A lyga: „Trakai“ ir vėl pralaimėjo – šįkart Šiauliuose

„Trakų“ klubas patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.<br>V.Ščiavinsko nuotr. iš archyvo

Oct 24, 2014, 9:46 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 6:07 PM

Po to, kai Edgaras Jankauskas pasakė, kad kova dėl A lygos čempionų vardo baigta, „Trakų“ ekipa taip ir neatsitiesė. Penktadienį „Trakai“ Šiauliuose pradėjo 32-ąjį Lietuvos futbolo A lygos turą ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Šiauliai“ trakus nugalėjo 3:1 ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33 minutę, kai įmušė Mindaugas Strauka. 47-ąją Dzimitrijus Koubas rezultatą išlygino, bet 55 minutę Titas Vitukynas sugrąžino pranašumą savo komandai.

Pergalę „Šiauliams“ įtvirtino Niko Tokičiaus 63 minutę realizuotas 11 metrų baudinys.

E.Jankauskas apie baigtą kovą kalbėjo prieš porą turų, kai 0:3 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“. Šis šeštadienį žais su Panevėžio „Ekranu“ ir gali užsitikrinti titulą.