Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

2013-02-15 16:01

LNK realybės šou „Turtai ir šlovė“ įvykiai pasisuko neprognozuojam linkme, kai rezidencijoje apsigyveno vienas populiariausių ir skandalingiausių šalies atlikėjų Ruslanas Kirilkinas. Atlikėjas atvyko sau ir visiems Lietuvos žmonėms įrodyti, kad jis gali laimėti bet kurį realybės šou.

1/3

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

1 / 3

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva. LNK

(3 nuotraukos) LNK

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-26 21:32

Paštininkės idėjos pritrenkė A. Jagelavičiūtę ir K. Rimdžių

28|2

Kiekvienas – savo likimo kalvis. Tokia išmintis ypač tinka 26-erių vilnietei paštininkei Dianai Dumanskytei, kuri užsispyrė įgyvendinti savo svajonę ir žūtbūt patekti į pramogų verslą.


2015-02-26 19:29

Karas – vaikų akimis filme „Dvynių dienoraštis“

Karas naikina ir žmonių sąžinę. Tokią mintį perša vengrų režisieriaus Janoso Szaszo juosta „Dvynių dienoraštis“, kurią šį vakarą rodys LRT televizija.


2015-02-26 16:43

Sėkmei sutrukdė pro marškinius šviečiantys speneliai

12|4

Viena neapgalvota stiliaus detalė sugadino išties nuostabų Marijampolės atstovų pasirodymą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“. Tenoras Edmundas Seilius atliko itališką dainą kartu su grupės „Electronic I“ vokalistu Pauliumi Sinkevičiumi, tačiau labiausiai akį traukė pro marškinius persišviečiantys pastarojo speneliai.


2015-02-26 16:28

Beatos Tiškevič ir Arūno Valinsko duetas vis dėlto pasirodys

17|2|

Ar Deivydo Zvonkaus šviežiai iškeptas hitas gali populiarumu aplenkti 1977-aisiais sukurtą Algimanto Raudonikio „Skinsiu raudoną rožę“? Tai nuspręsti galės visų amžiaus kategorijų žiūrovai, LRT eteryje stebėsiantys naują muzikinį projektą „Dainų daina“.


2015-02-26 15:39

Ingrida Kazlauskaitė: „Delfinai turi magišką galią gydyti“

1|2

„Vienu metu atrodė, kad neberandu kelio į savo dukros širdį. Tačiau delfinų dėka Ingrida atrado dvasinę ramybę. Ji vėl kupina teigiamų emocijų ir jėgų. Matau netgi teigiamus jos sveikatos pokyčius“, – džiaugiasi dainininkė Liveta Kazlauskienė.


2015-02-26 15:24

Valda Bičkutė prieš filmavimą valandą garbanoja plaukus

1|3

Juodaplaukė ilgais tiesiais plaukais, griežto kirpimo kirpčiukais. Ir – romantiška garbanė, katė, pašiaušta šukuosena. Tokius du žinomos aktorės Valdos Bičkutės įvaizdžius skiria keleri metai – nuo serialo „Pavogta laimė“, kuris buvo rodomas prieš porą metų ir naujojo įvaizdžio, kurį žiūrovai išvys naujajame LNK seriale „Juodos katės“.


2015-02-26 15:15

Psichologinę prievartą patyrusi Daiva Žeimytė bijo kurti šeimą

75| 

„Lietuvos ryto" televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ vedėja Daiva Žeimytė ekrane visuomet atrodo tvirta, ryžtinga ir nebijanti paklausti net pačių nepatogiausių klausimų. Tačiau nedaugelis žino, kad Daivai likimas nepagailėjo skaudžių netekčių ir išbandymų. „Tos visos nelaimės mane padarė atšiaurią. Atsirado labai daug baimių, kurių neišsigydysiu niekada“, – sako D. Žeimytė.


2015-02-26 15:15

Su antrąja žmona išsiskyręs S. Siparis: „Neturiu net meilužės“

76|5|

Šį vakarą 21.30 val. „Lietuvos ryto" televizijos laida „Taip gyvena žvaigždės“ nebus linksma. Laidos pavadinimas ir formatas įpareigoja rodyti tikrą, nepagražintą mūsų garsenybių gyvenimą, o jos herojus aktorius Saulius Siparis padiktavo neįprastai liūdną, draminę nuotaiką.


2015-02-26 12:35

Vitalija Katunskytė: „Galiu dainuoti visur, kur moka pinigus“

20|2

„Tik profesionalūs ir talentingi žmonės turi teisę kilti į didžiąją sceną. Skonis yra lavinamas. Todėl kuo daugiau scenoje beskonybės, tuo didesnė rizika, kad tas skonis bus dar labiau sugadintas“, – įsitikinusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.


2015-02-26 10:44

Inga Budrienė:  “Svetimo vaiko globa – kantrybės universitetas“

4

Kauniečių verslininkų Ingos ir Dariaus Budrių šeimoje dabar jau 9 metų Mantas atsirado prieš 5 metus. Apie svetimo vaiko globą ar įvaikinimą niekada negalvojusi pora berniuką parsivežė po to, kai tapo jo krikštatėviais. Moterų klubo „Ad astra“, kuriam ir vadovauja Inga Budrienė, iniciatyva 2009 metų sausį buvo pakrikštyta dešimt globos namų auklėtinių, tarp jų buvo ir Mantas.


Populiariausi per 24 val.