Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

2012-12-20 12:58

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

1/1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1 / 1

J. Šeduikytė atsisveikins su Maskva ir grįš kurti į Lietuvą. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-04-19 21:25

Azerbaidžano „eurovizininkė“ Vilniuje jaučiasi kaip namie

1|2

Žavi azerbaidžanietė Dilara Kazimova (29 m.) šią savaitę į Lietuvą pasisvečiuoti užsuko jau ne pirmą kartą, bet šįkart – su ypatingu tikslu: norėdama pelnyti lietuvių palankumą prieš „Eurovizijos” konkursą. Azerbaidžano dainininkė D.Kazimova, nusifilmavusi laidose „Chorų karai”, „Dvi žvaigždės”, „Labas rytas”, nesiveržė eiti turistiniais Vilniaus takais. Visus juos dainininkė jau yra išmaišiusi.


2014-04-19 17:10

„Chorų karus“ sudrebins didžiojo hito „Juoda orchidėja“ autoriai

24

Jų vardą žino vestuvių planuotojai ir daugybė jaunavedžių visoje Lietuvoje. Jų hito „Juoda orchidėja“ įrašus tinkle „YouTube“ jau spėjo peržiūrėti kone 2 milijonai internautų. Sekmadienį TV3 projekte „Chorų karai“ viešės ypatingi svečiai – muzikos grupė „MG International“.


2014-04-19 12:53

Klaipėdiečiai Didįjį penktadienį šventė su V.Baumila

12|24

Ilgąjį Velykų savaitgalį uostamiesčio klubinėtojai pradėjo itin audringai. Didžiulė eilė prie įėjimo, fantastiška atmosfera viduje ir pati geriausia emocija iš Vaido Baumilos - visa tai buvo juntama penktadienio naktį Klaipėdos naktiniame klube „PORT night club by BarBar'a“.


2014-04-18 20:19

Savaitgalio pradžią paskelbė jausmingas A.Orlovos koncertas

6|13

Penktadienio vakarą Vilniaus „Menų spaustuvėje“ koncertą surengė dainininkė Alina Orlova. Ji su trijų muzikantų grupe atliko ir gerai žinomus kūrinius iš savo albumų „Laukinis šuo dingo“ bei „Mutabor“, ir naujas dainas bei kūrinius pagal žinomų užsienio poetų eiles. Pilnutėlėje salėje pusantros valandos koncertavusią artistę publika galės išgirsti ir šeštadienį – retai Vilniuje koncertuojanti Alina „Menų spaustuvėje“ surengs dar vieną pasirodymą.


2014-04-18 16:10

Gerbėjai išgraibstė visus bilietus į I.Jankauskaitės koncertus

35

Jau šį sekmadienio vakarą 19 val. LNK „Šokių ant ledo“ pusfinalyje projekto vedėja Inga Jankauskaitė vėl dovanos dainą, šįkart – hitą „Dėl tavęs“, savo vietą radusį ir filme „Kaip pavogti žmoną“. Pagal šį kūrinį čiuoš viena perspektyviausių Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovių, 2012 metų Lietuvos suaugusiųjų čempionė Aleksandra Golovkina.


2014-04-18 14:53

Skirstytis pažadėjusi grupė „Studija“ persigalvojo

15

„Studija“ atsisveikina su žiūrovais, bet nesiskirsto. Tokią keistą mįslę užminė grupė, rengianti koncertą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Gegužės 13-ąją koncertą didžiausioje uostamiesčio salėje rengianti grupė praėjusią savaitę užsiminė, kad tai bus jos atsisveikinimas su gerbėjais. Ir, panašu, kiek perlenkė lazdą su skambiomis frazėmis.


2014-04-18 14:36

„Makchu Pikchu“ „Sidabrinei gervei“ ruošia naują hito versiją

Debiutinį albumą „Gentleman’s Rising“ ką tik džiugiai pristatę sostinės muzikantai „Makchu Pikchu“ jau ruošiasi gegužės 2 dieną vyksiančiam pasirodymui prestižiniuose Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2014“. Kino gildijos šventėje „Makchu Pikchu“ atliks savo hito „Why Do We Think So“ naująją versiją.


2014-04-18 13:59

G.Tamulionienė po skyrybų pristato dainą apie savęs atradimą

11

Šiandien dienos šviesą išvydo pirmoji muzikiniame TV projekte „Chorų karai“ Policijos chore dainavusios Interpolo pareigūnės Giedrės Genutaitytės-Tamulionienės autorinė daina. Ypatingu muzikalumu išsiskirianti Giedrė savo pirmąją dainą – lopšinę vadina ode moteriškumui ir skiria ją visiems, išsiilgusiems palaikymo ir padrąsinimo.


2014-04-18 12:32

Ketvirtadienio naktį studentai šėlo „Cocainn“ klube

4|36

Ketvirtaidenio naktį „Cocainn“ klube rinkosi būriai studentų, kurie jau pradėjo švęsti ilgąjį Velykų savaitgalį. Čia kaip ir kiekvieną ketvirtadienio naktį susirinko gausi minia studentų į didžiausią studentišką renginį Vilniaus mieste „No Place For Old Men“.


2014-04-18 11:25

V.Matačiūnaitė prašo emigrantų pagalbos: „Mano daina - stipri“

125|

Lietuvos atstovė šiųmetėje „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė jau baigia savo pasiruošimo darbus gimtinėje ir tuojau pat kels sparnus į Daniją. Ten jos, žinia, taip pat laukia ne viena repeticija ir spaudos konferencija.