražiausias pasaulio vietas bei pabendrauti su optimizmo kupinais bendrakeleiviais. Balandžio pabaigoje į tokio tipo kelionę per 6-ias Europos šalis Lurdo link leisis Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) savanoriai, kurie mielai priimtų ir dar kelis bendražygius.


2015-03-26 23:28

Beveik nuoga Amber Rose gerbėjams leido gėrėtis ja iš visų pusių

40|7

Modelis ir dizainerė Amber Rose pamalonino gerbėjų akis itin erotiškomis nuotraukomis. Moteris pasidalijo kadrais iš Havajų, kur saulėkaitoje šildėsi beveik nuoga.


2015-03-26 09:57

Svajonių šalis JAV: ką derėtų aplankyti?

8|21

Svajonių šalimi tituluojama Amerika keliautojams gali pasiūlyti daug: nuo kvapą gniaužiančių gamtovaizdžių iki keistų kultūros reiškinių, atsiradusių dėl multikultūralizmo politikos.


2015-03-26 06:28

Liberijoje viešėjęs Orlando Bloomas išvydo skurdą ir ligas

7

Jungtinių Tautų vaikų fondo (UNICEF) geros valios ambasadoriumi 2009-aisiais tapęs Holivudo aktorius Orlando Bloomas (32 m.) praėjusią savaitę viešėjo Ebolos viruso krečiamoje Liberijoje.


2015-03-25 12:35

Supermodelis G. Bundchen Kosta Rikoje demonstravo tobulą kūną

19|5

Brazilijos supermodelį ir daugiausiai uždirbančią pasaulio manekenę Gisele Bundchen (34 m.), regis, lyg magnetas traukia įspūdingi Kosta Rikos paplūdimiai. Vos prieš tris mėnesius kartu su šeima Centrinės Amerikos valstybėje viešėjusi gražuolė ir vėl sugrįžo į pamėgtą kurortą.


2015-03-24 16:55

Šv. Bartolomėjaus saloje milijonierė U.Thurman neslėpė celiulito

60|6

Šiuo metu ramybe ir poilsiu Šv. Bartolomėjaus saloje besimėgaujanti Holivudo aktorė Uma Thurman (44 m.), regis, nė kiek nesigėdija savo netobulumų. Anaiptol, į maudymosi kostiumėlį įsispraudusi aktorė neketino slėptis nuo paparacų ir drąsiai demonstravo savo kūną.


Populiariausi per 24 val.