Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?


2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-08-03 14:44

„Vilniaus plunksna 2015: žaidimo madas diktavo „Mados Infekcija“

37

Ateinančių metų badmintono tendencijas diktuos festivalis „Mados infekcija“, kurio komanda sekmadienį laimėjo ketvirtą kartą surengtą mėgėjų badmintono turnyrą „Vilniaus plunksna“. Vedama žinomos dizainerės Sandros Straukaitės, „Mados infekcija“ finale nepasigailėjo kultūros portalo „Sūru“ kvarteto. Nugalėtojai džiaugėsi vardiniu geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko prizu – auksine plunksna.


2015-08-03 12:51

Palanga savaitgalį: pašėlęs jaunimas ir J. Didžiulio koncertas

9|66

Sekmadienį Palangos pajūrį pašildžius saulei, paplūdimys kaip mat atsigavo. Pajūrį užpildė nemažas atostogų linksmybių ištroškusių poilsiautojų būrys.


2015-08-03 11:43

Heidi Klum atostogos: glamonės paplūdimyje su mylimuoju

7|5

Supermodelis Heidi Klum mėgaujasi saulėtomis atokvėpio minutėmis Sardinijos saloje, kur atostogauja su mylimuoju Vito Schnabeliu.


2015-08-02 20:02

Kaip atostogauti, kad pigioji Antalija netaptų brangiu kurortu

8|2

Kaip pailsėti prabrangiai, tačiau sumokėti labai pigiai? Toks klausimas po atostogų Turkijoje kyla ne vienam poilsiautojui iš Lietuvos. Išėjusi pasivaikščioti po gretimas gatves sutikau šeimą iš Šiaulių. Žiemą nusipirkę šeiminį kelialapį apsistojo viešbutyje „Sealife“. Jiems viena savaitė žmogui kainavo mažiau negu manajame itin kukliame (švelniai pasakyta) viešbutyje – maždaug apie 430 eurų, už kuriuos šeima gauna ir puikų maistą.


2015-08-01 22:11

Turkijos kuriozai: nori papusryčiauti – lėk tekinas

42|5

Kaip pailsėti prabrangiai, tačiau sumokėti labai pigiai? Toks klausimas po atostogų Turkijoje kyla ne vienam poilsiautojui iš Lietuvos. „Jau prieš kelerius metus supratau, kad neverta pirkti kelialapio į Turkiją turizmo agentūrose Lietuvoje. Mūsų šeimai jį nuperka draugai Antalijoje, o mes įsigyjame tik kelionės bilietus. Taip smarkiai sutaupome“, – Vilniaus oro uoste linksmai aiškino Ina Mockaitienė, dviejų studenčių motina.


2015-08-01 15:08

Nidoje kunkuliuoja ne tik džiazo, bet ir teniso aistros

33

Vakarais ir naktimis aistros džiazo arenoje, dienomis – aistringos teniso kovos. Tokiu ritmu šį savaitgalį gyvena Nida.


2015-08-01 14:40

Garsioji Merkinės piramidė vis dar traukia minias žmonių

8|24

Nutviekstas saulės Dzūkijos miškų apsupty spindi stiklinis kupolas. Kupolo viduje stovi trišonė piramidė, o joje – du unikalūs kryžiai, kurie ypatinguoju būdu koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams. Nors nuo jos pastatymo praėjo jau keliolika metų net ir eilinę savaitės dieną čia atvažiuoja gausybė žmonių trokštantys pamatyti šį neįprastą statinį. Būdami jame maldos ir meditacijos metu pasisemia teigiamos energijos, atgauna dvasinę pusiausvyrą, džiaugiasi pagerėjusia fizine sveikata.


2015-07-31 18:04

Prieš srovę plaukiantys baidarininkai jau pasiekė Kauną

21

Liepos 26-ąją Klaipėdoje startavę žygio „Vilties yriai Nemunu“ dalyviai jau pasiekė Kauną – trys prieš srovę plaukiantys baidarininkai ant kranto išlipo senojoje prieplaukoje prie Vytauto bažnyčios. Čia juos pasitiko bičiuliai ir du vienuoliai.


2015-07-31 10:59

Rizikinga premjero išvyka dovanojo įspūdingus sapnus

65|31

Šiek tiek rizikos, bet dovanų už tai – gražūs ir įkvepiantys sapnai. Šalies premjeras Algirdas Butkevičius (56 m.) su žmona Janina (56 m.) neturi prabangos ilsėtis keletą kartų per metus, tad kelias savaites liepą stengėsi praleisti įspūdingai. Šįkart – Šveicarijos kalnų mieste Zermate.


2015-07-30 14:41

Kelionė kemperiu: ką verta žinoti?

2|3

Kemperį galima palyginti su gerokai sumažintu butu, mat jame žmonės naudojasi visais įprastais patogumais – dušu, tualetu, virykle. Tik šis būstas gali riedėti.


Populiariausi per 24 val.