Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

1 / 3

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-05 21:58

Dėl K. Krivicko replikos R. Ščiogolevaitė pabėgo iš filmavimo

146|5

„Aš noriu, kad mano moteris būtų saugi ir laiminga. Man patinka ją išlaikyti, patinka mano vaidmuo šeimoje, juk čia aš pats esu ir režisierius, ir pagrindinis aktorius“, – dėstė aktorius Marius Jampolskis.


2015-03-05 20:04

S. Siparis: „Partnerė po filmavimo norėjo pratęsti sekso sceną“

62|

„Pakyla uždanga, aktorė scenoje uždega žvakes, tuo metu turi pasirodyti šeši kolegos ir staiga nieko nėra. Kolegės akys stulpu, o mano pasirodymas turėjo būti vėliau, po 20 minučių. Tada aš išbėgu į sceną ir gelbėju kolegę, bet teksto neatsimenu“, – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ apie darbo užkulisius kalbėjo garsus aktorius Adolfas Večerskis.


2015-03-05 15:06

Audrė Kudabienė: „Išgelbėto vaiko šypsena įkvepia“

TV3 rengiasi tradiciniams paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusiųjų apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Šių metų apdovanojimai vyks dešimtąjį, kartą ir bus skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms.


2015-03-05 14:48

N. Bunkė „Pop Ladies“ merginoms sukneles pasiuvo per 3 valandas

3

„Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes pilnai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, – „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė.


2015-03-05 13:12

Kultūristė Renata Kovtun: „Mūsų skyrybų priežastis – pavydas“

12|6

Lengvojo kultūrizmo čempionė Renata Kovtun prieš televizijos kameras pademonstravo savo išdailintą pilvuką, tvirtus bicepsus ir riestus sėdmenis. R.Kovtun neslėpė, kad gundančios pozos, kurios yra jos sporte, net tapo neįveikiama kliūtimi asmeniniuose santykiuose. Po 15 metų draugystės Renata išsiskyrė su savo mylimuoju. Šio keliamos pavydo scenos ir nurodymai, su kuriais vyrais ji gali sportuoti, o su kuriais – ne, R. Kovtun privertė padėti tašką šioje meilės istorijoje.


2015-03-05 12:33

A. Valinsko komentarai apie jos grožį įskaudino N. Bunkę

152

Nors paprastai LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos pirmininkas Arūnas Valinskas paskatinimo ar pagyrimo žodį randa kone kiekvienam dalyviui, šį kartą jis išsakė ir pakankamai karčios kritikos – nemalonūs jo žodžiai kliuvo ne kam kitam, o Kauno kapitonei Natalijai Bunkei.


2015-03-05 12:11

M. Žiedas: „Kuo daugiau žmonių išbandys karybą, tuo geriau“

2

„Buvau, tikriausiai, kaip ir daugelis – tarsi žinai, kad ta kariuomenė egzistuoja, bet daugiau apie ją ir nesusimąstai. Tačiau šiandien jaučiu ypatingą pagarbą ten dirbantiems vyrams, tad bijančius šauktinių kariuomenės galiu nuraminti – manau, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje išbandys karybą – tuo geriau“, – įsitikinęs laidų vedėjas Marijus Žiedas, turėjęs galimybę kariuomenės kasdienybę ir darbus patirti savo kailiu.


2015-03-05 10:03

Aktorė Toma Vaškevičiūtė nesureikšmina ištikimybės

5

Aktorę Tomą Vaškevičiūtę vis dažniau matome apsinuoginusią. Ne dėl to, kad vaikytųsi populiarumo, o kad to prašo režisieriai. Viena žaviausių ir geidžiamiausių Lietuvos scenos aktorių yra Auksinio scenos kryžiaus laureatė. Tiesa, karjeros pradžioje daugelis režisierių, sako, vertino ne jos talentą, o išvaizdą, todėl grožis siekti aktorystės aukštumų net kliudęs.


2015-03-05 10:00

„Išjunk šviesą“ lyderis V. Burnys parodė, kur prarado nekaltybę

12|3| 

Skandalingos grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys atskleidė, kuo užsiima laisvu nuo muzikavimo laiku, parodė namus, studiją ir net ekologinį ūkį, kuriame augina žirnius, vištas ir daržoves. Tiesa, Valdo ūkį Baisogaloje prižiūri tėvai, bet kai ateina laikas nuimti derlių, į darbus kimba visa V.Burnio šeima su muzikantu priešakyje.


2015-03-04 21:57

Naujame muzikiniame projekte į TV eterį sugrįžta Aistė Pilvelytė

1|71

Trečiadienio vakarą buvo nufilmuota antroji konkurso „Dainų daina“ laida. Šis naujas muzikinis projektas, kuriame ginklus surems jaunosios ir vyresnės kartos kompozitoriai, LRT televizijos eteryje startuoja nuo kovo 14-osios ir bus rodomas kiekvieną savaitgalį.


Populiariausi per 24 val.