Triuškinančią pergalę iškovojęs „Žalgiris“ pakilo į pirmąją A lygos vietą

VMFD  „Žalgiris“ futbolininkai iškovojo užtikrintą pergalę Lietuvos futbolo A lygos XXXIII turo rungtynėse ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Žalgiriečiai išvykoje 4:0 (1:0) nugalėjo Tauragės  „Tauro“ futbolininkus.

"Tauro" ir "Žalgirio" rungtynių akimirka.<br>zalgiris-vilnius.lt

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 20, 2012, 9:00 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 11:34 PM

Svečius 23 minutę į priekį išvedė Pavelas Komolovas. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 48 minutę, skirtumą padvigubino Luka Peričius.

70 minutę trečiąjį vilniečių įvartį pelnė Andrius Skerla, o tašką šiose rungtynėse 88 minutę padėjo Ramūnas Radavičius.

Po šių rungtynių  „Žalgiris“ su 78 taškais pakilo į pirmąją A lygos turnyro lentelės vietą. Čempiono titulą ginantis Panevėžio  „Ekranas“ surinko 76 taškus ir nukrito į antrą poziciją. Tiesa, panevėžiečiai yra žaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

19-ąją pergalę iškovojo ir į trečiąją vietą dešimties komandų turnyre pakilo Pakruojo „Kruoja“, šeštadienį namuose net 5:0 (1:0) sutriuškinę aštuntojoje pozicijoje esantį Klaipėdos „Atlantą“ (24 tšk.).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Artūras Žulpa (16 min.), Sergejus Žigalovas (73 min.), Linas Savastas (79 min.), Donatas Petrauskas (82 min.) ir Nerijus Mačiulis (89 min.).

Po šios pergalės „Kruoja“ surinko 61 tašką ir tašku aplenkė į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“, kuri žaidė rungtynėmis mažiau.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Vilniaus REO 33 5 4 26 26:72 19

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 32 įvarčiai - Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).