NKL pergales šventė vieni lyderių – Molėtų ir Trakų klubai

Po trijų savaičių pertraukos

NKL pirmenybėse pirmauja Mažeikių klubas.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-01-10 22:37, atnaujinta 2018-02-17 16:53

Jonavoje susitiko vietos „Petrochema“ ir gerokai atsinaujinusi „Šilutė“. Tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai į svečių krepšį įmetė 7 tritaškius ir šventė užtikrintą pergalę 73:49 (15:9, 20:19, 7:10, 31:11).

Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi šeimininkams, kuriuos į priekį vedė aukštaūgiai Henrikas Vorotnikovas, Paulius Vaitiekūnas ir Karolis Šarukas. Pirmajame kėlinyje į šeimininkų pasiūlytą tempą „Šilutės“ gretose atsakė vienintelis Evaldas Šaulys, kuris pelnė 6 iš 9 komandos taškų (15:9).

Antrajame kėlinyje lyderio rolę iš E. Šaulio perėmė komandoje debiutavęs Arnas Kazlauskas. 37 metų veteranas per kėlinį pelnė 11 taškų ir priartino svečius iki 35:28.

Trečiąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Šilutės“ krepšininkai. Eivydas Mološčiakas įmetė tritaškį, Nerijus Anglickis pridėjo baudos metimą ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų (35:32). Iki kėlinio pabaigos vyko apylygė kova ir prieš lemiamą ketvirtį „Petrochema“ pirmavo trapiu 4 taškų atstumu - 42:38.

Vaizdas aikštėje pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kuomet į priekį Jonavos komandą truktelėjo jaunimas. Ričardas Verbickas į „Šilutės“ krepšį įmetė tris tritaškius, po du tolimus šūvius pridėjo Lukas Grabauskas bei Ignas Daukšys, o svečiai įstrigę kibioje gynyboje nerado kelių link krepšio. Rungtynės baigėsi įtikinama „Petrochemos“ persvara 73:49.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo R. Verbickas, pelnęs 15 taškų (5/7 trit.). 11 taškų įmetė Ignas Daukšys, po 8 - Tadas Sebežiovas ir Paulius Vaitiekūnas (10 atk. kam.).

„Šilutės“ ekipoje pasižymėjo Arnas Kazlauskas ir Evaldas Šaulys (9 atk. kam.), pelnę atitinkamai 16 ir 14 taškų. 8 pridėjo Nerijus Anglickis (8 atk. kam.).