Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

2012-12-20 12:58

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

1/1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1 / 1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-11-20 20:51

„Bavarijos“ sugrįžimas - su medūzų choru ir žmonos paieškomis

48|19|

Kaip šeštadienį pirmasis pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“ ir portalas lrytas.lt, kitų metų sausio 30-ąją muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. į sceną sugrįš populiari grupė „Bavarija“. Ketvirtadienio rytą Vilniuje grupės nariai Vilius Tarasovas, Deivydas Zvonkus ir Juozas Liesis surengė spaudos konferenciją, kurioje atskleidė daugiau sugrįžimo detalių.


2014-11-20 18:50

Ievai Narkutei Vilniuje plojo pilnutėlė salė gerbėjų

4| 

„Norėčiau, kad jūs po šio koncerto išeitumėte sušvelnėję, o ne sužvėrėję“, - trečiadienį Kongresų rūmuose sakė dainininkė Ieva Narkutė, Vilniaus publikai pristatydama savo antrąjį albumą „Švelnesnis žvėris“.


2014-11-20 15:06

Grupė „Makchu Pikchu“ naujame klipe virs sportininkais

2

Sparčiai populiarėjančios Lietuvos vaikinų grupės „Makchu Pikchu" nariai nesnaudžia ir toliau sėkmingai kuria muziką ne tik sau, bet ir kitiems.


2014-11-20 12:41

Į brangiausią lietuvišką miuziklą - papildomi bilietai

 

Didžiausio ir brangiausio visų laikų lietuviško miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ kūrėjai praneša, kad Vilniuje ir Kaune į miuziklą jau pradėti pardavinėti papildomi bilietai.


2014-11-20 12:09

„Anties“ koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų

Keliasdešimt vienu metu scenoje savo meistriškumą demonstruojančių šokėjų, vienas už kitą labiau stulbinantys ir nuolat besikeičiantys kostiumai, įspūdingas ugnies šou – jubiliejiniai legendinės grupės „Antis“ koncertai, metų pabaigoje įvyksiantys Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, pasižymės ne tik aukštu muzikos lygiu, bet ir Lietuvoje dar nematyta choreografija.


2014-11-20 10:36

Lietuvoje pirmą kartą koncertuos žymi JAV dainininkė Macy Gray

2

Lietuvos publika vasario 26 dieną Vilniuje gyvai išgirs balsą, vadinamą vienu įdomiausių muzikos pasaulyje. Pasirodymą Vilniaus naujojoje „Compensa“ koncertų salėje surengs puikiai žinomo hito „I Try“ atlikėja, daugybe prestižinių muzikos apdovanojimų pagerbta amerikiečių dainininkė Macy Gray.


2014-11-20 10:15

„Gregorian“ koncertas Vilniuje perkeliamas į didesnę salę

Gruodžio 17 dieną Vilniaus kongresų rūmuose turėjęs vykti grigališkojo choralo virtuozų „Gregorian“ koncertas yra perkeliamas į naująją „Compensa" koncertų salę. Iki koncerto likus dar keliems mėnesiams visi bilietai į vienintelį Lietuvoje vyksiantį grupės koncertą jau buvo išpirkti, todėl suskubta „Winter Chants“ koncertinio turo pasirodymą perkelti į dvigubai didesnę erdvę.


2014-11-19 20:10

Oksana Pikul-Jasaitienė dainuoja gyvai. Ir gražiai!

97|4| 

Ji dainuoja. Ir dainuoja visai maloniai. Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė su kolege Baiba Skurstene-Serdiukė vakar tiesiog pokštavo ir pasidalijo vaizdo įrašu savo socialinėje paskyroje.


2014-11-19 20:08

Dainininkę L. Žemaitytę iš emigracijos sugrąžino žiūrovų meilė

23

Neseniai populiari Lietuvos estrados atlikėja Laima Žemaitytė pranešė, kad atsisveikina su Lietuva ir emigruoja, nes ji namuose niekam nereikalinga.


2014-11-19 19:31

Grupė „Biplan“ jaukiai pristatė po 5 metų išleistą albumą

3|23

Trečiadienio vakarą grupė „Biplan“ Vilniaus „Rūdninkų knygyne“ pristatė ilgai ruoštą naują albumą „Visi keliai veda prie jūros“ - jis išleistas po 5 metų pertraukos. „Tai – labiausiai popmuzikai artimas, galbūt linksmiausias mūsų darbas“, - sakė grupės gitaristas Olegas Aleksejevas. Arbata būrelį gerbėjų pavaišinusi grupė pažadėjo kitų metų pradžioje albumą išleisti ir vinilo plokštelėje – o kol kas pakvietė apsilankyti kompaktinio disko pristatymo koncerte, kuris šeštadienį vyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.


Populiariausi per 24 val.