Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

2013-04-26 15:12

Jau greitai prasidės vasariškiausio pasimatymų realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiasis sezonas. Savo laimę čia pernai išbandė Prienų rajone ūkininkaujantis Andrius Matusevičius: „Norėčiau vėl dalyvauti, bet jau turiu savo gyvenimo bendrakeleivę Dovilę, tad nebegaliu. Užleidžiu vietą kitiems ir linkiu tokios pat didžiulės sėkmės“. 23-ejų ūkininkas iki šiol džiaugiasi televizijos projekte surasta laime ir kuria bendrą ateitį su „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyve.

1/3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

1 / 3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

(3 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-08-27 23:19

Europos čempione tapusi Rūta Meilutytė apsilankė LRT renginyje

30|2

Naujojo LRT sezono pristatymo trečiadienio vakarą nepraleido ir plaukikė Rūta Meilutytė. Jį į Valdovų rūmuose vykusią šventę atėjo su žaviu blondinu. Tačiau kompaniją plaukikei palaikė ne širdies draugas, o brolis Margiris.


2014-08-27 23:18

Į Valdovų rūmuose vykusį LRT sezono atidarymą ėjo ir politikai

37|95

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės - politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės.


2014-08-27 20:40

Stilingi vilniečiai trečiadienio vakarą leido stebėdami burtus

3|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai. Į šį vakarą juos pakvietė pasikeitęs mados salonas „Butiq.lt“. Svečius salone pasitiko magas Mantas Wizard bei naujausia šio rudens ir žiemos „French Connection“ kolekcija.


2014-08-27 20:25

Eglė Skrolytė į renginius vaikšto su gražuoliu augintiniu

14|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai.


2014-08-27 19:36

Rūta Meilutytė Šiaulių „Rūtoje“ pristatė rinkinį „Rūtos auksas“

40|19

Auksine žuvele vadinamos Europos, pasaulio ir olimpinių žaidynių čempionės Rūta Meilutytės atvaizdas nuo šiol puikuosis ir ant Šiaulių „Rūtos“ fabrike pagaminto saldainių rinkinio. „Rūtos auksu“ pavadintas saldainių rinkinys tapo bendru Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ ir Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo, kuriam atstovauja sportininkės tėvas Saulius Meilutis, projektu. Dalis už šį netrukus parduotuvėse pasirodysiantį saldainių rinkinį gautų lėšų pateks į R.Meilutytės labdaros ir paramos fondą.


2014-08-27 18:36

R. Ščiogolevaitė-Damijonaitienė po gimdymo jau kibo į darbus

67|23

Prieš tris savaites dukters susilaukusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė jau triūsia televizijos studijoje. Trečiadienį nufilmuota nauja televizijos laida „Ginčas be taisyklių“, kurią naujame sezone rodys TV3. Žinoma atlikėja joje kartu su patyrusiu eterio vilku Kristupu Krivicku diskutuos įvairiomis aktualiomis temomis, stodami į skirtingas nuomones dėstančias puses.


2014-08-27 18:01

Rūta Ščiogolevaitė lediniu vandeniu apipylė Kristupą Krivicką

14|22

Trečiadienį vykusio pirmojo naujos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavimo kulminacija tapo Kristupo Krivicko priimtas populiarusis „ledo kibiro“ iššūkis. Jo naujoji kolegė R.Ščiogolevaitė-Damijonaitienė nusprendė po lediniu vandeniu nelįsti - ji pylė vandenį ant Kristupo galvos. Logiška – prieš tris savaites kūdikio susilaukusiai moteriai reikia saugoti sveikatą. Tačiau ji dar turės progą tai padaryti. K.Krivickas jau apsisprendė – ledinį iššūkį perduos šou „Lietuvos talentai“ vedėjams ir teisėjams, o tarp jų yra ir Rūta.


2014-08-27 17:00

K. Krivickas ledinio vandens iššūkį prisiėmė savo noru

14|9

Trečiadienį vykusio pirmojo naujos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavimo kulminacija tapo Kristupo Krivicko priimtas populiarusis „ledo kibiro“ iššūkis. Kartu su Rūta Ščiogolevaite-Damijonaitiene naują diskusijų laidą vedantis vyras tikisi, kad apsipylęs šaltu vandeniu padės dar labiau atkreipti dėmesį į labdaros akciją.


2014-08-27 16:02

Brangiausi krepšininkų talismanai – mylimosios ir šeima

60|12

Kai tik turi galimybę, jos visada rungtynes stebi iš arti: laiko suspaustus kumščius, kartais nenuslepia nerimo ir jaudulio, o kartais šokinėja iš laimės. Bet net ir ne tai yra svarbiausia. Krepšininkų mylimosios atlieka nematomą, tačiau labai svarbų psichologinį darbą – padrąsina prieš rungtynes, o jei reikia, paguodžia ir po jų.


2014-08-27 15:47

Su V. Štenger besiskiriantis E. Štengeris-Mundis vilkina bylą

43|2

Trečiadienio rytą įvyko dar vienas Edmundo Štengerio-Mundžio ir jo žmonos Violetos Štenger skyrybų bylos nagrinėjimas. Tačiau garsios poros skyrybų procesas vis dar nejuda iš vietos, mat E.Šengeris nė nesiteikia pateikti vylos nagrinėjimui reikiamų dokumentų.


Populiariausi per 24 val.