„Žalgiryje“ debiutavęs A. Velička išplėšė pergalę prieš „Atlantą“

Šeštadienį Vilniuje į kovą stojo Lietuvos futbolo A lygos lyderiai. 17-ojo turo rungtynėse Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 1:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

„Žalgiris“ - „Atlantas“.<br>J. Stacevičius

Jun 29, 2013, 5:06 PM, atnaujinta Mar 5, 2018, 2:13 AM

Vienintelį įvartį į „Atlanto“ vartus įmušė neseniai prie „Žalgirio“ prisijungęs patyręs Andrius Velička. 74 minutę jis pasinaudojo vartininko klaida ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Žalgiriečiai galėjo į priekį išsiveržti dar antrojo kėlinio pradžioje, tačiau 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti legionierius iš Rusijos Pavelas Komolovas.

Klaipėdiečiai šiuo metu savo sąskaitoje turi 38 taškus ir turnyro lentelėje užima trečiąją vietą. Čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ turi tiek pat taškų, tačiau yra žaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu „Žalgiris“ įsitvirtino pirmoje A lygos turnyro lentelės vietoje. Vilniečiai turi 44 taškus ir artimiausius persekiotojus lenkia jau 6 taškais.

Kitose rungtynėse Gargždų „Bangos“ komanda 5:0 (2:0) sutriuškino Tauragės „Tauro“ ekipą.

Du įvarčius į svečių vartus įmušė Aurelijus Staponka (48 ir 89 min.), po vieną - Mikas Kura (10 min.), Gajus Kulbis (39 min.) ir Tamazis Čargeišvilis (61 min.).

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus MFD „Žalgiris“     17 14  2  1  48:6   44

2. Klaipėdos „Atlantas“ 18 12 2 4 32:16 38

3. Panevėžio „Ekranas“ 17 12 2 3 37:18 38

4. Marijampolės „Sūduva“ 18 8 4 6 32:22 28

5. Pakruojo „Kruoja“ 17 7 4 6 24:26 25

6. Gargždų „Banga“ 18 6 2 10 27:34 20

7. Šiaulių „Šiauliai“ 18 4 5 9 22:33 17

8. Alytaus „Dainava“ 17 3 2 12 18:44 11