Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

2013-04-26 15:12

Jau greitai prasidės vasariškiausio pasimatymų realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiasis sezonas. Savo laimę čia pernai išbandė Prienų rajone ūkininkaujantis Andrius Matusevičius: „Norėčiau vėl dalyvauti, bet jau turiu savo gyvenimo bendrakeleivę Dovilę, tad nebegaliu. Užleidžiu vietą kitiems ir linkiu tokios pat didžiulės sėkmės“. 23-ejų ūkininkas iki šiol džiaugiasi televizijos projekte surasta laime ir kuria bendrą ateitį su „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyve.

1/3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

1 / 3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

(3 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-09-21 13:27

„POSH“ klubas tapo trumpiausių suknelių podiumu

3|36

Nors lauke jau nebe vasara, „POSH“ klubo lankytojoms tai nė motais: drabužėlių ant merginų kūnų – mažai kaip ir karštą vasarą. Savaitgalį klube rinkosi gražiausios sostinės merginos, kur atvirai demonstravo seksualius kūnus.


2014-09-21 13:04

„Mojo Lounge“ vakarėlio nepraleido ir modelis Simonas Phamas

2|50

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Mojo Lounge“ merginos maudėsi šampano pursluose bei tirpo nuo saksofono garsų. Tikrai meilei reikia mylinčių moters ir vyro, tobulam vakarėliui – smagaus ritmo ir melodingo gyvų instrumentų skambesio. Naujojo sezono proga „Mojo Lounge“ pristatė atnaujintą vakarėlių ciklą „Symphony!“. Šeštadienio naktį saksofono simfonija dalinosi „MOSQUITO“ komandos narys – SERGE On SAX!


2014-09-21 13:00

Šaštadienį prie naktinio klubo driekėsi eilės naktinėtojų

6|38

Savaitgalis didžiausiame Vilniaus senamiesčio naktiniame klube „Grand Club Lietuva“, nustebino ne tik klubo lankytojus, bet ir Vokiečių gatvės praeivius – tokių eilių prie naktinių klubų, kaip Holivudo filmuose, vilniečiai nematė jau kelerius metus. O laukti tikrai buvo verta – tūkstantinė minia šokių aikštelėje, konfeti lietus, geidžiamiausia šokių muzika bei ne vieną valandą prie veidrodžių praleidusios Vilniaus merginos, nepaliko abejngo nei vieno vakarėlio dalyvio.


2014-09-21 11:56

Aloyzas Sakalas vedė savo išrinktąją žurnalistę Daivą Norkienę

370|2| 

Šeštadienio rytą Vilniaus santuokų rūmuose Nepriklausomybės akto signataras Aloyzas Sakalas (83 m.) vedė savo išrinktąją, žurnalistę Daivą Norkienę (47 m.). Pora susituokė itin kukliai.


2014-09-21 11:50

Žvaigždės rinkosi į naujo „Lietuvos ryto“ TV sezono atidarymą

59|50

Šeštadienio vakarą sostinės Vingio parko estrados patalpose įvyko naujo „Lietuvos ryto“ televizijos sezono atidarymas. Į šventę, kuri vyko netradicinėje erdvėje, rinkosi ne tik žinomi televizijos veidai, bet ir būrys garbingų vakaro svečių.


2014-09-21 11:46

„Vilniaus fejerijos“ vaizdais mėgavosi ir žinomi veidai

13|73| 

Šeštadienio vakarą sostinės Vingio parke nugriaudėjo kasmetinis, jau šeštasis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2014“. Įspūdingo ir spalvingo šou stebėti susirinko minios vilniečių.


2014-09-21 01:20

„Lietuvos ryto“ televizija surengė naujo sezono atidarymą

6|48| 

Šeštadienio vakarą sostinės Vingio parko estrados patalpose įvyko naujo „Lietuvos ryto“ televizijos sezono atidarymas. Į šventę, kuri vyko netradicinėje erdvėje, rinkosi ne tik žinomi televizijos veidai, bet ir būrys garbingų vakaro svečių. Naują sezoną „Lietuvos ryto“ televizija pasitiko su šūkiu: „Daugiau spalvų!“. Tad lietingą šeštadienio vakarą išskirtinė renginio erdvė nusidažė raudona televizijos spalva. Šventę papuošė ir daugybė spalvingų balionų bei speciali vaikams skirta erdvė – daugelis žvaigždžių į renginį atsivedė ir savo atžalas.


2014-09-21 00:14

„Vilniaus fejerija 2014“ vilniečiams surengė įspūdingą šou

72| 

Šeštadienio vakarą sostinės Vingio parke nugriaudėjo kasmetinis, jau šeštasis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2014“. Įspūdingo ir spalvingo šou stebėti susirinko minios vilniečių. Neeilinio reginio nepraleido ir žinomi žmonės. Fejerverkų šou kartu su savo atžalomis stebėjo aktorė ir televizijos laidų vedėja Edita Užaitė, žurnalistė Rūta Janutienė bei žurnalistas Marius Jančius. Visus, belaukiančius akimirkos, kada dangų nuspalvino originalios fejerverkų kompozicijos, linksmino atlikėjas Gytis Paškevičius su grupe „Crazy Crow“.


2014-09-20 23:42

Rūta Meilutytė įsiamžino netikėtoje asmenukėje

17|3

Asmenukes ne visi vertina teigiamai, tačiau mažai kas atsispiria pagundai save įsiamžinti tokiu būdu. Kodėl gi ne, jei tai smagu ir originalu? Taip padarė ir geriausia geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė.


2014-09-20 20:12

G. Gutauskaitės kelias link grožio karūnos aplaistytas krauju

16|2| 

Operacija, nuskausminamieji, ilgos medicininės procedūros. Rengiantis sekmadienį vyksiančiam gražiausios lietuvaitės konkurso finalui visa tai teko iškęsti 20-metei Gabrielei Gutauskaitei.


Populiariausi per 24 val.