Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A.Chošnau su žmona Valda sūnaus ir dukros nepatiki auklėms

A.Chošnau su žmona Valda sūnaus ir dukros nepatiki auklėms

2013-12-11 19:53, atnaujinta 2013-12-12 11:09

Bemiegės naktys ir mažylių verksmas dainininkui Alanui Chošnau itin didelių vargų nekelia. Grupės „Naktinės personos“ vokalistui tėvystė kelia tik malonius jausmus. Alanas suspėja ne tik daug laiko praleisti su sūnumi Augustu Alanu ir dukra Izabele Atėne, bet ir ruoštis būsimiems koncertams.

1/3

„Visi natūralūs dalykai, kurie ištinka atėjus vaikams į šį pasaulį, aplankė ir mūsų šeimą. Nėra paprasta auginti vaikus, tačiau jie suteikia labai daug džiaugsmo“, - šypsojosi Alanas. T.Bauro nuotr.

A.Chošnau su žmona Valda sūnaus ir dukros nepatiki auklėms

1 / 3

„Visi natūralūs dalykai, kurie ištinka atėjus vaikams į šį pasaulį, aplankė ir mūsų šeimą. Nėra paprasta auginti vaikus, tačiau jie suteikia labai daug džiaugsmo“, - šypsojosi Alanas. T.Bauro nuotr.

A.Chošnau tikisi, kad visai netrukus jo muzikinė veikla nusidrieks ir į kitas užsienio šalis. T.Bauro nuotr.

Alanas su žmona Valda. R.Danisevičiaus nuotr.

(3 nuotraukos) T.Bauro nuotr., R.Danisevičiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-12-17 23:28

Žinomi kauniečiai užsimojo Vytauto bažnyčią apsaugoti nuo gaisro

1|23

Kauno Švč.Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų (Vytauto) bažnyčioje vėlų trečiadienio vakarą vyko labdaros renginys, kuriame netrūko žinomų kauniečių. Geraširdžiai žmonės aukojo 600 metų skaičiuojančios šventovės priešgaisrinei sistemai įrengti.


2014-12-17 20:39

Prabangūs „La Perla“ apatiniai domino ir garsias moteris

79|32

Šešiasdešimties metų jubiliejų 2014-aisiais švenčianti italų kompanija „La Perla“ trečiadienio vakarą sukvietė gražiems daiktams negalinčias atsispirti garsias sostinės moteris. Skaidriose stiklo dėžėse jos galėjo apžiūrėti naujausią prabangių apatinių ir viršutinių drabužių kolekciją.


2014-12-17 16:50

Filmo apie A. Sabonį premjera Vilniuje priviliojo garsenybių

4|18

Metus kurto legendinės asmenybės portreto - filmo „Arvydas Sabonis 11. Visa galva aukščiau“ pristatyme susirinko pilna salė kino ir krepšinio gerbėjų, tarp kurių būrys gerai žinomų visuomenės atstovų. Filmas abejingų nepaliko – po seanso žiūrovai jautėsi džiugūs ir pakylėti.


2014-12-17 15:51

Selo mylimoji Eleonora Sebrova jo sūnui išleido knygą

19|5

„Įdomiau nei telefonas!“ – sušuko septynmetis Deividas, dainininko Egidijaus Dragūno-Selo sūnus. Nors netrukus viršų vis dėlto paėmė telefonas, svarbioji šių vyrų gyvenimo moteris Eleonora Sebrova (30 m.) komplimentą įsidėjo į širdį. Juk jos knyga „Skraidantis berniukas“ nuo pat pradžių buvo skirta būtent Deividui.


2014-12-17 15:04

Algirdas Kaušpėdas jaučia dukters įpareigojimą gyventi ir už ją

34| 

„Mano gyvenimo kredo – būti ir kurti“, – sakė 30 metų jubiliejų netrukus švęsiančios legendinės grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Jis tikina dabar norintis surengti tikrą koncertą su tikra „Anties“ ironija ir su prasminga, gilia pabaiga.


2014-12-17 12:51

Grupės DAR nariai ragina visus nepuošti kirstų Kalėdų eglučių

4|3

Gražiausių metuose švenčių belaukiant grupės DAR nariai Arvydas Martinėnas, Indrė Grikšelytė, Algirdas Grudinskis ir Kristina Mažeikaitė jau pasipuošė savo namuose žaliaskares. „Kalėdos ypatinga šventė mums visiems, jos asocijuojasi su šeima, šiluma, gėriu, jaukumu. Šiuo metu ypač norisi daryti gera kitiems, todėl verta prisiminti, kad net ir menkiausia šypsena ar geras žodis daro stebuklus",- pasakojo Vudis.


2014-12-17 09:45

D. Adomaitis su vyrais dukters gimimo nešvęs - laukia treniruotė

13|2

Sunkesnė už krepšinio kamuolį, o džiaugsmas jos sulaukus – saldesnis už pergalę krepšinio aikštelėje. Antradienio rytą buvęs „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo treneris Dainius Adomaitis (41 m.), šiuo metu diriguojantis Utenos „Juventus“ komandai, sulaukė trečios dukters.


2014-12-17 08:22

N. Numavičius nebeslepia savo draugystės su K. Leontjeva

203|2

Apie savo asmeninį gyvenimą nekalbantis turtingiausias Lietuvos žmogus, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius (47 m.) nebeslepia savo draugystės su jaunesne mylimąja, Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyr. eksperte Kaetana Leontjeva (30 m.).


2014-12-17 08:20

Aistė Smilgevičiūtė prisijaukino saulės kostiumą

6|3

Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė (37 m.) kartu su grupe „Skylė“ per Kalėdas leisis į užburiantį reginį - „Saulės kelionę“. Per pačias šventes vizualiame koncerte apsilankę žiūrovai bus pakerėti ne tik nuostabios muzikos, bet ir nepaprasto Saulės kostiumo.


2014-12-16 22:19

Kur šią savaitę apsilankyti? Pataria ir Andrius Mamontovas

6|4

Kai kalba pasisuka apie renginius, lietuviai visuomet linkę didžiuotis, kiek daug visko vyksta. Iš tiesų – daug, tačiau „daug“ ne visada yra žodžio „kokybiškas“ sinonimas. Kita, švelniai tariant ne tokia graži, kultūrinio ir pramoginio gyvenimo Lietuvoje pusė kalba apie tai, kad didelis procentas iš tų renginių nėra verti net sekundės jūsų laiko ir dėmesio, pradedant jų aprašymais, kurie organizatorių internetiniuose puslapiuose ar „Facebook“ paskyrose pateikiami su akis badančiomis klaidomis, baigiant abejotinu žiopčiojimu arba gyvu kniaukimu į mikrofoną. Tiesa, čia – ne apie tokius renginius. Čia – apie tai, ką pamatyti neabejotinai verta, teisinga ir reikalinga.


Populiariausi per 24 val.