A lygos čempionai nesugebėjo įveikti naujokų

Penktadienį Lietuvos futbolo A lygos čempionate buvo žaidžiamos dvejos trečiojo turo rungtynės. Klaipėdos „Atlantas“ nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Gargždų „Bangos“ komanda.

„Trakų“ ir „Žalgirio“ rungtynių akimirka.<br>D.Umbraso nuotr.

Mar 21, 2014, 6:46 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 5:32 AM

Antrajame kėlinyje dvi raudonas korteles prieš save išvydo „Bangos“ futbolininkai.

Įpusėjus kėliniui antrąją geltoną kortelę užsidirbo S.Ševčiukas, o besibaigiant kėliniui iš aikštės buvo išvarytas ir A.Staponka.

„Atlantas“ - „Banga“ 0:0. S.Ševčiukas (64-raudona kortelė), A.Staponka (84-raudona kortelė).

Kitose rungtynėse čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Trakų“ komanda.

Rungtynių pradžioje žalgiriečius į priekį išvedė J.Wilkas, o įpusėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino J.Mamajevas.

„Trakai“ - Vilniaus „Žalgiris“ 1:1 (antrasis kėlinys). J.Mamajevas (66)./ J.Wilkas (8).