Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

2013-02-24 17:59

Ar lietuviai įsimylėjėliai patys negali apsispręsti, ką reikia daryti lovoje? Toks klausimas kyla pažiūrėjus komediją „Valentinas vienas“, kurios kūrėjai rėmėsi Kanadoje 2007 m. sukurtu filmu. Kodėl Lietuvos žiūrovams ši juosta buvo pateikiama kaip originali, jei idėja, vaizdai ir dialogai tiesiog paimti iš kito filmo?

1/12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kodėl „Valentinas vienas“ pristatomas kaip lietuvių filmas, jei yra nukopijuotas?

1 / 12

Filmuose „Young People Fucking“ (viršuje) ir „Valentinas vienas" - identiškos scenos bei dialogai.

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

Kadrai iš filmo "Valentinas vienas".

G. Ryškuvienė matė kanadietišką versiją.

Prodiuseris Ž. Naujokas (dešinėje) bandė teisintis, esą Lietuvoje nėra įdomių kino scenarijų.

Kadras iš filmo „Young People Fucking“.

(12 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-02 09:12

Britų „X Faktoriaus“ žvaigždę J. Arthurą atlydi skandalų šleifas

2

2012-aisiais jis laimėjo britiškąjį šou „X Faktorius“ ir per kelias savaites tapo ryškia šios šalies žvaigžde. Dainininkas Jamesas Arthuras (26 m.) atvyksta į Vilnių lydimas ne tik gerbėjų plojimų, bet ir iš paskos besidriekiančio skandalų šleifo.


2014-08-01 22:28

A. Jagelavičiūtė apipylė R. Tapinienę komplimentais

81|3

„Rasa Tapinienė susprogdino bombą! Prie Baltojo tilto, Valakampiuose ir Karoliniškėse“, - savo „Facebook“ paskyroje parašė stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Kandžios moters taikinyje šįkart atsidūrė kanalo „Info TV“ žinių laidos „Info diena“ vedėja Rasa Tapinienė.


2014-08-01 16:00

Metų lažybos: Radžis stato visą savo auksą!

16|2

Ne, tai ne dėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, ir ne dėl 10 numestų kilogramų per dvi savaites. Ir net gi ne dėl pasilakstymo nuogiems Gedimino prospektu – garsus dainininkas, LNK eterio veidas ir svajonių jaunikis Radžis Aleksandrovičius stato visą savo auksą už naujausią LNK projektą „Norim dar! Su Radistais“.


2014-08-01 14:53

Kristina Kazlauskaitė: negaliu leisti sau apsigėdyti

1

Naujojo LNK televizijos sezono eteryje startuosiantis serialas „Gyvenimo receptai“ Lenkijoje buvo vienas žiūrimiausių. Neabejojama, kad ne ką mažesnio populiarumo jis susilauks ir Lietuvoje. Gyvenimiškos scenos, kurias pagardins išskirtiniai receptai – tik maža dalis to, ką jau visai netrukus išvys žiūrovai.


2014-07-31 16:48

M. Starkaus ir V. Radzevičiaus nuotykiai miegančių koalų šalyje

3|3|

Kengūros, koalos ir krokodilai, nuostabūs gamtos peizažai, automobilio paieškos, šimtai banglentininkų bangose, maudynės, linksmi dialogai, įdomiausi pasakojimai apie Australiją, ekskursija po Brisbeną ir Sidnėjų – visa tai TV3 žiūrovų jau šįvakar laukia premjeroje „Visos Australijos dulkės“.


2014-07-31 13:30

„Lietuvos balso“ mokytojai gyvena vagysčių nuojautomis

3

Jau visai netrukus LNK eteryje startuos naujausias šou „Lietuvos balsas“ sezonas, kuriame keliasdešimt laimingųjų susikaus dėl geriausio balso savininko Lietuvoje titulo. Emocijos, stresas, ašaros ir pergalės džiaugsmas – visa tai ne tik apie projekto mokinius, o ir apie mokytojus. Šiomis dienomis jie gyvena ir vagysčių nuojautomis.


2014-07-31 13:07

Laida „Trys pedalai“ – ne apie tai, kaip sutaupyti kuro

4|4

„Automobilių tema neišvengiamai paliečiama kone per kiekvieną vakarėlį. Skirtingai nei dulkių siurblys, tai nėra tik metalo gabalas judantis iš taško į tašką. Daugiau nei šimtą metų automobilis yra žmogaus draugas, saviraiškos priemonė, hobis ir adrenalino gamintojas“, – sako naujos TV6 laidos „Trys pedalai“ komanda.


2014-07-31 12:09

TV eteryje - serialas su geidžiamiausiu Holivudo aktoriumi

1|3

Jau šį vakarą 19.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eterį sudrebins karščiausia vasaros premjera – prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui nominuotas serialas „Pragaras ant ratų“. Čia vyrų kraują kaitins nenutylantys šūviai, įspūdingos kovos scenos ir kerštas Laukiniuose Vakaruose, o moterų – vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių, seksualusis Anson Mount, seriale įkūnijantis vienišą prerijų kaubojų Kaleną.


2014-07-30 14:14

Ukrainos drama – autentiškose žiniose per „LRT kultūrą“

2

Lietuvos nacionalinis transliuotojas atvėrė naują autentiškų žinių apie Ukrainos kovą už pasirinkimo laisvę kanalą – LRT šiokiadieniais transliuoja ukrainiečių žurnalistų komandos parengtas naujienų laidas „Žinios. Ukraina“.


2014-07-29 16:20

Projekte „Ginklo broliai“ – nesurežisuota Lietuvos kariuomenė

Rugpjūtį TV3 pristato naują dokumentinį projektą „Ginklo broliai“. Tai pasakojimas, pagrįstas asmeninėmis bazinių karinių mokymų dalyvių emocijomis ir jų instruktorių sukurtomis nepatogiomis situacijomis.