A lyga: „Atlantas“ įveikė „Reo“, „Šiauliai“ sutriuškino „Taurą“

Lietuvos futbolo A lygos XXIII turo rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo „Šiaulių“ futbolininkai. Jie išvykoje 4:0 (2:0) palaužė Tauragės „Tauro“ ekipos pasipriešinimą.

"Šiauliai" nepasigailėjo "Tauro".<br>fcsiauliai.lt

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 11, 2012, 10:10 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 10:38 AM

Tiesa, aikštės šeimininkai jau nuo 29 minutės rungtyniavo mažumoje. Iš aikštės buvo išvarytas Tomas Sirevičius.

Svečius jau 8 minutę į priekį išvedė Santiago Cesanelli. 30 minutę skirtumą padvigubino Artūras Rimkevičius. Jis antrojo kėlinio pradžioje (61 min.) įmušė ir trečiąjį „Šiaulių“ įvartį. Tašką šiose rungtynėse padėjo Igoris Kozlovas (64 min.).

„Šiauliai“ A lygos turnyro lentelėje užima penktąją vietą (36 tšk.), „Tauras“ - devintą (19 tšk.).

Trečią pergalę iškovojo dešimties komandų turnyro autsaideris Klaipėdos „Atlanto“ (13 tšk.) klubas.

Šeštadienį namuose klaipėdiečiai 4:2 (1:1) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje esančius Vilniaus „Reo“ (19 tšk.) futbolininkus.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Tinas Lagatoras (48,51 ir 53 min.), vieną - Petaras Basičius (22 min.).

Abiejų įvarčių autorius svečių gretose - Gajus Kulbis (14 ir 88 min.).

„Atlanto“ ekipa rungtynes baigė be iš aikštės pašalinto Davydo Arlauskio (67 min.).

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Panevėžio „Ekrano“ (55 tšk.) klubas, lenkiantis vicečempioną VFMD „Žalgirį“ (47 tšk.) bei praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvos“ (43 taškai) komandą.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Atlantas“ 23 3 4 16 12:56 10

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 17 įvarčių - Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).