Lietuvos puolimo viltis: A. Rimkevičius įmušė 6 įvarčius ir pateko į A lygos istoriją

Artūras Rimkevičius Lietuvos A lygoje įmušė šešis įvarčius ir pateko į šalies futbolo istoriją. „Šiaulių“ puolėjas, padaręs įspūdį ir rinktinės treneriui Csabo Laszlo, 28 turo rungtynėse įmušė 6 įvarčius ir sužlugdė Klaipėdos „Atlanto“ atgimimu patikėjusių aistruolių viltis. „Šiaulių“ komanda „Atlantą“ sutriuškino 6:0.

A. Rimkevičiaus sąskaitoje - 27 įvarčiai.<br>V. Januška/lff.lt.

Sep 14, 2012, 1:41 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 6:45 PM

27 įvarčius įmušęs A. Rimkevičius pateko į rezultatyviausių Lietuvos A lygos žaidėjų sąrašą, o sezonas dar nesibaigė. Daugiau nei A. Rimkevičius per A lygos istoriją yra įmušęs tik Algimantas Lucinavičius, kuris 1956 metų sezone įmušė 28 įvarčius. 27 kartus pasižymėjęs yra Mantas Savėnas, kuris auksinį sezoną sužaidė 2005 metais.

A. Rimkevičius savo reidą pradėjo 21 minutę. Vėliau jis įmušė 26, 58, 75 ir 86 minutėmis. 45 taškus turintys „Šiauliai“ vienu atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančios Pakruojo „Kruojos“.

Devyniolika pralaimėjimų turintis „Atlantas“ - autsaideriai.

BNS: A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio „Ekranas“      26 19  6  1  57:19  63

2. Vilniaus MFD „Žalgiris“ 27 18 6 3 55:14 60

3. Marijampolės „Sūduva“ 27 16 5 6 55:29 53

4. Pakruojo „Kruoja“ 27 14 4 9 37:25 46

5. Šiaulių „Šiauliai“ 28 14 3 11 63:42 45

6. Gargždų „Banga“ 26 9 7 10 27:26 34

7. Alytaus „Dainava“ 27 7 4 16 32:51 25

8. Tauragės „Tauras“ 27 6 2 19 27:67 20