Marijampolėje klimpęs „Žalgiris“ pateko į LFF taurės pusfinalį

Žalgiriečiai pateko į pusfinalį.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

Nov 5, 2014, 4:35 PM, atnaujinta Jan 22, 2018, 5:58 AM

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje prie Klaipėdos „Atlanto“ ir Kauno „Spyrio“ trečiadienį prisijungė ir Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. I lygos klubas po pratęsimo 3:0 nugalėjo Lietuvos futbolo A lygos patrankų mėsa vadinamą Alytaus „Dainavos“ komandą. Pirmosios ekipų rungtynės baigėsi „Dainavos“ pergale 2:0, bet „Šilas“ surado jėgų ir paguldė aukščiausios lygos ekipą.

Į priekį „Šilas“ išsiveržė dar 5-ąją minutę, kai Ramūnas Mačežinskas įmušė įvartį. 45 minutę prie jo prisidėjo Gytis Urba, o 101 minutę pergalę išplėšė Audrius Veikutis.

Ketvirtąja pusfinalio komanda taps Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ poros nugalėtoja. Ekipos 18 valandą susitiks Marijampolėje, kur „Žalgiris“ atsiveža pirmojo mačo pergalę 1:0.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai prisijungė prie pusfinalio dalyvių, tačiau pirmajame kėlinyje išgyveno košmarą. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje po M.Grigaravičiaus ir T.Radzinevičiaus smūgių 38 ir 40 minutėmis pirmavo 2:0.

Po pertraukos D.Šemberas 53 minutę realizavo 11 metrų baudinį, o 85 minutę rezultatą išlygino J.Wilkas.

O pergalę „Žalgiriui“ lėmė 88 minutę įmušęs L.Pilibaitis.

Pirmąjį susitikimą „Žalgiris“ buvo laimėjęs 1:0.