„Žalgiris“ nukovė „Ekraną“ ir grąžino intrigą į Lietuvos čempionatą (rezultatai)

Iki sezono pabaigos likus keturiems turams į Lietuvos futbolo A lygos čempionatą grįžo intriga. VMFD „Žalgiris“ Vilniuje 2:1 (0:1) įveikė čempionės titulą ginančią Panevėžio „Ekrano“ komandą. Turnyro lentelėje komandas skiria vos taškas.

„Žalgiris“ Vilniuje palaužė „Ekraną“.<br>M. Kulbis

Oct 8, 2012, 12:50 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 7:05 AM

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Ekraną“ į priekį išvedė Uchenna Umeh.

Žinodami rungtynių svarbą antrajame kėlinyje apgulė „Ekrano“ vartus. 61 minutę puikiu įvarčiu panevėžiečių vartininką Emilijų Zubą nuginklavo ir rezultatą išlygino „Žalgirio“ legionierius iš Lenkijos Kamilis Bilinskis.

Besibaigiant rungtynėms, 82 minutę K. Bilinskis pelnė antrąjį savo įvartį ir išplėšė vilniečiams pergalę.

Sužaidus 32 rungtynes „Ekranas“ su 76 taškais turnyro lentelėje užima pirmą vietą. 75 taškus turintys žalgiriečiai žengia antri.

"Šiauliai" namuose 7:2 (4:2) nugalėjo Tauragės "Tauro" futbolininkus.

Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Artūras Rimkevičius (36, 38, 49 ir 86 min.). rezultatyviausias A lygos žaidėjas iš viso šį sezoną pasižymėjo net 32 kartus.

Po vieną įvartį pelnė Santjagas Sesanelis (Santiago Cesanelli, 22), Tomas Birškys (30) ir Andrius Lipskis (79).

Tauragės ekipoje pasižymėjo Tomas Rimas (33) ir Marius Kižys (41).

90-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas "Tauro" žaidėjas Tomas Vyšniauskas.

"Šiauliai", po 32 rungtynių turintys 51 tašką, turnyro lentelėje užima penktąją vietą. "Tauras" su 23 taškais yra priešpaskutinis - devintas.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Panevėžio "Ekranas" 32 23 7 2 70-23 76

2. Vilniaus "Žalgiris" 32 23 6 3 67-20 75

3. Marijampolės "Sūduva" 32 18 6 8 65-35 60

4. Pakruojo "Kruoja" 32 18 4 10 47-28 58

5. Šiaulių "Šiauliai" 32 16 3 13 71-48 51

6. Gargždų "Banga" 32 11 8 13 38-34 41

7. Alytaus "Dainava" 32 8 4 20 36-63 28

8. Klaipėdos "Atlantas" 32 6 6 20 26-75 24