Klaipėdos „Atlantas“ Panevėžyje paskutinę minutę išplėšė pergalę

Lietuvos A lygos VII ture praėjusių metų šalies čempionai Panevėžio „Ekranas“ namuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Klaipėdos „Atlantui“. Uostamiesčio ekipa įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

Lietuvos A lygos VII ture praėjusių metų šalies čempionai Panevėžio „Ekranas“ (raudona apranga) namuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Klaipėdos „Atlantui“.<br>T. Stasevičius (tst-foto.lt)

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-04-14 01:35, atnaujinta 2018-03-08 08:16

Pirmame kėlinyje 39 min. į priekį Klaipėdos ekipą išvedė Evaldas Raziulis.

Antrame kėlinyje 75 min. išlygino po keitimo pasirodęs puolėjas Tadas Markevičius.

Pergalingą įvartį uostamiesčio ekipai priešpaskutinę papildomo laiko minutę (90+2) pelnė Kazimieras Gnedojus.

Po šio įvarčio ekraniečiai nebesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos ir teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

Šeštadienį Šiaulių „Šiauliai" Kaune 2:1 (1:1) įveikė Alytaus „Dainavą".

13-ąją min. Arminas Vaskela išvedė šiauliečius į priekį 1:0. 32-ąją min. Jevgenijus Morozas išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį „Šiauliams" 70-ąją min. pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Giorgis Alaverdašvilis. Tai buvo jo aštuntasis įvartis šiose pirmenybėse.

„Šiauliai", po 6 rungtynių turintys 11 taškų, turnyro lentelėje iš šeštosios vietos pakilo į ketvirtąją. „Dainava" su 3 taškais žengia priešpaskutinė, aštunta.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, pelnytų ir praleistų įvarčių santykis, taškai).

1. Klaipėdos „Atlantas" 6 5 0 1 13- 6 15

2. Vilniaus „Žalgiris" 5 4 0 1 8- 2 12

3. Pakruojo „Kruoja" 5 4 0 1 11- 7 12

4. Šiaulių „Šiauliai" 6 3 2 1 10- 6 11

5. Panevėžio „Ekranas" 6 3 1 2 14- 9 10

6. Marijampolės "Sūduva" 6 2 2 2 12- 5 8

7. Gargždų „Banga" 5 1 1 3 3-10 4

8. Alytaus „Dainava" 7 1 0 6 6-20 3