Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

2013-02-24 17:59

Ar lietuviai įsimylėjėliai patys negali apsispręsti, ką reikia daryti lovoje? Toks klausimas kyla pažiūrėjus komediją „Valentinas vienas“, kurios kūrėjai rėmėsi Kanadoje 2007 m. sukurtu filmu. Kodėl Lietuvos žiūrovams ši juosta buvo pateikiama kaip originali, jei idėja, vaizdai ir dialogai tiesiog paimti iš kito filmo?

1/12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

1 / 12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

G. Ryškuvienė matė kanadietišką versiją.

Prodiuseris Ž. Naujokas (dešinėje) bandė teisintis, esą Lietuvoje nėra įdomių kino scenarijų.

Kadras iš filmo „Young People Fucking“.

(12 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-02 06:12

Apdovanojimų šventėje – M. Mikutavičiaus aistra V. Matijošaičiui

91|157

Trečiadienio vakaro Lietuvos politikai ir visuomenės veikėjai laukė su lengvu nerimu. Melagių dienos proga surengta tradicinė Auksinių svogūnų ceremonija. Tiesioginėje TV3 transliacijoje humoristiniai apdovanojimai įteikti dešimčiai laureatų.


2015-04-02 01:22

Spalvingoje ceremonijoje įžymybėms išdalyti Auksiniai svogūnai

1|87

Trečiadienio vakarą jau 16-ąjį kartą surengta Auksinių svogūnų įteikimo ceremonija. Renginyje, kurį transliavo TV3, įteikta dešimt humoristinių apdovanojimų už keisčiausius ir kvailiausius politikų bei visuomenės veikėjų poelgius. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vykusiame renginyje, kurį vedė Arūnas Valinskas su Beata Tiškevič-Hasanova, buvo apdovanoti Petras Gražulis, Monika Šalčiūtė, Antanas Guoga, Viktoras Uspaskichas, Naglis Puteikis ir kiti žinomi veikėjai. Jiems koncertavo būrys atlikėjų, įsijautusių į šįmet pasirinktą cirko temą.


2015-04-01 21:15

G. Karaliūnaitė – apie per koncertą Pasvalyje išsprūdusią krūtį

48|

Dainininkę Gintarę Karaliūnaitę Canuel scenoje su pertraukomis matome jau kone dvidešimt metų, ir vis – seksualią, nuolat energingą ir besišypsančią. Šiuo metu vienerių metukų dukrytę Sofiją auginančiai mamai BTV šou „Dainuok mano dainą" tapo didžiuoju sugrįžimu į muzikos pasaulį.


2015-04-01 19:48

Natalijai Bunkei iš keblios padėties suktis padėjo buvęs vyras

14

Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o Radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles.


2015-04-01 15:23

M. Starkus apie V. Rumšą: „Vyrai jam pavydi visų gėrybių“

Visai šeimai skirtas projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“ jau ketvirtadienį grįžta į TV3 televizijos eterį. Nuo šiol projektas bus rodomas ketvirtadieniais 19.30 val.


2015-04-01 14:54

Vaiką atėmę norvegai: „Močiutė gali atsiųsti jam dovanų“

18

Norvegijoje iš mamos paimto Gabrieliaus pasiilgo ne tik mama, bet ir močiutė su dėde. Norvegijos vaiko teisių tarnyba „Barnevernet“ su berniuku neleidžia nei susitikti, nei pakalbėti telefonu. Niekam. Nei močiutei, nei mamai, nei draugams.


2015-04-01 14:32

„LRT Kultūra" tiesiogiai transliuos „Pragiedrulių“ apdovanojimus

Kai 2003-aisiais pirmąkart buvo surengtas „Pragiedrulių“ konkursas, jame varžėsi 23 televizijos laidos. Šiemet jau tryliktą kartą vykstančiam konkursui buvo pateiktos 78 laidos: 51 televizijos ir 27 radijo.


2015-04-01 11:11

TV koncerte žvaigždės kvies paremti likimo nuskriaustas mamas

6

„Mamos, jūs nesate vienos, mes esame su Jumis ir norime Jums padėti!“ – sako pirmojo paramos koncerto, skirto smurtą patyrusioms, skurdžiai gyvenančioms, vienišoms mamoms, organizatoriai.


2015-04-01 10:06

Provokacijos Lietuvoje herojus: „Tai išvydę mano draugai verkė“

81|4| 

„Lietuva – puiki šalis su nuostabiais žmonėmis“, – šyptelėjo Jite’as Williamsas (28 m.), vaidinęs daug dėmesio sulaukusioje socialinėje reklamoje „Eksperimentas“. Apie jį rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-03-31 21:20

Arūnas Valinskas: apie gelbėtojo darbą, savo grožį ir ašaras

24

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja Raminta Vyšniauskaitė studijoje sulaukia pačių įvairiausių svečių, tačiau nė vienam iš jų mergina nepateikė tokios intriguojančios užduoties kaip šoumenui, televizijos projektų vedėjui ir linksmiausios apdovanojimų ceremonijos „Auksiniai svogūnai 2015“ autoriui Arūnui Valinskui. Žinomam vyrui ji ne tik uždavė provokuojančių klausimų, bet ir įdavė į rankas peilį, pjaustymo lentelę ir... svogūnų. Viskas tam, kad A. Valinskas tiesioginiame eteryje išspaustų bent vieną tikrą ašarą.


Populiariausi per 24 val.