„Atlantas“ netikėtai namuose nusileido „Šiaulių“ ekipai

Šį penktadienį prasidėjusiame IV A lygos ture iki tol pergalingai rungtyniavęs Klaipėdos „Atlantas“, kuris pirmuose turuose patiesė Marijampolės „Sūduvą“ ir Vilniaus „Žalgirį“, patyrė pirmąją nesėkmę nusileisdamas 1:3 (1:0) čempionato vidutinioke vadinamai „Šiaulių“ ekipai.

„Šiauliai" netikėtai 3:1 (0:1) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą".<br>FC „Šiauliai"

Mar 30, 2013, 9:07 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 2:28 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Pirmą kėlinį Klaipėdos „Atlantas“ laimėjo 1:0, o įvartį pelnė Andrius Bartkus.

Antrame kėlinyje 67 minutę rezultatą išlygino George`as Alaverdashvili. Besibaigiant mačui 90 minutę antrąjį įvartį „Šiauliams“ pelnė Niko Tokičius, po pergalę įtvirtino dar vienas George`as Alaverdashvili įvartis.

Šis iš „Kruojos“ į „Šiaulius“ perėjęs futbolininkas A lygoje jau pelnė 6 įvarčius per 4 rungtynes.

Šeštadienį 14 val. Gargžduose „Banga" priims čempionato lyderį Panevėžio „Ekraną", Vilniaus „Žalgiris" 19 val. „Sportimos" universalioje arenoje susitiks su Tauragės „Tauru", Marijampolės „Sūduva“ namuose 19 val. suskaus su Alytaus „Dainava“.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Ekranas 2 2 0 0 9 - 3 6

2. Atlantas 3 2 0 1 4 - 4 6

3. Kruoja 3 2 0 1 6 - 7 6

4. Šiauliai 4 1 2 1 4 - 3 5

5. Sūduva 3 1 1 1 6 - 2 4

6. Banga 3 1 1 1 3 - 4 4

7. Žalgiris 2 1 0 1 2 - 2 3

8. Dainava 3 1 0 2 4 - 5 3