Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

2013-09-16 09:33

Šį ketvirtadienį Pirmajame Baltijos kanale prasideda naujas daugiaserijinis filmas „Vangelija“ – tai pirmas ir kol kas vienintelis filmas apie žymiąją būrėją Vangą. Legendinę akląją būrėją filme vaidino net penkios aktorės. Tačiau pagrindiniam vaidmeniui – Vangos senatvėje – aktorės rasti labai ilgai nepavyko. Vienintelė aktorė, kuriai pavyko išvengti „vaidmens prakeiksmo“ buvo Jelena Jakovleva.

1/3

Kadrai iš filmo.

Apie žymiąją būrėją Vangą - filmas

1 / 3

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

Kadrai iš filmo.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Vanga | Vangelija
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-01-28 19:09

Televizjos prievaizdai TV6 rodytame filme įžvelgė pornografiją

15

Lietuvos radijo ir televizijos komisija trečiadienį kreipėsi į generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl TV6 kanalu rodyto filmo „Svajonių atostogos Karibuose“.


2015-01-28 15:49

KK2 suskaičiavo, kad Gediminas Juodeika – euromilijonierius

28|

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!


2015-01-28 15:15

I. Kavaliauskaitė ir M. Stasiulis tapo „Šuolio“ vedėjais

2

Televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Puikių įvertinimų sulaukęs duetas nuo vasario 8 d. stos prie kito projekto „Šuolis“ vairo.


2015-01-28 14:58

J. Morkūno nepalieka Čečėnijoje patirtos įkaitų dramos siaubas

Prie Lietuvos kariuomenės prisijungę garsūs Lietuvos vyrai pratybų metu patiria ne tik fizinius sunkumus – neretai užduotys sukelia ir stiprius vidinius išgyvenimus. LRT laidoje „Tikri vyrai“ sukrečiantį išgyvenimą atskleidė TV laidų vedėjas ir renginių organizatorius Jogaila Morkūnas, neretai kitų projekto dalyvių patraukiamas per dantį dėl lengvabūdiško požiūrio į užduotis ir plepumo.


2015-01-28 11:36

Choreografas Jurijus Smoriginas pats plauna salę ir tualetus

17|4| 

Skandalingasis choreografas, televizijos šokių projektų aštrialiežuvis kritikas Jurijus Smoriginas tapo paprastu mokytoju. Filmuodamasis „Lietuvos ryto“ laidoje „Taip gyvena žvaigždės“ garsusis choreografas parodė savo tikrą gyvenimą – be scenos šviesų, žiūrovų ir gerbėjų.


2015-01-28 11:05

Lietuvos humoristai vienas kitą traukia per dantį

2

Laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ (TV3) kūrėjai ėmėsi smagios misijos – suskaičiuoti ir išrikiuoti nuo vieno iki dešimt pačius geriausius, populiariausius ir geidžiamiausius Lietuvos humoristus.


2015-01-28 08:27

Rolandas Kazlas džiaugiasi, kad nereikia vergauti dėl skatiko

77| 

„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Vadinasi, taip turėjo būti“, – sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas.


2015-01-27 20:53

Abi D.Zvonkaus žmonos pravirko prieš televizijos kameras

88|3

BTV muzikiniame realybės šou „Dainuok mano dainą“ – jausmų audra. Verkė Natalija Bunkė ir Katažina, taip pat blizgėjo Aleksandro Ivanausko – Faros akys.


2015-01-27 15:59

Nauju „TV Pagalbos“ gelbėtoju tapo Arnas Švilpauskas

5

TV3 televizijos laidos „TV Pagalba“ sąskaitoje – daugybė gerų darbų. Jų sąrašą pildyti nuo šiol padės naujas gelbėtojų komandos narys – žiūrovams jau gerai pažįstamas eterio veidas Arnas Švilpauskas.


2015-01-27 12:13

Iš „Eurovizijos“ atrankos išbrauktos dar dvi autorinės dainos

Po ketvirtojo „Eurovizijos“ koncerto praėjusį savaitgalį nacionalinę atranką į tarptautinį dainų konkursą paliko du atlikėjai – Tadas Juodsnukis iškrito surinkęs mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų, o jauniausia dalyvė Milita Daikeryte dėl ligos iš atrankos pasitraukė pati. Atranką paliko ir dvi autorinės dainos.


Populiariausi per 24 val.