Rezultatyviose A lygos rungtynėse Klaipėdoje „Žalgiris“ vos išnešė sveiką kailį

Lietuvos futbolo A lygos turnyro lyderių ir autsaiderių susitikimas Klaipėdoje baigėsi įvarčių lietuvi ir sunkia favoritų pergale. Antrą vietą turnyro lentelėje užimantis VMFD „Žalgiris“ išvykoje 4:3 (1:1) nugalėjo autsaiderę Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.

Antrą vietą turnyro lentelėje užimantis VMFD „Žalgiris“ išvykoje 4:3 (1:1) nugalėjo autsaiderę Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.<br>zalgiris-vilnius.lt

2012-09-19 08:50, atnaujinta 2018-03-16 17:04

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse įpusėjus pirmajam kėliniui (33 min.) pelnė žalgiriečiai. Po tikslaus Povilo Krasnovskio perdavimo „Atlanto“ vartininką nuginklavo Pavelas Komolovas.

Po 5 min. rezultatą išlygino Gediminas Kruša.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui (46 min.) pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs žalgirietis Kamilis Bilinskis.

Visai netrukus „Atlanto“ futbolininkai nukreipė kamuolį į savo vartus ir „Žalgirio“ pranašumą 3:1.

Vis dėlto, klaipėdiečiai nesirengė pasiduoti. 61 min. skirtumą sušvelnino Tinas Lagatoras. Tačiau sužibusią viltį netrukus vėl prigesino K. Bilinskis, pelnęs antrąjį savo ir ketvirtąjį „Žalgirio“ įvartį.

69 min. dar kartą pasižymėjo T. Lagatoras, švelnindamas rezultatą 3:4. Per likusį laiką „Atlantui“ išlyginti rezultato nepavyko.

66 taškus savo sąskaitoje turintys žalgiriečiai pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą, tiesa čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.

Atlantas“ su 17 taškų užima paskutinę, dešimtąją vietą.

Kitose rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė „Šiaulius“. Pergalingą įvartį 90-ąją min. įmušė Nerijus Mačiulis.

„Kruoja“ (52 tšk.) užima ketvirtąją, o „Šiauliai“ (45 tšk.) - penktąją vietas.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. VMFD "Žalgiris" 29 20 6 3 61-17 66

2. Panevėžio "Ekranas" 27 19 7 1 59-21 64

3. Marijampolės "Sūduva" 28 16 6 6 57-31 54

4. Pakruojo "Kruoja" 29 16 4 9 42-25 52

5. Šiaulių "Šiauliai" 29 14 3 12 63-43 45

6. Gargždų "Banga" 27 9 7 11 27-28 34

7. Alytaus "Dainava" 28 8 4 16 35-51 28

8. Tauragės "Tauras" 28 6 2 20 27-71 20