Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

1 / 3

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-19 22:59

Prabangus K.Brazauskienės gyvenimas pakibo ant plauko?

140|

TV3 infošou „Viral'as“ sulaukė netikėtų naujienų: pasirodo, poniai Kristinai Brazauskienei išaušo nelengvos dienos. Prezidento rentos neseniai netekusiai Algirdo Brazausko našlei iškilo dar viena grėsmė – ant plauko pakibo gyvenimas prabangioje rezidencijoje Turniškėse.


2014-09-19 15:49

75-erių V. Antonovas tikisi pagerinti vaisingumo rekordą

92|

Nors buvęs mafijos tėvas Vidas Antonovas tituluojamas vyriausiuoju tėvu Lietuvoje, iki šiol jo rekordas buvo bevertis. 75-erių V.Antonovas buvo vadinamas apsišaukėliu, nes Lietuvos rekordų knygoje jo nebuvo. Kodėl?


2014-09-19 15:18

„Lietuvos balse“ Katažina Nemycko-Zvonkuvienė tęs bučinių seriją

4

„Pabučiuoti šiais metais galiu aš!“ – tars Katažina Zvonkuvienė vienam dalyviui, kuris į projektą „Lietuvos balsas“ bandys sugrįžti, nes pernai buvo pabučiuotas pačios I.Valinskienės.


2014-09-19 13:17

Radistai rengiasi 7-ojo gimtadienio šventei

Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam radistų dueto gerbėjui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien.


2014-09-19 13:02

Alfo Ivanausko kulinarijos laida – tarsi mėgstamas serialas

2

„Vadinti tai tik kulinarijos laida būtų netikslu. Kadangi kulinarija jau tapusi mūsų gyvenimu, tai bus tikra gyvenimo būdo laida. Džiugu, kad mūsų naujai kuriamu televizijos laidos formatu susidomėjo ir kitų šalių kanalai, įsijunkite „Lietuvos ryto“ TV šeštadienio rytais ir viską pamatysite patys“, – šypsosi naujos laidos „VMG kulinarinis žurnalas“ autorius, išradingiausiu kulinaru Lietuvoje tituluojamas Alfas Ivanauskas.


2014-09-19 12:01

Justinas Jankevičius įgyvendino vaikystės svajonę

5

TV3 medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą“ vedėjui Justinui Jankevičiui ir TV3 sporto žinių vedėjai, žurnalistei, laidos „Sportuok su mumis“ kūrėjai Vladai Musvydaitei pasitaikė galimybė susipažinti su profesionaliu beisbolo žaidėju Dovydu Neverausku. Vienintelis lietuvis, kuris žaidžia Amerikos profesionalų lygoje, atvyko į „Sportuok su mumis“ filmavimą.


2014-09-19 11:28

Žiūrovus suerzino piešinys ant užpakalio ir rusiška muzika

10|3|10 

„Ideja galbūt ir nebloga, tačiau jos įgyvendinimas - tiesiog tragiškas! Ar tikrai taip myli savo miestą, kad pieši jį ant sėdimosios vietos? Kokia nepagarba! Kauniečiai, matosi kaip mylit ir branginat savo gimtąjį kraštą,“ – tokią nuomonę išvydęs pirmuosius lrytas.lt projekto „Blogometras" dalyvių video išreiškė vienas internautų.


2014-09-19 11:14

Timūras Augucevičius: „Šeima mane atvedė į televiziją“

2

„Mano karjera klostytis pradėjo, kai atsirado šeima“, – sako „Lietuvos ryto“ televizijos naujo sezono premjeros, TV žaidimo „Šeima – jėga“ vedėjas T.Augucevičius. Jis visai nesigėdija prisipažinti, kad buvo laikas, kai dirbo žmona, o jis namuose mokėsi montuoti interneto filmukus ir laidas.


2014-09-19 11:01

Šokėjos Eglės Straleckaitės namuose niekas nevalgo bulvių

2|3

Profesionalią šokėją, išgarsėjusią TV3 projekte „Šok su manimi“, Elgę Straleckaitę pagauti namie pastaruoju metu išties sudėtinga. Ji jau keletą mėnesių treniruojasi varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose.


2014-09-19 10:49

Kokiam maistui negali atsispirti Andrius Mamontovas?

1|6

Šį šeštadienį TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ svečiuosis dainininkas, muzikantas ir visuomenės veikėjas Andrius Mamontovas, todėl žiūrovai išgirs ne tik receptų, bet ir įdomų pokalbį apie skanų valgį ir gerus darbus.


Populiariausi per 24 val.