Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

2013-02-15 16:01

LNK realybės šou „Turtai ir šlovė“ įvykiai pasisuko neprognozuojam linkme, kai rezidencijoje apsigyveno vienas populiariausių ir skandalingiausių šalies atlikėjų Ruslanas Kirilkinas. Atlikėjas atvyko sau ir visiems Lietuvos žmonėms įrodyti, kad jis gali laimėti bet kurį realybės šou.

1/3

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

1 / 3

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

(3 nuotraukos) LNK

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-30 17:04

Helovino vakarą TV3 žiūrovų laukia siaubo realybės šou

3

Prieš Helovino naktį TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“.


2014-10-30 17:02

Ką I. Šimonytė sužinojo iš „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykių”?

Pamenate visada besišypsančią šviesiaplaukę ministrę, nepristingančią kantrybės dar ir dar kartą visiems paaiškinti elementarias tiesas apie mūsų šalies ekonomiką, finansus ir šiaip jau gyvenimą?


2014-10-30 16:40

D. Bilevičiūtė po motinos laidotuvių skubėjo į TV dainuoti

8|4

BTV laidos „Muzikinė kaukė” dalyvės Dainos Bilevičiūtės gyvenime - skaudi netektis. Dainininkė, vokalo pedagogė išlydėjo savo mylimą mamą į amžinąjį poilsį. Atsisveikinusi su mama, Daina Bilevičiūtė, tramdydama ašaras, tą pačią dieną išskubėjo į muzikinio projekto filmavimus.


2014-10-30 15:15

„Moterys meluoja geriau“ – geriausias TV serialas Latvijoje

2

Sėkmės sulaukė TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ latviška versija. Vakar didžiausios Latvijos leidybos grupės „Rygos bangos“ („Rīgas Viļņi“) rengiamuose radijo ir televizijos apdovanojimuose lietuvių kuriama „Moterys meluoja geriau“ latviška versija pelnė geriausio televizijos serialo titulą.


2014-10-30 15:03

Larisa Kalpokaitė: „Mačiau, kaip Vytautas Šapranauskas raudojo“

18|3|

„Aš mačiau, kaip Vytautas raudojo. Tai buvo itin asmeniniai šeimyniniai reikalai. O šeima Vytautui visuomet buvo svarbiausias dalykas“, - pasakojo aktorė Larisa Kalpokaitė, pažinojusi Vytautą Šapranauską nuo pat jaunystės.


2014-10-30 14:46

Būrėja Rūtai Ščiogolevaitei prognozuoja dar vieną santuoką

17|3| 

Iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ryžosi išklausyti prognozes apie savo ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų. „Mano prognozės rodo, kad bus dar viena oficiali santuoka ir dar vienas vaikas. Tiesa, turite Dievo dovaną gimdyti labai protingus ir talentingus vaikus“, – sakė V.Budraitytė.


2014-10-30 14:44

Ar atpažįstate? N. Pareigytė-Rukaitienė pakeitė stilių

47|7

Televizijos sezonui įsibėgėjus LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė prisipažįsta: „Pagaliau jaučiuos savimi. Tai aš – pasikeitusi, tačiau tokia pati jausminga, nuoširdi ir atvira moteris.“


2014-10-30 14:09

Margarita Drobiazko: „Povilas per minkštas šiam pasauliui“

3|3

Dailiojo čiuožimo žvaigždė Povilas Vanagas prisipažino, kad dažnai svajoja apie vaikus: jų norėtų turėti net penkis, tačiau šiuo gyvenimo tarpsniu džiaugtis tenka gyvūnais, kurių namuose visas būrys.


2014-10-30 12:59

9-mečiui tekę likimo smūgiai būtų nepakeliami ir suaugusiam

1

Daugybė ligų, mirusi motina, avarijoje žuvusi močiutė. Tokius likimo smūgius tenka patirti devynerių metų Mantui. Berniukas serga cerebriniu paralyžiumi, kenčia nuo šlapimo takų navikų, skoliozės. Jam išoperuotas vėžio apimtas inkstas, o smegenų pakitimai sukelia epilepsijos priepuolius.


2014-10-30 12:50

„Šok su manimi“ projekto dalyviai šoko valsą su ekskavatoriais

1|4

Žvarbų ketvirtadienio rytą TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai pasitiko kiek neįprastu pasirodymu. Sostinės Užupio rajone jų šokis vainikavo buvusios „Skaiteks“ gamyklos teritorijos valymo darbų pradžią.


Populiariausi per 24 val.