Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

2013-02-24 17:59

Ar lietuviai įsimylėjėliai patys negali apsispręsti, ką reikia daryti lovoje? Toks klausimas kyla pažiūrėjus komediją „Valentinas vienas“, kurios kūrėjai rėmėsi Kanadoje 2007 m. sukurtu filmu. Kodėl Lietuvos žiūrovams ši juosta buvo pateikiama kaip originali, jei idėja, vaizdai ir dialogai tiesiog paimti iš kito filmo?

1/12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

1 / 12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

G. Ryškuvienė matė kanadietišką versiją.

Prodiuseris Ž. Naujokas (dešinėje) bandė teisintis, esą Lietuvoje nėra įdomių kino scenarijų.

Kadras iš filmo „Young People Fucking“.

(12 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-01 23:17

Šokėjo Justo Žilinsko norą ieškoti motinos slopina pyktis

8|3

Konkursas „Šok su manimi“ (TV3) apvertė Agness Landau partnerio Justo Žilinsko (27 m.) gyvenimą – padaugėjo darbo pasiūlymų, atsirado seniai nematytų draugų. Su globėja užaugęs šokėjas svarstė, gal jo pasirodymus stebėjo ir niekada nematyta motina.


2015-02-01 16:35

„Šok su manimi“ dūzgės naktiniame klube

5|68

Šeštadienį Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ drebino TV3 šokių projekto „Šos su manimi“ finalo oficialios dūzgės. Šį kartą renginyje, į kurį sunkiai tilpo visi norintys, buvo galima sutikti visus projekto dalyvius, žinomus Lietuvos veidus, kaip Indrę Burlinskaitę, Gretą Lebedevą, Raulį, Igną, SEZZY ir kt., tv3 atstovus, bet ir būrį klubinėtojų, kurie norėjo pasilinksminti žvaigždių apsuptyje.


2015-02-01 12:46

„Šok su manimi“ auksinė pora – M.Kavaliauskas ir R.Gramauskaitė

80|119

Šeštadienį paskutinį kartą ant parketo susigrūmė TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Po įtemptos, kelias valandas trukusios kovos paaiškėjo auksinė parketo pora – dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė. Antrąją vietą pelnė – šuolininkas Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė , o trečiąją – „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas.


2015-02-01 12:14

V. Jakutienės baimė: šuoliai į vandenį pakenks krūtų implantams

131|5

Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė (27 m.) neslepia abejojusi, ar verta dalyvauti TV3 konkurse „Šuolis“. Mat moteris yra girdėjusi, kad šuoliai nuo bokštelio į vandenį gali pakenkti krūtų implantams.


2015-02-01 11:00

M.Stasiulis tyčiojosi iš „Šuolyje“ dalyvaujančios D.Bilevičiūtės

182

Šeštadienio vakarą įvyko TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ superfinalas. Jau kitą savaitę vietoje jo jau bus rodomas analogų pasaulyje neturintis šou „Šuolis“. Šeštadienį „Šuolį“ pristatė vienas jo dalyvių, reperis Sezzy.


2015-01-31 14:35

R. Morkevičius: „Labai sunku, kai aplinkui visi tave smerkia“

103

Lietuvos kikboksininkas, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas, savo kategorijos pasaulio čempionas Remigijus Morkevičius atvirai pasakojo apie tai, koks gyvenimas buvo tada, kai įvyko protu nesuvokiama nelaimė – jis koja spyrė merginai į veidą.


2015-01-31 10:55

Pirmojoje „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ laidoje – vilniečių triumfas

1

„Mes važiuosime į žaidimą „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ dalyvauti ir laimėti!“, – drąsiai skandavo Vilniaus „Ryto“ gimnazijos penktokai besiruošdami estafetėms. Užtikrintai žengę į žaidimą, jie jau gali džiaugtis pirmąja pergale. Dramatiškoje kovoje įveikę varžovus iš Kauno bei Lukšių, vilniečiai keliauja į pusfinalį!


2015-01-30 22:06

I. Barkauskas prieš „Šok su manimi“ superfinalą ieško ramybės

2|4

Šuolininkas į vandenį, Jaunimo centre treneriu dirbantis Lietuvos rinktinės šuolių į vandenį kapitonas, 7 kartus absoliutus Lietuvos čempionas, tarptautinių varžybų prizininkas Ignas Barkauskas prasitarė, kad pastarąsias kelias savaites tiek laiko skyrė TV3 šokių projektui „Šok su manimi“, kad išsimušė iš griežto, profesionaliems sportininkams būdingo dienos režimo ir treniruotes.


2015-01-30 21:14

Ž. Pečiulis: „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ buvo užvaldę Lietuvą“

6|11|

Sausio pabaigoje į TV eterį po dešimtmečių pertraukos grįžtanti laida „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ kelia linksmus prisiminimus ir Žygintui Pečiuliui (59 m.). Žurnalistikos instituto profesorius nepamiršo, kad būtent šioje laidoje prieš maždaug 35 metus žengė pirmuosius karjeros žingsnius, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-01-30 15:08

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė: „Mane girdi net kaimynai“

1| 

„Mis Lietuva 2002“, futbolininko žmona, modelis. Tiek skirtingų titulų visuomenė šiandien priskiriama Vaidai Grikšaitei-Česnauskienei, bet kartais ji – tiesiog mama. Viešumoje dažnai matoma moteris teigė, kad vaikų auginimas reikalauja daug kantrybės.


Populiariausi per 24 val.