S.Nyuiadzi šou palaidojo prieš pertrauką subyrėjusį „Ekraną“

Centrinėje A lygos dvikovoje – jokios intrigos. Turnyre pirmaujantys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai namie 3:0 (2:0) sutriuškino čempionų titulą ginantį Panevėžio „Ekraną“.

A lygos lyderių dvikovoje atrodė, kad žaidžia dvi visiškai skirtingo meistriškumo komandos.<br>D.Umbraso nuotr.

Sep 25, 2013, 10:13 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 7:23 PM

Dviem įvarčiais žalgiriečių gretose pasižymėjo puolėjas Serge‘as Nyuiadzi. Jis pasižymėjo 35 ir 43 minutėmis.

Beje, prancūzas galėjo padaryti „hattrick‘ą“, tačiau antrojo kėlinio viduryje atsidūręs vienas prieš vartininką pataikė į virpstą.

Galutinai panevėžiečius po pertraukos palaidojo Kamilis Bilinskis (67 min.).

„Žalgiris“ galėjo įmušti dar keletą įvarčių, tačiau progomis nepasinaudojo. „Ekranas“ sukūrė tik vieną pavojingą epizodą. Pirmojo kėlinio viduryje po kampinio neprižiūrėtas panevėžietis Giedrius Tomkevičius iš kelių metrų galva smūgiavo tiesiai į vartininką.

Ši pergalė gerokai sutvirtino „Žalgirio“ padėtį turnyro lentelėje. Vilniečiai (63) aštuoniais taškais pirmauja prieš artimiausią persekiotoją Klaipėdos „Atlantą“ (55) ir dar yra sužaidę vienu maču mažiau.