Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

1 / 3

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-07 12:01

Keturmetis Deivido Norvilo sūnu jau niūniuoja operų arijas

1

„Gal nebedainuokit, nes nusidainuojate abu“, – yra toks vienas mažas kritikas, leidžiantis sau rėžti, ką galvoja tiesiai į akis garsiems dainininkams – Deiviui ir Renatai Norviloms. Ketverių sulaukęs dainininkų sūnus Emilis automobilyje niūniuoja operų arijas ir žino visas savo tėčio dainas.


2015-05-07 11:58

Remigijus Žiogas: „Vieša paslaptis, ko 40-metės lekia į Egiptą“

158|3

Turkijoje ir Egipte gide dirbusi Sigita Samoškaitė LNK laidoje „Yra kaip yra“ atviravo, kad į šias šalis moterys traukia išsiilgusios vyrų dėmesio, o kai grįžta – žydi ir yra atsigavusios. Sigita sakė, kad ji žino ne vieną moterį, kuri metai iš metų važiuoja į tą patį viešbutį, tą pačią vietą. Moteris sakė, kad kartais net vyrai apmoka savo žmonoms keliones, kad tik jos grįžtų geresnės nuotaikos.


2015-05-07 11:49

Pirmą kartą apie sūnų prabilusi J. Leonavičiūtė nesulaikė ašarų

27|7

„Aš tavęs nebemyliu, esi laisva, gali ieškoti kito vyro“ – tokius žodžius iš mylimo vyro išgirdau, kai sūnui nebuvo nė pusės metų. Į vyrus negalėjau žiūrėti ketverius metus. Nepasitikiu jais ir dabar“, – neslėpdama ašarų pasakojo erotiniais kadrais išgarsėjęs modelis, 32-ejų Jolanta Leonavičiūtė.


2015-05-07 11:23

V.Malinauskas kirto: A.Rimiškis pavogė ir „iškastravo“ jo dainą

31

Jei atlikėjas Andrius Rimiškis šį šeštadienį žiūrės BTV laidą „Dainuok mano dainą“, turės šiek tiek susigėsti. Dainininkas Viktoras Malinauskas perduos jam toli gražu ne šilčiausius linkėjimus, o ilgai kauptas nuoskaudas.


2015-05-06 19:24

Raisos Šarkienės dilema: tekėti už jauno ar už seno vyro?

245|

Populiarioji dainininko Radžio gerbėja Raisa Šarkienė neapsisprendžia, kokį vyrą pasirinkti, mat moteriai peršasi net du jaunikiai – vienas senas, o kitas jaunas. Nors Raisos amžius – ne pirma jaunystė, bet moteris nenuleidžia rankų ir nori naujo vyro.


2015-05-06 14:48

„Kalbos grynuolė“ – „Labas rytas, Lietuva“ vedėja E. Daugėlaitė

17

Aštuntą pavasarį visuomenė ir kalbininkų komisija rinko „Kalbos grynuolį“. Šiemet buvo klausomasi jaunųjų žurnalistų ir laidų vedėjų (iki 30 metų) kalbos. Buvo siekiama pasižiūrėti, ar neveikia jaunimo žinučių rašymas be diakritinių ženklų, ar nepereina į eterį bendravimas neaiškia, suvelta kalba, kokią įtaką daro anglų kalbos intonacijos.


2015-05-06 13:43

N. Bunkės parodija pravirkdė L. Kalpokaitę ir K. Kazlauskaitę

3

Šeši talentingi aktoriai, besivaržantys dėl geriausio parodijų meistro titulo, trečiadienio vakarą 19.30 val. TV3 eteryje parodijų šou „Pakartok!“ įsijaus į vaizdo klipų herojų – dainininkų, politikos duonos ragavusių įžymybių ir animacinių herojų vaidmenis.


2015-05-06 11:46

G. Liaudanskas -Svaras: „Kokie mes esame, tokia ir Lietuva“

5

„Kokie mes esame, kaip mes šnekame, galvojame, kokie mūsų darbai – tai ir yra Lietuva. Jeigu mes blogi, pikti, vagiantys, žudantys, smurtaujantys, tyčiojantys tai ir Lietuva tokia. Jeigu mes geri, kūrybingi, einantys į priekį, esame stiprūs, saugome savo vertybes, tai ir Lietuva tokia yra. Tik štai klausimas kiek žmonių bus toje geroje pusėje?


2015-05-05 23:34

Goda Alijeva atsikratė 30 kilogramų, jos išmatavimai – idealūs

90

Du vaikus auginanti gražuolė Goda Alijeva savo grožiu stebina aplinkinius, nors šiandien Goda nesureikšmina savo grožio ir kūno formų, tačiau mergina pripažįsta, kad ji dabar atrodo taip pat, kaip prieš susilaukiant pirmojo vaikelio.


2015-05-05 19:15

Nauja atlikėjos Irenos Starošaitės veikla pribloškė daugelį

12

„Namiškiai, išgirdę mano užmojį laikyti laivo teises, ėmė juoktis, nes netikėjo, kad sugebėsiu“, – prisipažįsta dainininkė Irena Starošaitė, visai neseniai baigusi laivavedybos kursus ir išmokusi valdyti laivus. Kas privertė žinomą moterį ryžtis laikyti laivavedybos teises? Ir kaip per ilgus santuokos metus pasikeitė Žvagulių santykiai?


Populiariausi per 24 val.