Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Realybės šou „Paslapčių namai“ – tiesiogiai 24 valandas per parą

Realybės šou „Paslapčių namai“ – tiesiogiai 24 valandas per parą

2013-02-13 18:47

Visame pasaulyje populiaraus realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) didžioji tiesioginė premjera TV3 eteryje – jau kovo 2-ąją. Į šou, ažiotažą sukėlusį Olandijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ir Pietų Amerikoje, lietuviai tiesiog veržiasi, tikėdamiesi, kad būtent jų paslaptys – pačios didžiausios ir... sudėtingiausiai išaiškinamos. Čia virs tikras gyvenimas, o detektyvais tapę žiūrovai galės sekti kiekvieną dalyvių žingsnį.

1/1

„Paslapčių namai“ (Secret Story) didžioji tiesioginė premjera TV3 eteryje – jau kovo 2-ąją. TV3

Realybės šou „Paslapčių namai“ – tiesiogiai 24 valandas per parą

1 / 1

„Paslapčių namai“ (Secret Story) didžioji tiesioginė premjera TV3 eteryje – jau kovo 2-ąją. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-20 12:42

Rūta Mikelkevičiūtė įsijautė į afrikietės vaidmenį

8|21

Manote, tai lengva? Tikrai ne. Tokią žinią trečiadienio rytą Vilniaus centre susirinkusiems žurnalistams siuntė TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, pamėginusi eiti, ant galvos laikydama didelį plastikinį indą su vandeniu. Taip ji pristatė Zambijoje nufilmuotą dokumentinį filmą „Zambija: ačiū, Lietuva!“, kurį rugpjūčio 29-ąją parodys LNK.


2014-08-20 12:30

Didžiausias B. Nicholson iššūkis - išvirti gerus cepelinus

1

Nuo rugsėjo 6 dienos šeštadienio rytais 10.30 val. TV3 žiūrovus savo gera nuotaika, gardžiausiais receptais ir įdomiausiais pasakojimais apie valgių ruošimą ketvirtus metus iš eilės džiugins Beata Nicholson. Kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja atveria duris į naująjį laidos sezoną, intriguojančias būsimųjų laidų detales atskleisdama specialiame interviu.


2014-08-20 12:21

Dokumentinis filmas atskleidžia fantastiškus V. Putino turtus

40

Netrukus LNK parodys skandalingą prancūzų dokumentinį filmą „Slaptieji Putino turtai”, Europos ir pasaulio televizijose sulaukusį itin didelio žiūrovų dėmesio. „Slaptieji Putino turtai” jau parodyti Belgijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje. Filmą apie Putino turtus Estijoje stebėjo daugiau nei trisdešimt procentų auditorijos. Jau rugsėjį šio filmo premjerą suplanavo ir LNK.


2014-08-20 11:52

Televizijos žiūrovus aktoriai gydys juoku

1|30

Antradienį pristatytas lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ (TV3). Pagal to paties pavadinimo rusišką serialą sukurtas televizijos šou žiūrovus nukels į ligoninę su keturiais medicinos studentais. Kaip atrodys rezidentų kasdienybė, aktoriai pademonstravo antradienį Baltijos ir Amerikos klinikoje, kur kuriamas šis serialas. Susirinkus serialo „Rezidentai“ kūrybinei komandai klinikos koridoriumi atidardėjo vežimėlis su gulinčiu ir neva sunkiai sergančiu ligoniu. Iš po užkloto išlindęs aktorius Ramūnas Rudokas ėmė diriguoti jį vežantiems medikams.


2014-08-19 15:12

Baltijos kelio 25-mečiui – speciali LRT programa

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 23 dieną, Lietuva minės Baltijos kelio 25-ąsias metines. Kas nutiko tuomet, prieš ketvirtį amžiaus, dėl ko pasaulis dar ilgai minės visas tris Baltijos šalis kaip dainuojančios revoliucijos lopšį?


2014-08-19 11:52

Aktorė Lina Rastokaitė iš atostogų – į lovą filmavimo aikštelėje

6

Aktorė Lina Rastokaitė dar rugpjūčio pradžioje grįžusi iš žiemiškų šeiminių atostogų Aliaskoje nėrė tiesiai į LNK filmavimo aikštelę. Kaip atviravo pati Lina, po atostogų kiekvienam darbui reikia prisiruošti.


2014-08-18 11:49

„Radistų“ pokštai išskiria įsimylėjėlius ir prišaukia policiją

81|3|

Dėl savo provokacijų radijo eteryje humoristams Jonui Nainiui (31 m.) ir Rolandui Mackevičiui (30 m.) yra tekę aiškintis policijos pareigūnams. Dėl jų juokų yra išsiskyrusi ne viena įsimylėjėlių pora. Netrukus pokštininkai šėlios ir televizijos ekranuose.


2014-08-18 10:44

Laida „Dviračio šou“ vėl kraustosi, šįkart - į „Info TV“

5

LNK kanalų grupė, kuriai priklauso LNK, BTV, TV1, „Info TV“, „Liuks!” ir LNK GO, priėmė sprendimą nuo naujojo sezono dar labiau sustiprinti žinių ir publicistikos kanalo „Info TV“ turinį ir nuo rugsėjo 8-osios jo eteryje transliuoti kasdienę humoro laidą „Dviračio šou“.


2014-08-18 10:06

„Virtuvės mitų griovėjai“ apsigyvens jachtoje Viduržemio jūroje

5

Geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo „VMG“ autoriai – Virtuvės mitų griovėjai – vasaros sezono dar neuždaro: komanda visą savaitę praleis jachta keliaudami po Graikijos Korfu salos pakrantes, kur ne tik fotografuos rudens žurnalo fotosesijas, bet ir filmuos unikalius reportažus būsimai televizijos laidai. Jos bus kuriamos kartu su nuolat nuotykius jūroje išgyvenančia „Sailing Chef“ profesionalų komanda.


2014-08-16 10:18

Tik pyst – ir keiksmažodis iš TV studijos išlėkė į internetą

10|

Naujausių technologijų prigrūstose televizijos studijose liežuvį už dantų tvirtai laikyti reikia net tada, kai atrodo, kad filmavimo kameros ir mikrofonai išjungti, o iki laidos pradžios – dar daug laiko.


Populiariausi per 24 val.