Škotai niršta: vietą „Euro 2016“ kainavo sirgaliaus asmenukė?

Škotijos futbolo rinktinė ketvirtadienį 2:2 sužaidė su Lenkijos rinktine ir neteko šansų patekti į kitų metų Europos čempionatą. Lygiąsias dar labiau apkartino tai, kad lenkai rezultatą išlygino paskutinėmis mačo sekundėmis.

R.Lewandowskis atsidūrė jauno aistruolio akiratyje.<br>AP nuotr.
Įvartis pelnytas paskutinėmis sekundėmis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Škotai atsisveikino su Europos čempionato viltimis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Aistruolis norėjo asmenukės su R.Lewandowskiu.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Lenkai išsivežė tašką iš Škotijos.<br>AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 11, 2015, 10:29 AM, atnaujinta Oct 10, 2017, 7:55 PM

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Dėl to Škotija ir rinktinės sirgaliai rado kaltininką, ant kurio niršta visa šalis. Tai jaunas aistruolis, 88-ąją minutę įbėgęs į aikštę ir pasidarę asmenukę su lenku Robertu Lewandowskiu. Tuo metu škotai pirmavo 2:1.

Rungtynės buvo sustabdytos, o vėliau pratęstos. Teisėjas pridėjo keturias minutes – štai čia ir prasidėjo škotų sąmokslo teorijos.

Jų skaičiavimu, teisėjas turėjo pridėti tik tris minutes – po 30 sekundžių už kiekvieną atliktą keitimą, kaip nurodo FIFA taisyklės. Škotų įsitikinimu, dar viena minutė buvo pridėta dėl aistruolio įsiveržimo į aikštę.

Įvartis, palaidojęs škotus, krito būtent 94-ąją minutę, kurios, anot jų, neturėjo būti. Įvartį pelnė tas pats R.Lewandowskis.

Tačiau patys škotai ir jų spauda pamiršo vieną „bet“ – 54-ąją minutę mačas buvo sustabdytas, kai pagalbos prireikė lenkui Arkadijui Milikui. Tai užtruko kiek daugiau nei minutę.

Nepaisant to, jaunasis aistruolis pliekiamas dėl žlugusios Škotijos „Euro 2016“ svajonės.