Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-09-17 21:05

Gamtos fotografo R. Anusausko taikiklyje – unikalus kadras

36|2

„Gamtą fotografuoju jau 20 metų, mano archyve – pusantro milijono įvairių gamtos reiškinių nuotraukų, tačiau to, ką išvydau prie Merkio upelio temstant, dar nesu regėjęs“, – stebėjosi gamtą fotografuojantis Ričardas Anusauskas. Vyras džiaugiasi, kad su gera technika jam pavyko įamžinti vertikaliai styrantį, milžiniško dydžio raudoną debesų vamzdį.


2014-09-17 10:22

Barselona A. Užkalnio akimis: ką privalu pamatyti Ispanijoje

64|6

Baisu pagalvoti, bet Barselona ne visada buvo vienas pagrindinių pasaulio turistinių miestų ir net nebuvo pagrindinis turistų traukos centras Ispanijoje. Prieš du dešimtmečius, 1992 metais, mieste vykusios olimpinės žaidynės ir pasirengimas joms apipylė Katalonijos sostinę pinigais. Didžioji jų dalis nebuvo iššvaistyti, o pavirto puikia infrastruktūra, gražiais pastatais. Anksčiau buvęs Ispanijos Panevėžys tapo geriausiu šalies eksportu.


2014-09-16 19:06

Garsūs žmonės tikina: geriausias pomėgis - savęs lavinimas

1

Rugsėjo 1-ąją išleidęs atžalas į mokslus dažnas pamąsto, kad ir pačiam vertėtų išmokti ko nors naujo ar pagilinti jau turimas žinias. Naujos žinios vieniems padeda kilti karjeros laiptais, kitiems keisti profesiją, tretiems – įgyti naują pomėgį. Atėjus rudeniui tarsi iš gausybės rago pasipylė siūlymai lankyti įvairias mokyklas, kursus, seminarus.


2014-09-16 18:52

Zarasų žemė: vandenų labirintai

30

„Gyvenimo tempas liepia būti Vilniuje, o ne žvejoti. O to laidininko man labai trūksta. Tačiau užtenka pabūti prie Stelmužės ąžuolo, paplaukioti aplink Zarasų ežero salas, pasukti bet kuriuo keliu ir visur randi malonumo akiai ir džiugesio širdžiai. Kokia nuostabi ta Šiaurės Lietuva! „Biedna“, kaip pas mus sako, bet turtinga savo dvasia.“ - sako Faustas Latėnas, kompozitorius.


2014-09-15 12:58

Paluknio aerodromo dangų naršė sklandytuvai

17|

Paluknio aerodrome savaitgalį lankytojų netrūko. Vestuvininkai čia sustodavo fotosesijai šalia padangių paukščių, o kiti eidavo drąsiai prie populiariausio skraidančio aparato - sklandytuvo. Šis bemotoris lėktuvėlis pakilęs į kelių šimtų metrų aukštį priversdavo suklykti ne vieną, net ir patį drąsiausią. Patyrusių pilotų manevrai ir laisvo kryčio pojūtis vertė išsiskirti adrenaliną net patiems drąsiausiems.


2014-09-15 10:41

Vaikystės pomėgis magui Nicholui Kinui tapo darbu

1|3| 

Magas, iliuzionistas ir mentalistas Nicholas Kinas vaikystės pomėgį pavertė pragyvenimo šaltiniu. „Magija ir iliuzija susidomėjau būdamas šešerių metų. Jeigu būtų buvę tokio pobūdžio būreliai, neabejodamas juos būčiau uoliai lankęs. Deja, visko teko mokytis savarankiškai: skaičiau knygas ir pats mėginau kuo įtikinamiau atlikti triukus“, – prisiminė N.Kinas.


2014-09-14 18:06

Vandenlentininkai skrodžia Lampėdį

Vandens pramogų entuziastai Lampėdžio ežere gali ne tik plaukioti, irstytis valtimis, bet ir išmėginti naują sporto šaką. Kempingo teritorijoje atidarytas pirmasis mieste vandenlenčių pramogų parkas, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Laikinoji sostinė“. Prieš savaitę pradėjęs veikti pramogų parkas – dvyliktoji vandenlenčių sporto mėgėjų susibūrimo vieta Lietuvoje. Iš kitų tokio pobūdžio parkų jis išsiskiria viena ilgiausių Europoje 287 metrų ilgio trasa. Jau pirmąją dieną nauja aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta sutraukė gausų būrį vandenlentininkų.


2014-09-14 09:28

Ministras Dainius Pavalkis pailsi tik rizikuodamas gyvybe

29|9

Fanatikas arba priklausomas nuo adrenalino. Kad kai kas jį taip apibūdina, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis (54 m.) juokdamasis prisipažįsta pats. Bet jam tai nė motais – vyras kasmet stengiasi ištrūkti bent savaitei ir įveikti kokių nors kalnų viršūnę.


2014-09-12 14:57

Roma Andriaus Užkalnio akimis: griuvėsiai, gyvesni už gyvenimą

30|6

Skiltis šeštadienio „Lietuvos ryto" priede „Gyvenimo būdas" kas savaitę duoda kelis patarimus, ką veikti mieste 24 valandas. Romos užtektų net ne 24 dienoms, o 24 metams: miestas nenusibosta, negali nusibosti. Kai Romą vadina Amžinuoju miestu, tai nebūtinai reiškia tai, kad jis gyvuos amžinai: tai reiškia, kad viskas, kas buvo praeityje, neišsitrynė ir neištirpo, o gyvuoja šiandien.


2014-09-10 22:41

Dizainerės Audronės Bunikienės atostogos Sicilijoje

7|33

„Būk gera, nedemonstruok savo galių“, – taip juokavo dizainerės Audronės Bunikienės (56 m.) šeimyna prie Etnos ugnikalnio. Mat keliaujant po Siciliją audra kažkodėl kilo net ten, kur jos temperamentingi gyventojai net nepamena, ar ji yra buvusi.


Populiariausi per 24 val.