L. Spalvis ir „Aalborg“ patyrė pralaimėjimą Danijos pirmenybėse

Pirmą nesėkmę 2015-2016

L.Spalvis aikštelėje pasirodė po keitimo.<br>Mindaugo Kulbio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 4, 2015, 11:35 AM, atnaujinta Oct 22, 2017, 3:17 AM

Penktąją vietą praėjusiame sezone užėmusi „Aalborg BK“ vienuolikė svečiuose 1:2 (0:1) nusileido pirmą pergalę iškovojusiems ir į dešimtąją poziciją pakilusiems „Nordsjaelland“ (3 tšk.) futbolininkams.

Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė nuo 64-os minutės, aikštėje pakeitęs Andreasą Bruhną, ir 67-ą minutę buvo įspėtas.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Bruninho (22 min.) ir Marcusas Ingvartsenas (85 min.), o įvartį į šeimininkų vartus įmušė Kasperas Risgardas (90 min.).

Danijos futbolo čempionate pirmauja visas tris pergales iškovojusi Herningo „Midtjylland“ (9 tšk.) komanda, lenkianti „AGF Aarhus“ (7 tšk.) klubą bei „Kobenhavn“ (6 taškai) vienuolikę.