Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

1 / 3

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-23 11:50

Ignas Krupavičius Kroatijoje grybų ieškojo su šunimis

5

LRT televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius šiemet prisiminė, ką reiškia grybavimo malonumai. „Paskutinį kartą grybavau, kai buvau vaikas. Šiemet išskirtinai ieškojau tik baravykų „tikrinukų“. Laimikis neblogas: vieną kartą 25, kitą – 75“, – džiaugiasi Ignas.


2014-10-23 10:57

Ką patyrė pirmą kartą grožio centre apsilankiusi senjorė?

3|3

Ilgus metus su pavydu ir smalsumu žiūrėjusi į kosmetologijos centruose pasigražinusias moteris, ponia Danguolė krimtosi, kad pati neturi lėšų apsilankyti pas grožio specialistus. Nors vilnietė jau įpusėjusi septintą dešimtį, ji net nė karto nėra buvusi grožio salone.


2014-10-23 10:49

Bendraamžių patyčios pastūmėjo į magijos pasaulį

4

Mistiškas lapkritis turbūt yra pats tinkamiausias mėnuo susipažinti su magija, burtais ir paslaptimis. Televizijos kanalas „Discovery channel“ kviečia prisiliesti prie magijos meno. Vienas garsiausių šio televizijos kanalo vedėjų, Dynamo, atskleidžia, kas jį paskatino pradėti iliuzionisto karjerą, koks yra jo įkvėpimo šaltinis ir koks yra pavojingiausias jo atliktas triukas.


2014-10-23 10:40

Juozas Statkevičius už piršlybas dovanų gavo prabangų butą

35|2

„Teatre mane samdo, nes žino, kad galiu padaryti pigiai, bet labai efektingai, Paryžiuje valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas, kad galėčiau pragyventi ir išmokti aukštosios mados paslapčių”, - prisipažino garsusis dizaineris Juozas Statkevičius.


2014-10-23 10:25

Kaimiečių mūšis – dėl 300 litų skolos

Jurbarko rajone gyvenanti Agnė niekaip negali atgauti daugiau nei 300 litų skolos iš savo draugės Razmos. Pasitikėdama dabar jau buvusia drauge, Agnė savo vardu sudarė sutartį su viena kabelinės televizijos kompanija. Deja, kaip kad dažnai pasitaiko, Agnė netrukus pasigailėjo dėl savo neatsargiai padėto parašo. Laikas ėjo, įmokų nebuvo, o Razma netrukus nustojo susitikus atpažinti Agnę.


2014-10-23 10:02

Alfas Ivanauskas tobulus pusryčius ruoš Trakų pilyje

 

Nuolat stebinanti VMG komanda šeštadienį 10.00 val. pateiks dar vieną staigmeną – kassavaitinė laida „VMG kulinarinis žurnalas“ bus rodoma tiesiogiai. Pusryčiams skirta laida bus filmuojama iš Trakų. Jos vedėjas kulinaras Alfas Ivanauskas gerbėjus kviečia ne tik prie televizorių ekranų, bet ir į filmavimo aikštelę.


2014-10-23 10:01

Violeta ir Vilius Tarasovai: „Niekada neiname miegoti susipykę“

22|3

Šiandien rinksime siaubingiausią šeimą...“ – drebindami balsus, „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Šeima – jėga“ pradėjo Helovino kostiumais pasipuošę jos vedėjai Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. Prizą irgi pažadėjo siaubingą – naktį praleisti apleistame dvare ir pajodinėti žirgais šiurpą keliančiose vietose. Išskirtinė „Šeima – jėga“ laida – jau šį sekmadienį 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.


2014-10-22 16:03

A. Landau - TV šokių projekte, nors nesitikėjo rasti partnerio

75|2|

Jau greitai TV3 eteryje – žiūrovų itin laukiamas atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Televizija atskleidžia vis daugiau detalių ir projekto dalyvių vardų.


2014-10-22 14:43

N. Šulija akistatoje su M. Nedzinsku ėmėsi kovos menų

1

Tikriausiai dar niekas nėra matęs, kaip visiems puikiai žinomas, galantiškas ir santūrus TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija filmavimo aikštelėje demonstruoja kovos menų judesius. Šį Naglio sugebėjimą televizorių žiūrovai turės galimybę išvysti jau šįvakar, žiūrimiausiu laiku, 21.00 val. projekte, virtusiu tikru egzaminu žinomiems žmonėms – „Aš – kino žvaigždė.“


2014-10-22 13:20

Politikas B. Bradauskas varguoliams: „Žinau, kas yra skurdas“

1

Remiantis statistikos duomenimis, Lietuvoje žemiau skurdo ribos gyvena daugiau nei pusė milijono žmonių, o vos galą su galu suduria beveik milijonas. Skursta bedarbiai, pensininkai, tarnautojai, policininkai, mokytojai, daugiavaikės šeimos – tiek turintys darbą, tiek gyvenantys iš pašalpų.


Populiariausi per 24 val.