„Chelsea“ laimėjo, lyderiai – pralaimėjo, o G.Arlauskis nežaidė

„Chelsea“ bando lipti iš dugno.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 19, 2015, 4:21 PM, atnaujinta Oct 15, 2017, 12:46 AM

Šeštadienį prasidėjo šeštasis Anglijos „Premier“ futbolo lygos turas, kurio centrinė dvikova vyko Londone – čia susitiko buksuojantys čempionai „Chelsea“ ir „Arsenal“. Pergalę 2:0 šventė Jose Mourinho auklėtiniai.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

„Arsenal“ klubui buvo parodytos dvi raudonos kortelės – pirmo kėlinio pabaigoje antrą geltoną užsidirbo Gabrielis, o 79-ąją iš aikštės pašalintas Santi Cazorla.

Pirmasis įvartis krito 53-ąją minutę, kai pasižymėjo Kurtas Zouma. Tašką 90-ąją minutę padėjo Edenas Hazardas.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė iki tol neklupusi „Manchester City“ komanda, 1:2 nusileidusi „West Ham United“.

Į lyderių vartus pirmasis įvartis krito jau 6-ąją minutę, kai pasižymėjo Victoras Mosesas. Persvarą 31-ąją minutę dvigubino Diafra Sakho.

Kevinui de Bruyne'ui pavyko sušvelninti rezultatą pirmo kėlinio pabaigoje, bet tai buvo viskas, ką pasiekė „Manchester City“.

Šiame ture jėgas išmėgino ir Giedriaus Arlauskio „Watford“, kuris 2:1 įveikė „Newcastle United“. G. Arlauskis ir vėl nežaidė.