J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį

J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį


2013-02-08 13:07

Didžėjus, radijo laidų vedėjas, šokių projekto „Šok su manimi“ antrosios vietos laimėtojas Jonas Nainys-Jovani tikina, kad gyvenime jis – labai praktiškas. Jau šį sekmadienį moteriškiausio kanalo Lietuvoje TV8 eteryje – laida „Šeimos savaitė“ ir paaiškinimas, kodėl Jonas susižadėjo su dainininke, merginų grupės „Pinup Girls“ nare imona Šermukšnyte bei kodėl poros vestuvės planuojamos jau šį rudenį.

1/1

J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoktis ketina rudenį. Asmeninio albumo nuotr.

J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį

1 / 1

J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoktis ketina rudenį. Asmeninio albumo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio albumo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-07-04 18:01

Krepšininkas Žygimantas Janavičius vedė modelį Laurą Juozaitytę

85|80|

Karštą šeštadienio popietę Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje aukso žiedus sumainė „Lietuvos ryto“ krepšininkas Žygimantas Janavičius (26 m. ) ir modelis Laura Juozaitytė (25 m.).


2015-07-04 17:38

Palanga siaučia: paplūdimyje surengtas karštas radistų vakarėlis

132|75| 

Penktadienio vakarą į Palangos paplūdimį plaukė minios jaunų žmonių. Radijo stotis „Zip Fm“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Čia netrūko veiksmo jau dieną: paplūdimyje poilsiavo šeimos su vaikais, o tie, kurie smėlyje vartėsi netoli Gelbėtojų stoties, turėjo ir nemokamą pramogą – visą dieną klausėsi repeticijų. Garsiai, linksmai, vasariškai – taip Palangoje gimtadienį pažadėjo švęsti „Zip Fm“. Ir tai tiesa – paskutinėmis valandomis prieš vakarėlį paplūdimyje, vaikinai ir merginos karštligiškai vaikščiojo gatvėmis ir klausė ar kas nors turi bilietų.


2015-07-04 17:36

Ugnius Kiguolis ilgisi buvusios žmonos: „Tai geriausias žmogus“

149

Verslininkas Ugnius Kiguolis ankstų šeštadienio rytą prabudo su gražiais prisiminimais. Socialiniame tinkle „Facebook“ vyras pasidalijo buvusios žmonos Jurgitos Kiguolės nuotrauka.


2015-07-04 17:13

Žygimanto Janavičiaus ir Lauros Juozaitytės vestuvių akimirkos

4|72

Karštą šeštadienio popietę Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje aukso žiedus sumainė „Lietuvos ryto“ krepšininkas Žygimantas Janavičius (26 m. ) ir modelis Laura Juozaitytė (25 m.). Nuotaka svarbią dieną atrodė tobulai – vilkėjo perregimą, nėriniais puoštą ilgą suknelę. Puikiai tinkantį drabužį manekenė prieš metus pradėjo kurti pati, o pasiuvo pažįstama siuvėja. Rankose Laura laikė švelnios rožinės spalvos gėlių puokštę. Tuo tarpu Žygimantas pasirinko klasikinio stiliaus eilutę – juodą kostiumą.


2015-07-04 15:42

Radistai į Palangą atvyko „tolerantiškuoju autobusiuku“

39

Penktadienio vakarą Palangos paplūdimyje ošia jaunimas. Čia radijo stotis „Zip Fm“ ir klubas „Exit“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Į jį „Zip Fm“ sielos, radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius atvyko ne vieni. Tačiau ir ne su antrosiomis pusėmis. Kartu su jais į pajūrį tuo pačiu automobiliu atvyko ir transvestitė Agness Landau bei humoristas Mantas Katleris. Rolandas nepraleido progos tokios margos kompanijos įamžinti ir nuotrauka pasidalinti socialiniame tinkle. O atvykę į Palangą radistai juokavo: „Palangą važiavome tolerantiškuoju autobusiuku“.


2015-07-04 13:35

Palanga gyvuoja: klubo „Exitt“ gimtadienio akimirkos

85

Penktadienio vakarą Palangos paplūdimyje ošė jaunimas. Čia radijo stotis „Zip Fm“ ir klubas „Exit“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Panašu, kad linksmybės užsitęsė iki paryčių. Pajūryje sugužėjo būrys žinomų žmonių ir taip pradėjo karštą ilgąjį savaitgalį.


2015-07-04 13:07

Po radistų vakarėlio Palangoje – karštos dūzgės naktiniame bare

6|39

Penktadienio vakaras Palangoje prasidėjo puikiu vakarėliu. Čia radijo stotis „Zip Fm“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Klube „Mojo Lounge“ Palangoje vyko karštos dūzgės.


2015-07-04 12:10

Kauno naktinis klubas: šokiai iki paryčių, pažintys ir bučiniai

3|46

Žvilgančios akys, seksualūs kūnai ir į euforiją pakelianti muzika. Penktadienio naktį į šeštadienį Kauno naktiniame klube „Taboo“ iki paryčių šėlo daugiau nei 400 klubinėtojų. Ir lietuviai, ir užsieniečiai viename populiariausių Lietuvos klubų tą naktį paskendo nuostabių emocijų jūroje, energija liejosi per kraštus, o klubinėtojai jautėsi tarsi tarp žemės ir dangaus.


2015-07-04 12:05

Šokėja Eglija Vaitkevičė apsitempė seksualiu monokiniu

115|4

Garsiausia Lietuvos burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė seniai žinoma kaip seksualių apdarų mėgėja. Provokuojančių nuotraukų ji nešykšti ir savo gerbėjams.


2015-07-04 10:41

G. Gurevičiūtė padarė interviu su mįslingai mirusiu J. Vromanu

74|8

Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad mirė buvęs NBA krepšininkas Jacksonas Vromanas, ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę. Pastarąsias tris savaites Los Andžele praleidusi Gintarė apie liūdną žinią sužinojo viena pirmųjų, mat dar šio šeštadienio vakarą, kelionėje susipažinę ir gerais bičiuliais tapę Gintarė ir Jackonas kartu su draugais linksminosi privačiame Nicki Minaj vakarėlyje.


Populiariausi per 24 val.