Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais


2012-12-20 12:58

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

1/1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1 / 1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-08-27 23:15

Kauniečiai lepinosi išskirtiniu „Kaunas Jazz“ koncertu

21

Šiltą ketvirtadienio vakarą kauniečiai rinkosi į išskirtinį koncertą. Jaukiame Rotušės aikštės kiemelyje bendrą projektą atliko du garsūs muzikai -- Petras Vyšniauskas ir Giedrius Kuprevičius. Tokią staigmeną palydint vasarą kauniečiams pateikė tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriai.


2015-08-27 20:41

Andrius Mamontovas padarys tai, ko troško šešerius metus

9

Jau kitą savaitę išsipildys sena Andriaus Mamontovo svajonė, kuri nudžiugins ne jį vieną, bet ir kelis tūkstančius ištikimiausių gerbėjų. Vienas mylimiausių Lietuvos muzikos kūrėjų ir atlikėjų pirmą kartą koncertuos istorinėje Trakų pilyje, kurios unikali erdvė ir atmosfera leis surengti išskirtinį pasirodymą.


2015-08-27 17:01

Albumo apžvalga. „Proper Heat“ „Center Of The World“

Yra tokių gražiai išleistų knygų, kurios nusipirktos kartais pavartomos, bet šiaip dažniausiai guli ant kavos staliuko, nes labai gražiai atrodo. Naujasis lietuvių „Proper Heat“ albumas yra savotiškas muzikinis to atitikmuo.


2015-08-27 14:08

Vokiečių dainininkės komandoje – emigrantas iš Lietuvos

Populiarėjanti vokiečių dainininkė Lauryn Mark šį rudenį ruošiasi išleisti antrąjį savo albumą. Jame yra ir lietuviškas akcentas – kūrinius parašyti padėjo emigrantas iš mūsų šalies.


2015-08-27 11:11

Vilniuje išrinkta geriausia jauna Lietuvos grupė

„LRT Opus“ ir menų fabrikas „Loftas“ visą vasarą rengė jaunųjų grupių konkursą, kurio metu ekspertai ir žiūrovai rinko geriausią muzikos debiutą. Vakar įvykusiame konkurso finale paaiškėjo laimėtojai. Jais tapo roko grupė iš Kauno – „Wolfsome“.


2015-08-27 10:27

Žydrajame Krante Neringa Šiaudikytė filmuoja seksualų klipą

19|32| 

Prabangios jachtos, seksualūs maudymosi kostiumėliai ir smaragdinė jūra. Tokiais vaizdais pastarosiomis dienomis mėgaujasi grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė (24 m.). Dainininkė su asmeniniu treneriu ir mylimuoju Tomu Uroška bei dar 6 žmonių komanda Prancūzijos Žydrajame Krante filmuoja pirmąjį N.Šiaudikytės muzikinį vaizdo klipą.


2015-08-27 10:26

Kim Kardashian ruošiasi vyrą Kanye Westą užgriūsiančiai garbei

7|3

Nenustygstantis hiphopo grandas Kanye Westas bus apdovanotas už pasiekimus per visą savo karjerą Los Andžele vyksiančioje MTV videomuzikos apdovanojimų (VMA) ceremonijoje.


2015-08-26 17:01

Romantiškame Jazzu koncerte – dviratis ir piršlybos scenoje

34|43

Savaitgalį dėl Vilniuje vykusio Velomaratono piktais žodžiais pratrūkusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu antradienio vakarą parodė, kad dviratininkus vis dėlto mėgsta.


2015-08-26 17:01

Išgirskite: grupė „Biplan“ vėl uždainavo ukrainietiškai

2

Grupė „Biplan“ kartu su vaizdo klipu pristatė trečiąjį savo singlą ukrainiečių kalba „My vično juni“ („Mes amžinai jauni“). Tai yra ukrainietiška žymaus „biplanų“ hito „O mes prie jūros“ versija.


2015-08-26 13:10

Išgirskite: po 2 metų pertraukos – nauja „Saulės kliošo“ daina

3

Populiarios Lietuvos grupės „Saulės kliošas“ veikla šiuo metu nėra tokia aktyvi, kaip prieš keletą metų. Muzikantai koncertuoja ne itin dažnai, tačiau tik ten, kur jiems patiems labai patinka. Trečiadienį jie pradžiugino klausytojus – po poros metų pertraukos pristatė naują dainą „Ar tu jauti“ ir jos vaizdo klipą.


Populiariausi per 24 val.