Teisėjo nemylėta „Sūduva“ po 11 metrų baudinių serijos pasitraukė iš atrankos į Europos lygą (video)

Europos lygos atrankos atsakomosios rungtynės. Septintoji pridėto laiko minutė. Dešimtyje likusi Marijampolės „Sūduvos“ komanda pirmauja 2:1. Kelialapis į antrąjį varžybų etapą – čia pat. „Turnov“ komandos atakos metu nuaidi teisėjo švilpukas – Marijampolės komandos žaidėjai pakelia rankas ir bėga teisėjo link – jie nenori sutikti su skirtu 11 metrų baudiniu. Teisėjas nenusileidžia. Prie kamuolio stoja Dejanas Blaževskis. Jis smūgiuoja taikliai ir išlygina rezultatą 2:2. Teisėjas skelbia antrojo kėlinio pabaigą. Toks karštas momentas sutrukdė „Sūduvos“ komandai lengviau peržengti vos 500 gyventojų turinčio Makedonijos kaimo barjerą.

Pirmasis mačas baigėsi 2:2.<br>fksuduva.lt archyvo nuotrauka

Jul 11, 2013, 4:54 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 3:21 AM

Išvykoje Marijampolės komanda ir be vieno žaidėjo per pratęsimą sugebėjo apsaugoti vartus. Lietuviai neįmušė, todėl prireikė vienuolikos metrų baudinių serijos. Čia suspindėjo „Turnov“ komanda, kuri ir žengė į kitą Europos lygos atrankos varžybų etapą. Jame „Turnov“ susitiks su su Balkanuose žinoma Splito „Hajduk“ komanda iš Kroatijos. Pirmasis „Sūduvos“ ir „Turnov“ mačas baigėsi 2:2.

Po beveik visą kėlinį trukusios tylos, kuri itin neramino „Sūduvos“ gerbėjos, apie savo pranešė pirmojo mačo didvyris Nerijus Valskis. Pirmojoje kovoje rezultatą išlyginęs futbolininkas išvykoje pasižymėjo 43 minutę.

Įvartį „į rūbinę“ praleidę šeimininkai antrajame kėlinyje pademonstravo, kad tai jų psichologiškai nepalaužė ir jau 47 minutę išlygino rezultatą – 1:1. Įvartį įmušė Iljo Mitrovas.

Ilgai laukti nereikėjo ir „Sūduvos“ sirgaliai atsigavo – jų dievaičių komandoje 52 minutę pasižymėjo Tomas Radzinevičius.

Tačiau įvarčio džiaugsmas greitai apkarto – po poros minučių jis gavo geltoną kortelę, o 59-ąją teisėjas skyrė antrąją geltonąją kortelę ir T. Radzinevičius privalėjo išeiti iš aikštės, palikdamas savo ekipą dešimtyje.

Teisėjas šiose rungtynėse pridėjo net septynias minutes, kurios tikrai pasitarnavo šeimininkams. Jau paskutinę pridėto laiko minutę baudos aikštelėje prasižengė ir geltonąją kortelę gavo G. Urba. Vienuolikos metrų baudinį realizavo D. Blaževskis – 2:2.

Per pratęsimą nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir prireikė vienuolikos metrų baudinių.