Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas


2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-09-04 19:06

Filmuojantis „Naujosioms pupytėms“ teko nusimesti drabužius

100|5| 

„Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato –vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, – šypsojosi grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.


2015-09-04 17:07

Egzotiškajame Balyje lietuviai iš naujo atrado savo tapatybę

2

„Geriausia vieta suderinti atostogas ir saviugdą yra kelionė į Rytus. Egzotiškajame Balyje pasijutome it namie“, – sako Vladas Linauskas, išeivijos lietuviams transliuojančio kanalo LRT Lituanica laidų kūrėjas. Jis keliavo su sužadėtine Irma Mačiulyte.


2015-09-04 17:03

Mis Sheep: „Jaustis negražia – natūralu“

Į muzikos sceną sugrįžtanti žinoma atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss sheep teigia, kad kartais jaustis negražiai – natūralus moteriškas dalykas, tačiau save kankinti dėl grožio kulto nėra normalu.


2015-09-04 16:58

Į LNK sezono atidarymą susirinko politikos ir šou verslo elitas

129|156

Ketvirtadienį LNK televizija pasitiko 20-ąjį gimtadienį. Iškilminga šventė su šimtais svečių buvo surengtas Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.


2015-09-04 16:57

Aktorius Mykolas Vildžiūnas: „Praėjo dar viena parduota vasara“

2| 

Naujame LRT televizijos sezone žiūrovai pamatys naują, intriguojančią premjerą – serialą „Pavojingi jausmai“. Vieną iš pagrindinių personažų – verslininką Fredą – įkūnijantis aktorius Mykolas Vildžiūnas sako, kad sugrįžti į filmavimo aikštelę – vienas malonumas.


2015-09-04 16:50

Eglė Skrolytė nekenčia komplimentų, bet išimtis – pora intymių

7|3

Vasara prabėgo, bet įspūdžiai apie ją – niekada, todėl gražiausiomis, įspūdingiausiomis ir pačiomis „pačiausiomis“ vasaros akimirkomis šeštadienį TV3 eteryje dalinsis septintą sezoną pradedančios laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė.


2015-09-04 12:31

„Universitetai.tv“:nuo mokslo atradimų iki studentiško gyvenimo

Šviečiamosios-pažintinės laidos apie aukštąjį mokslą Lietuvoje „Universitetai.tv“ kūrėjai toliau atskleis studentiško gyvenimo paslaptis, supažindins su šalies aukštosiomis mokyklomis, eksperimentuos mokslinėse laboratorijose ir supažindins su sėkmės lydimais absolventais.


2015-09-04 11:11

Aktorius M. Repšys: užsiauginęs raumenų, jaučiuosi labai stiprus

1|2|

Kino ir teatro aktorius, televizijos žiūrovams pažįstamas Marius Repšys sportui neabejingas nuo mažens, o pastaraisiais metais ypatingą dėmesį skiria jėgos treniruotėms. Neseniai 31-ąjį gimtadienį šventęs žinomas vyras įrodė, kad nebijo naujų iššūkių ir su malonumu ryžosi įveikti 5 kilometrų trasą su kliūtimis, nusidriekusią klampiomis miško pelkėmis ir purvynais. Negana to, sutiko, kad jo išbandymą užfiksuotų TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ filmavimo kameros.


2015-09-04 11:06

Saldumynų meistras Ali Gadžijevas metė iššūkį manekenei

5

Ilgai lauktas ir stropiai brandintas antrasis „Gardu Gardu“ laidos sezonas prasideda. Konditerijos meistras Ali Gadžijevas kvies išklausyti konditerinių šedevrų kursą, kuriame įrodinės, kad gaminti gali visi.


2015-09-03 18:14

Paaiškėjo, kas sieja L. Čepukaitę ir L. Čepracką

16

Vasarą vis pasirodydavusios žinutės apie kartu laiką leidžiančius šefą Liutaurą Čepracką ir buvusią Lietuvos atstovę „Eurovizijoje“ Laurą Čepukaitę kurstė smalsumą apie judviejų santykius. Ne paslaptis, kad moteris neseniai išsiskyrė su vyru, o savo kulinariniu virtuoziškumu žavintis šefas taip pat iki šiol buvo vienišas.


Populiariausi per 24 val.