„Euro 2016“ atranka: M. Neueris praleido, bet vokiečiai šventė

Robertui Lewandowskiui pavyko priversti bendraklubį vartininką Manuelį Neuerį traukti kamuolį iš vartų tinklo, bet pergalės Miuncheno „Bayern“ puolėjas nešventė. Penktadienį buvo sužaisti 8 atrankos į 2016 metų Europos futbolo čempionatą septintojo turo mačai mačai.

Vokietijos ir Lenkijos mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Sep 4, 2015, 11:05 PM, atnaujinta Oct 17, 2017, 11:22 AM

D grupės favoritė Vokietija savo aikštėje 3:1 nugalėjo Lenkijos komandą. Vokiečiai po 12 ir 19 minutėmis įmuštų T.Mullerio ir M.Goetzes įvarčių pirmavo 2:0, tačiau R.Lewandowskis 37-ąją skirtumą švelnino.

Trečiąjį Vokietijos rinktinės įvartį įmušė M.Goetze, pasižymėjęs 82 minutę.

Po pergalės Vokietija su 16 taškų ir toliau žengia grupėje pirma. Lenkai su 14 taškų – antri.

Pergalę iškovojo į trečiąją vietą pajudėsi Airijos komanda. Ji pasinaudojo netikėtu škotų pralaimėjimu. Airiai 4:0 sutriuškino per atranką 1 įvartį įmušusius ir 37 praleidusius Gibraltaro futbolininkus.

Airijos komandoje du įvarčius įmušė R.Keane'as. 49 minutę jis užbaigė ataką gražiu smūgiu, o 51-ąją realizavo 11 metrų baudinį. Airiai pirmavo jau nuo 27 minutės, kai pasižymėjo C.Christie. 79 minutę fiestą pratęsė S.Longas.

Kiek anksčiau D grupėje Gruzija savo aikštėje po V.Kazaišvilio (38 min.) smūgio 1:0 nugalėjo Škotiją.

Kiti mačai:

Danija – Albanija 0:0

Farerų Salos – Šiaurės Airija 1:3. J.Edmundssonas (36)/ G.McAuley (12, 71), K.Lafferty (75).

65 min. šeimininkų žaidėjas J.Edmundssonas gavo antrąją geltonąją kortelę.

Graikija – Suomija 0:1. J.Pohjanpalo (75)

Vengrija – Rumunija 0:0

Serbija – Armėnija 2:0. L.Hayrapetyanas (22 – į savo vartus), A.Ljajičius (53).