Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-04-27 13:25

Aiškus trečias „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu laimėtojas

Trečiosios konkurso „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu“ savaitės laimėtoju tapo 26 metų vilnietis Paulius Ajauskas. Šią žinią jis sutiko garsiu šūksniu „Valiooo“!


2015-04-27 12:16

Pirmą kartą Lietuvoje – dvasininkų slalomas „Snow Sutana 2015“

1| 

Iš pradžių mišios Druskininkų bažnyčioje, paskui – varžybos „Snow Arenoje“. Balandžio 28 dieną, antradienį, kunigai, klierikai, vienuoliai ir kiti dvasininkai iš visos Lietuvos dalyvaus specialiai jiems skirtose slalomo varžybose „Snow Sutana 2015“.


2015-04-27 11:24

Balkoninių gėlių sodinimu susidomėjo ir žinomos moterys

3|8

Būrys sodinimą mėgstančių vilniečių laiką leido sodinimo dirbtuvėse „Papuoškime balkonus žiedais“. Jų metu moterys ne tik išmoko balkoninių gėlių sodinimo paslapčių, bet ir susikūrė po kompoziciją, kuria jau netrukus galės pasipuošti savo balkonus ar terasas. Dirbtuvės taip pat patraukė ir žinomų moterų dėmesį – verslininkės Daivos Bakutienės bei aktorės Gabijos Ryškuvienės.


2015-04-27 10:26

Dviračių mėgėjai suderins saugumą ir išskirtinį stilių

1|5| 

Lietuvoje atšilus orams pristatyta pirmoji ryškiaspalvių liemenių kolekcija dviračių mylėtojams, norintiems kelyje ne tik judėti saugiai, bet ir atrodyti stilingai. Žinomo aksesuarų dizainerio Aliaus Makacko sukurti modeliai vaikams ir suaugusiems užpildė tuščią nišą vietinėje mados rinkoje – „SauGO“ prekės ženklas pasiūlė žaismingą alternatyvą kelininkų liemenėms.


2015-04-26 10:14

Tibete viešėjęs Andrius Mamontovas gavo lamos palaiminimą

115|38| 

„Tai kelionė, apie kurią svajojau 20 metų“, – prisipažino dainininkas Andrius Mamontovas, šią savaitę grįžęs iš Tibeto.


2015-04-25 18:25

Kauniečiai varžėsi nešdami žmonas ir stumdami vežimėlius

1|27

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione šeštadienį vyko „Ąžuolyno bėgimas“, kuriame jėgas išbandė ne tik profesionalūs bėgimai ir šios sporto šakos entuziastai. Bėgimo ruože netrūko studentų, vaikų, šeimų, mažylių vežimėlius stumiančių tėvų ir žmonas nešančių vyrų.


2015-04-24 21:44

U. Šilagalytę nuvylė portugališka virtuvė, bet pakerėjo vaisiai

41|6

Net ir vykdama darbuotis į svečias šalis dainininkė Urtė Šilagalytė savo laisvų atokvėpio minučių veltui nešvaisto. Kyla iš lovos anksti ir lekia apžiūrėti dar nepažintų miestų. Paskutinį kartą jai tokia laimė nusišypsojo Portugalijos saloje Madeiroje.


2015-04-24 14:02

Neringai Šiaudikytei Monakas pasirodė lyg iš rožinės svajonės

50|18

„Į Prancūzijos Žydrąją pakrantę ir Monaką būtinai sugrįšiu. Tikiuosi, kad tai įvyks jau šią vasarą. Galbūt dar kartą jais grožėtis vyksiu automobiliu su savo mylimuoju Tomu“, – kalbėjo kelionės po Pietų Prancūziją ir Monaką sužavėta grupės „Naujosios pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė.


2015-04-24 08:16

Jazzu gimtadienį su mylimuoju J.Jankevičiumi sutiko Indijoje

66|2

Ketvirtadienį gimtadienį švenčia dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. 27-ąjį gimtadienį atlikėja sutiko Indijoje, į kurią atostogauti išvyko daugiau nei prieš savaitę. Kelioms dienoms mylimosios gimtadienio proga į Indiją atvyksta televizijos laidų vedėjas, komikas Justinas Jankevičius.


2015-04-23 15:32

Lauko reklamos stenduose – šilčiausi sveikinimai mamoms

4

Mama, mes tave labai labai mylim! Mamyte, tu esi mano geriausia draugė. Ačiū Tau! Mamyte, švytėk amžinai! Tokiais atvirais kreipiniais bei sveikinimais šiandien pasipuošė sostinės erdvės, kuriose įrengtuose lauko reklamos stenduose iškabinta Motinos dienai skirta ppc „Ozas“ reklama. Iš jos šiltus, betarpiškus ir pačius nuoširdžiausius linkėjimus savo mamoms siunčia „Ozo“ pirkėjai, sudalyvavę prekybos ir pramogų centro organizuotame žaidime ir laimėję neeilinę galimybę originaliai pasveikinti savo mamas.


Populiariausi per 24 val.