„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte


2013-04-26 15:12

Jau greitai prasidės vasariškiausio pasimatymų realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiasis sezonas. Savo laimę čia pernai išbandė Prienų rajone ūkininkaujantis Andrius Matusevičius: „Norėčiau vėl dalyvauti, bet jau turiu savo gyvenimo bendrakeleivę Dovilę, tad nebegaliu. Užleidžiu vietą kitiems ir linkiu tokios pat didžiulės sėkmės“. 23-ejų ūkininkas iki šiol džiaugiasi televizijos projekte surasta laime ir kuria bendrą ateitį su „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyve.

1/3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

1 / 3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

A. Matusevičius su mylimąja Dovile susipažino televizijos projekte. TV3

(3 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-05-29 21:53

Skandalingas M.Šalčiūtės susitikimas su gerbėjais – surežisuotas

50

Prieš porą dienų vykęs socialinių tinklų žvaigždės Monikos Šalčiūtės skandalingas susitikimas su gerbėjais, į kurį atėjo vos trys žmonės, buvo surežisuotas. Bent jau taip sako pati Monika.


2015-05-29 21:53

Žinomi žmonės pagerbė dizainerio Juozo Statkevičiaus talentą

127|90

Ketvirtadienio vakarą kviestinė publika rinkosi į sostinės „Compensa“ areną. Čia garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius išskirtinei publikai pristatė naujausią 2015-ųjų metų maudymosi drabužių kolekciją.


2015-05-29 21:52

Amžiną meilę prisiekė dueto „Soul Moustache“ muzikantai

6|51

Vienos įdomiausių jaunų Lietuvos muzikos grupių „Soul Moustache“ nariai nuo šiol – vyras ir žmona. Penktadienio popietę sostinės Verkių parke amžiną meilę prisiekė šio dueto dainininkė Vytautė Pupšytė ir pianistas Vytis Smolskas.


2015-05-29 21:51

Verkių rūmuose susituokė „Liūdnų slibinų“ narys V. Kublinskas

34|17

Grupės „Liūdni slibinai“ muzikantą Vaidą Kublinską grupės gerbėjai artimiausiuose koncertuose galės pasveikinti su vestuvėmis. Penktadienio popietę atlikėjas vedė viešųjų ryšių specialistę Eglę Remeikaitę.


2015-05-29 21:50

Žavi politiko Ž. Šilgalio palydovė sukėlė daug klausimų

60|3

Ne žmona Lina Šilgalienė? Tai kas ta mergina? Taip svarstė praeiviai sostinės Verkių parke pamatę politiką Žilviną Šilgalį ir žavią merginą šalia. Tuo metu kaip tik vyko vienos įdomiausių jaunų Lietuvos muzikos grupių „Soul Moustache“ narių Vytautės Pupšytės ir Vyčio Smolsko vestuvės.


2015-05-29 11:03

Asta Valentaitė nustebino nauju įvaizdžiu – nusirėžė plaukus

159

Stilistė Asta Valentaitė bičiulius ir gerbėjus nustebino nauju įvaizdžiu – moteris nusirėžė savo poilgius plaukus. Dabar jos plaukai – kur kas trumpesni, nei kad buvo anksčiau. „Žinoma, kad man gaila bangų ir ilgesnių plaukų!“ – atviravo stilistė ir atskleidė, kodėl ryžosi tokiems pokyčiams.


2015-05-29 10:02

Tarp mados karalaitės finalininkių – I. Stumbrienės duktė Estela

156|3

„Estela – labai aktyvi mergaitė, tad tokio pobūdžio konkursai mums nėra naujiena. Scenoje ji jaučiasi drąsiai ir laisvai. Estela nuolat dalyvauja sportinių šokių ir šachmatų varžybose, yra pelniusi titulą Ilgaplaukių konkurse, o po Viktorijos Jakučinskaitės mados kolekcijos pristatymo, kuriame dalyvavome drauge, gavo ne vieną paskatinimą ir toliau žengti podiumu. Ar taip įvyks, priklausys tik nuo jos pačios“, – pasakojo Inga Paksaitė-Stumbrienė.


2015-05-28 23:05

Garsūs svečiai mėgavosi naujais Juozo Statkevičiaus kūriniais

5|88

Ketvirtadienio vakarą kviestinė publika rinkosi į sostinės „Compensa“ areną. Čia garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius išskirtinei publikai pristatė naujausią 2015-ųjų metų maudymosi drabužių kolekciją „Magnum“. Svečiai šiltą besibaigiančio pavasario vakarą noriai paisė aprangos kodo – vilkosi ryškiaspalvius kokteilinius drabužius. Naujausių sūnaus kūrinių pažiūrėti atvyko ir dizainerio mama Vanda su draugu Domu. Įspūdingai pasipuošė dainininkė Jurga Šeduikytė, o Žilviną Grigaitį į renginį atlydėjo iš Australijos atvykusi žmona Elle.


2015-05-28 22:48

Kino salė sostinės oro uoste iškilmingai atvėrė duris

30

Ketvirtadienio vakarą žinomi žmonės skubėjo į sostinės oro uostą – jie niekur neskrido atostogų, visi čia sveikino naująją oro uosto kino salę „FilmBox LT“, kur bus demonstruojami trumpametražiai filmai. Netradicinės Vilniaus oro uosto keleivių poilsio erdvės idėja įgyvendinta bendradarbiaujant su Lietuvos kino centru. Iki metų pabaigos kino salėje bus rodomi lietuviški trumpametražių filmų agentūros „Lithuanian Shorts“ atrinkti trumpametražiai vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, sudėlioti į tris programas.


2015-05-28 22:35

Aštrialiežuvė A. Jagelavičiūtė per elito vakarėlį apsiverkė

235|65

Trečiadienio vakarą Vilniuje stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir Virtuvės mitų griovėjų (VMG) projekto idėjinis vadas Alfas Ivanauskas pristatė bendrą „kūdikį“ – kelis mėnesius kurtą žurnalą moterims „Ikona“. Į leidinio pristatymo vakarėlį susirinko pramogų pasaulio ir verslo elitas. Tarp jų, žinoma, buvo ir kūrybinės komandos asmeninės ikonos.


Populiariausi per 24 val.