L.Spalvis tęsia seriją – ir vėl įmušė įvartį

Lukas Spalvis vėl įmušė

Iki 59 minutės žaidęs 19-metis puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje.<br>LFF nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 9, 2014, 11:38 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 6:35 PM

Trečiadienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse „Aalborg BK“ futbolininkai namuose 2:1 (2:0) antrąsyk nugalėjo antroje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžiančią „AC Horsens“ ekipą.

Iki 59 minutės žaidęs 19-metis puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje (45+1) ir padidino šeimininkų persvarą iki 2:0. Beje, tai jau septintas L.Spalvio įvartis per pastarąsias penkerias Danijos futbolo čempionato ir taurės turnyro rungtynes.

Pirmąjį įvartį šeimininkams atsakomajame susitikime pelnė Kaspetas Kuskas (28 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Andre Bjerregaardas (82 min.).

Pirmąsias rungtynes svečiuose Olborgo vienuolikė laimėjo 3:1 (1:0).

„Aalborg BK“ klubo varžovas finale paaiškės ketvirtadienį po kitų atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose „FC Nordsjaelland“ ekipa savo aikštėje bandys atsirevanšuoti „FC Kobenhavn“ vienuolikei už nesėkmę svečiuose rezultatu 0:1.

Vienuoliktą kartą į Danijos futbolo taurės turnyro finalą patekę Olborgo „Aalborg BK“ futbolininkai paskutinį sykį lemiamą dvikovą žaidė 2009 metais, o taurę laimėjo vos du kartus - 1966 ir 1970 metais.

„Nauja diena“: ar jau aiškūs „Eurovizijos“ favoritai?