Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

2012-12-20 12:58

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

1/1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1 / 1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-03-06 14:36

Vilniuje šį šeštadienį gros garsusis kompozitorius Y. Tiersenas

2

Šeštadienį muzikos gurmanų laukia puota Vilniuje – pirmąsyk Lietuvoje koncertuos garsus prancūzų kompozitorius Yannas Tiersenas.


2015-03-06 14:36

„Eurovizijos“ atrankos laimėtojas atsisakė vykti į šį konkursą

64

Ketvirtadienio vakaras „Eurovizijos“ gerbėjams padovanojo tikrą detektyvą. Atrankos koncertą surengė Vokietija, kuri, kaip viena didžiausių konkurso finansuotojų, gegužę iškart keliaus į didžiosios „Eurovizijos“ finalą. Įtemptą kovą laimėjęs dainininkas netikėtai pareiškė, kad atsisako vykti į Vieną ir rungtis „Eurovizijoje“.


2015-03-06 13:45

Dviejų grupių vokalistas K. Ramoška: „Reikia groti tai, ką myli“

Grupių „Proper Heat“ ir „Orgen Roll Band“ vokalisto Karolio Ramoškos gyvenime – darbymetis. „Proper Heat“ jau gegužę išleis antrąjį studijinį albumą, rokenrolo projektas „Orgen Roll Band“ ruošiasi turui po Lietuvą, o Karolis dar ir vadovauja jo bei žmonos renginių organizavimo įmonei.


2015-03-06 12:24

„Pink Floyd“ gitaristas D. Gilmouras išleidžia solinį albumą

Grupės „Pink Floyd“ gitaristas Davidas Gilmouras išleidžia naują solinį albumą ir rudenį vyksta į koncertinį turą. Tai legendinės britų roko grupės atlikėjas paskelbė savo interneto svetainėje. Kaip naujasis albumas vadinsis ir kada pasirodys, D.Gilmouras, kuriam penktadienį sukanka 69 metai, neatskleidė, praneša agentūra AFP.


2015-03-06 11:51

Beissoul ir Einiaus rūbai sukėlė įtarimų Ukrainos muitininkams

8

Šią savaitę vienas įdomiausių muzikos projektų Baltijos šalyse Beissoul ir Einius“ vėl išvyko į neramumų kamuojamą Ukrainą, kur suplanuotas jų beveik mėnesio trukmės koncertų turas.


2015-03-06 11:26

TV žiūrovų numylėtiniai „2 Donatai“ pristato naują dainą

2

Iš Žemaitijos kilę du galingi balsai – du Donatai, pasibaigus „Lietuvos balso“ projektui, turėjo iš esmės viską apmąstyti ir nuspręsti, kokį tolimesnį žingsnį pramogų pasaulyje žengti.


2015-03-06 10:38

P. McCartney grįžta į Liverpulį per naujas gastroles Europoje

Dainininkas Paulas McCartney pratęsė savo pasaulines gastroles, įtraukdamas devynis koncertus Europoje, įskaitant emocingą sugrįžimą į grupės „The Beatles“ gimtąjį miestą Liverpulį, taip pat pasirodymą Danijoje kasmet vykstančiame Roskildės festivalyje.


2015-03-05 23:17

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita išleidžia debiutinį albumą

4

Praėjusių metų „Eurovizijos“ laimėtoja Austrijos „barzdotoji moteris“ Conchita Wurst ketvirtadienį paskelbė gegužės 13 dieną išleidžianti debiutinį albumą.


2015-03-05 21:49

Roko veteranai UFO Vilniuje grojo 46 metus brandintą muziką

6|21

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Forum Palace“ rūmuose koncertą surengė britų roko grupė UFO. Į Lietuvą ji atvyko pirmą kartą – nors susibūrė dar 1969-aisiais.


2015-03-05 19:35

V.Diawara atšaukė JAV grupės koncertą: „Jie negerbia klausytojų“

10

Ketvirtadienį Vilniaus menų fabriko „Loftas“ vadovas Viktoras Diawara pranešė, kad kartą jau nukeltas garsios JAV repo grupės M.O.P. koncertas apskritai neįvyks. Viktoras išplatino vaizdo įrašą, kuriuo atsiprašė nuviltų repo gerbėjų.


Populiariausi per 24 val.