Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

2012-12-20 12:58

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

1/1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1 / 1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-30 21:29

Ar dar viena Jurkutė pasidabins „Mis Lietuva“ karūna?

60|5| 

„Viena Jurkutė jau laimėjo konkursą „Mis Lietuva“, gal ir tu pabandyk?“ – šie juokais tėvo ištarti žodžiai 20-metei Kornelijai Jurkutei gali būti pranašingi.


2014-08-29 17:48

„Patruliai” ruošiasi jubiliejui ir vasarą baigia nauja daina

2

Vasaros pradžioje į pasaulį paleidę pirmąjį bendrą autorinį kūrinį „Kažkas apie vasarą”, grupės „Patruliai” nariai dar rimčiau kibo į darbus. Pasibaigus vasaros koncertų maratonui, Algis ir Juozas kuriam laikui žada išnykti is artimųjų akiračio - dienas ir naktis planuoja praleisti repeticijų salėje bei įrašų studijoje.


2014-08-29 13:01

Naujame K. Zvonkuvienės klipe – daina apie santykių krizę

23

Prieš mėnesį susituokę Deivydas ir Katažina Zvonkai mėgaujasi meile, tačiau tai netrukdo kurti dainas apie santykių griūtį. Penktadienį K.Zvonkuvienė pristatė naują klipą „Nemoku meluot“ - dainos tekstas pasakoja apie dviejų žmonių jausmų dramas.


2014-08-29 12:25

„Pinup Girls“ naujame klipe ragins nusimesti rūbus

3

Vasarai artėjant prie pabaigos, merginų dueto „Pinup Girls“ narės vis dar gyvena karščiausio metų laiko nuotaikomis. Merginos kitą savaitę savo gerbėjams pristatys naują vaizdo klipą, o šiandien jau intriguoja jo anonsu.


2014-08-29 10:57

Grupė „OneRepublic“ metė ledo kibiro iššūkį Anglijos karalienei

1

Muzikos „topų" viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ taip pat priėmė ledinio vandens iššūkį. Koncerto metu scenoje penki grupės nariai buvo aplieti lediniu vandeniu ir toliau šį iššūkį perleido Anglijos karalienei. Gyvai pamatyti šiuos pramuštgalvius Vilniaus „Siemens“ arenoje bus galima jau lapkričio 3 dieną.


2014-08-29 10:45

Lietuvių dueto „Elle G“ daina - „Mercedes-Benz“ rinkinyje

2

Vilniečių merginų dueto „Elle G“ sukurta daina „Black Rock Road“ pateko tarp dešimties „Mercedes-Benz" sukurto rinkinio kūrinių.


2014-08-28 19:23

Vilniuje koncertuos latvių scenos pažibos „Astro’n’out“

Žymi Latvijos „indie pop" grupė „Astro’n’out” rugsėjo 5 dieną surengs pasirodymą tarptautiniame festivalyje „Vilnius Music Week“. Studijų metais į muziką žiūrėję kaip į pomėgį, per dešimtmetį „astronautai” stipriai išpopuliarėjo. Grupės vokalistė Mara Upmanė-Holšteinė neatmeta, kad sėkmė buvo užkoduota ir jos mergaitiškame naivume.


2014-08-28 14:52

Dainininko Bryano Adamso gerbėjus prajuokino jo sena nuotrauka

1

Dainininkas Bryanas Adamsas šį rudenį po šešerių metų petraukos išleis studijoje įrašytą albumą. Tačiau šią savaitę tai paskelbęs kanadiečių atlikėjas išprovokavo gerbėjų šypsenas – internete jau karštai aptariamas rugsėjo 30-ąją pasirodysiančio įrašo viršelis, kurį paviešino pats B.Adamsas.


2014-08-28 14:29

Albumo apžvalga. „Kamanių šilelis“ „Viskas teka“

Teatro studentai Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas savo muzikinį projektą „Kamanių šilelis“ į dienos šviesą išvilko prieš keletą metų - ir nuo to laiko mažais žingsneliais ėjo iki šio debiutinio albumo. „Viskas teka“ - per 50 minučių muzikos, suteikiančios daugiau klausimų nei atsakymų.


2014-08-28 12:14

Vilniuje koncertuos populiarieji JAV rokeriai „Skillet“

1

Spalio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos amerikiečiai rokeriai „Skillet“, per pastaruosius keletą metų pelnę „Grammy“ nominaciją ir pasiekę platininių pardavimų JAV.


Populiariausi per 24 val.