Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai

Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai


2013-02-17 22:47

Sekmadienį paaiškėjo ne tik „X Faktoriaus“ finalo nugalėtoja, bet ir buvo atskleisti visų laidų balsavimo rezultatai.

1/10

"X Faktoriaus" superfinalo rezultatai.

Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai

1 / 10

"X Faktoriaus" superfinalo rezultatai.

Pirmosios laidos rezultatai.

Antrosios laidos rezultatai.

Trečiosios laidos rezultatai.

Ketvirtosios laidos rezultatai.

Penktosios laidos rezultatai.

Šeštosios laidos rezultatai.

Septintosios laidos rezultatai.

Aštuntosios laidos rezultatai.

Devintosios laidos rezultatai.

(10 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-22 16:47

„Pinup Girls“ merginos virto būsimų stilistų modeliais

Madingojo projekto „Aš – stilistas!“ pusfinalis jau netrukus. Jis nulems, kas pateks į šou finalą, o kam teks keliauti liftu žemyn. Ir šįkart daug priklausys ne tik nuo komisijos, bet ir nuo modelių – populiaraus merginų dueto „Pinup Girls“.


2015-05-22 16:40

„X Faktoriaus“ teisėja tapusi Jazzu: „Kandžiotis nesiruošiu“

Šį savaitgalį, gegužės 23-24 dienomis projekto „X Faktorius“ gerbėjai kviečiami praleisti stebint muzikaliausią televizijos šou. Tai puiki galimybė pirmiesiems išvysti tai, ką TV3 žiūrovai pamatys rudenį. Dalyviai, sėkmingai pasirodę projekto atrankose, pirmą kartą pasirodys prieš atsinaujinusį teisėjų ketvertą.


2015-05-22 16:35

Rašytojai Rasai de Silvai džiunglės patrauklesnės už Lietuvą

„Girdžiu – žiurkės iš kampų lenda. Buvo labai šiurpu!“ – pirmą naktį viduryje Brazilijos džiunglių stūksančiame maisto fabrike prisimena rašytoja Rasa de Silva. Tuomet lietuvė, neapsikentusi nuolatinių vyro Marqueso giminių patyčių, su trimis vaikais išėjo iš nesvetingų namų.


2015-05-22 12:38

Liutauro Salasevičiaus stiliaus patarimai išleistuvių šventei

1

Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms, žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.


2015-05-22 12:30

„Pasaulis X“: mitai apie žaliavalgystę ir pražūtingos dietos

Maitinimasis nėra tikslas, o yra tik priemonė gyvybei palaikyti. Šį vakarą 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidos „Pasaulis X“ herojai dalysis nepaprasta patirtimi, kuri jiems padėjo suvokti aukštesnius gyvenimo tikslus. Valgydami tik naudingus produktus, jie pasiekė tobulos psichinės ir fizinės sveikatos.


2015-05-22 10:06

Našlys V. Matijošaitis atviras – jo dėmesį atkreiptų tik „ryža“

117|

Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.


2015-05-21 16:30

„Moterų akademijos“ įkūrėja su vyru elgiasi kaip su karaliumi

7

Šį ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ – amžina diskusija apie tai, kaip moterims išlaikyti darnią santuoką, kaip nepamiršti savo tikslų ir kaip suderinti šeimą bei karjerą.


2015-05-21 16:16

Kodėl kovotojo su gėjais P. Gražulio lovoje moters – nė kvapo?

41| 

Prieš porą metų išsiskyręs Seimo narys Petras Gražulis (56 m.) tikino mokąs visus tradiciškai moterims priskiriamus darbus. Beveik 20 metų Seime esantis P.Gražulis prisipažino, kad neįsivaizduoja savęs dirbančio kitą darbą, todėl iš kailio neriasi dėl rinkėjų.


2015-05-21 10:46

Vestuvių vedėjas D. Palivonas: „Myliu taksus, nes jie kaip aš!“

Ar gali taip būti, kad per kelis mėnesius žinomiausio Lietuvoje vestuvių vedėjo Dainiaus Palivono šeima imtų ir padidėtų? „Šį kartą susirinkome beveik visi, – „Lietuvos ryto“ žaidimo „Šeima – jėga!“ studijoje tikino Dainius. – Taksą Grikį atsivežėme, trūksta tik sfinksų veislės katino Niko.“ Ar studijoje pasirodęs ilgaplaukis taksas atneš laimę Dainiaus šeimai žaidimo pusfinalyje, pamatysime jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2015-05-20 17:43

Stilistės atkirtis M. Petruškevičiui: „Nesu mačiusi jo darbų“

22|4

Senokai televizijos eteryje nematytas stilistas ir floristas Mantas Petruškevičius pradžiugins savo gerbėjus. Žodžio kišenėje neieškantis žinomas vyras pasidalins savo profesionaliomis pastabomis su jaunaisiais kolegomis TV3 laidoje „Aš – stilistas!“.


Populiariausi per 24 val.