Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai

Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai

2013-02-17 22:47

Sekmadienį paaiškėjo ne tik „X Faktoriaus“ finalo nugalėtoja, bet ir buvo atskleisti visų laidų balsavimo rezultatai.

1/10

"X Faktoriaus" superfinalo rezultatai.

Paskelbti visų „X Faktoriaus“ laidų balsavimo rezultatai

1 / 10

"X Faktoriaus" superfinalo rezultatai.

Pirmosios laidos rezultatai.

Antrosios laidos rezultatai.

Trečiosios laidos rezultatai.

Ketvirtosios laidos rezultatai.

Penktosios laidos rezultatai.

Šeštosios laidos rezultatai.

Septintosios laidos rezultatai.

Aštuntosios laidos rezultatai.

Devintosios laidos rezultatai.

(10 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-02 21:14

Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ dalyviams talkino ir atlikėjai

1|34

Sekmadienio vakarą Klaipėdos delfinariume vyko neeilinis projekto „Delfinai ir žvaigždės“ šou – projekto dalyviams talkino ir ryškiausios Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės, tarp kurių – Kastytis Kerbedis, Katažina Zvonkuvienė, Liveta ir Petras Kazlauskai, Tomas Augulis bei Vaidas Baumila su Monika Linkyte.


2015-03-02 21:10

Norvegijos verslininkas: „Atėmus sūnų, žmona nusižudė“

56|2|

Prieš savaitę lietuvė Gražina Leščinskienė išgirdo Norvegijos teismo sprendimą, pagal kurį ji netenka teisės globoti 8-erių sūnaus ir su juo matytis. Berniukui bus paskirti nuolatiniai globėjai, tačiau to, kas nuo šiol rūpinsis jos vaiku, ir kur jis gyvens, mama taip pat negalės žinoti. „Sprendimas manęs nenustebino. Čia niekas nelaimi tokių bylų. Tik viltis kada nors susigrąžinti sūnų mane ir palaiko. Jei ir jos neliks, tai nebus nieko“, – sakė moteris.


2015-03-02 19:25

Anglijoje vaikų netekusi motina siunčia žinią emigrantėms

78|

Jeigu ne pastarųjų mėnesių įvykiai Norvegijoje, kai emigrantės iš Lietuvos ėmė viešinti atimamų vaikų istorijas, ši į Angliją emigravusi moteris būtų tylėjusi. Bet išgirdusi, kaip žiauriai mažyliai atskiriami nuo mamų, Ingrida Jonikienė pratrūko. „Tos istorijos atvėrė senas žaizdas“, – sakė ji.


2015-03-02 19:23

A.Jagelavičiūtė būsimiems stilistams: „Turite būti psichologai!“

3|48

Ypač daug palaikymo viešojoje erdvėje sulaukęs naujas TV3 projektas „Aš – stilistas!“ ne tik parodys, ką tinka vilkėti skirtingų figūrų moterims, bet ir grūdins, kaip suvaldyti stresą, siekiant maksimaliai šauniai aprengti kitą žmogų.


2015-03-02 15:43

„Chorų karų“ klipe – ir taikos balandis, ir ginklai

Jau greitai TV3 televizijos eteryje – muzikinio projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas. „Chorų karų“ epopėją tęs bei pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui skatins septyni nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Žiūrovai jau gali išvysti ir ypatingą projekto naujo sezono klipą, kuriame – didžiulė koncertinė salė, rojalis, skambinamas maestro Vytauto Lukočiaus, prabangiai išsipustę generolai, entuziastingai traukiantys ištrauką iš Džiuzepės Verdžio „Vergų choro“.


2015-03-02 14:48

Po baseino „Šuolio“ dalyvei E. Citovičiūtei prireikė greitosios

35|59

Ketvirtojoje „Šuolio“ laidoje dalyviai varžėsi rodydami šuolius į vandenį nuo 3, 5 ir 7,5 metrų aukščio bokštelių. Tiesioginio eterio metu Lietuvos sporto universiteto baseine, Kaune, dešimt šuolininkų kartu su partneriais atliko porinius šuolius. Šįkart sėkmė lydėjo sportininką Remigijų Morkevičių, iš projekto iškrito humoristas Artūras Orlauskas.


2015-03-02 13:30

Vargas dėl grožio: J.Bartaškienė sportuoja, V.Budraitytė badauja

34|5

Šylant orams, rūpintis savo figūra skuba ne tik žvaigždės, bet ir visos moterys. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ atėjusio pavasario proga suskaičiavo Lietuvos garsenybes, atsikračiusias nereikalingų kilogramų.


2015-03-02 13:15

TV eteryje – dar daugiau sporto su Vlada Musvydaite

TV3 sporto laidų vedėja Vlada Musvydaitė aktyviam laisvalaikiui neabejingiems žiūrovams turi gerų žinių: į eterį grįžta penkis sezonus gyvavęs projektas „Sportuok su mumis“, kuris papildys šiuo metu jos vedamą laidą „Mitybos balansas“.


2015-03-02 13:05

Aktorė Monika Vaičiulytė filmavosi meilės scenose su moterimi

2|3

Aktorės Monikos Vaičiulytės televizijos eteryje dažnai neišvysi. Ji atidžiai renkasi darbo pasiūlymus ir jokie honorarai nepaskatintų jos imtis veiklos, prieštaraujančios jos įsitikinimams bei nuostatoms. Pernai su žiūrovais Monika sveikinosi kaip projekto „Šuolis“ vedėja, o netrukus į televizijos ekranus sugrįš su nauju amplua.


2015-03-02 11:45

Per mėnulio pilnatį radijo stotis užplūsta keisti skambučiai

2|4

Kiekviena radijo stotis turi ištikimų gerbėjų, kurie ne tik klausosi laidų, bet ir patys veržiasi jose pareikšti nuomonės, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Jiems visai nesvarbu, kokia tema diskutuojama.


Populiariausi per 24 val.